Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγκεκριμένα για την περίοδο 1/5/2013 - 30/6/2013 το Surf 100 προσφέρει σε όλες τις ενεργοποιήσεις 500 επιπλέον MB ως ΔΩΡΟ! Συνολικά δηλαδή 500ΜΒ και 500ΜΒ ως online bonus!

 

Το μόνο πακέτο που δίνει 500+500 είναι αυτό,άρα σε αυτό αναφέρονται προφανώς..

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πακέτο που δίνει 500+500 είναι αυτό,άρα σε αυτό αναφέρονται προφανώς..

 

Ένα είναι το πακέτο ίντερνετ το surf 100 που απλά δίνει εδώ και μήνες 500mb και απλά κάνει δώρο online άλλα 500. Κανονικά η προσφορά είναι ως τέλη ιούνη αλλά πιστεύω θα παραταθεί. Αφού και στη Vodafone 500 δίνει αντί για 100

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Tα 500 τα χουμε σίγουρα πιστεύω αφού όλοι τόσο τα έχουν.Το θέμα είναι τα bonus 500 μη τα κόψουν..

 

Θα αγοράσω πακέτο σήμερα μου φαίνεται να είμαι σίγουρος...:p

Link to comment
Share on other sites

Α ναι...έχετε δίκιο! Για να δούμε τι θα γράφει από αύριο στο my f2go! Θα έχει τα 500 mb bonus online αγοράς πακέτου? Υπομονή!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα υπαρχουν τα 500 mb on-line bonus.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/paketa-internet/unlimited-surf/ Μολις ανανεωθηκε μεχρι 30/9!!!!!!!!!!!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Aν πάντως κάποιος ξέρει αν και πού γίνεται cloning μιας wind κάρτας καρτοκινητού, ας το γράψει να πάμε! Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Aν πάντως κάποιος ξέρει αν και πού γίνεται cloning μιας wind κάρτας καρτοκινητού, ας το γράψει να πάμε! Ευχαριστώ!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=1798

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, ο Βαγγέλης Μίχας σταματά την αναπτυξη των εφαρμογών του, όπως ανακοίνωσε στο google play. Πολλα ευχαριστώ να του πω και μέσα απο το παρόν thread. Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω τουλάχιστον οι εφαρμογές του Βαγγέλη Μίχα που έχουμε ήδη κατεβάσει να συνεχίσουν να λειτουργούν γιατι εμένα προσωπικά με έχουν βολέψει πολύ , περισσότερο απο τις εφαρμογές της wind.
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι κρίμα που σταματά η ανάπτυξη. Η εφαρμογή του είναι πολύ πιο εύχρηστη από την αντίστοιχη επίσημη.
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα ειμαι και εγω στο f2g απο συμβολαιο θα παω στο καταστημα να βαλω χρονο ομηλιας προς ολους και 500 MB πρεπει να προσεξω κατι
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα ειμαι και εγω στο f2g απο συμβολαιο θα παω στο καταστημα να βαλω χρονο ομηλιας προς ολους και 500 MB πρεπει να προσεξω κατι

 

Να βαζεις τα πακετα ονλαιν για να παιρνεις τα δωρα.

Χρονος στο καταστημα και πακετα ονλαιν. κατεβασε και την εφαρμογη για ενημερωση ονλαιν.

Επισης με την εγγραφη παιρνεις δωρο....

επισης κυττα αν υπαρχει ακομα η προσφορα για λεπτα προς ολους με ανανεωση 10€ και πανω.

Link to comment
Share on other sites

Να βαζεις τα πακετα ονλαιν για να παιρνεις τα δωρα.

Χρονος στο καταστημα και πακετα ονλαιν. κατεβασε και την εφαρμογη για ενημερωση ονλαιν.

Επισης με την εγγραφη παιρνεις δωρο....

επισης κυττα αν υπαρχει ακομα η προσφορα για λεπτα προς ολους με ανανεωση 10€ και πανω.

με το ον λαιν πως θα πληρώνω με καετα απο περιπτερο εγω θελνω ομηλια προς ολους και ΜΒ θα παρω καρτες 5 και 5 ευρω εβαλα την εφαρμομο του μιχα Edited by kostascbr
Link to comment
Share on other sites

με το ον λαιν πως θα πληρώνω με καετα απο περιπτερο εγω θελνω ομηλια προς ολους και ΜΒ θα παρω καρτες 5 και 5 ευρω εβαλα την εφαρμομο του μιχα

Μπορεις βεβαια να περνας την καρτα ονλαιν αλλα πρακτικα ασημαντο.

Με πληρωμη στο καταστημα παιρνεις δωρεαν προς wind.

Το περιπτερο ειναι για ωρα αναγκης παντα.

Η εφαρμογη του μιχα δυστυχως θα κλεισει.

Καλυτερα να στραφεις στη επισημη αν δεν εχεις πολλαπλους λογαριασμους.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις βεβαια να περνας την καρτα ονλαιν αλλα πρακτικα ασημαντο.

Με πληρωμη στο καταστημα παιρνεις δωρεαν προς wind.

Το περιπτερο ειναι για ωρα αναγκης παντα.

Η εφαρμογη του μιχα δυστυχως θα κλεισει.

Καλυτερα να στραφεις στη επισημη αν δεν εχεις πολλαπλους λογαριασμους.

δεν μου ειπες την ον λαιν πληρωμη πως θα την κανω και τωρα μου λες οτι και απο το καταστημα εχω μπονους ενω νωριτερα μου ελεγες ον λαιν εχω μπονους ,κατι δεν καταλαβα πεστα μου λιγο ποιο αναλυτικα σε παρακαλω συγνωμη ,φιλε σε κουρασα αλλα ειναι καινουργιος βοηθα ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

δεν μου ειπες την ον λαιν πληρωμη πως θα την κανω και τωρα μου λες οτι και απο το καταστημα εχω μπονους ενω νωριτερα μου ελεγες ον λαιν εχω μπονους ,κατι δεν καταλαβα πεστα μου λιγο ποιο αναλυτικα σε παρακαλω συγνωμη ,φιλε σε κουρασα αλλα ειναι καινουργιος βοηθα ευχαριστω

Δεν υπαρχει λογος για να μπερδευεσαι.

Αγοραζεις χρονο ( ειτε απο καταστημα wind , ειτε απο περιπτερο )για να εχεις , και μετα on line τον ξοδευεις οπως θελεις.

Για τον φιλο πιο πανω εγω που αγοραζω χρονο απο καταστημα παντα δεν εχω δει κανενα δωρο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για την εφαρμογή του Βαγγέλη.

Εκτιμώ ότι όταν κάποια στιγμή τροποποιηθεί η επίσημη, ίσως να μην ανταποκρίνεται σωστά ή να κολλάει.

Ήταν πολύ καλό να μπορείς να βλέπεις περισσότερους λογαριασμούς.

Αν μου επιτρέπεται να πω, αφού την έφτασε ως εδώ, είναι κρίμα να την αφήσει τώρα.

 

@pavlitakis1

Νομίζω ότι δεν υπάρχει πλέον μπόνους από ανανέωση χρόνου σε κατάστημα. Έχει σταματήσει πολύ καιρό τώρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σε ανανεωση απο 20 ευρω οπου δινει 300 λεπτα και 300 sms προς Wind/Q.
Link to comment
Share on other sites

.

@pavlitakis1

Νομίζω ότι δεν υπάρχει πλέον μπόνους από ανανέωση χρόνου σε κατάστημα. Έχει σταματήσει πολύ καιρό τώρα.

Ισως εχεις δικιο γιατι εχω q και μπερδευτηκα. Λαθος μου.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, ο Βαγγέλης Μίχας σταματά την αναπτυξη των εφαρμογών του, όπως ανακοίνωσε στο google play. Πολλα ευχαριστώ να του πω και μέσα απο το παρόν thread.

 

Ελπίζω τουλάχιστον οι εφαρμογές του Βαγγέλη Μίχα που έχουμε ήδη κατεβάσει να συνεχίσουν να λειτουργούν γιατι εμένα προσωπικά με έχουν βολέψει πολύ , περισσότερο απο τις εφαρμογές της wind.

 

Όντως είναι κρίμα που σταματά η ανάπτυξη. Η εφαρμογή του είναι πολύ πιο εύχρηστη από την αντίστοιχη επίσημη.

Πολύ περίεργη αυτή η διακοπή... Μάλιστα, θα τις κατεβάσει και από το Play store απ' ότι λέει. Λέτε να εμπλέκεται η Wind σ' αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ περίεργη αυτή η διακοπή... Μάλιστα, θα τις κατεβάσει και από το Play store απ' ότι λέει. Λέτε να εμπλέκεται η Wind σ' αυτό;

Απο τη στιγμη που θ αλλαξει κατι στο λογισμικο του σερβερ, θα πρεπει να δινει ενημερωση. Αλλιως δεν θα λειτουργησει η εφαρμογη.

Μαλλον δεν του εκανε προταση η wind και τον αναγκασε να κλεισει.

Συμβαινουν αυτα. Απ οτι ειχα δει δεν ειχαν καλες σχεσεις. Προβλημα με τ ονομα...αναγκαστηκε να το αλλαξει.

Αβυσσος οι ψυχη των ανθρωπων.

Παντως κριμα...γιατι πολλες φορες δεν φτανει να εισαι καλος.

Link to comment
Share on other sites

οντως γτ ειναι παρα πολυ καλη εφαρμογη κριμα μακαρι να αλλαξει γνωμη
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...