Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν θα το εβγαζε στο site της?αν ισχυει καλα θα ειναι μην παραπονιομαστε

 

αν ισχυει ειναι ιδανικο. οτι καλυτερο. στο cc δεν ξερουν τιποτα για 5 ευρω τα 500mb

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατί να είναι ψέμα ρε παιδιά; απλά προμοτάρει την υπηρεσία για ένα δίμηνο, νομίζω και η cote εδινε για ενα διμηνο 500ΜΒ σαν προσφορά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

γιατί να είναι ψέμα ρε παιδιά; απλά προμοτάρει την υπηρεσία για ένα δίμηνο, νομίζω και η cote εδινε για ενα διμηνο 500ΜΒ σαν προσφορά

 

δεν λεω οτι ειναι ψεμα, απλα μεχρι να ξεκαθαριστει δεν θα το ενεργοποιησω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν λεω οτι ειναι ψεμα, απλα μεχρι να ξεκαθαριστει δεν θα το ενεργοποιησω

στη cote έπαιζε κι ενα κολπάκι που τότε όντως θα αξίζει η προσφορά, έβαζες το πακετάκι και όταν έβαζες δεύτερο απλά σου προσθετε το χρόνο και ανανέωνε την ημερομηνία για ένα μηνα οπότε βαζοντας 2-3 πακετάκια των 500ΜΒ μπορεις μετά με μια απλή ανανέωση των 100ΜΒ να προσθέτεις το μήνα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ήταν 3 GB δωρεάν, μετά 1.5 GB δωρεάν, μετά 100 MB δωρεάν, μετά 500 MB με 5 ευρώ!

Όσο μιλάς κατεβαίνουνε δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

στη cote έπαιζε κι ενα κολπάκι που τότε όντως θα αξίζει η προσφορά, έβαζες το πακετάκι και όταν έβαζες δεύτερο απλά σου προσθετε το χρόνο και ανανέωνε την ημερομηνία για ένα μηνα οπότε βαζοντας 2-3 πακετάκια των 500ΜΒ μπορεις μετά με μια απλή ανανέωση των 100ΜΒ να προσθέτεις το μήνα

 

πολυ μεγαλο bug του συστηματος. μακαρι να γινοτανε και στην wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα 500mb που τα ειδατε?? Απο 10Φεβρουαριου θα ισχυσουν 100mb με 5ευρω. Αυτο λενε και στο 1260.

 

Τα 500mb που τα ειδατε?? Απο 10Φεβρουαριου θα ισχυσουν 100mb με 5ευρω. Αυτο λενε και στο 1260.

 

Τωρα παλι ενας αλλος τυπος απ το 1260 λεει οτι υπαρχει. Ενεργοποιειται στελνοντας "500 mb" στο 1210. Τι να ισχυει απ ολα??

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα 500mb που τα ειδατε?? Απο 10Φεβρουαριου θα ισχυσουν 100mb με 5ευρω. Αυτο λενε και στο 1260.

 

Δες πιο πάνω / πίσω σελίδα..πόσταραν ένα twitter link..

Link to comment
Share on other sites

παιδια ισχυει το 500 mb. τα ενεργοποιησααααααα

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιειται στελνοντας "500 mb" στο 1210

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ισχυει το 500 mb. τα ενεργοποιησααααααα

 

καταπληκτικο το ενεργοποιησα και εγω. ας το κρατησουν αυτο το πακετο για παντα. ειναι εξαιρετικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ισχυει το 500 mb. τα ενεργοποιησααααααα

 

Αγόρι μου, να μου ζήσεις! Μόλις μου γλύτωσες τα συκώτια, μου τα χε ΠΡΗΞΕΙ ο πατέρας μου με τις ρυθμίσεις της Q! Δε δούλευαν με τπτ!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πρακτικα σημαινει οτι εκει που τα ειχαμε δωρεαν τωρα τα πληρωνουμε ακριβα κατα καποιο τροπο...κατι μου λεει οτι πλεον σε ίγο καιρο ολα τα πακετα δεν θα ειναι και τοσο δωρεαν...παντως στο 1245 εβλεπες ποσα ΜΒ εχεις υπολοιπο, τωρα με την ενεργοποιηση που το βλεπεις αραγε? Α και κατι αλλο, απο 1/2 ειχα κανει 1 ΜΒ και κατι, η προσφορα ειχε ληξει αλλα δεν μου εχουν αφαιρεθει χρηματα. Λετε να ειναι bug του συστηματος ή απλα ετυχε?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας εξηγήσει κάποιος πώς λειτουργεί αυτή η προσφορά.

Πρέπει να ΒΑΛΕΙΣ 5 ευρώ στο καρτοκινητό σου και μετά να στείλεις το μήνυμα στο 1210 "500mb" για ενεργοποίηση της υπηρεσίας ή σου αφαιρεί 5 ευρώ από το ΥΠΑΡΧΟΝ υπόλοιπο αν στείλεις το μήνυμα;

 

Επίσης, ποτε λήγουν τα 500mb; έχουν διάρκεια ισχύος μόνο ένα μήνα ή αν καταναλώνω 100 mb το μήνα θα βγάλω 5 μήνες με αυτά τα 5 ευρώ;

 

thanks

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να τη συνεχισουν(και να την καλυτερεψουν δε θα χω προβλημα :lol:) γιατι τωρα δε μου χρειαζεται αλλα για το καλοκαιρι ειναι οτι πρεπει στις διακοπες!
Link to comment
Share on other sites

Α ρε τελικά μάλλον μένω Wind και πάνω που το έψαχνα να φύγω.

 

Δηλαδή πάω αύριο βάζω μια κάρτα 5 ευρώ και έχω 1500+1500 και στέλνω και 500 mb και είμαι κομπλέ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας εξηγήσει κάποιος πώς λειτουργεί αυτή η προσφορά.

Πρέπει να ΒΑΛΕΙΣ 5 ευρώ στο καρτοκινητό σου και μετά να στείλεις το μήνυμα στο 1210 "500mb" για ενεργοποίηση της υπηρεσίας ή σου αφαιρεί 5 ευρώ από το ΥΠΑΡΧΟΝ υπόλοιπο αν στείλεις το μήνυμα;

 

Επίσης, ποτε λήγουν τα 500mb; έχουν διάρκεια ισχύος μόνο ένα μήνα ή αν καταναλώνω 100 mb το μήνα θα βγάλω 5 μήνες με αυτά τα 5 ευρώ;

 

thanks

 

αφαιρει απο το υπαρχον υπολοιπο σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν αναφέρομαι στην προσφορά αυτή καθ αυτή που είναι καταπληκτική αλλά στο πως μια εταιρία καταφέρνει να μετατρέψει μια προσφορά με την οποία θα έπρεπε να κατουρηθούν όλοι πάνω τους από τη χαρά τους (και οι ανταγωνιστές από το φόβο τους) σε φιάσκο και να την βρίζουν οι περισσότεροι για τις μ@λακίες της!

 

Ακριβώς αυτό που λες! Κανένας δε δίνει δωρεάν ίντερνετ και θα έπρεπε οι πελάτες της να λέμε wind και να στάζει το στόμα μας σήμερα! Αλλά αντί γι αυτό κατάφερε να αντιστρέψει το κλίμα και να την βρίζουν όλοι και μάλιστα στο συγκεκριμένο νήμα! Αν πας καμιά εκατοστή σελίδες πίσω θα το διαπιστώσεις και συ!

 

Είναι τόσο γιουρούκια δηλαδή που θα μπορούσαν να δώσουν από την αρχή 100mb και όλοι θα λέγανε ευχαριστώ και αντί αυτού δώσανε 1,5Gb και μετά το πήραν πίσω και το κάνανε 100mb σαν γύφτοι.

 

Κανουνε που κανουνε την προσφορα, δεν ξερουνε και πως να την κανουνε ομως.

Προκειμενου να τραβηξουνε νεους πελατες στην καρτοκινητη, δωσανε τσαμπε ιντερνετ. Και ποιο το αποτελεσμα? Αυτοι που ειχανε ομιλια και SMS σε αλλο δικτυο (συμβολαιο ή καρτοκινητο) και θελανε τσαμπε ιντερνετ για το κινητο ή το λαπτοπ, πηγανε και πηρανε μια καρτουλα της Wind, κανανε τη δουλιτσα τους μια χαρα, και τωρα θα την πεταξουν/παρατησουν. Μια τρυπα στο νερο.

Βγαλτε προσφορες για τους υπαρχοντες συνδρομητες και σταματηστε να ονειρευεστε καινουριους. Οι καινουριοι θα ερθουν αν δουν οτι ανταμειβονται οι παλιοι. Στην επομενη καλη "τσαμπε" προσφορα, βαλτε μια ρητρα "για συνδρομητες που ενεργοποιησαν μεχρι μια εβδομαδα πριν". Αλλιως θα μαζεψετε του κοσμου τη φυρα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...