Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση.

Οι κάρτες των 5 υπάρχουν κανονικά στα περίπτερα πλέον?

Η θα πρέπει να πάμε στην 10αρα πάλι?

10άρα... :mad:

PS, πρέπει να περνάς "ζάχαρη" εκεί στην Σκύρο,

πέρασα κάποτε για λίγο και θυμάμαι πως δεν κινείται τίποτα... enjoy & relax!

Ναι. :O

Link to comment
Share on other sites

...επίσης, κατά τη γνώμη μου είναι απαράδεκτο να μη μπορείς να χρησιμοποιήσεις προπληρωμένη υπηρεσία κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες... :mad:

 

Και δε με ενδιαφέρει καν αν το κάνουν και οι άλλοι αυτό ή όχι...

Νομιμοποιούμε δηλαδή τα κακώς κείμενα με άλλοθι ότι δεν είμαστε μόνοι σ' αυτό?

Ελπίζω να μη γυρίσει τώρα κάποιος και μου πει "στην Ελλάδα βρίσκεσαι..."

Αν δε σταματήσουμε να σκεφτόμαστε έτσι, δε θα αλλάξουμε ποτέ...

Ναι. Στην Ελλάδα είμαστε αλλά ποιοί την αποτελούν αυτή την Ελλάδα αλήθεια?

 

Εντάξει, Αν τα βρεις σκούρα χρησιμοποιείς και την υπηρεσία επέκτασης υπολοίπου που σου προσθέτει 2,5 ευρώ.

Μετά πας για κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, Αν τα βρεις σκούρα χρησιμοποιείς και την υπηρεσία επέκτασης υπολοίπου που σου προσθέτει 2,5 ευρώ.

Μετά πας για κάρτα

 

Σ' αυτή την περίπτωση, "ενεργοποιούνται" οι προπληρωμένες υπηρεσίες ή όχι? Ξέρει κανείς?

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, Αν τα βρεις σκούρα χρησιμοποιείς και την υπηρεσία επέκτασης υπολοίπου που σου προσθέτει 2,5 ευρώ.

Μετά πας για κάρτα

 

Και σκας και 35 λεπτά που μπορεί να μην είναι κανένα φοβερό ποσό αλλά δεν τους τα χρωστάγαμε κιόλας...

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτή την περίπτωση, "ενεργοποιούνται" οι προπληρωμένες υπηρεσίες ή όχι? Ξέρει κανείς?

 

Ναι....Ελαχιστο υπολοιπο που απαιτειται ειναι 9cent:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτή την περίπτωση, "ενεργοποιούνται" οι προπληρωμένες υπηρεσίες ή όχι? Ξέρει κανείς?

 

Ναι ενεργοποιούνται κανονικά...

 

Και σκας και 35 λεπτά που μπορεί να μην είναι κανένα φοβερό ποσό αλλά δεν τους τα χρωστάγαμε κιόλας...

 

Ακριβώς δεν είναι λύση να κάνεις επέκταση υπολοίπου...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις θα δεχθώ ότι δεν είναι λύση.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απάντηση,

αυτό κάνω μεχρι τώρα

αλλά είναι μπελάς να καλείς κάθε πρωί για να δεις αν ισχυει ακόμα...

Ποιός βλάκας το σκέφτηκε να το κάνει έτσι στην wind άραγε;

 

 

Δεν είναι βλακεία είναι πονηριά για να φας την κανονική χρέωση αν δεν το καταλάβεις. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις μια υπενθύμιση στο κινητό για μετά 30 ημέρες...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις θα δεχθώ ότι δεν είναι λύση.

 

 

Λύση είναι να κάνουν αυτοί κάτι και όχι εμείς. Δεν είμαι υποχρεωμένος να βάλω κάρτα ή να κάνω επέκταση υπολοίπου και να χρωστάω στη συνέχεια 35 λεπτά για να χρησιμοποιήσω κάτι που έχω προπληρώσει. Δεν μου κάνουν τι χάρη και μου προσφέρουν την επέκταση, έχω πληρώσει αυτά τα προγράμματα. Και στο κάτω κάτω ας μου επιστρέψουν το ποσό που αντιστοιχεί σε αυτές τις ημέρες της μη χρησιμοποίησης της υπηρεσίας.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Λύση είναι να κάνουν αυτοί κάτι και όχι εμείς. Δεν είμαι υποχρεωμένος να βάλω κάρτα ή να κάνω επέκταση υπολοίπου και να χρωστάω στη συνέχεια 35 λεπτά για να χρησιμοποιήσω κάτι που έχω προπληρώσει. Δεν μου κάνουν τι χάρη και μου προσφέρουν την επέκταση, έχω πληρώσει αυτά τα προγράμματα. Και στο κάτω κάτω ας μου επιστρέψουν το ποσό που αντιστοιχεί σε αυτές τις ημέρες της μη χρησιμοποίησης της υπηρεσίας.

 

+1 από μένα. Σωστά τα λες.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Λύση είναι να κάνουν αυτοί κάτι και όχι εμείς. Δεν είμαι υποχρεωμένος να βάλω κάρτα ή να κάνω επέκταση υπολοίπου και να χρωστάω στη συνέχεια 35 λεπτά για να χρησιμοποιήσω κάτι που έχω προπληρώσει. Και στο κάτω κάτω ας μου επιστρέψουν το ποσό που αντιστοιχεί σε αυτές τις ημέρες της μη χρησιμοποίησης της υπηρεσίας.

 

+1 και απο εμένα. Αυτό πρέπει να ισχύει σε όλες τις εταιρείες!

.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δεν είσαι υποχρεωμένος. Αλλά αν δεν το κάνεις ή δεν βάλεις χρόνο ομιλίας τότε απλά δεν θα μιλάς .

λύση θεωρώ το να μιλάς .

Το να έχεις διεκδικήσεις είναι σωστό αλλά δεν αποτελει λύση, αποτελεί αίτημα.

Link to comment
Share on other sites

Φορητοτα σε mo'mad παιζει ετσι?Επισης γινεται διπλασιασμος στης 30αρες καρτες της wind μεσα απο mo'mad?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Φιλε η φορητοτητα ισχυει και ο διπλασιασμος με καρτες wind ισχυει.
Link to comment
Share on other sites

γινεται μεταφορα χρονου απο momad σε f2g?

 

και γω φιλε αυτη την απορια εχω.

Link to comment
Share on other sites

H xrewsh 2cents twn sms sta f2g1 kai f2g2 einai mono gia ta antistoixa paketa h genika pros f2g? Signomh gia ta greeklish alla eimai apo plus non stop kai exw tin entyposh oti den ypostirizontai ellhnika..
Link to comment
Share on other sites

Ειναι προς ολα τα f2g.

 

Αυτό συμβαίνει στην πράξη. Σαν υπηρεσία από την wind είναι προς αντίστοιχα f2g1 και f2g2 το οποίο σημαίνει ότι ανα πάσα ώρα και στιγμή το εφαρμόζει και δεν δεν της λέει κανένας τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν υπηρεσία από την wind είναι προς αντίστοιχα f2g1 και f2g2....

 

Τι εννοεις?Ποιος το πε αυτο?Γιατι ολοισυνεχιζουν να το λενε αυτο και μας μπερδευουν?

 

Εχουμε κληση 0.12 προς ολα τα Wind?Στελνουμε sms με 0.02 προς wind?Απο κει και περα τι ειναι μονο για f2g1 ή f2g2?Γιατι εχετε φαγωθει να το λετε αυτο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αυτοι που τα λενε αυτα ειναι ΄΄οπαδοι΄΄ καποιας εταιριας και οχι απλα συνδρομητες που αναζητουν την οικονομικοτερη λυση,και εχουν απλα ως στοχο την σύγχυση.....
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.. Εγώ ρώτησα επειδή δεν το έχω ξεκαθαρήσει.. Έχω ακούσει διάφορα και έχω μπερδευτεί.. Πάντως στο site ακόμα αν κάνεις ζουμ λέει ότι η χρέωση είναι 2 λεπτά προς όλους.....! Ενώ στην αρχή αναφέρει "προς το ίδιο οικονομικό πακέτό" με το οποίο ίσως να εννοεί ένα από τα 8 πακέτα τις δέσμευσης τιμής... Μου φαίνεται ότι ούτε η ίδια η WIND δεν ξέρει ακριβως πώς θέλει να χρεώνει.....
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αυτοι που τα λενε ειναι οπαδοι αλλης εταιριας και δεν βλεπουν τι ειναι πιο οικονομικο.

 

:wacko:

Για όνομα...

 

Πάντως στο site ακόμα αν κάνεις ζουμ λέει ότι η χρέωση είναι 2 λεπτά προς όλους.....! Ενώ στην αρχή αναφέρει "προς το ίδιο οικονομικό πακέτό" με το οποίο ίσως να εννοεί ένα από τα 8 πακέτα τις δέσμευσης τιμής... Μου φαίνεται ότι ούτε η ίδια η WIND δεν ξέρει ακριβως πώς θέλει να χρεώνει.....

 

Απλά λοιπόν ξέρουμε να διαβάζουμε και τα ελληνικά μας δεν έχουν φτάσει, όπως τα δικά σου, στο επίπεδο της τηλεπάθειας με το marketing της Wind για να καταλαβαίνουμε τι εννοεί όταν ΟΥΤΕ Η ΙΔΙΑ ΕΞΗΓΕΙ.

 

Δεν έχουμε όλοι κάλο στον εγκέφαλο για να πορωνόμαστε με εταιρείες...

Οπαδοί. ΕΛΕΟΣ.

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

:wacko:

Για όνομα...

 

 

 

Απλά λοιπόν ξέρουμε να διαβάζουμε και τα ελληνικά μας δεν έχουν φτάσει, όπως τα δικά σου, στο επίπεδο της τηλεπάθειας με το marketing της Wind για να καταλαβαίνουμε τι εννοεί όταν ΟΥΤΕ Η ΙΔΙΑ ΕΞΗΓΕΙ.

 

Δεν έχουμε όλοι κάλο στον εγκέφαλο για να πορωνόμαστε με εταιρείες...

Οπαδοί. ΕΛΕΟΣ.

 

Συμφωνω .Αλλα οταν βλεπεις καποιους να μην αναγνωριζουν την οικονομικοτερη επιλογη και να προβαλλουν οτιδηποτε αλλο αντιλαμβανεσαι οτι επροκειτο περι οπαδου και οχι απλου συνδρομητη που ψαχνει την οικονομικοτερη λυση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...