Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το F2G1 καί έχω ενεργοποιήσει όλες τις υπηρεσίες Non-Stop (όχι ταυτόχρονα):)

Οπότε το θέμα πιστεύω έληξε.

 

αυτό μου αρκεί! ευχαριστώ πολύ! :)

Καλό Πάσχα!!

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ετσι πληροφοριακα κατι διπλασιασμοι μολις εβαζες καρτα η +50% και τα λοιπα εχουν κοπεί τωρα; τι προσφορες παίζουν τώρα;σε 7 μερες θα γινει και το δικο μου καρτοκινητο απο συμβολαιο και λεω για το f2g1 ετσι;καλο δν ειναι;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ετσι πληροφοριακα κατι διπλασιασμοι μολις εβαζες καρτα η +50% και τα λοιπα εχουν κοπεί τωρα; τι προσφορες παίζουν τώρα;σε 7 μερες θα γινει και το δικο μου καρτοκινητο απο συμβολαιο και λεω για το f2g1 ετσι;καλο δν ειναι;

 

Αυτά όσο πάνε και σπανίζουν...έχουμε άλλες προσφορές τώρα, έτσι ώστε να μην επιβαρύνεται (!!!) η εταιρεία από τους χρήστες των καρτοκινητών, που ζητάνε συνεχώς διπλασιασμούς και δωρεάν χρόνο ομιλίας! :mad:

 

Όσο για το F2G1 καλό είναι, αλλά εξαρτάται από την χρήση που θα κάνεις. Θα σου πρότεινα να δεις όλα τα πακέτα F2G, να καταλάβεις τι χρεώσεις και προς ποιους έχει το καθένα και να καταλήξεις σε αυτό που σε εξυπηρετεί. Άλλο έχει φθηνότερα μηνύματα, άλλο φθηνότερη ομιλία κλπ.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου στελνουν για διπλασιασμο....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο geoponer αλλα ενταξει τα μαθαμε τα κολπακια αυτά πλέον με τις κληρωσεις και τα αυτοκινητα.Σαν το dia με τα αυγά κατάντησε..(γνωριζετε πιστευεω)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτά όσο πάνε και σπανίζουν...έχουμε άλλες προσφορές τώρα, έτσι ώστε να μην επιβαρύνεται (!!!) η εταιρεία από τους χρήστες των καρτοκινητών, που ζητάνε συνεχώς διπλασιασμούς και δωρεάν χρόνο ομιλίας! :mad:

 

Όσο για το F2G1 καλό είναι, αλλά εξαρτάται από την χρήση που θα κάνεις. Θα σου πρότεινα να δεις όλα τα πακέτα F2G, να καταλάβεις τι χρεώσεις και προς ποιους έχει το καθένα και να καταλήξεις σε αυτό που σε εξυπηρετεί. Άλλο έχει φθηνότερα μηνύματα, άλλο φθηνότερη ομιλία κλπ.

 

to kalitero paketo einai to antistoixo ths q!!

dokimaste to!

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Μια ακομη ερώτηση :

Στο f2g1 0,02 το sms ειναι προς ολα τα κινητα wind (καρτοκινητα & συμβολαιο)?

Ή μονο προς κατροκινητά που έχουν κ εκεινοι f2g1 ?

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

stathis

 

Ποσο συχνα σου ερχεται δηλαδη?Εμενα μια φορα μου εχει ερθει.

 

Kateriniotis

 

Γιατι τς q και οχι της φρρογκ?

 

Myrsine

 

Για αυτους που εχουν f2g νομιζω.Σε ενα συμβολαιο που εστειλα με χρεωσε 0.04.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

to kalitero paketo einai to antistoixo ths q!!

dokimaste to!

 

Τι θα πει "το καλύτερο πακέτο"??? Ως προς τι και γιατί είναι το καλύτερο?

 

Αυτές τις ασάφειες προσπαθούσα να αποφύγω όταν έγραφα το μήνυμα που παρέθεσες... ;)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο για αυτόν .

Διότι στο F2G5 έχει κανείς 30 λεπτά και 30 μηνύματα με 5 ευρώ.

Αυτά στο F2G1 έχουν Από 4,2 Αν μιλάς στο ίδιο πακέτο μέχρι 8,7 αν μιλάς σε άλλα δίκτυα . Άρα δεν μπορούμε να λέμε απλά πιο είναι το καλύτερο πακέτο έτσι γενικά και αόριστα.

Το καλύτερο πακέτο είναι προσωπική υπόθεση . Γιαυτό υπάρχουν και πολλά .Ο καθένας σύμφωνα με τις ανάγκες του διαλέγει αυτό που τον συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο για αυτόν .

Διότι στο F2G5 έχει κανείς 30 λεπτά και 30 μηνύματα με 5 ευρώ.

Αυτά στο F2G1 έχουν Από 4,2 Αν μιλάς στο ίδιο πακέτο μέχρι 8,7 αν μιλάς σε άλλα δίκτυα . Άρα δεν μπορούμε να λέμε απλά πιο είναι το καλύτερο πακέτο έτσι γενικά και αόριστα.

Το καλύτερο πακέτο είναι προσωπική υπόθεση . Γιαυτό υπάρχουν και πολλά .Ο καθένας σύμφωνα με τις ανάγκες του διαλέγει αυτό που τον συμφέρει.

 

Δεν τα λες όλα. Συμφωνώ με το σκεπτικό σου ΑΛΛΑ μην ξεχνάμε ότι τα 30 λεπτά και 30 μηνύματα ΠΡΕΠΕΙ να τα καταναλώσεις στην διάρκεια 1 εβδομάδας αλλιώς χάνονται... ενω στο f2g1 ή 2 δεν έχεις περιορισμό ούτε στις ημέρες ούτε στον χρόνο. Επίσης τον ελάχιστο χρόνο χρέωσης των 30 δευτ. πού τον πάς, σε σχέση με την ΑΠΟΛΥΤΗ χρέωση ανα δευτερόλεπτο των F2G1,2???? Και, τέλος,αν θες να καταναλώσεις περισσότερο χρόνο από αυτό των 30 λεπτών μέσα στην εβδομάδα??? Να πας στο 0,39/λεπτό??

Link to comment
Share on other sites

Οι δικές μου Ανάγκες μπορεί να είναι 30λεπτά .

Εσείς μπορείτε να διαλέξετε σύμφωνα με τις δικές σας ανάγκες.

Αν δεν θέλετε περιορισμούς μπορείτε να διαλέξετε ένα άλλο πακέτο

Εγώ αυτό είπα Και συγχρόνως θεώρησα ότι για να έχουμε μια θέση πρέπει να την δικαιολογούμε.

Μηνύματα του στυλ το καλύτερο πακέτο είναι αυτό F2G? είναι προβληματικά.

Εγώ δεν πρότεινα συγκεκριμένο πακέτο

Χαίρομαι που σε εσάς τεριάζει ένα άλλο .Ακριβώς όπως είπατε συμφωνείτε μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Οι δικές μου Ανάγκες μπορεί να είναι 30λεπτά .

Εσείς μπορείτε να διαλέξετε σύμφωνα με τις δικές σας ανάγκες.

Αν δεν θέλετε περιορισμούς μπορείτε να διαλέξετε ένα άλλο πακέτο

Εγώ αυτό είπα Και συγχρόνως θεώρησα ότι για να έχουμε μια θέση πρέπει να την δικαιολογούμε.

Μηνύματα του στυλ το καλύτερο πακέτο είναι αυτό F2G? είναι προβληματικά.

Εγώ δεν πρότεινα συγκεκριμένο πακέτο

Χαίρομαι που σε εσάς τεριάζει ένα άλλο .Ακριβώς όπως είπατε συμφωνείτε μαζί μου.

 

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου φίλε Βασίλη...αυτά ακριβώς θα έλεγα κι εγώ αν δεν είχε προλάβει να τα γράψεις! :up:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

therock

μου ερχεται μια φορα τον μηνα...την πρωτη φορα που θα μου ερθει ακου τι κανω μου ερχετε μηνυμα οτι μου διπλασιαζει την καρτα που θα βαλω μεχρι π.χ 2/5.. δεν βαζω. μετα μου ξαναστελνει οτι μεχρι π.χ. 13/5 την διπλασιαζει. βαζω καρτα. ε μετα οταν βλεπει οτι εχω βαλει μονο μια καρτα το μηνα μου στελνουν για διπλασιασμο και βαζω.εχω μηνιαιως 20€ καρτοσυμβολαιο και 20€ wind ποσο αλλο να θελω; προυποθεση για να μου το στελνει καθε μηνα να εχω κατω απο 0,10€ υπολοιπο. αυτο κανω και μου ερχεται..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

 

Myrsine

 

Για αυτους που εχουν f2g νομιζω.Σε ενα συμβολαιο που εστειλα με χρεωσε 0.04.

 

ευχαριστω για την απαντηση!

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

ΝΕΕΣ ΜΕΙΩΜΕΝΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ WIND F2G6 - 7/5/2008

 

Η WIND HELLAS Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει τις νέες μειωμένες χρεώσεις ομιλίας του οικονομικού πακέτου καρτοκινητής WIND F2G6, προς όλους τους εθνικούς προορισμούς.

 

Πιο συγκεκριμένα:

 

* Η χρέωση ομιλίας προς όλους τους εθνικούς προορισμούς διαμορφώνεται από 0,39€ /λεπτό σε 0,354€ /λεπτό.

 

Οι μειωμένες χρεώσεις ισχύουν αυτόματα για όλους τους συνδρομητές F2G6, υπάρχοντες και νέους.

 

Σε όλες τις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 19%.

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1

 

Σύμφωνα με αυτό, η χρέωση επανήλθε στα 0,3927 € / λεπτό για το F2G 5 αντίστοιχο του alacarte (από 0,25 που ήταν)

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1

 

Σύμφωνα με αυτό, η χρέωση επανήλθε στα 0,3927 € / λεπτό για το F2G 5 αντίστοιχο του alacarte (από 0,25 που ήταν)

 

Μόλις το δοκίμασα. Η χρέωση ήταν 0,25 στο F2G5

Στην Vodafone ισχύει μέχρι 30/05/08 για όσους έκαναν ανανέωση στις 30/04.

Ίσως να το κρατήσει και η WIND μέχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Το nonstpop500 γινεται nonstop600 και θα προσφερει 600 λεπτα και 600 μηνυματα προς 1 αριθμο wind με κοστος ενεργοποιησης 5ευρω.Το nonstop500 for 2 γινεται nonstop600 και προσφερει 600 λεπτα ομιλιας προς 2 αριθμους wιnd με κοστος 5ευρω.Και τελος το nonstop500 ομιλια και sms γινεται nonstop600 και προσφερει 600 λεπτα και 600 μηνυματα προς δυο αριθμους wιnd με χρεωση 7.5ευρω.ΧΩΡΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΧΡΕΩΣΗ και χρεωση ανα δευτερολεπτο σ'ολες τις επιλογες nonstop.
Link to comment
Share on other sites

Το nonstpop500 γινεται nonstop600 και θα προσφερει 600 λεπτα και 600 μηνυματα προς 1 αριθμο wind με κοστος ενεργοποιησης 5ευρω.Το nonstop500 for 2 γινεται nonstop600 και προσφερει 600 λεπτα ομιλιας προς 2 αριθμους wιnd με κοστος 5ευρω.Και τελος το nonstop500 ομιλια και sms γινεται nonstop600 και προσφερει 600 λεπτα και 600 μηνυματα προς δυο αριθμους wιnd με χρεωση 7.5ευρω.ΧΩΡΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΧΡΕΩΣΗ και χρεωση ανα δευτερολεπτο σ'ολες τις επιλογες nonstop.

 

Σιγά την αλλαγή... Καταξοδεύτηκαν εκεί στην WIND... Οι άλλοι δίνουν δωρεάν λεπτά για όλη την παρέα μόνο με ανανέωση χρόνου(στην ουσία δωρεάν δλδ) ή διπλασιάζουν τους χρόνους ομιλίας με τα ίδια χρήματα και η WIND δίνει 20% περισσότερο χρόνο και 20% περισσότερα μηνύματα προς έναν ή δύο αριθμούς... Έλεος!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η προσφορά αν και δεν νομίζω να την χρησιμοποιήσω... Είμαι ήδη ευτυχισμένος με το F2G1 :)
Link to comment
Share on other sites

Το είπα κ στο άλλο ποστ, μόνο καλή προσφορά δεν είναι. Στην ουσία η χρέωση είναι ίδια αλλά σε αναγκάζει να προπληρώσεις μεγαλύτερο χρόνο κ σμς. Παλιά είτε μιλούσες 300 είτε 400 είτε 500 πληρώνεσ 500 τώρα πληρώνεις 600! Το μόνο που αξίζει είναι το προς 2 για μένα. Αλλά τι να το κανείς; εννοείτε πως δεν έχουμε 2 γκόμενες. (λέμε τώρα) ;)

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...