Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα βγει κάτι καλό σε λίγο καιρό? Γιατί σε λίγο καιρό σίγουρα δεν θα υπάρχει ανανέωση από ένα ευρώ για παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, dimitroula10 said:

Φίλε όλο το σύστημα είναι σάπιο, περιμένεις από ένα κατάστημα να σώσει την κοινωνία.?

Το σύστημα μας ζει από την εκμετάλλευση ανθρώπου από άνθρωπο. Θα καταρρεύσει η κοινωνία αν σταματήσει. Και ονλαιν παραγγελία να κάνεις θα σου φορτώσουν πρόγραμμα. Ας φορτώσουν να κάνεις την δουλειά σου και μετά παράπονα στο τσατ να σου επιστρέψουν τα χρήματα.

Δεν υπάρχει δικαιολογία για τη συμπεριφορά των υπαλλήλων της Νόβα. Τα καταστήματα της συγκεκριμένης εταιρίας είναι ανεξέλεγκτα. Και το οτι όλες οι διοικήσεις αδιαφορούν δείχνει τον πραγματικό λόγο που υπάρχει αυτή η εταιρία. Και οχι δεν γίνεται αυτό παντού. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kmpatra said:

Online ή από περίπτερο η καλύτερη λύση. Και να σου φορτώσουν κάρτα ανανέωσης, ενεργοποιείς πρώτα και ταυτοποιείς το νούμερο και απενεργοποιείς την αυτόματη ενεργοποίηση πακέτων. Την κάρτα τη φορτώνεις όποτε θέλεις και σε όποιο  νούμερο θέλεις. Και χωρίς αυτόματο πακέτο την χρησιμοποιείς όπως θέλεις

δινουν τα περιπτερα καινουργιους αριθμους;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, doganos said:

δινουν τα περιπτερα καινουργιους αριθμους;

Περίπτερα και ψιλικατζίδικα. Σκαναρεις το QRcode, περνάς τα στοιχεία σου (και σκαναρεις ταυτότητα) και σε λιγα λεπτά ενεργοποιείται ο αριθμός. Πολύ βολικό. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Δεν υπάρχει δικαιολογία για τη συμπεριφορά των υπαλλήλων της Νόβα.

Δεν δικαιολογώ κάτι, αλλά αιτιολογώ. Προσδιορίζω την αιτία αυτής της συμπεριφοράς που υπάρχει παντού.

Και μην πεις όχι όλοι, γιατί οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

Επειδή κάπου υπάρχει κάποιος καλός επαγγελματίας, σίγουρα η καλοσύνη του έχει επιχειρηματικά συμφέροντα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Περίπτερα και ψιλικατζίδικα. Σκαναρεις το QRcode, περνάς τα στοιχεία σου (και σκαναρεις ταυτότητα) και σε λιγα λεπτά ενεργοποιείται ο αριθμός. Πολύ βολικό. 

Τωρά που θα βγω εξω θα πάω σε 2-3. Πρώτη φορά το ακούω αυτό βέβαια. Ελπίζω να μη με κοιταν σαν εξωγήινο 😝🤪

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Περίπτερα και ψιλικατζίδικα. Σκαναρεις το QRcode, περνάς τα στοιχεία σου (και σκαναρεις ταυτότητα) και σε λιγα λεπτά ενεργοποιείται ο αριθμός. Πολύ βολικό. 

Από όσο ξέρω όμως θέλει μία εργάσιμη μέρα, όχι μερικά λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει Κυριακή βράδυ χωρίς πρόβλημα, έπαιξε άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, doganos said:

Στο 3ο που πήγα βρήκα. Το ενεργοποιω σε λίγο

Ενημέρωσε μας για οτιδήποτε νεότερο και περιμένουμε μετρήσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεταβίβαση σε F2G θα μου κάνουν με εξουσιοδότηση λέτε σε κατάστημα???

Για να μεταφέρω του αδελφού ένα καρτοκινητο να πάρει τα 1000 λεπτά λόγω σταθερού Nova, πριν το καταργήσουν και αυτό για νέες συνδέσεις...😜

Link to comment
Share on other sites

Just now, damianos said:

Μεταβίβαση σε F2G θα μου κάνουν με εξουσιοδότηση λέτε σε κατάστημα???

Για να μεταφέρω του αδελφού ένα καρτοκινητο να πάρει τα 1000 λεπτά λόγω σταθερού Nova, πριν το καταργήσουν και αυτό για νέες συνδέσεις...😜

Λογικά  ναι . Αλλά άβυσσος η ψυχή της nova

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, damianos said:

Μεταβίβαση σε F2G θα μου κάνουν με εξουσιοδότηση λέτε σε κατάστημα???

Για να μεταφέρω του αδελφού ένα καρτοκινητο να πάρει τα 1000 λεπτά λόγω σταθερού Nova, πριν το καταργήσουν και αυτό για νέες συνδέσεις...😜

Εγώ στη θέση σου θα πηγαινα προετοιμασμενος: θα έστελνα ένα μειλ (ή τσατ) στη Νοβα να παρω θετική απάντηση και σε περιπτωση που αρνηθούν στο κατάστημα θα τους το δείξω και θα πω "σορπράιζ!"

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, damianos said:

Μεταβίβαση σε F2G θα μου κάνουν με εξουσιοδότηση λέτε σε κατάστημα???

Για να μεταφέρω του αδελφού ένα καρτοκινητο να πάρει τα 1000 λεπτά λόγω σταθερού Nova, πριν το καταργήσουν και αυτό για νέες συνδέσεις...😜

1.Σε εμένα αρνήθηκαν. 
2. Ότι δουλεύει, δεν το πειράζουμε. Δηλ αν  μπαίνουν σε άλλο, και θέλεις  να προσθέσεις κ ακόμη ένα. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, hercoulis said:

1.Σε εμένα αρνήθηκαν. 
 

Οτιδήποτε δεν τους φέρνει κέρδος το διώχνουν. Η εξυπηρέτηση πελατών στα καταστήματα Νοβα έχει πεθάνει. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, opmgls said:

Πόσο την αγόρασες; Φαντάζομαι το ποσό μένει μέσα.

5 Ευρώ. Δεν είχε τίποτα. Έβαλα 2 Ευρώ κάρτα (νομίζα είχε ελαχιστη ανανεωση περισσοτερο)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, doganos said:

5 Ευρώ. Δεν είχε τίποτα. Έβαλα 2 Ευρώ κάρτα (νομίζα είχε ελαχιστη ανανεωση περισσοτερο)

Από 17 Ιανουαρίου ελάχιστη ανανέωση 13 ευρώ(εκτός αν πας σε κατάστημα όπου εκεί θα είναι από 8 ευρώ). Δηλαδή με λίγα λόγια τέλος η ανανέωση από 1 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aektzhs 1 said:

Από 17 Ιανουαρίου ελάχιστη ανανέωση 13 ευρώ(εκτός αν πας σε κατάστημα όπου εκεί θα είναι από 8 ευρώ). Δηλαδή με λίγα λόγια τέλος η ανανέωση από 1 ευρώ

Κρίμα. Είναι πολύ καλό να μπορείς να βάλεις από 1 Ευρώ

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, hercoulis said:

1.Σε εμένα αρνήθηκαν. 
2. Ότι δουλεύει, δεν το πειράζουμε. Δηλ αν  μπαίνουν σε άλλο, και θέλεις  να προσθέσεις κ ακόμη ένα. 

Μα ΔΕΝ δουλεύει τίποτα...

Έκανε ο αδελφός μου νέα σταθερή Νόβα και κινητό. Άρα υπάρχει μια θέση Buy More αλλά το καρτοκινητο είναι στο όνομα μου.

Το μεταφέρω στο όνομα του κ παίρνει αυτόματα τα 1000 λεπτά ομιλίας προς ΌΛΟΥΣ...

 

Χρόνια ΠΟΛΛΆ σε όλους 

IMG_20231224_130231.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...