Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνάδελφος στο απέναντι γραφείο κέρδισε στην φορολοταρια και μας κέρασε όλους γλύκα :)

 

1000% τον πιστεύω, σπαθί τύπος δεν θα έλεγε ψέματα σε καμμία περίπτωση και βεβαια δεν θα πλήρωνε γλυκά από την τσέπη του καθότι δεν είναι κορόιδο :P

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξέρω άτομο που κέρδισε σε φορολοταρια.

Έχω ακούσει ακόμη μια περίπτωση αλλά δε τη διασταύρωσα αν όντως ισχύει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

2 φορές στο γραφείο μου ο ίδιος και μετά άλλος ένας

 

Συνάδελφος στο απέναντι γραφείο κέρδισε στην φορολοταρια και μας κέρασε όλους γλύκα :)

 

1000% τον πιστεύω, σπαθί τύπος δεν θα έλεγε ψέματα σε καμμία περίπτωση και βεβαια δεν θα πλήρωνε γλυκά από την τσέπη του καθότι δεν είναι κορόιδο :P

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Τελικά που ήθελα να καταλήξω... Εγώ δεν έχω ακούσει κανέναν να κερδίζει στην φορολοταρία, κάποιοι από εσάς όμως ξέρετε κάποιους που κέρδισαν! Μάλλον το ίδιο συμβαίνει και στα flames! Κάποιοι κερδίζουν... ίσως στο μέλλον και κάποιοι από εμάς!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί

 

Να ναι το αυτοκίνητο όμως να πιάσει τόπο το δώρο,

 

βλέπω έχουν βάλει και μετρητή είναι λέει το 19 αυτοκίνητο που μοιράζουν

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι διαγωνισμοί Flames μου θυμίζουν την φορολοταρία... κάθε μήνα!

 

 

 

Έχετε ακούσει να κερδίζει κανένας τα 1000€ της φορολοταρίας;

Έχω κερδίσει εγώ πριν 2 χρόνια περίπου. Στην προσωποποιημένη πληροφόρηση στο MyTaxisnet υπάρχει ακόμα το μήνυμα με τις οδηγίες...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

past --> nokia 6110, 6310 & 8850 silver, sony ericsson K750i & W810i, samsung DUAL B7722 & samsung DUAL GRAND NEO, samsung S6, Huawei mate 10 pro, Redmi note 8 pro, Redmi note 10 pro,
current --> Samsung TabA T585 4G , Redmi Note 11 pro 5G-->

Link to comment
Share on other sites

θύμισε μας.... σε ειδοποιούν ή πρέπει να μπαίνεις να το τσεκάρεις μόνος σου

ρωτάω και για την wind και για την φορολοταρία

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

οχι ετσι ηταν μετα απο τις τελευταιες αλλαγες. Μαλλον το ειχες καταλαβει λαθος ή δεν είχες δει τις τελευταιες αλλαγές. Οντως στο 2μηνο διαγραφεται το υπολοιπο. Το 4μηνο για τη φραγη μετραει απο την τελευταια ανανεωση και οχι απο τη ληξη του υπολοιπου.Πρακτικά δεν μπαίνει φραγή όμως,οι περισσότεροι δέχονται μηνύματα και κλήσεις ως το τέλος του 12μηνου εφ'οσον εχουν ενεργό το νούμερο (δηλ. δεν είναι μονίμως κλειστό)

 

αυτό ισχύει... δεχόμαστε κλήσεις για 12 μήνες ακόμη?

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Φίλος στη δουλειά κέρδισε από τα flames ένα iphone πριν κανα χρόνο.

Το πούλησε άμεσα και σφραγισμένο κοντά στο χιλιάρικο.

Link to comment
Share on other sites

Το έλαβα το πρωι . Έχω ειδικό πακέτο f2g και το σκέφτομαι σοβαρά να το τσιμπήσω το συμβόλαιο.4091c3d847fd2376f42885e3ceec2af4.jpg

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εγώ που είμαι φοιτητής, πως μπορώ να πάρω φοιτητικό wind; Δε βρίσκω πουθενά το link.
Είναι υπό κατασκευή ακόμα το σαιτ μου είχαν πει και δεν το εμφανίζει ακομα. Πήγαινε κατάστημα
Link to comment
Share on other sites

Το έλαβα το πρωι . Έχω ειδικό πακέτο f2g και το σκέφτομαι σοβαρά να το τσιμπήσω το συμβόλαιο.4091c3d847fd2376f42885e3ceec2af4.jpg

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτή η προσφορά σου ήρθε μέσω της εφαρμογής;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με SMS ήρθε που είχε μέσα το link. Δίνω και το link για όποιον ενδιαφέρεται http://bit.ly/p2p_w10gb_20

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά είναι όντως δελεαστική.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

αυτό ισχύει... δεχόμαστε κλήσεις για 12 μήνες ακόμη?
Ισχύει έχω νούμερο που έληξε πριν μηνες και δέχομαι κλήσεις κανονικά και κάνω με telz :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο που θυμήθηκα αυτό το μήνα αν κάποιος ανανεώσει 12:00 με 1:00 τη νύχτα υπάρχει περίπτωση η Wind να του δώσει μία ημέρα λιγότερο διάρκεια διότι θα υποστηρίξει ότι με την αλλαγή της ώρας σου δίνει 30 μέρες νωρίτερα!!!

 

Η αλλαγή της ώρας γίνεται στις 4:00 το πρωί, οχι στις 24:00 ή στη 1:00

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά είναι όντως δελεαστική.

 

Γράφει στη σελίδα της προσφοράς ότι "Οι χρεώσεις μετά τη λήξη των προσφορών διαμορφώνονται σύμφωνα με τον τιμοκατάλογο." και πιο πάνω αναφέρει 24/μηνο συμβόλαιο.

 

Δηλαδή μετά τους 24 μήνες παίζει να αλλάξει η προσφορά και να αρχίσει να χρεώνει ή παραμένουν όντως σταθερές οι χρέωσεις και μετά τους 24 μήνες;

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Λογικά μετά τους 24 η προσφορά δεν ισχύει,οπότε η διαπραγμάτευεσε άλλο συμβολισμό η πας σε καρτοκινητο

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή της ώρας γίνεται στις 4:00 το πρωί, οχι στις 24:00 ή στη 1:00

 

 

Δεν έχεις καταλάβει τι γράφω

Αν ανανεώσεις στις 1215 τότε έχεις 30 μέρες μπροστά σου

Οι 30 μέρες για την WIND ειναι 30 επι 24 ώρες

Αρα θα λήξουν στις 2315 της προηγούμενης ημέρας απ ότι θα υπολογίζεις επειδή ή ώρα θα πάει μία ώρα πίσω....

 

Αρα αντί να λήξει πχ 15 Νοέμβρη θα λήξει ο χρόνος ομιλίας 14 Νοέμβρη

 

ΤΟΣΟ λάθος ειναι......

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καταλάβει τι γράφω

Αν ανανεώσεις στις 1215 τότε έχεις 30 μέρες μπροστά σου

Οι 30 μέρες για την WIND ειναι 30 επι 24 ώρες

Αρα θα λήξουν στις 2315 της προηγούμενης ημέρας απ ότι θα υπολογίζεις επειδή ή ώρα θα πάει μία ώρα πίσω....

 

Αρα αντί να λήξει πχ 15 Νοέμβρη θα λήξει ο χρόνος ομιλίας 14 Νοέμβρη

 

ΤΟΣΟ λάθος ειναι......

 

Νομίζω ότι έχει καταλάβει τι γράφεις και επαναλαμβάνω και εγώ ότι η ώρα αλλάζει στις 04:00 οπότε για την wind δεν αλλάζει κάτι στις λήξεις. 23:59 λήγουν πακέτα και χρήματα.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο απίστευτο αυτό που έχει κάνει στο παρελθόν που δε μπορώ να σας πείσω

 

 

Εφόσον πηγαίνει μία ώρα πίσω Εγώ δεν πρόκειται να σου προσφέρω ξανά τις ώρες του συμβολαίου και θα διακόψω το συμβόλαιο στις 12:00 την προηγούμενη μέρα.

 

Σου πουλάω 30 επι 24 μέγιστο

Αν ανανεώσεις τον Οκτώβριο στις 0:15 με μια τότε μια μέρα Έχει στην πραγματικότητα 13 ώρες.... ε και δε μπορεί να το χαρίσει

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω φίλε μου τι εννοείς, αν θέλεις εξήγησε το λίγο πιο κατανοητά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο απίστευτο αυτό που έχει κάνει στο παρελθόν που δε μπορώ να σας πείσω

 

 

Εφόσον πηγαίνει μία ώρα πίσω Εγώ δεν πρόκειται να σου προσφέρω ξανά τις ώρες του συμβολαίου και θα διακόψω το συμβόλαιο στις 12:00 την προηγούμενη μέρα.

 

Σου πουλάω 30 επι 24 μέγιστο

Αν ανανεώσεις τον Οκτώβριο στις 0:15 με μια τότε μια μέρα Έχει στην πραγματικότητα 13 ώρες.... ε και δε μπορεί να το χαρίσει

 

Στις 12/10 ενεργοποίησα πακέτο στις 00:10 περίπου και λήγει στις 11/11 στις 23.59. Ο Οκτώβριος έχει 31 μέρες, οπότε το πακέτο ισχύει κανονικα, 30 μέρες. Στη wind δεν παίζει ρόλο η ώρα ενεργοποίησης, πάντα 23:59 λήγουν. Αν στα παραπάνω συνυπολογίσουμε και τις ώρες, τους τρώω και μια μέρα!

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

30 ημέρες απο 24 ώρες

Τον Οκτώβριο υπάρχει μια μέρα που έχει 25 ώρες

 

Αν ανανεώσεις την πριν την ημέρα που έχει αλλάγη ώρας, δηλαδή την 25 οκτ, κατα την ώρα 0001 εως 0059, δηλαδή για μια ώρα μετά τα μεσάνυχτα το πακέτο των 30 ημερών θα διαρκέσει 29 ημέρες διότι οι πραγμΑτικές 30επι24 ώρες, θα λήξουν 23.01 με 23.59 σε 29 μέρες, επειδή τα Ρολόγια στις 4... γυρίσαν πάλι στο 3, άρα δύο ώρες χρήση

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στις 12/10 ενεργοποίησα πακέτο στις 00:10 περίπου και λήγει στις 11/11 στις 23.59. Ο Οκτώβριος έχει 31 μέρες, οπότε το πακέτο ισχύει κανονικα, 30 μέρες. Στη wind δεν παίζει ρόλο η ώρα ενεργοποίησης, πάντα 23:59 λήγουν. Αν στα παραπάνω συνυπολογίσουμε και τις ώρες, τους τρώω και μια μέρα!

 

Ενεργοποιήσες 12 και λήγει 11.11? 31 ημέρες; Ίσως να το άλλαξαν

 

Παω πάσο

Βελτίωση

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία τι ώρα ενεργοποιείται το πακέτο. Πάντα λήγει 30 μέρες μετά στις 23:59.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...