Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nομίζω δεν υπάρχει διαφορά στο data roaming σε σχέση με cosmoκάρτα...

frog>>>>>> Ευρωζώνη Α&Β: Χρεώση ανά Κb με ελάχιστη ογκοχρέωση τo 1Κb ανά πρόσβαση υπηρεσίας.

 

Στην σελίδα που εστειλες>>>>>>>Η ογκοχρέωση γίνεται ανά 10ΚΒ, με ελάχιστη χρέωση τα 10Kb ανά σύνδεση (1ΜΒ=1024Kb)

δλδ κάθε φορά που μπαίνεις χρεώνεσαι 10 φορες πιο πολύ.

Ριξε μια ματιά μήπως κάνω λάθος.

το ξαναειδα

μαλλον δικιο εχεις

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

33 μερες και ακόμα να ενεργοποιηθώ...

Ελεος.....

 

Σε ποιο πακέτο έχεις κάνει φορητότητα;; Έχεις τουλάχιστον δίκτυο από τον παλιό σου πάροχο έτσι;;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο πακέτο έχεις κάνει φορητότητα;; Έχεις τουλάχιστον δίκτυο από τον παλιό σου πάροχο έτσι;;

 

Απο Vodafone σε f2g.

Εχω σήμα απο το παλιό πάροχο.

Το θέμα ειναι οτι έχει περάσει πλεον η ''έκπτωση'' προνομιακή που είχα , και έτσι όπως πάει θα πληρώσω κανονικό πάγιο :@ ...

Ελεος. 33 μερες και ακόμα....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα Log n Win προσφέρονται χωρίς καμιά προϋπόθεση & χωρίς κανένα κόστος μέχρι και 15/01/2014.
Link to comment
Share on other sites

Τα Log n Win προσφέρονται χωρίς καμιά προϋπόθεση & χωρίς κανένα κόστος μέχρι και 15/01/2014.

 

Καταλαβα.Απο εβδομαδα σε εβδομαδα θα πηγαινουμε.. :) .

Link to comment
Share on other sites

Τα Log n Win προσφέρονται χωρίς καμιά προϋπόθεση & χωρίς κανένα κόστος μέχρι και 15/01/2014.

 

δεν ειχανε ετοιμο το σχεδιο τι θα κανουν φαινεται και το πηγαν παραπισω...

Link to comment
Share on other sites

θα βαλει προυποθεση να εχεις ανανεωσει το τελευταιο τριμηνο ή μηνα ή κατι τετοιο. Δεν υπαρχει νοημα υπαρξης με χρεωση..

Ισως τα κανει και ενα ειδος νεου μπονους και τα αυξησει λιγο σε αριθμο. Δηλαδη αμα εχεις ανανεωσει αυτο το μηνα θα μπορεις να παιρνεις χ λεπτα την εβδομαδα δωρεαν

 

Έχω ισχυρές ενδείξεις ότι μετά τις 15 Ιανουαρίου θα πρέπει να έχεις ανανεώσει με 5 ευρώ τον τελευταίο μήνα , προκειμένου να πάρεις τα log n win.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Έχω ισχυρές ενδείξεις ότι μετά τις 15 Ιανουαρίου θα πρέπει να έχεις ανανεώσει με 5 ευρώ τον τελευταίο μήνα , προκειμένου να πάρεις τα log n win.

 

5 ευρω ετσι και αλλιως ειναι η ελαχιστη ανανεωση πια. Και εγω αυτο υποψιαζομαι και ισως τα ανεβασει λιγακι σε αριθμο τα δωρεαν και το κανει σαν νεο μπονους για να παιξει και διαφημιση στην τηλεοραση... εχουν πεσει και τα τελη τερματισμου κλησεων απο αυτον τον μηνα. Συνηθως τετοια εποχη βγαζει καινουργιες προσφορες.

Link to comment
Share on other sites

5 ευρω ετσι και αλλιως ειναι η ελαχιστη ανανεωση πια.

εαν το κανει ετσι θα ξεβολευτουν καποιοι που πραγματικα ΔΕΝ εχουν ουτε αυτα,εταιρια ειναι ομως,ελπιζω με καποιο τροπο να το κανει

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα πριν από λίγο το εξής μήνυμα " ανανέωσε 5€ σε ένα κατάστημα wind/public και σου χαρίζουμε 2 ώρες χρόνο ομιλίας!" Ακούγεται καλό, αρκεί οι 2 ώρες να ειναι προς όλους γιατί δεν το διευκρινίζει. Ξέρει κάποιος, ή εάν του έχει έρθει τέτοιο μήνυμα, αν οι 2 ώρες που λέει είναι προς όλους ή μόνο προς wind/Q;
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα πριν από λίγο το εξής μήνυμα " ανανέωσε 5€ σε ένα κατάστημα wind/public και σου χαρίζουμε 2 ώρες χρόνο ομιλίας!" Ακούγεται καλό, αρκεί οι 2 ώρες να ειναι προς όλους γιατί δεν το διευκρινίζει. Ξέρει κάποιος, ή εάν του έχει έρθει τέτοιο μήνυμα, αν οι 2 ώρες που λέει είναι προς όλους ή μόνο προς wind/Q;

 

μόνο προς wind/Q

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μόνο προς wind/Q

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν θα πάρω. Προτιμώ με τα 5€ να αγοράζω πακέτο προς όλους που μου δίνει και 50 λεπτά +50sms προς WIND. Βέβαια, ότι τον βολεύει τον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν θα πάρω. Προτιμώ με τα 5€ να αγοράζω πακέτο προς όλους που μου δίνει και 50 λεπτά +50sms προς WIND. Βέβαια, ότι τον βολεύει τον καθένα.

 

Μα είναι δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορει κάποιος να μου πει αν γίνετε να κάνω εκτροπή (και πως?) ένα f2g που έχω σε ένα άλλο f2g νούμερο και αν υπάρχει κάποιο μηνιαίο κόστος επιβάρυνσης;

 

Ευχαριστώ.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορει κάποιος να μου πει αν γίνετε να κάνω εκτροπή (και πως?) ένα f2g που έχω σε ένα άλλο f2g νούμερο και αν υπάρχει κάποιο μηνιαίο κόστος επιβάρυνσης;

 

Ευχαριστώ.

 

Νομίζω μπορείς να βρεις τις απαντήσεις εδώ http://www.wind.gr/gr/q/my-q-upiresies/q-utilities/upiresies-diktuou/proothisi-kliseon/

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω μπορείς να βρεις τις απαντήσεις εδώ http://www.wind.gr/gr/q/my-q-upiresies/q-utilities/upiresies-diktuou/proothisi-kliseon/

 

Σ ευχαριστώ, δεν εντόπισα κάπου χρεώσεις, να υπόθεση πως δεν υπάρχουν και ισχύει ότι αναφέρεται στα Q και για f2g?

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ, δεν εντόπισα κάπου χρεώσεις, να υπόθεση πως δεν υπάρχουν και ισχύει ότι αναφέρεται στα Q και για f2g?

υπάρχει η χρέωση στην εκτροπή που εξαρτάται από το πακέτο που έχεις.

Είναι σαν να παίρνεις τηλέφωνο από το ένα στο άλλο, ανεξάρτητα από τον καλούντα.

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις και απο εμένα.

 

Α. Πως απενεργοποιείται ο τηλεφωνητής;

Β. Η χρηση της υπηρεςίας "ειδοποίησης κλήσεων", χρεώνεται για εμάς με το φοιτητικό;;

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις και απο εμένα.

 

Α. Πως απενεργοποιείται ο τηλεφωνητής;

Β. Η χρηση της υπηρεςίας "ειδοποίησης κλήσεων", χρεώνεται για εμάς με το φοιτητικό;;

 

Α. Δες εδώ

Β. Δεν γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις και απο εμένα.

 

Α. Πως απενεργοποιείται ο τηλεφωνητής;

Β. Η χρηση της υπηρεςίας "ειδοποίησης κλήσεων", χρεώνεται για εμάς με το φοιτητικό;;

 

Α. ##002# και κλήση.

B. Όχι

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ....

 

Ενημερωτικά, το ##002# δεν δουλεύει σε εμένα. Μεσα απο τη συσκευή, τις ακύρωσα....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα ερώτημα.

 

Σε ενα προ ημερών πόστ μου, σχολίασα οτι .......ακομη περιμένω την φορητότητα μιας κάρτας Vodafone σε WIND. ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ενεργοποιήθηκε. Πέρασαν πάνω απο 20 ημέρες.

 

Μπορω να παω στη wind και να την ακυρώσω;; Να παραμένω δλδ στη Vodafone. Τουλαχιςτον για τωρα....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα Lenovo A760 και μολις πηγα να κατεβασω απο το Play Store την εφαρμογη υπολοιπου της Wind για το F2G μου λεει οτι η συσκευη μου δεν ειναι συμβατη και δεν εχει καν την επιλογη Ληψη.Εχει τυχει σε καποιον αυτο και πως το ελυσε?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα ερώτημα.

 

Σε ενα προ ημερών πόστ μου, σχολίασα οτι .......ακομη περιμένω την φορητότητα μιας κάρτας Vodafone σε WIND. ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ενεργοποιήθηκε. Πέρασαν πάνω απο 20 ημέρες.

 

Μπορω να παω στη wind και να την ακυρώσω;; Να παραμένω δλδ στη Vodafone. Τουλαχιςτον για τωρα....

Δικια σου ειναι η γραμμη ,οτι θες κανεις

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...