Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπαίνει κανονικά από το

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/login/

 

Εμενα δεν ανοιγει καν το site.Σημερα βρηκαν και αυτοι που τρεχουμε πασχαλιατικα να φορτωσουμε τις καρτες μας :lol:

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν ανοιγει καν το site.Σημερα βρηκαν και αυτοι που τρεχουμε πασχαλιατικα να φορτωσουμε τις καρτες μας :lol:

 

Σήμερα το παρακανανε...

Link to comment
Share on other sites

Το φτιάξανε το site επιτέλους!!! Και κατά επέκταση... δουλεύει και η εφαρμογή... Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Το φτιάξανε το site επιτέλους!!! Και κατά επέκταση... δουλεύει και η εφαρμογή...

 

Εμένα δεν μου ανοίγει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Τότε που το έγραψα, μου μπήκε στο site κανονικά και στην εφαρμογή.Τώρα που το ξανα δοκίμασα και γω δεν μπαίνει. Τι να πω...
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει πραγματικα η υποθεση ειναι για κλαματα χρονιαρες μερες....να χρειαζεται καποιος πχ το πακετο με τα 200' η οτιδηποτε αλλο και να μην μπορει...η δεν το εχουν παρει χαμπαρι η το αφηνουν επιτηδες!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Δεν μπαίνω συχνά στο forum και δεν παρακολουθώ τις εξελίξεις λόγω περιορισμένου χρόνου.

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει καταργηθεί η προνομιακή χρέωση για τους χρήστες του F2G2 (δηλαδή τα 10 cents το λεπτό και χρέωση από το πρώτο δευτερόλεπτο)

Έκανα μια δοκιμαστική κλίση 7 δευτερολέπτων και με χρέωσε 10cents :wacko:

Μπορεί να μου πει κάποιος τι χρεώσεις έχει το F2G2;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Δεν μπαίνω συχνά στο forum και δεν παρακολουθώ τις εξελίξεις λόγω περιορισμένου χρόνου.

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει καταργηθεί η προνομιακή χρέωση για τους χρήστες του F2G2 (δηλαδή τα 10 cents το λεπτό και χρέωση από το πρώτο δευτερόλεπτο)

Έκανα μια δοκιμαστική κλίση 7 δευτερολέπτων και με χρέωσε 10cents :wacko:

Μπορεί να μου πει κάποιος τι χρεώσεις έχει το F2G2;

Ελάχιστη χρέωση ένα λεπτό

10 cents το λεπτό και μετά χρέωση ανά δευτερόλεπτο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Δεν μπαίνω συχνά στο forum και δεν παρακολουθώ τις εξελίξεις λόγω περιορισμένου χρόνου.

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει καταργηθεί η προνομιακή χρέωση για τους χρήστες του F2G2 (δηλαδή τα 10 cents το λεπτό και χρέωση από το πρώτο δευτερόλεπτο)

Έκανα μια δοκιμαστική κλίση 7 δευτερολέπτων και με χρέωσε 10cents :wacko:

Μπορεί να μου πει κάποιος τι χρεώσεις έχει το F2G2;

 

αφού έχει ελάχιστη χρέωση 60'' (1 λεπτό). Χρεώνει 11,5 λεπτά με φόρους/λεπτό αν θυμάμαι (10 από το υπόλοιπο). Η χρέωση του f2g2 δεν άλλαξε, η ελάχυστη διάρκια άλλαξε. Ηταν ανα 1 δευτερόλεπτο, έγινε 1 λεπτό ελάχυστο, μετά ανά δευτερόλεπτο.

Με τα πακέτα όμως δεν συμφέρει ούτε αυτό καλύτερα με 5€ να αγοράζεις 200 λεπτά προς όλους

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστη χρέωση ένα λεπτό

10 cents το λεπτό και μετά χρέωση ανά δευτερόλεπτο

 

αφού έχει ελάχιστη χρέωση 60'' (1 λεπτό). Χρεώνει 11,5 λεπτά με φόρους/λεπτό αν θυμάμαι (10 από το υπόλοιπο). Η χρέωση του f2g2 δεν άλλαξε, η ελάχυστη διάρκια άλλαξε. Ηταν ανα 1 δευτερόλεπτο, έγινε 1 λεπτό ελάχυστο, μετά ανά δευτερόλεπτο.

Με τα πακέτα όμως δεν συμφέρει ούτε αυτό καλύτερα με 5€ να αγοράζεις 200 λεπτά προς όλους

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Θα αγοράσω το πακέτο με τα 200 λεπτά αλλά κάποιες φορές ξεχνιέμαι και μου τρώει λεπτά από το υπόλοιπο γι αυτό ήθελα να ξέρω τις χρεώσεις... Για την ελάχιστη χρέωση τα 60" δεν το ήξερα... Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ενημέρωση και καλή Ανάσταση! :)
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει πραγματικα η υποθεση ειναι για κλαματα χρονιαρες μερες....να χρειαζεται καποιος πχ το πακετο με τα 200' η οτιδηποτε αλλο και να μην μπορει...η δεν το εχουν παρει χαμπαρι η το αφηνουν επιτηδες!!

μπαινει παιδια τωρα

 

Kαλη Ανασταση σε ολους

Link to comment
Share on other sites

μπαινει παιδια τωρα

 

Kαλη Ανασταση σε ολους

 

επιτελους...!!!Καλη ανασταση και χρονια πολλα σε ολους!!

Link to comment
Share on other sites

Το είχα γράψει και γω νωρίτερα αλλά μετά ξανα χάλασε...ελπίζω αυτή την φορά πως όχι. Καλή ανάσταση με υγεία και δύναμη.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω ότι πήρα το Bonus 300' σε όλους με ανανεώσεις 10 ευρώ με κλήση στο 1300. Αίτηση/μεταφορά πριν 1 μήνα περίπου.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που σταμάτησε τα 300 λεπτά με κάθε ανανέωση έχασε τη δική μου φορητότητα.

Έχω cosmote απεριόριστα 25 με τελική τιμή 19,47 ανα μήνα. Είχα σκοπό να θυσιαζα λίγο την ομιλία και με 10 ευρώ 5 για sms και 5 για ίντερνετ) να απολάμβανα το 1gb που προσφέρει.

Τώρα θα θέλω 10 ευρώ για 400 λεπτά κι άλλα 10 για sms και ίντερνετ. Θα πληρώνω περισσότερο κι από το συμβόλαιο.

Οπότε παρ'όλο που μπορώ να το κόψω χωρίς ποινή (λόγω μιας αύξησης της κοσμοτε για κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών) θα παραμείνω όπως είμαι

Link to comment
Share on other sites

Αναγκάστηκα σήμερα να μιλήσω με το cc της Wind για ενα bugs που εχει το δίκτυο της Wind και της Q όταν κάποιος κάνει χρήση της υπηρεσίας συνδιάσκεψης.Συγκεκριμένα κάλεσα σήμερα το πρωί απο το κινητό μου δυο αριθμούς Wind και τους ένωσα για να μιλάμε και οι τρείς μαζί, κάνοντας χρήση την κλήση συνδιάσκεψης,μετά απο λίγα λεπτά η μια κλήση απο τις δυο διεκόπη και πρός εκπληξή μου για μια ακόμη φορα διαπίστωσα ότι είχε ''φαγωθεί'' το υπόλοιπο της κάρτας μου,αλλά και τα αναπομείναντα λεπτά του χρόνου ομιλίας που είχα απο αγορασμένο πακέτο.Συνέπεια όλων αυτών ηταν να κλήσει η μια απο τις δυο γραμμές και να μείνω με 0.01ευρώ!!!Το σκηνικό το εχω ξαναζήσει αρκετές φορές και στα δυο δίκτυα Wind και Q , αλλα ποτε δεν το είχα κάνει θέμα στο c.c των εταιρειών.Το πρόβλημα εντοπίζεται όταν εγω απο το κινητό wind η Q καλώ και ενώνω τους δυο αριθμούς Wind και Q ή εναν και εναν.

 

Καλή ανάσταση και Πάσχα σε όλους!!!

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω ότι πήρα το Bonus 300' σε όλους με ανανεώσεις 10 ευρώ με κλήση στο 1300. Αίτηση/μεταφορά πριν 1 μήνα περίπου.

 

έκανες κλήση στο 1300 για ενεργοποίηση ή απλέ άκουσες το πακέτο που είσαι?? ρωτάω γιατί σε ένα νούμερο σήμερα (παρόμοια περίπτωση με τη δικιά σου) δεν κάλεσα το 1300 και δεν μπήκαν. (θα το φτιάξουν βέβαια!)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους,Χριστός Ανέστη!!Αυτο το Πάσχα να φέρει υγεία,αγάπη και νέες προσφορές από τη Wind...αυτά..καλά να περάσετε!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,πως μπορω να δω αν ισχυει ακομα για μενα η προσφορα με την ανανεωση 10 ευρο να εχω 300 λεπτα προσ ολους ?μου τελειωσαν τα 300 και αγορασα το πακετο με τα 5 ευρο 200 λεπτα προς ολους, δεν πιστευω τςρα που σταματησε η wind thn ποροσφορα να ξεγραφτηκα απ το πακετο μου???αν ειναι να σαλπαρω για vodafone
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,πως μπορω να δω αν ισχυει ακομα για μενα η προσφορα με την ανανεωση 10 ευρο να εχω 300 λεπτα προσ ολους ?μου τελειωσαν τα 300 και αγορασα το πακετο με τα 5 ευρο 200 λεπτα προς ολους, δεν πιστευω τςρα που σταματησε η wind thn ποροσφορα να ξεγραφτηκα απ το πακετο μου???αν ειναι να σαλπαρω για vodafone

 

όχι δεν ξεγράφεσαι από τα 300. Κάτσε εκεί που είσαι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη!!μια ερωτηση εκανα ανανεωση πηρα τα 300 λεπτα προς ολους εαν ενεργοποιησω πακετο ομιλιας προς wind/q θα αφαιρουνται πρωτα απο τα 300 και μετα απο το πακετο η οταν μιλαω προς wind/q απο το πακετο που θα ενεργοποιησω?

"G.M.L."

Phone: LG Optimus L90 D405

Rom: ResurrectionRemix 5.8.5

Recovery: T.W.R.P. 3.2.2-0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη!!μια ερωτηση εκανα ανανεωση πηρα τα 300 λεπτα προς ολους εαν ενεργοποιησω πακετο ομιλιας προς wind/q θα αφαιρουνται πρωτα απο τα 300 και μετα απο το πακετο η οταν μιλαω προς wind/q απο το πακετο που θα ενεργοποιησω?

 

Καλημερα και χρονια πολλα.οχι δεν θα αφαιρουνται απο τα 300 προς ολους οταν μιλας σε wind /q θα αφαιρουνται απο το πακετο που θα ενεργοποιησεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Be Creative.......
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα.οχι δεν θα αφαιρουνται απο τα 300 προς ολους οταν μιλας σε wind /q θα αφαιρουνται απο το πακετο που θα ενεργοποιησεις.

 

Γνωριζει καποιος??

"G.M.L."

Phone: LG Optimus L90 D405

Rom: ResurrectionRemix 5.8.5

Recovery: T.W.R.P. 3.2.2-0

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη τωρα ειδα την απαντηση σου σε ευχαριστω πολυ φιλε μου

"G.M.L."

Phone: LG Optimus L90 D405

Rom: ResurrectionRemix 5.8.5

Recovery: T.W.R.P. 3.2.2-0

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...