Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωχ, κατάλαβα...! τέρμα η φτήνια :mad:

Και γιατί δεν το λένε πια f2go σκέτο αλλά f2go4 και μας μπερδεύουν;

Για να δούμε αν θα κάνουν κάτι καλό για φέτος.

αυτό παίζεται αν θα αποφασίσουν να δόσουν πάλι προσφορά. Λήγει κανονικά 31/01/2011 και δεν έχουν βγάλει ακόμα τίποτα.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω μεχρι τα τελη του Φεβρουαριου να εχουμε κατι καλο. Επισης αυτα τα 500MB ιντερνετ ας ελπισουμε οτι θα τα δωσουν εστω με την ανανεωση..
Link to comment
Share on other sites

Ωχ, κατάλαβα...! τέρμα η φτήνια :mad:

Και γιατί δεν το λένε πια f2go σκέτο αλλά f2go4 και μας μπερδεύουν;

Για να δούμε αν θα κάνουν κάτι καλό για φέτος.

 

η επομενη καλη λυση ειναι το καρτοκινητο q παντως.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

η επομενη καλη λυση ειναι το καρτοκινητο q παντως.

 

Υπάρχει η δυνατότητα από f2go να το κάνουμε Q...; μιας και είναι της ίδιας εταιρίας; :O

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά υπάρχει η δυνατότητα να γίνεις Q . Ακριβώς σε 3 μέρες με φορητότητα.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά υπάρχει η δυνατότητα να γίνεις Q . Ακριβώς σε 3 μέρες με φορητότητα.

 

3 μερες φορητοτητα σε καταστημα wind σωστα?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

ναι η τηλεφωνικα στο 13846

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ανανεωνω με 5 στις 31/1 και εχω 1500 λεπτα και μηνυματα ολο τον φεβρουαριο. σωστα?

 

Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό;

 

προφανώς αφού ισχύουνε τα 1500 για έναν μήνα άρα θα ισχύουν και για το φεβρουάριο σωστά τα λες!. Πάντως η vodafone έβγαλε καινούργια πακέτα και καινούργιες προσφορές μέχρι τις 30/6 για όσους δεν θα προλάβουν να γραφτούνε στο vodafone unlimited και το μπόνους (http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39744&dateFrom=&dateUntil=) με κάθε κάρτα ανανέωσης θα ισχύει από 3/2.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Mπορει να με ενημερωσει καποιος τι χρεωση υπαρχει στην καρτοκινητη για ιντερνετ; με προφιλ ιντερνετ ειμαι,ποσο παει το mb;δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα της wind εχει κολλησει(σε μενα).
Link to comment
Share on other sites

6,96 Ευρώ

Αγόρασε πακέτο πριν μπείς στο Internet.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Mπορει να με ενημερωσει καποιος τι χρεωση υπαρχει στην καρτοκινητη για ιντερνετ; με προφιλ ιντερνετ ειμαι,ποσο παει το mb;δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα της wind εχει κολλησει(σε μενα).

 

12 ευρω το mb.ουτε να το συζητας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω!καλα 12€ ειναι με wap το ξερω εγω λεω με ιντερνετ.απλως επειδη ειχα δει η κοσμοτε το εχει 1€/mb σκεφτηκα οτι θα εχει γινει το ιδιο με wind κ δεν μπορω να δω την σελιδα της
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω!καλα 12€ ειναι με wap το ξερω εγω λεω με ιντερνετ.απλως επειδη ειχα δει η κοσμοτε το εχει 1€/mb σκεφτηκα οτι θα εχει γινει το ιδιο με wind κ δεν μπορω να δω την σελιδα της

 

εχω την εντυπωση οτι ειναι ιδια η χρεωση, χωρις ομως να ειμαι σιγουρος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mολις ειδα και τις καινουριες αυξησεις..Aυτο που δεν καταλαβαινω αντι να κανει αυξησεις η κοσμοτε πρωτη που εχει και (ας πουμε)το πανω χερι κανουν οι αλλοι.
Link to comment
Share on other sites

Mολις ειδα και τις καινουριες αυξησεις..Aυτο που δεν καταλαβαινω αντι να κανει αυξησεις η κοσμοτε πρωτη που εχει και (ας πουμε)το πανω χερι κανουν οι αλλοι.

 

κατοπιν συνεργασιας γινονται ολα. θα ακολουθησει και η κοσμοτε συντομα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπ'οτι εχω καταλαβει πρεπει να ξεχασουμε το "πολυ περισσοτερα"της wind(παλιο σλογκαν).Bασικα πλεον ειναι"πολυ λιγοτερα".Aκομα κ το φαρμακειο-βονταφον καλυτερα ειναι:)ποιος θα το φανταζοταν..
Link to comment
Share on other sites

κατοπιν συνεργασιας γινονται ολα. θα ακολουθησει και η κοσμοτε συντομα

 

η ιδια τακτικη που ακολουθησαν και οταν αλλαξαν τα συμβολαια τους.. Το θεμα ειναι οτι εμεις του φορουμ τα ψαχνουμε, ο μεσος καταναλωτης δεν το γνωριζει (για να δεις τις ανακοινωσεις καθε εταιριας, θελει πολυ ψαξιμο)

 

Aπ'οτι εχω καταλαβει πρεπει να ξεχασουμε το "πολυ περισσοτερα"της wind(παλιο σλογκαν).Bασικα πλεον ειναι"πολυ λιγοτερα".Aκομα κ το φαρμακειο-βονταφον καλυτερα ειναι:)ποιος θα το φανταζοταν..

 

ειναι καιρος πια να καταλαβουν αυτοι που νομιζαν οτι επεσαν λεφτα στη wind, οτι δεν ηταν για το καλο του καταναλωτη..

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

απ'οσο ξερω ειναι 0,10€/λεπτο ομιλιας και 0,12€/sms. ελαχιστη χρεωση κλησης δεν υπαρχει...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

28/1/2011

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε ανακοινώνει την από 28/2/2011 αύξηση της ελάχιστης διάρκειας κλήσεων ομιλίας προς όλους τους εθνικούς προορισμούς για τους συνδρομητές της καρτοκινητής WIND από 45 δευτερόλεπτα σε 60 δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...