Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο που σου εδωσα παραπανω ειναι το σωστο. username και pass δεν βαζεις τπτ
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Nέα εκπληξη.Διπλασιασμος της πρωτης καρτας ανανεωσης μεχρι 22-12-09 και αυτοματα δωρεαν 600λεπτα προς F2G για 7 μερες.Καλουμε απλα 1245.
Link to comment
Share on other sites

Δε παίζει φίλε μου ο opera mini και σε μένα. Τι μούφα ειναι αυτή;

Μήπως το κλείσανε λογω traffic?

 

Παράξενο μου φαίνεται...ο Opera Mini καταναλώνει πολύ λιγότερα MB απο τους άλλους browsers λόγω συμπίεσης των σελίδων. Ίσως η Wind να παρατήρησε ότι δεν την πάτησε πολύς κόσμος να ξεπεράσει τα 100ΜΒ και θα ήταν πολύ δύσκολο να γίνει αυτό με τη χρήση του Opera Mini, οπότε μπορεί να βρήκε ένα τρόπο να μπλοκάρει τη χρήση του...τι να πω?

 

Παράξενη συγκυρία η εργασίες στο δίκτυο της όταν τρέχει η προσφορά με τα 100ΜΒ...με κάνει καχύποπτο! Εγώ τελικά ξήλωσα τις ρυθμίσεις αφού δεν δούλευε σχεδόν τπτ, μην αρχίσει να με χρεώνει άδικα...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Διευκρινίσεις για την καινούρια προσοφορά:

τελικά η ενεργοποίηση της προσφοράς είναι μέχρι 22/12;;

επίσης το ποσό του διπλασιασμού και τα 600 λεπτά πρέπει ΚΑΙ αυτά να καταναλωθούν μέχρι τις 22/12;;

Δηλαδή αν κάποιος ενεργοποιήσει στις 22/12 του μένει μια μέρα για να τα καταναλώσει;;

Link to comment
Share on other sites

Διευκρινίσεις για την καινούρια προσοφορά:

τελικά η ενεργοποίηση της προσφοράς είναι μέχρι 22/12;;

επίσης το ποσό του διπλασιασμού και τα 600 λεπτά πρέπει ΚΑΙ αυτά να καταναλωθούν μέχρι τις 22/12;;

Δηλαδή αν κάποιος ενεργοποιήσει στις 22/12 του μένει μια μέρα για να τα καταναλώσει;;

 

κανεις δεν ξερει σιγουρα... καλυτερα καλεσε 1260 και ρωτα , εγω νομιζω πως απο την μερα που θα κανεις την ανανεωση εχεις 7 μερες για να καταναλωσεις το μπονους

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβαζω τσαμπα χαρηκαμε ε?

Ε μα ειναι δυνατον μονο για 7 μερες ο διπλασιασμος? Και σου φορολογει το bonus???? Απατη τελειως.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβαζω τσαμπα χαρηκαμε ε?

Ε μα ειναι δυνατον μονο για 7 μερες ο διπλασιασμος? Και σου φορολογει το bonus???? Απατη τελειως.

 

η απολυτη ξεφτιλα. τοσος ντορος και τοση διαφημιση για το τιποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να περιμενουμε λιγο γιατι παραειναι τρελο ακομα και για τη wind ο διπλασιασμος να εχει διαρκεια μονο 7 μερες.

 

Μου λεει και εμενα πρωτα να ανανεωσω μεχρι 22/12. Δηλαδη θελουν να δωσουμε 5 Ευρω και μετα να ανανεωσουμε πχ αλλα 5Ευρω για να παρουμε 5 Ευρω και 600 λεπτα? Δε νομιζω...τραγικο θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να περιμενουμε λιγο γιατι παραειναι τρελο ακομα και για τη wind ο διπλασιασμος να εχει διαρκεια μονο 7 μερες.

 

Μου λεει και εμενα πρωτα να ανανεωσω μεχρι 22/12. Δηλαδη θελουν να δωσουμε 5 Ευρω και μετα να ανανεωσουμε πχ αλλα 5Ευρω για να παρουμε 5 Ευρω και 600 λεπτα? Δε νομιζω...τραγικο θα ειναι.

 

παιρνεις 1245,το ενεργοποιεις πατωντας το 1 και μετα ανανεωνεις και παιρνεις και το μπονους.δεν χρειαζονται 2 ανανεωσεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιρνεις 1245,το ενεργοποιεις πατωντας το 1 και μετα ανανεωνεις και παιρνεις και το μπονους.δεν χρειαζονται 2 ανανεωσεις

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση..

 

Πως εισαι σιγουρος οτι και τα ευρω του διπλασιασμου ληγουν σε 7 ημερες;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση..

 

Πως εισαι σιγουρος οτι και τα ευρω του διπλασιασμου ληγουν σε 7 ημερες;

 

στελνεις υπ στο 1245 και γραφει οτι ληγουν 22/12.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο site http://www.ekplixeisf2g.gr/ εβαλαν την προσφορα και την αναφερουν, σαν διπλασιασμος του χρονου και οχι διπλασιασμος ευρω, επισης με πολυ μικρα γραμματα , απο κατω τα αναφερει πολυ περιεργα, δεν καταλαβαινω τπτ... οποιος καταλαβαινει ας μας πει..

 

παντως πολυ κλο κλο και ομελετα τιποτα... η πιο πατατα προσφορα που εχουν κανει

 

και τελος μοιαζει να ειναι η τελευταία προσφορα, δεν αναφερει οτι οι εκπληξεις θα συνεχιστούν ουτε τιποτα...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι για γελια...

 

Καταρχην στο 1245 λεει και για 600 λεπτα δωρεαν, στο σαιτ τιποτα.

 

Στο σαιτ λεει οτι ο δωρεαν χρονος ισχυει για 7 ημερες και για ανανεωση απο 5 εως 10 ευρω παιρνεις 5 ευρω, για ανανεωσεις 11 εως 19 παιρνεις 11 ευρω και απο 20 ευρω και πανω ειναι 20 ευρω.

 

Μα για 7 μερες; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπερδεύτηκα με τη διατύπωση της Wind: Αν δεν ξοδέψεις αυτά τα χρήματα εντός της μιας εβδομάδας στα αφαιρούν;;;:confused: Πολύ κουλό και γελοίο δεν είναι αυτό; :wacko:
Link to comment
Share on other sites

ειπαμε ειναι μια προσφορα για γελια, και κριμα που τελειωνουν τις προσφορες τους με αυτην την γελεια, που αυτοι μας παραπληροφορησαν για να την ψηφισουμε.... χιλιες φορες καλυτερα να μας εδιναν τα 600 λεπτα προς f2g για 1 μηνα
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

"πονηρη" προσφορα (???)

3 καρτα αχρηστη 0€

10€ παιρνεις bonus 5€

ο διπλασιασμος που ειναι???

'ικανοποιηση' για το 71% που την ψηφισαν...

Link to comment
Share on other sites

οταν ψηφισαμε την προσφορα μας τα εκρυψαν ολα αυτα. νασε σιγουρος πως αν τα ελεγαν δεν υα την ψηφιζε κανεις... μας κοροιδεψαν. καλα να παθουμε
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ‘ξέρα ποιος έξυπνος έβγαλε αυτή την προσφορά τι να σας πω με αυτές τις ιδέες πάντα πίσω από την cosmote θα είστε .Όσα καλά έχετε κάνει τα έχετε πάρει όλα πίσω, έτσι θα φέρετε νέα παλατάκια; δεν είναι κορόιδα αυτοί που έχουν καρτοκινητά ούτε φτωχομπινεδες ΙΣΑ ΙΣΑ οι περισσότεροι είναι καλά διαβασμένοι και ψαγμένοι. Σίγουρα οι cosmote δεν έχει καλυτέρα προγράμματα από το f2go όμως με το σήμα ΚΑΜΠΑΝΑ έχει καταφέρει να μαζέψει πολύ κόσμο. Αν θέλετε να χτυπήσετε τον ανταγωνισμό κάντε κάτι πρωτοποριακό και όχι λαμογιες. Είμαι σίγουρος πως διαβάζετε το forum και ελπίζω να λάβετε υπόψη το ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΚΡΑΞΙΜΟ και να επανορθώσετε τις επόμενες μέρες με μια σοβαρή προσφορά .
venceremos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...