Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"πονηρη" προσφορα (???)

3 καρτα αχρηστη 0€

10€ παιρνεις bonus 5€

ο διπλασιασμος που ειναι???

'ικανοποιηση' για το 71% που την ψηφισαν...

 

Δεν υπάρχουν στην αγορά ούτε 10 ευρώ κάρτες ούτε 3

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ‘ξέρα ποιος έξυπνος έβγαλε αυτή την προσφορά τι να σας πω με αυτές τις ιδέες πάντα πίσω από την cosmote θα είστε .Όσα καλά έχετε κάνει τα έχετε πάρει όλα πίσω, έτσι θα φέρετε νέα παλατάκια; δεν είναι κορόιδα αυτοί που έχουν καρτοκινητά ούτε φτωχομπινεδες ΙΣΑ ΙΣΑ οι περισσότεροι είναι καλά διαβασμένοι και ψαγμένοι. Σίγουρα οι cosmote δεν έχει καλυτέρα προγράμματα από το f2go όμως με το σήμα ΚΑΜΠΑΝΑ έχει καταφέρει να μαζέψει πολύ κόσμο. Αν θέλετε να χτυπήσετε τον ανταγωνισμό κάντε κάτι πρωτοποριακό και όχι λαμογιες. Είμαι σίγουρος πως διαβάζετε το forum και ελπίζω να λάβετε υπόψη το ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΚΡΑΞΙΜΟ και να επανορθώσετε τις επόμενες μέρες με μια σοβαρή προσφορά .

 

αν και φυσικα θεωρω το F2G πολυ πιο καλο απο τη βλακεια το What s up....σημερα η wind εκανε τεραστια ανοησια με αυτη την προσφορα!!!!ε ειπαμε μας τα δινει τζαμπα αλλα μη μας κοροιδευει κιολας!!!!θα ηταν καλυτερα να σταματουσαν οι δωρεαν προσφορες στα 100μηνυματα και τα 100mb παρα να βγαλουν αυτη την προσφορα(ο Θεος να την κανει)!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν στην αγορά ούτε 10 ευρώ κάρτες ούτε 3

 

βασιλη βρηκα πολλες δεκαρες σε αβ βασιλοπουλο. και οχι μονο σε ενα καταστημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βασιλη βρηκα πολλες δεκαρες σε αβ βασιλοπουλο. και οχι μονο σε ενα καταστημα

 

Στη Τουμπα στη Λαμπρακη εχουν;

Link to comment
Share on other sites

Στη Τουμπα στη Λαμπρακη εχουν;

 

στην λαμπρακη εχουν. Στο ικεα τις τελειωσα σημερα. Δες και στο αβ στην παπαφη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτή η προσφορά φαινόταν ότι θα μπορούσε να έχει ψιλά γράμματα (όπως και οι άλλες αλλά μόνο ως προς τη διάρκεια τους).

Μας έδωσε κάπως υψηλές προσδοκίες η wind και μετά μας προσγείωσε, οκ!

Τι είχαμε - τι χάσαμε μεν, απογοητευμένους μας άφησε δε... che figura!

Σε σχέση με τα 5€ δώρο της πρώτης έκλπηξης, ε, δίκιο έχουμε να είμαστε λίγο απογοητευμένοι νομίζω, και πιστεύω κι εγώ ότι "ρίχνει" τον πήχυ στην 3η (και τελευταία; ) έκπληξη.

 

Ποιο είναι το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε τώρα εμείς;

Εγώ λέω να περιμένω ως τις 21 ή 22 και να ανανεώσω τότε ώστε να ξοδέψω το ποσόν σε τηλέφωνα για ευχές και τα σχετικά των χριστουγέννων.

Αν ανανεώσω σήμερα πιστεύω ότι δεν θα μπορέσω να καταναλώσω με αρκετά συμφέροντα τρόπο το χρόνο. Και δεν έχω αποφασίσει και τι ποσό να ανανεώσω... 20€ ή λιγότερο;

 

Πάντως να πω ότι χτες βράδυ, 15/12 στις 01:30, ώρα κατά την οποία θεωρήτικα η προηγούμενη προσφορά θα έπρεπε να είχε λήξει, αφού έλεγς μέχρι 14/12, την ενεργοποίησα σε 2 f2g και το δέχτηκε κανονικά!

αιώνια wind και στα καλά και στα κακά... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

για ΝΑ το πουμε λιανα..

εστω οτι κανω ανανεωση 10ε..μου κανουν δωρο 5 και μου τα αφαιρουν(τα 5) μετα απο 7 μερες?και δινουν και 600 σμς που τα αφαιρουν και αυτα σε 7 μερες?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

βασιλη βρηκα πολλες δεκαρες σε αβ βασιλοπουλο. και οχι μονο σε ενα καταστημα

Και εγώ βρήκα σε Βερόπουλο 15άρες και τις αγόρασα όλες μια που είναι αφορολόγητες.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα άμα μας κόψουν και το 0.10 το λεπτό από το καινούριο έτος να δείτε γλέντια που θα έχουμε. :P

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, μήπως τους κατηγορούμε άδικα; Πήρα τηλέφωνο στο 1245 και λέει πως χαρίζει διπλάσια την αξία της πρώτης κάρτας και 600 λεπτά προς φ2γ με διάρκεια 7 μέρες. Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι πως τα 600 λεπτά έχουν διάρκεια 7 ημέρες, όχι ο διπλασιασμός της πρώτης κάρτας. Ρωτήσατε και σας είπαν πως και ο διπλασιασμός έχει διάρκεια 7 μέρες?

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, μήπως τους κατηγορούμε άδικα; Πήρα τηλέφωνο στο 1245 και λέει πως χαρίζει διπλάσια την αξία της πρώτης κάρτας και 600 λεπτά προς φ2γ με διάρκεια 7 μέρες. Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι πως τα 600 λεπτά έχουν διάρκεια 7 ημέρες, όχι ο διπλασιασμός της πρώτης κάρτας. Ρωτήσατε και σας είπαν πως και ο διπλασιασμός έχει διάρκεια 7 μέρες?

 

ΟΧΙ ο διπλασιασμος παραμενει διπλασιασμος μονο τα 600 λεπτα ισχυον για 7 ημερες . σωστα καταλαβες πηρα το 1260 και το διευκρινησα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

να δεις ποσοι θα φυγουν...

 

φίλε, αν δεν έχεις κάτι να προσθέσεις, μην κανεις τον δικηγόρο άλλων...

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανετε λαθος... χτες φιλος που εβαλε ανεφερε οτι και τα λεπτα του διπλασιασμου ισχυουν μονο για 7 μερες

 

και εκτος απο αυτο το γραφει στο site καθαρα απο κατω με αστερισκο.... ισχυς δωρεαν χρονου ομιλιας 7 μερες... χωρις να αναφερει τιποτα για τα 600 λεπτα προς f2g

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κάνω μια άλλη μομφή. Το «ευχαριστούμε που μας καλέσατε» γιατί έγινε «ευχαριστώ που μας κάλεσες»; Με ξέρει κι από χθες και μου μιλάει στον ενικό αυτή στο 1245; :mad:

 

Χωρίς να θέλω να επικρίνω την ηλικία που και εγώ πέρασα πριν από κάποια χρόνια και δεδομένου του γεγονότος ότι υπάρχουν πολλά ψιλά γράμματα στην προσφορά νομίζω ότι οι τύποι εκεί στην Γουίντ έχουν την εντύπωση ότι απευθύνονται σε μικρά μόνο παιδιά που έχουν το καρτοκινητό Γουίντ για την πλάκα τους...

 

Μάλλον η διαφημιστική καμπάνια της Γουίντ που είναι φυσικά αξιοπρόσεκτη και ζηλευτή από τους ανταγωνιστές της θα της γυρίσει μπούμπερανγκ με τα καμώματά της... :down:

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανετε λαθος... χτες φιλος που εβαλε ανεφερε οτι και τα λεπτα του διπλασιασμου ισχυουν μονο για 7 μερες

 

και εκτος απο αυτο το γραφει στο site καθαρα απο κατω με αστερισκο.... ισχυς δωρεαν χρονου ομιλιας 7 μερες... χωρις να αναφερει τιποτα για τα 600 λεπτα προς f2g

 

Δωρεάν χρόνος ομηλίας είναι τα 600 λεπτά. Στο 1245 λέει διπλασιασμός ΑΞΙΑΣ, όχι δωρεάν λεπτών ή οτιδήποτε άλλο. Αν βάλω 20 ευρώ και δώσουν άλλα 20 δεν μου δίνουν δωρεάν λεπτά, μου δίνουν δωρεάν ευρώ. Μπορεί να το είχαν γράψει καταλάθος και να το διορθώσαν. Τέλος πάντων ας ρωτήσει κάποιος πάλι και ας μας πει.

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν χρόνος ομηλίας είναι τα 600 λεπτά. Στο 1245 λέει διπλασιασμός ΑΞΙΑΣ, όχι δωρεάν λεπτών ή οτιδήποτε άλλο. Αν βάλω 20 ευρώ και δώσουν άλλα 20 δεν μου δίνουν δωρεάν λεπτά, μου δίνουν δωρεάν ευρώ. Μπορεί να το είχαν γράψει καταλάθος και να το διορθώσαν. Τέλος πάντων ας ρωτήσει κάποιος πάλι και ας μας πει.

 

 

μπορει να σου δεινει πχ 20 ευρω αν βαλεις καρτα 20 ευρω ΑΛΛΑ...

 

τα λεφτα αυτα δεν μπαινουν στον κανονικο σου λογαριασμο καλωντας στο 1269... και ουτε μπορεις να τα μεταφερεις , και ουτε μπορεις με αυτα να αγορασεις καπιο πακετο πχ non stop. τα μετραει μονο σαν BONUS στο 1245 και ειναι μονο κλησεις και μυνηματα και για αυτο τα αναφερει σαν διπλασιασμος του χρονου ομιλιας. για αυτο και στην προσφορα δεν τα αναφερουν σαν δωρεαν ευρω οπως λες... κουτσουρεμενος διπλασιασμος χρονου ειναι ... και πολυ πονηρα το περνανε σαν διπλασιασμο καρτας ...Και αν καλεσεις στο 1245 αναφερει οτι ισχυουν για 7 μερες....

 

Αυτα για να ξερουμε και τι λεμε και να μην λεει ο καθε ενας οτι θελει...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

το μπονους του διπλασιασμου της καρτας,ισχυει για 7 μερες. Ετσι λεει το απαντητικο μηνυμα απο το 1245. Ειναι κατανοιτο η χρειαζεται περαιτερω εξηγηση;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αρα λοιπον τι πρεπει να πουμε αν στον JOHNMEGARYTHMOS λεει οτι του ειπαν οτι ο διπλασιασμος δεν ειναι μονο για 7 μερες? Αν λοιπον και στο 1260 λενε οτι θελουν και πραγματα που δεν υσχιουν , υπαρχει μεγαλο θεμα...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα εφτιαξε. Δε ξέρω ποσο θα κρατησει αλλά είναι τσεκαρισμένο οτι φταίει η ΓΟΥΝΤ. Σε vodafone δούλευε κανονικά.

Τέλος πάντων πιστέυω να μη ξαναχαλάσει γιατί ο Opera mini 4.2 είναι πολλες κλάσεις ανωτερος και γρηγοροτερος.

Τη γνώμη θα πω χωρίς να τη θετήσεις στο νου σου εστο΄χασου να την αναχετήσεις.
Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω καλα γιατι εχω μπερδευτει!!!πειτε οτι ενεργοποιω τη νεα προσφορα στις 22/12...μετα θα εχω 600λεπτα για 7 μερες κ αν βαλω και 5ευρω καρτα στις 22 θα εχω και αλλα 5ευρω για 7μερες να τα καταναλωσω μονο σε ομιλια και sms?:confused:
Link to comment
Share on other sites

εχω μπερδευτει και εγω!και δεν ειμαι ο μονος βλεπω!

ο καθενας λεει τα δικα του :p λογικο..δε μας τα λεει καλα η wind

 

για καποιον δλδ που δεν μιλαει πολυ στο τηλ..δεν αξιζει να βαλει 20e καρτα αφου μετα η wind θα του παρει το bonus πισω..ε;σωστα;

 

και αν βαλω 20e θα παιρνω τηλεφωνα ολο τον κοσμο να χαλασω το bonus για να μη μου το παρει πισω;

 

τι βλακειες ειναι αυτες!ελπιζω να ξεκαθαρισει το πραγμα..πολυ μπερδεμα

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω καλα γιατι εχω μπερδευτει!!!πειτε οτι ενεργοποιω τη νεα προσφορα στις 22/12...μετα θα εχω 600λεπτα για 7 μερες κ αν βαλω και 5ευρω καρτα στις 22 θα εχω και αλλα 5ευρω για 7μερες να τα καταναλωσω μονο σε ομιλια και sms?:confused:

 

 

 

ακριβώς ετσι εχουν τα πραγματα δυστυχώς

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ γυφτικο ακουγεται...δε θα παρω...

 

vasileios σου εστειλαν το κινητο??εδω τιποτα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...