Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπάρχει πρόβλημα .Πάρτε ένα τηλέφωνο στο 1209 , θα σας πει ότι έχετε τα 1000 λεπτά και για τον Νοέμβρη
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει πρόβλημα .Πάρτε ένα τηλέφωνο στο 1209 , θα σας πει ότι έχετε τα 1000 λεπτά και για τον Νοέμβρη

 

Σωστος!!

Επαληθευω και εγω οτι ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει πρόβλημα .Πάρτε ένα τηλέφωνο στο 1209 , θα σας πει ότι έχετε τα 1000 λεπτά και για τον Νοέμβρη

 

Σωστος Ο Βασιλης και εγω μπορω πλεον να πω οτι η ανανεωση ισχυει για τον επομενο μηνα.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Η νέα προσφορά της q με τα μμσ των 0,02 λεπτων να ισχύσει κ στο f2g...;

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Η νέα προσφορά της q με τα μμσ των 0,02 λεπτων να ισχύσει κ στο f2g...;

 

οχι ισχυει μονο για q

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να έχουμε τα 1000 λεπτά+1000 sms και τον επόμενο μήνα ισχύει ακόμα ότι πρέπει να γίνει ανανέωση από 3 ευρώ και πάνω ή έγινε όπως και στο cu ,δηλαδή οποιαδήποτε ανανέωση(πχ 1 ευρώ) και να γίνει θα μπουν τα 1000 λεπτά;
Link to comment
Share on other sites

Για να έχουμε τα 1000 λεπτά+1000 sms και τον επόμενο μήνα ισχύει ακόμα ότι πρέπει να γίνει ανανέωση από 3 ευρώ και πάνω ή έγινε όπως και στο cu ,δηλαδή οποιαδήποτε ανανέωση(πχ 1 ευρώ) και να γίνει θα μπουν τα 1000 λεπτά;

 

θα πρεπει να κανεις μια ανανεωση με καρτα των 5 ευρω, η των 3 ευρω αν εχεις γιατι πλεον εχουν τελειωσει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα στο f2g με φορητότητα και η κάρτα σιμ που μου δώσανε είχε μέσα 1€ με την ενεργοποίηση.

Ρώτησα στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι αυτό το 1€ μόνο θα πάρω.

Μετά έκανα μεταφορά χρημάτων από το wind sharing για να έχω υπόλοιπο για χρήση.

Σήμερα, μου ήρθε μήνυμα από το 1260 ότι έλαβα 1€ (γιατί έκανα χρήση 1€) και τα λοιπά του σχετικού μηνύματος [ΑΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1Ε/ΜΗΝΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΑΒΕΙΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 4ΕΥΡΩ (1Ε/ΜΗΝΑ ΓΙΑ 4ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ)] και άρα θα πάρω ακόμα 3€ τους επόμενους μήνες!

Άρα με την κάρτα σιμ από φορητότητα παίρνεις 5€ σαν να είχες αγοράσει νέο πακετάκι f2g! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα στο f2g με φορητότητα και η κάρτα σιμ που μου δώσανε είχε μέσα 1€ με την ενεργοποίηση.

Ρώτησα στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι αυτό το 1€ μόνο θα πάρω.

Μετά έκανα μεταφορά χρημάτων από το wind sharing για να έχω υπόλοιπο για χρήση.

Σήμερα, μου ήρθε μήνυμα από το 1260 ότι έλαβα 1€ (γιατί έκανα χρήση 1€) και τα λοιπά του σχετικού μηνύματος [ΑΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1Ε/ΜΗΝΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΑΒΕΙΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 4ΕΥΡΩ (1Ε/ΜΗΝΑ ΓΙΑ 4ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ)] και άρα θα πάρω ακόμα 3€ τους επόμενους μήνες!

Άρα με την κάρτα σιμ από φορητότητα παίρνεις 5€ σαν να είχες αγοράσει νέο πακετάκι f2g! :cool:

 

και πολλες φορες, στο ασχετο, σου ερχεται μηνυμα οτι πιστωθηκε στον λογαριασμο σου το 1 ευρω επειδη τον προηγουμενο μηνα καταναλωσες 1 ευρω. ασχετα αν εχεις το νουμερο χρονια ολοκληρα. το εχουν αναφερει αρκετοι χρηστες. τα καλα της wind:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα καλα της wind:lol:

 

....το μπαχαλο της wind προς οφελος μας :D

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες και μπάχαλο....Επίτηδες είναι έτσι ρυθμισμένο το σύστημα ;) Όποτε θέλουν κλείνουν αυτήν την ""τρύπα""...
Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες και μπάχαλο....Επίτηδες είναι έτσι ρυθμισμένο το σύστημα ;) Όποτε θέλουν κλείνουν αυτήν την ""τρύπα""...

 

ακομα και ετσι να ειναι, για να το λες κατι παραπανω θα ξερεις, ειναι θετικο για τους συνδρομητες. οπως και οι σιωπηλες παρατασεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το bonus για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας από καταστήματα Wind ισχύει ακόμα?

 

Το bonus από τις εισερχόμενες κλήσεις ισχύει? Μπορείτε να μου θυμίσετε πώς το ενεργοποιώ, εφόσον ισχύει ακόμα?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Το bonus για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας από καταστήματα Wind ισχύει ακόμα?

 

Το bonus από τις εισερχόμενες κλήσεις ισχύει? Μπορείτε να μου θυμίσετε πώς το ενεργοποιώ, εφόσον ισχύει ακόμα?

 

για το πρωτο ερωτημα σου η απαντηση ειναι οχι, για το δευτερο <<Για εγγραφή στην υπηρεσία στείλτε δωρεάν κενό SMS στο 1240>>

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.....

μιας κ έχω για 2 κάρτα f2g μου ήρθε μνμ οτι αν ανανεώσω μέχρι τις 31/10/09 8α μου διπλασιάσουν την κάρτα....με κάρτα εως 30ευρω....βάζοντας την προσφορά που από 15 ευρώ κ πάνω κερδίζεις το 12% απο το άρμεγμα του κράτους....έβαλα κάρτα τν 30 ευρώ!και παπαλα ο διπλασιασμός....μόνο το 12% κέρδισα!!Απαράδεκτο κ δν ξέρω γιατί....+ ότι έχω κάνει το κιν f2g2(frog) και από τις 8 εως τις 12 έχω κανονικά 4 λεπτά το μνμ αντί 1 που έχει το φρογκ....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.....

μιας κ έχω για 2 κάρτα f2g μου ήρθε μνμ οτι αν ανανεώσω μέχρι τις 31/10/09 8α μου διπλασιάσουν την κάρτα....με κάρτα εως 30ευρω....βάζοντας την προσφορά που από 15 ευρώ κ πάνω κερδίζεις το 12% απο το άρμεγμα του κράτους....έβαλα κάρτα τν 30 ευρώ!και παπαλα ο διπλασιασμός....μόνο το 12% κέρδισα!!Απαράδεκτο κ δν ξέρω γιατί....+ ότι έχω κάνει το κιν f2g2(frog) και από τις 8 εως τις 12 έχω κανονικά 4 λεπτά το μνμ αντί 1 που έχει το φρογκ....

 

απαραδεκτο. Αφου σου εστειλαν τετοιο μηνυμα επρεπε να γινει διπλασιασμος. Το εχεις κρατημενο αυτο το μηνυμα; επικοινωνησες με το cc γιανα το ψαξουν το θεμα;τι σου ειπαν;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το bonus για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας από καταστήματα Wind ισχύει ακόμα?

 

Το bonus από τις εισερχόμενες κλήσεις ισχύει? Μπορείτε να μου θυμίσετε πώς το ενεργοποιώ, εφόσον ισχύει ακόμα?

 

Δεν ισχύει πλέον το Bonus για ανανεώσεις από καταστήματα WIND

Link to comment
Share on other sites

για το πρωτο ερωτημα σου η απαντηση ειναι οχι, για το δευτερο <<Για εγγραφή στην υπηρεσία στείλτε δωρεάν κενό SMS στο 1240>>

 

Δεν ισχύει πλέον το Bonus για ανανεώσεις από καταστήματα WIND

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις, είστε πάντα κατατοπιστικοί! :)

 

Ήδη ενεργοποίησα το bonus εισερχόμενων και θα ανανεώσω και ηλεκτρονικά το χρόνο ομιλίας (από τράπεζα) για να μη βγω έξω και πουντιάσω (αφού δεν παίζει πλέον το bonus ανανέωσης από τα καταστήματα Wind!).

 

Για το bonus εισερχομένων κλήσεων, είχε λήξει εδώ και καιρό αλλά δε μου ήρθε μήνυμα υπενθύμησης, οπότε το είχα ξεχάσει εντελώς!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτο. Αφου σου εστειλαν τετοιο μηνυμα επρεπε να γινει διπλασιασμος. Το εχεις κρατημενο αυτο το μηνυμα; επικοινωνησες με το cc γιανα το ψαξουν το θεμα;τι σου ειπαν;

καλησπερα φιλε.

Ναι ευτυχώς το έχω το μνμ κ κάνω υπομονή εως σήμερα(μιας κ λήγει η προθεσμία)αν δν μπουν κ σήμερα από δεύτερα θα πάω σε κατάστημα τις τιμ η μπορώ να λύσω το θέμα κ μέσο τηλ?το cc τι είναι ακριβώς?

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μία περίπτωση να μην σου έρθει ο διπλασιασμός ενώ σου ήρθε μήνυμα , είναι να έχεις αλλάξει πακέτο π.χ. να πήγες στο F2G2 από κάπιο άλλο . Το CC είναι η εξυπηρέτηση πελατών στο 1260. Σίγουρα θα σου λύσουν το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

vasili f2g2 είμαι εδω κ πολύ καιρό!κ φυσικά δν το αλλάζω μιας κ την κάρτα την έχω σαν δεύτερο κιν για να εκμεταλλεύομαι τν διπλασιασμό κ τις προσφορές φρογκ!ανάλογο πρόβλημα δν είχα ποτέ....και έχω ξανά κάνει διπλασιασμό παλιότερα!Μου ήρθε το μνμ για διπλασιασμό έστειλα μνμ για να μην χάσω το 12% κ έβαλα την κάρτα τν 30 ευρώ(εχθές την έβαλα) κ το μ ήρθε μνμ οτι κέρδισα το 12% κ ένα άλλο μνμ για προσφορά f2g που έχει τώρα...για διπλασιασμό τπτ!!!
Link to comment
Share on other sites

vasili f2g2 είμαι εδω κ πολύ καιρό!κ φυσικά δν το αλλάζω μιας κ την κάρτα την έχω σαν δεύτερο κιν για να εκμεταλλεύομαι τν διπλασιασμό κ τις προσφορές φρογκ!ανάλογο πρόβλημα δν είχα ποτέ....και έχω ξανά κάνει διπλασιασμό παλιότερα!Μου ήρθε το μνμ για διπλασιασμό έστειλα μνμ για να μην χάσω το 12% κ έβαλα την κάρτα τν 30 ευρώ(εχθές την έβαλα) κ το μ ήρθε μνμ οτι κέρδισα το 12% κ ένα άλλο μνμ για προσφορά f2g που έχει τώρα...για διπλασιασμό τπτ!!!

πάρε το 1260 πάτε 8 , πες το πρόβλημα σου και θα σου βάλουν τον χρόνο σε 2-3 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες και μπάχαλο....Επίτηδες είναι έτσι ρυθμισμένο το σύστημα ;) Όποτε θέλουν κλείνουν αυτήν την ""τρύπα""...

 

μπορει να ειναι οπως τα λες...αλλα δινει εντυπωση μπαχαλου....ειδικα σε αυτους που δεν ειναι φιλοι της wind και δεν εκμεταλευοντε αυτα τα "λαθη"....

 

Μου ήρθε το μνμ για διπλασιασμό έστειλα μνμ για να μην χάσω το 12% κ έβαλα την κάρτα τν 30 ευρώ(εχθές την έβαλα) κ το μ ήρθε μνμ οτι κέρδισα το 12% κ ένα άλλο μνμ για προσφορά f2g που έχει τώρα...για διπλασιασμό τπτ!!!

 

ισως αυτο να ειναι το λαθος...η επρεπε να κανεις ανανεωση ΠΡΙΝ στειλεις το μηνυμα για το 12% και να χασεις το 12%....η να εχεις στειλει το μηνυμα για το 12% πριν ερθει το μηνυμα για το διπλασισμο...

 

...γιατι ετσι οπως τα λες...ενεργοποιησες μια προσφορα (12%) πριν εκμεταλευτεις την αλλη (διπλασιαμος)...

 

...το 1260 θα μας λυσει την απορια....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

αν συμβαινει αυτο που λες, η wind αδικει τον εαυτο της. δηλαδη παιρνεις μια στις τοσες ενα μηνυμα διπλασιασμου και αυτο υπο προυποθεσεις? που δεν αναφερονται και πουθενα?

το θεωρω δυσκολο να ισχυει κατι τετοιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως θα μπορουσε καποιος να βοηθησει;

 

λοιπον.αγορασα μια καρτα των 20e.δεν την εχω βαλει ακομα.

παιρνω τηλ στο 1242 και μου λεει απο το πρωι οτι : η ενεργοποιηση δεν ειναι προσωρινα εφικτη..τι να κανω;

 

ειχα κανει επεκταση sos και μου εχουν μεινει στην καρτα γυρω στα 24 λεπτα..να φταιει κατι απο αυτα;καμια ιδεα;

επισης.μηπως θα μπορουσα να εχω και κανενα αλλο μπονους προτου ανανεωσω τον χρονο ομιλιας;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...