Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 1200 δωρεάν λεπτά προς σταθερά, είναι αστικά και υπεραστικά? Δλδ όλη την ελλάδα καλούμε? Ευχαριστώ πολύ

 

Ναι.. Ισχύει για όλα τα σταθερά γενικά..!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά ξέρετε αν υπάρχουν νέες συνδέσεις καρτοκινητών με 1 ευρω ?και αν ξέρετε ενδιαφέρομαι για Θεσσαλονίκη που πουλαν?

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Τα 1200 δωρεάν λεπτά προς σταθερά, είναι αστικά και υπεραστικά? Δλδ όλη την ελλάδα καλούμε? Ευχαριστώ πολύ

 

Και κάτι άλλο. Τα 1200 προς κινητά ισχύουν μόνο προς αριθμούς wind?

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο. Τα 1200 προς κινητά ισχύουν μόνο προς αριθμούς wind?

 

Όχι, μόνο προς f2g απ'όσο ξέρω.

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, μόνο προς f2g απ'όσο ξέρω.

 

Μόνο προς F2G και προς σταθερά είναι τα 1200 λεπτά.. Και τα 1200 μηνύματα προς F2G..

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παιδιά ξέρετε αν υπάρχουν νέες συνδέσεις καρτοκινητών με 1 ευρω ?και αν ξέρετε ενδιαφέρομαι για Θεσσαλονίκη που πουλαν?

 

στην παραλια,σε λαικες,σε περιπτερο στην εγνατια

(σταση κολομβου)...:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο κι όμως Ελληνικό

 

Όλοι Γνωρίζουμε πλέον ότι η Wind έχει βγάλει μια προσφορά για το πρόγραμμα F2g οπού ούτε λίγο ούτε πολύ μας δίνει 1200 λεπτά ομιλίας προς κινητά F2g και σταθερά καθώς και 1200 sms. Πολύ καλά ως εδώ..

 

Το κουφό της όλης υπόθεσης είναι όμως ότι για να πληροφορηθείτε το υπόλοιπο διαθέσιμο χρόνο που σας έχει απομείνει από αυτά τα 1200 λεπτα χρόνου ομιλίας … απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ !!! καλό ε???

 

Σε επικοινωνία μου με το τμήμα εξυπηρέτησης σχετικα με αυτό το θέμα μου απάντησαν μετά από σκέψη 2 λεπτών ότι είναι τεχνικά αδύνατο, ετσι δεν μπορουμε να μαθουμε τον διαθέσιμο χρόνο ομιλίας μας, και ότι το 1269 δεν μας το λέει!

Πολύ απλά μου είπε ο υπάλληλος της Wind ότι θα τον υπολογίζω μονός μου!!!

Κοινώς θα κρατάω σημειώσεις! Έλεος κυρία WIND! Έλεος..

 

Εν έτη 2008 στην Κοινωνία της Πληροφορίας και δεν μπορείτε να δώσετε σωστές υπηρεσίες στους πολίτες.. Η μήπως κάτι άλλο πονηρό συμβαίνει εις Βάρος των ανυποψιαστων καταναλωτών ??

 

Σκεφτείτε το παιδιά και μην αφήνετε να σας υποβιβάζουν τη νοημοσύνη σας..

 

 

Με εκτίμηση

-Τopmail-
Link to comment
Share on other sites

Στείλε κενό μήνυμα στο 1269. Θα έχεις ενημέρωση για τον χρόνο ομιλίας και για τα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο κι όμως Ελληνικό

 

Όλοι Γνωρίζουμε πλέον ότι η Wind έχει βγάλει μια προσφορά για το πρόγραμμα F2g οπού ούτε λίγο ούτε πολύ μας δίνει 1200 λεπτά ομιλίας προς κινητά F2g και σταθερά καθώς και 1200 sms. Πολύ καλά ως εδώ..

 

Το κουφό της όλης υπόθεσης είναι όμως ότι για να πληροφορηθείτε το υπόλοιπο διαθέσιμο χρόνο που σας έχει απομείνει από αυτά τα 1200 λεπτα χρόνου ομιλίας … απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ !!! καλό ε???

 

Σε επικοινωνία μου με το τμήμα εξυπηρέτησης σχετικα με αυτό το θέμα μου απάντησαν μετά από σκέψη 2 λεπτών ότι είναι τεχνικά αδύνατο, ετσι δεν μπορουμε να μαθουμε τον διαθέσιμο χρόνο ομιλίας μας, και ότι το 1269 δεν μας το λέει!

Πολύ απλά μου είπε ο υπάλληλος της Wind ότι θα τον υπολογίζω μονός μου!!!

Κοινώς θα κρατάω σημειώσεις! Έλεος κυρία WIND! Έλεος..

 

Εν έτη 2008 στην Κοινωνία της Πληροφορίας και δεν μπορείτε να δώσετε σωστές υπηρεσίες στους πολίτες.. Η μήπως κάτι άλλο πονηρό συμβαίνει εις Βάρος των ανυποψιαστων καταναλωτών ??

 

Σκεφτείτε το παιδιά και μην αφήνετε να σας υποβιβάζουν τη νοημοσύνη σας..

 

 

Με εκτίμηση

 

Καλεσε 1265 ΄'Η στειλε κενο sms στο 1269

Link to comment
Share on other sites

το 1269 παντα χωρις χρεωση μας ενημερωνει για τον ακριβη χρονο που μας μενει και ποσα sms εχουμε .. και παλι μπραβο στην wind :D
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο κι όμως Ελληνικό

 

Όλοι Γνωρίζουμε πλέον ότι η Wind έχει βγάλει μια προσφορά για το πρόγραμμα F2g οπού ούτε λίγο ούτε πολύ μας δίνει 1200 λεπτά ομιλίας προς κινητά F2g και σταθερά καθώς και 1200 sms. Πολύ καλά ως εδώ..

 

Το κουφό της όλης υπόθεσης είναι όμως ότι για να πληροφορηθείτε το υπόλοιπο διαθέσιμο χρόνο που σας έχει απομείνει από αυτά τα 1200 λεπτα χρόνου ομιλίας … απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ !!! καλό ε???

 

Σε επικοινωνία μου με το τμήμα εξυπηρέτησης σχετικα με αυτό το θέμα μου απάντησαν μετά από σκέψη 2 λεπτών ότι είναι τεχνικά αδύνατο, ετσι δεν μπορουμε να μαθουμε τον διαθέσιμο χρόνο ομιλίας μας, και ότι το 1269 δεν μας το λέει!

Πολύ απλά μου είπε ο υπάλληλος της Wind ότι θα τον υπολογίζω μονός μου!!!

Κοινώς θα κρατάω σημειώσεις! Έλεος κυρία WIND! Έλεος..

 

Εν έτη 2008 στην Κοινωνία της Πληροφορίας και δεν μπορείτε να δώσετε σωστές υπηρεσίες στους πολίτες.. Η μήπως κάτι άλλο πονηρό συμβαίνει εις Βάρος των ανυποψιαστων καταναλωτών ??

 

Σκεφτείτε το παιδιά και μην αφήνετε να σας υποβιβάζουν τη νοημοσύνη σας..

 

 

Με εκτίμηση

καλα χαλαρωσε λιγο! εταιρια κινητης τηλεφωνιας ειναι οχι κομμα για τις εκλογες!

τις απαντησεις τις πηρες ηδη. :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καλα οι υπαλληλοι της ειναι αχρηστοι,σκετα κρεατα.Το πασχα που ηθελα να αλλαξα σε f2g5 και ημουν στο νησι και δεν ειχα ιντερνετ πηγα απο το καταστημα να μου πουν ποιον αριθμο καλο,και δεν καταλαβαιναν οτι ηθελα το αντοιστοιχω της vodafone,και μου λεγαν ξανα και ξανα για τις προσφορες νον-στοπ.

 

Τις πηρε αφοτου εορτης,δεν μπορουσε να γνωριζει προφητικα πως θα τις επαιρνε.Αφηστε το παιδι να εκφρασει την πικρια του.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά και μόνο, μιας και δεν έχω σκοπώ να αλλάξω αυτή τη στιγμή εταιρία.

Πιο "πακέτο" από πια εταιρία προσφέρει περισσότερα λεπτά χρόνου ομιλίας προς όλα, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΡΟΣ ΟΛΑ τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας;

Μιλάω πάντα για καρτοκινητά.

Να σημειώσω ότι τα SMS δε με ενδιαφέρουν.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά και μόνο, μιας και δεν έχω σκοπώ να αλλάξω αυτή τη στιγμή εταιρία.

Πιο "πακέτο" προσφέρει περισσότερα λεπτά χρόνου ομιλίας προς όλα, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΡΟΣ ΟΛΑ τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας;

Μιλάω πάντα για καρτοκινητά. Τα SMS δε με ενδιαφέρουν.

Wind 100, με 100 Δωρεάν Λεπτά ομιλίας, πληρώνοντας το μηνα €27, αλλα δεν συμφέρει πια διότι: €27 : 100 min = €0,27/min, μιας και με το Οικονομικό Πακέτο F2G 1 χρεώνεσαι €0,12 το λεπτό, προς κινητά F2G, και €0,252 το λεπτό, προς όλα τα αλλα κινητά και σταθερά. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Να το περιορίσω λίγο το θέμα;

27 ευρώ το μήνα είναι πολλά για καρτοκινητό κατά τη γνώμη μου.

Ας πούμε λοιπόν για πακέτα εως 10-15 ευρώ.

Ευχαριστώ

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Να το περιορίσω λίγο το θέμα;

27 ευρώ το μήνα είναι πολλά για καρτοκινητό κατά τη γνώμη μου.

Ας πούμε λοιπόν για πακέτα εως 10-15 ευρώ.

Ευχαριστώ

 

Στο F2G5 με 5€ την εβδομάδα θα έχεις πακέτο με 30 λεπτά και 30 SMS προς όλους. Αν είναι πολλά, βάζεις το F2G1 ή F2G2 και έχεις τα φθηνότερα δυνατά. Δεν γίνεται φθηνότερα...

Link to comment
Share on other sites

Στο F2G5 με 5€ την εβδομάδα θα έχεις πακέτο με 30 λεπτά και 30 SMS προς όλους. Αν είναι πολλά, βάζεις το F2G1 ή F2G2 και έχεις τα φθηνότερα δυνατά. Δεν γίνεται φθηνότερα...

Αυτά μπορεί να τα βάλει και στα F2G 1 και F2G 2 :)

Link to comment
Share on other sites

γινεται να εχω ενεργοποιημενο free 2 go non stop 500 προς 2 αριθμους και ταυτοχρονα να εχω και αυτο της παρεας με τα 1200?

 

 

και αν παρω τηλεφωνο το δηλωμενο απο ποιο θα τρωει τα λεπτα?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν γίνετε . Οπότε δεν έχει νόημα και το δεύτερο ερώτημα σου .
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το μάθεις το υπόλοιπο. Απλά στέλνεις κενό SMS στο 1269, και λαμβάνεις 2 SMS, το πρώτο για το υπόλοιπο του διαθέσιμου χρόνου ομιλίας σου σε ευρώ, και το δεύτερο για το υπόλοιπό σε λεπτά και SMS από την επιλογή Non Stop.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς την διαδικασία ενεργοποίησης του Προσωπικού Τηλεφωνητή για το F2G; Επίσης, είναι δυνατή η ταυτόχρονη χρήση του τηλεφωνητή μαζί με την υπηρεσία χαμένων κλήσεων όπου λαμβάνεις ενημέρωση SMS για όσους αριθμούς σε καλέσανε όταν το κινητό είναι εκτός δικτύου;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...