Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mεχρι ποτε θα ισχυει αυτη η προσφορα της ΤΙΜ?

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Στο κατάστημα ΤΙΜ της Βέροιας όπου κάναμε εμείς τη σύνδεση μας είπαν ότι υπάρχει μια φήμη ότι μέχρι τέλος Ιανουαρίου θα δέχονται αιτήσεις. Μέχρι χθες δλδ...

Μάλλον μπούρδες μας έλεγαν...

billakos και ΣΙΑ πρέπει να ε΄χουν καλύτερη ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Στο κατάστημα ΤΙΜ της Βέροιας όπου κάναμε εμείς τη σύνδεση μας είπαν ότι υπάρχει μια φήμη ότι μέχρι τέλος Ιανουαρίου θα δέχονται αιτήσεις. Μέχρι χθες δλδ...

Μάλλον μπούρδες μας έλεγαν...

billakos και ΣΙΑ πρέπει να ε΄χουν καλύτερη ενημέρωση.

pedia to programa tha kratisi ena xrono apo tin imera enarksis toy !

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Στο κατάστημα ΤΙΜ της Βέροιας όπου κάναμε εμείς τη σύνδεση μας είπαν ότι υπάρχει μια φήμη ότι μέχρι τέλος Ιανουαρίου θα δέχονται αιτήσεις. Μέχρι χθες δλδ...

Μάλλον μπούρδες μας έλεγαν...

billakos και ΣΙΑ πρέπει να ε΄χουν καλύτερη ενημέρωση.

πολλα λενε...παντως αυτο που λενε "ακουγετε" μεχρι τελος φεβρουαριου ειναι.

pedia to programa tha kratisi ena xrono apo tin imera enarksis toy !

μακαρι να κρατησει 1 χρονο.

αλλα!

α) παιζει να σταματησει το πασχα

β)θα μπουνε και αλλα σωματα (οχι σιγουρα)

 

να σε πω? καλυτερα να μη σταματησει για 1 χρονο απο τωρα...γιατι ξερεις...:cool:

 

ψαρουκλααααααα:lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Mεχρι ποτε θα ισχυει αυτη η προσφορα της ΤΙΜ?

Στο ΓΕΣ που πήρα τηλέφωνο τον χειριστή του θέματος, μου είπε ότι η σύμβαση έχει υπογραφεί τον Οκτώμβριο και η ΤΙΜ είναι υποχρεωμένη να δέχεται αιτήσεις για 1 έτος από την υπογραφή της σύμβασης.

Link to comment
Share on other sites

den exei akoma poli mellon to programma.tha dexetai aitiseis gia ligo sxetika diastima akoma.

mallon mexri to pasxa opos eipe kai o billakos

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

β)θα μπουνε και αλλα σωματα (οχι σιγουρα)

 

Είναι ήδη και κάποιο άλλο σώμα (σίγουρα και εγγράφως) αλλά ως μέλος του συγκεκριμένου σώματος, καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να σου διευκρινήσω...

Αν το ψάξεις σε γνωστούς και φίλους, θα το βρεις... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Απλά να σημειώσω ότι στο έγγραφο που έχω εγώ στα χέρια μου μεταξύ άλλων γράφονται τα εξής:

 

3. Στο υπό διαμόρφωση δίκτυο δύνανται επιπλέον (Ομάδα «Γ») να συμμετάσχουν οι εν ενεργεία, εν αποστρατεία και εν αποστρατεία αξιωματικοί, Μόνιμοι Υπαξιωματικοί, ΕΜΘ, ΕΠΟΠ και πολιτικοί υπάλληλοι του ΣΞ, το προσωπικό των άλλων Κλάδων των ΕΔ, καθώς και μέλη των οικογενειών τους, α' βαθμού συγγενείας, όλων των παραπάνω κατηγοριών.

[...]

10. Τα ΓΕΕΘΑ, ΓΕΝ, ΓΕΑ στα οποία κοινοποιείται η παρούσα, παρακαλούνται για τις κατά την κρίση τους ενέργειες για την ενημέρωση του στρατιωτικού και πολιτικού προσωπικού που υπηρετεί σε αυτά.

[...]

11. Η Ένωση Αποστράτων Αξκων παρακαλείται για την ενημέρωση των μελών της.

 

Επαναλαμβάνω: απλά προς ενημέρωση, δεν ξέρω τι ισχύει κανονικά και τι όχι.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια ξερετε τι παιζει με αυτα τα προγράμματα?

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΥΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ Α' ΒΑΘΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΓΙΟ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΝΟ ΧΡΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ (ΕΚΤΟΣ ΣΥΓΓΕΝΩΝ) ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ/ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα θα κρατησει για ενα χρονο ακομα και απο το πασχα θα μπουν και οι συναδελφοι απο το ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ Κ' ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ.Επιπλεον αυτο που λενε οτι θα σταματησει δεν ισχυει απλα γιατι η ΤΙΜ ειχε κανει μια προβλεψη για 3000 συνδεσεις και εχουμε φτασει παρα πολυ γρηγορα σε 4500 συνδεσεισς και επονται και αλλες πολλες ακομα,ετσι γινεται επαναπρογραμματισμος του project και βεβαιως η συνεχιση του με συμμετοχη των αλλων επιτελειων.Εξαλλου υπαρχει και η συμβαση που εχει υπογραφτει για εναν χρονο.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να διακοπει?
Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα θα κρατησει για ενα χρονο ακομα και απο το πασχα θα μπουν και οι συναδελφοι απο το ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ Κ' ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ.Επιπλεον αυτο που λενε οτι θα σταματησει δεν ισχυει απλα γιατι η ΤΙΜ ειχε κανει μια προβλεψη για 3000 συνδεσεις και εχουμε φτασει παρα πολυ γρηγορα σε 4500 συνδεσεισς και επονται και αλλες πολλες ακομα,ετσι γινεται επαναπρογραμματισμος του project και βεβαιως η συνεχιση του με συμμετοχη των αλλων επιτελειων.Εξαλλου υπαρχει και η συμβαση που εχει υπογραφτει για εναν χρονο.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να διακοπει?

απο το πασχα και μετα που θα μπουνε και οι αλλοι..θα γινονται και του ΓΕΣ ταυτοχρονα,ετσι?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

η ΤΙΜ ειχε κανει μια προβλεψη για 3000 συνδεσεις και εχουμε φτασει παρα πολυ γρηγορα σε 4500 συνδεσεισς

 

 

Εχουμε ξεπερασει προ πολλου τις 10,000 συνδεσεις...ορισμενα τημηματα της ΤΙΜ βογγανε αυτη τη περιοδο με τον φοβερο φορτο εργασιας που εχουν...

Εαν ηταν να λαμβανουν απο τωρα συνδεσεις απο ΓΕΝ και ΓΕΑ, θα γινοταν ενα γενικοτερο break down νομιζω, hehe!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξεπερασει προ πολλου τις 10,000 συνδεσεις...ορισμενα τημηματα της ΤΙΜ βογγανε αυτη τη περιοδο με τον φοβερο φορτο εργασιας που εχουν...

Εαν ηταν να λαμβανουν απο τωρα συνδεσεις απο ΓΕΝ και ΓΕΑ, θα γινοταν ενα γενικοτερο break down νομιζω, hehe!!:lol:

Ναι βεβαιως και υπαρχουν ακομα παρα πολυ που θελουν να μπουν και απο το ΓΕΣ αλλα και απο το ΓΕΝ κ΄ ΓΕΑ που ακομα δεν δεχονται τα καταστηματα αιτησεις απο αυτους.Δεν ειναι μονο τμηματα της ΤΙΜ που βογγανε αλλα και παρα πολλα καταστηματα που σε καποιες περιπτωσεις υπαρχει η αισθηση οτι δεν θελουν να εξυπηρετησουν

Link to comment
Share on other sites

Kαλα, για καταστηματα δεν ξερω, μιλαω γενικα τωρα, γιατι ολες αυτες οι συνδεσεις ειναι BBEST, και χρειαζεται σε ολες ενεργοποιηση για κληση με το * κτλ,και μεχρι τωρα ο ρυθμος νεων BBEST συνδεσεων ουτε κατα διανοια πλησιαζε αυτο που γινεται τωρα, γιαυτο και γινεται οτι γινεται. Παντως σαν να στρωνει η κατασταση τωρα.Και οντως φανταζομαι πως υπαρχουν πολλα ατομα ακομα που θελουν να ενταχθουν στο προγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξεπερασει προ πολλου τις 10,000 συνδεσεις...ορισμενα τημηματα της ΤΙΜ βογγανε αυτη τη περιοδο με τον φοβερο φορτο εργασιας που εχουν...

Εαν ηταν να λαμβανουν απο τωρα συνδεσεις απο ΓΕΝ και ΓΕΑ, θα γινοταν ενα γενικοτερο break down νομιζω, hehe!!:lol:

ax na dis ti bogita rixnoyme :X

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

ax na dis ti bogita rixnoyme :X

υπομονη φιλε!

μεχρι να μπουνε οι ΓΕΑ και οι ΓΕΝ :) εκει θα εισαι πιο χαλαρος! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα. Μπήκαμε και εμείς στο πρόγραμμα. 4 γραμμούλες. Πατέρας-μάνα-εγώ και η αδερφή μου. 4 συσκευές. Κρατήσαμε και τα νούμερα που είχαμε στη cosmote (φορητότητα rules). Kαι όλα αυτά χωρίς να δώσουμε 10άρα τσακιστή. Και αν μετά τον χρόνο δεν μας συμφέρει το πρόγραμμα που θα μας βάλει η ΤΙΜ, την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια.:)

 

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορούσες αντί για 4 κινητά των 155 ευρών, να πάρεις 1 των 620. Εκεί θα γινόταν πανηγύρι. :D

 

Και όμως γίνεται, ο θείος μου πήρε το ν72 και ένα motorola για να φτάσει τα 620 έυρώ αλλά έκανε 4 συνδέσεις...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα. Μπήκαμε και εμείς στο πρόγραμμα. 4 γραμμούλες. Πατέρας-μάνα-εγώ και η αδερφή μου. 4 συσκευές. Κρατήσαμε και τα νούμερα που είχαμε στη cosmote (φορητότητα rules). Kαι όλα αυτά χωρίς να δώσουμε 10άρα τσακιστή. Και αν μετά τον χρόνο δεν μας συμφέρει το πρόγραμμα που θα μας βάλει η ΤΙΜ, την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια.:)

 

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορούσες αντί για 4 κινητά των 155 ευρών, να πάρεις 1 των 620. Εκεί θα γινόταν πανηγύρι. :D

 

Και όμως γίνεται, ο θείος μου πήρε το ν72 και ένα motorola για να φτάσει τα 620 έυρώ αλλά έκανε 4 συνδέσεις...

Και εμεις 4 συνδέσεις κάναμε... Αν διάβαζες και στην αρχή μερικά καταστήματα κάνα συμψηφισμό των επιδοτήσεων και έπαιρνες ένα και καλό. Αλλά επειδή κάποιοι έξυπνοι καναν 4 συνδέσεις ενώ χρειαζόταν 2 μόνο και μόνο για τα λεφτά της επιδότησης, το κόψαν και αυτοί.

 

Οπότε δεν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Και όμως γίνεται, ο θείος μου πήρε το ν72 και ένα motorola για να φτάσει τα 620 έυρώ αλλά έκανε 4 συνδέσεις...

Και εμεις 4 συνδέσεις κάναμε... Αν διάβαζες και στην αρχή μερικά καταστήματα κάνα συμψηφισμό των επιδοτήσεων και έπαιρνες ένα και καλό. Αλλά επειδή κάποιοι έξυπνοι καναν 4 συνδέσεις ενώ χρειαζόταν 2 μόνο και μόνο για τα λεφτά της επιδότησης, το κόψαν και αυτοί.

 

Οπότε δεν γίνεται...

 

Επειδή θα πάω αύριο να κάνω την σύνδεση για 4 γραμμές και το είχα υπολογίσει από μόνος μου να πάρω 2 συσκευές χωρίς να το έχω ρωτήσει το θέμα, θα φάω άκυρο αν πάω και το ζητήσω? Δηλαδή 4 γραμμές = 4 συσκευές οπωσδήποτε?

X P E R I A

N E O V

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα πάω αύριο να κάνω την σύνδεση για 4 γραμμές και το είχα υπολογίσει από μόνος μου να πάρω 2 συσκευές χωρίς να το έχω ρωτήσει το θέμα, θα φάω άκυρο αν πάω και το ζητήσω? Δηλαδή 4 γραμμές = 4 συσκευές οπωσδήποτε?

Ακριβώς. Οπότε ή θα διαλέξεις 4 συσκευές, ή θα πάρεις 2 και θα χρησιμοποιήσεις μόνο τις δύο επιδοτήσεις φυσικά...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Πραγμα που δεν σε συμφερει, οποτε παρε 4 συσκευουλες να βρισκονται....

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

υπομονη φιλε!

μεχρι να μπουνε οι ΓΕΑ και οι ΓΕΝ :) εκει θα εισαι πιο χαλαρος! :lol:

kriades bilako meta tha paro ke ena ratzo sto magazi :lol:

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα πάω αύριο να κάνω την σύνδεση για 4 γραμμές και το είχα υπολογίσει από μόνος μου να πάρω 2 συσκευές χωρίς να το έχω ρωτήσει το θέμα, θα φάω άκυρο αν πάω και το ζητήσω? Δηλαδή 4 γραμμές = 4 συσκευές οπωσδήποτε?

 

Σε καταστήματα που δεν είναι της μαμάς ΤΙΜ αλλά λειτουργούν με φρανσαιζε γίνεται συμψηφισμός επιδοτήσεων.

Motorola Flare - Ericsson 337 - Ericsson 788 - Ericsson T18 - Ericsson T28 - Nokia 7110 - Siemens ME45 - Panasonic GD87 - Ericsson T630 - Panasonic x60 - Panasonic SA6 - Sony Ericsson K750 - Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

Σε καταστήματα που δεν είναι της μαμάς ΤΙΜ αλλά λειτουργούν με φρανσαιζε γίνεται συμψηφισμός επιδοτήσεων.

 

Όπως; Γερμανός;

Link to comment
Share on other sites

Όπως; Γερμανός;

οχι. σε καταστηματα ΤΙΜ μονο.

Motorola Flare - Ericsson 337 - Ericsson 788 - Ericsson T18 - Ericsson T28 - Nokia 7110 - Siemens ME45 - Panasonic GD87 - Ericsson T630 - Panasonic x60 - Panasonic SA6 - Sony Ericsson K750 - Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...