Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από όσο ξέρω τα GB είναι για τους πρώτους 3 μήνες… 


Δεν λεει κατι τέτοιο


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2023 at 8:50 ΠΜ, Dikinson7 said:

 

IMG-60a1996cd8b59e194ec4b9751175e3bb-V.thumb.jpg.6e734e6074c48d98b75c15f2b04135d0.jpg

Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι μόνιμα κατειλημμένα και όταν βρεις γραμμή δεν απαντούν... Προσφορές χωρίς σωστή διαχείριση. 

Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dsgeo said:

Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι μόνιμα κατειλημμένα και όταν βρεις γραμμή δεν απαντούν... Προσφορές χωρίς σωστή διαχείριση. 

Στο έγγραφο γράφει πως θα γίνεται η διάθεση των πακέτων. Λέει συγκετρωτικα από κάθε Μονάδα. Προφανώς δε σηκώνουν τα τηλ λόγω μη τήρησης της διαδικασίας. Ελπίζω να πιάσεις γραμμή και να εξυπηρετηθείς. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μου είπαν οτι βγήκαν καινούργια που έχουν απεριόριστες κλήσεις προς όλους σε όλα τα πακέτα. Και απο την εφαρμογή μου βγάζει για ανανέωση σε νέο πρόγραμμα αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες για τα υπόλοιπα. 

Link to comment
Share on other sites

Το project γες unlimited all σου βγάζει; Τι τιμή;  

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε προγράμματα μόνο για στρατιωτικούς;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτά είναι τα νέα πακέτα!! Εγώ έχω ενεργοποιήσει ήδη το πακέτο με τα 4 ευρώ!!

419655006_745768994099915_5995737735954805180_n.jpg

Edited by telus
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, telus said:

Αυτά είναι τα νέα πακέτα!!

ωραίος, που τα βρήκες?

Ούτε στη wind τα βλέπω, ούτε στο army

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikiforos_ said:

ωραίος, που τα βρήκες?

Ούτε στη wind τα βλέπω, ούτε στο army

πήγα από το κατάστημα για να ρωτήσω για να αυξήσω τα λεπτά ομιλίας και με έκπληξη μου έδειξε τον πίνακα. Για πιο γρήγορα πηγαίνετε στο κατάστημα γιατί αργούν να πάρουν τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και δεν χρειάζεται κάποιο χαρτί για ανανέωση εκτός και αν θες να προσθέσεις άλλο νούμερο (τουλάχιστον σ' εμένα)

Χωρίς τίτλο.jpg

Edited by telus
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, telus said:

Αυτά είναι τα νέα πακέτα!! Εγώ έχω ενεργοποιήσει ήδη το πακέτο με τα 4 ευρώ!!

419655006_745768994099915_5995737735954805180_n.jpg

Απεριόριστα προς όλους; 
update: το είδα. Καλα μου είπαν οι πηγές μου, είναι τα πλέον μη εμπορικά διαθεσιμα unlimited + με μια μείωση τιμής 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, telus said:

Αυτά είναι τα νέα πακέτα!! Εγώ έχω ενεργοποιήσει ήδη το πακέτο με τα 4 ευρώ!!

419655006_745768994099915_5995737735954805180_n.jpg

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Μια ερώτηση να κάνω ήδη έχω τους γονείς μου σε πρόγραμμα ges και εγω έχω το unlimited στα 27 ευρω.Ηθελα να ρωτήσω πόσες συνδέσεις μπορουμε να κάνουμε σύνολο?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sifario said:

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Μια ερώτηση να κάνω ήδη έχω τους γονείς μου σε πρόγραμμα ges και εγω έχω το unlimited στα 27 ευρω.Ηθελα να ρωτήσω πόσες συνδέσεις μπορουμε να κάνουμε σύνολο?

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι δικαιούμαστε για Γονείς - σύζυγο και ενήλικα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κατάλαβα μεγάλο ρόλο παίζει σε ποιον υπάλληλο θα πέσεις.Σε ένα κατάστημα με είπαν αυτα τα προγράμματα γες δεν τα βλέπουμε εμείς μόνο αν πάρεις τηλ.Παιρνω τηλ. στα κεντρικά μου λένε πρέπει να πας σε.καταστημα.Παω σε άλλο κατάστημα ευτυχώς μου δείχνει τα προγράμματα.Αυτο που δεν μπόρεσα να καταλάβω και πρέπει να πάω σε άλλο τρίτο κατάστημα κατά σειρά να ρωτήσω είναι ότι θέλω να ανανεώσω έναν ήδη αριθμό γες στο unlimited 6+.Το συγκεκριμένο λέει όπως η φωτό (τιμή για συνδιασμό 2+ συσκευών προϊόντων Νova με έκπτωση παγίου αντί επιδότησης ) στα 12 ευρώ.Αυτο δεν κατάλαβα τι εννοούν γιατί έχω 2+ προϊόντα στην nova αλλά με είπαν δεν δικαιούμαι αυτήν την τιμη

Edited by sifario

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρεις την εκπτωση στα κανονικά προγράμματα χρειάζεται να έχεις ένα ακόμη κινητό σε συμβόλαιο ή σταθερό. 
Για να πάρεις την έκπτωση στα προγράμματα ΓΕΣ πρέπει να έχεις 2 συνδέσεις στο project σου, δηλαδή τουλάχιστον ένα ακόμη κινητό σε προγράμματα ΓΕΣ (εμπορικά διαθεσιμα και μη) ή BBest ΓΕΣ 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, paanos said:

Για να πάρεις την εκπτωση στα κανονικά προγράμματα χρειάζεται να έχεις ένα ακόμη κινητό σε συμβόλαιο ή σταθερό. 
Για να πάρεις την έκπτωση στα προγράμματα ΓΕΣ πρέπει να έχεις 2 συνδέσεις στο project σου, δηλαδή τουλάχιστον ένα ακόμη κινητό σε προγράμματα ΓΕΣ (εμπορικά διαθεσιμα και μη) ή BBest ΓΕΣ 

Δηλαδη με βάση τα δεδομένα μου έχω 2 πρόγραμματα γες στους γονείς μου.Αν κατάλαβα καλά μπορώ να πάρω την έκπτωση στα 12 ευρώ όπως είπα παραπάνω και να να ανανεώσω το ένα πρόγραμμα από τα δυο

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

🤔 Ενδιαφέρον το 4€ για τα παιδιά... 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η νέα σύμβαση. 
 

Στο πακέτο με 9€ που με βόλευε, έδωσαν απεριόριστες κλήσεις αλλά μείωσαν τα data από 3gb σε 2gb. Τα λεπτά ομιλίας και τα sms ήταν ήδη αρκετά και δεν μου χρειάζονταν τα απεριόριστα, το οποίο είναι καλή κίνηση από την εταιρία για αυτούς που τα χρειάζονται.
 

Ίσως στοχεύουν να σε πάνε σε μεγαλύτερο πάγιο, αν χρειάζεσαι περισσότερα gb ή να αγοράζεις κάποιο πακέτο data, για να βγάλουν από εκεί κάποιο επιπρόσθετο κέρδος. 

NOVA-ΓΕΣ 2023.pptx

Edited by megaloup
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα απεριόριστα πακέτα data για 1 ημέρα, 1 βδομάδα και 1 μήνα αντίστοιχα που έχει στην 3η διαφάνεια, πως τα ενεργοποιεί κάποιος;

Μέσα στο myaccount δεν τα έχει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bayern7 said:

Αυτά τα απεριόριστα πακέτα data για 1 ημέρα, 1 βδομάδα και 1 μήνα αντίστοιχα που έχει στην 3η διαφάνεια, πως τα ενεργοποιεί κάποιος;

Μέσα στο myaccount δεν τα έχει.

Λογικά θα πρέπει να ενεργοποιήσεις πρωτα κάποιο από τα νέα πακέτα

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Τα παλιά ΓΕΣ έχουν μέχρι 30GB σε πρόσθετα πακέτα 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...