Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

grigoris_a

Μπορω να πω πως εσωσες αρκετο κοσμο.

Τωρα εχω αρχησει και φτιαχνω το αντιστοιχο greek dictionary.(μη φανταστειται τιποτα σπουδαιο,απλα γραφω λεξεις και παταω το +).Οταν τελειωσει και αυτο πλεον sms και στο αυτοκινητο(με προσοχη παντα..)

 

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ """grigoris_a"""

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια sos.συγχρονιζω τις επαφες απο outlook,αλλα παω στις επαφες στο touch και δεν βλεπω τιποτα!τι να κανω?

ειμαι σε βιστα...

 

αποθηκευσα επαφες στο outlook , κανω συγχρονισμο,αλλα τιποτα!δεν τα στελνει στο κινητο.παρακαλω βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα εχει 22 storage και 16 program αν θυμαμαι.Μπορεις να το δεις στο δικο σου
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

παιδια sos.συγχρονιζω τις επαφες απο outlook,αλλα παω στις επαφες στο touch και δεν βλεπω τιποτα!τι να κανω?

ειμαι σε βιστα...

 

αποθηκευσα επαφες στο outlook , κανω συγχρονισμο,αλλα τιποτα!δεν τα στελνει στο κινητο.παρακαλω βοηθεια

παιδια καμια βοηθεια?!δεν εβγαλα ακρη!

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα εχει 22 storage και 16 program αν θυμαμαι.Μπορεις να το δεις στο δικο σου

 

 

Αν ειναι ετσι πως γινεται να βρουμε και εμεις αυτη τη ROM? :D:D:D

 

 

Φιλε DIMITRI το ειχα παθει και εγω οταν συχρονισα το touch με ενα υπολογιστη και μετα με ενα αλλο.Αν θυμαμαι καλα εσβησα μεσα απο το κινητο τις συνδεσεις με τους υπολογιστες(δε θυμαμαι πως) και ξαναεκανα συνδεση με τον υπολογιστη που ειχε τις επαφες μου στο outlook και ολα οκ.

Ελπιζω να βγαλεις ακρη

Link to comment
Share on other sites

Εχω φτιαξει την Ελληνικη Rom 1.11.405.1b wwe με Storage 34.14 Ram 21.85 FREE:D:D:D:D:D:D

 

Μπορεις να ανεβασεις τη Rom καπου για να τη κατεβασουμε και εμεις;

switch life, switch to mac
Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν χρειάζεται καινούρια rom, άλλωστε η 1.11.405.1b είναι η shipped rom των Τouch!

Το PagePool χρειάζεται αλλαγή μόνο. Στο xda-devs υπάρχει ειδικό utility που το κάνει αυτό.

Να ορίσετε το PagePool στα 4mb.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασα ενα προγραμμα για το pagepool και κρασαρε το κινητο.δεν αναγνωριζει sim,memory card,active sync,τιποτα!!!!!

To χειροτερο,εκανα hard reset και τιποτα εχει κολλησει στο today screen και αναβοσβηνει

Υπαρχει κατι που να μπορω να κανω?????

Μαλλον θα το στειλω στην ace αυριο....!Το ειχα παρει απο play247 παιζει προβλημα να το στειλω στην ace απευθειας???

 

Μπορει να εκανα εγω καποια βλακεια κατα την εγκατασταση αλλα για καλο και για κακο εχετε το νου σας.....ολα με προσοχη

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω πως ουτε καν φορτιζει....

δε λειτουργει τιποτα

υπαρχει περιπτωση να μου πει τιποτα η ace(οτι δεν το φτιαχνει η κατι τετοιο)???

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν χρειάζεται καινούρια rom, άλλωστε η 1.11.405.1b είναι η shipped rom των Τouch!

Το PagePool χρειάζεται αλλαγή μόνο. Στο xda-devs υπάρχει ειδικό utility που το κάνει αυτό.

Να ορίσετε το PagePool στα 4mb.

 

 

Έχι κάποια επίπτωσει στο κινητο? Χάνονται καθόλου πληροφορίες. Πάλι από την αρχή τα προγράμματα?

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω πως ουτε καν φορτιζει....

δε λειτουργει τιποτα

υπαρχει περιπτωση να μου πει τιποτα η ace(οτι δεν το φτιαχνει η κατι τετοιο)???

Βασικα με αυτο που εκανες βγαινεις εκτος εγγυησης.Δοκιμασε να μπεις σε bootloader(kamera+softreset) και να περασεις τη Rom.

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Έχι κάποια επίπτωσει στο κινητο? Χάνονται καθόλου πληροφορίες. Πάλι από την αρχή τα προγράμματα?

Όχι, μόνο ένα soft reset και είστε έτοιμοι.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να ανεβασεις τη Rom καπου για να τη κατεβασουμε και εμεις;

 

Τη ROM μπορειτε να την κατεβασετε απο εδω

Εχει 6ΜΒ pagepool και εχω βγαλει το συμπιεσμενο βιντεο και καποιες αχρηστες φωτο των windows καθως και καποιους ηχους.

Επισης ειναι με την εκδοση ελληνικων 0.2.1.2

Φυσικά έχει περισσοτερη storage απο τις φωτο που ανεβασα πιο πανω:D

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Οριστε και μερικες φωτο φορτωμένο και με Dest στην κυρια μνημη και αλλα...
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

φιλε grigoris_a δυστυχως υπαρχουν 2 προβληματα!!

1)δεν εχω μπαταρια και δε λειτουργει το βυσμα φορτισης

2)δε ξερω τι να κανω με το boot loader.παταω καμερα&soft reset και μου βγαζει μια οθονη με τρια χρωματα και κατω αριστερα γραφει usb...μετα??

 

Καθε ιδεα ευπροσδεκτη!!

 

Οταν λες εχασα την εγγυηση σημαινει πως πληρωνω για να το φτιαξουν(για τι ταξη μεγεθους μιλαμε) η δε φτιαχνεται??

Link to comment
Share on other sites

φιλε grigoris_a δυστυχως υπαρχουν 2 προβληματα!!

1)δεν εχω μπαταρια και δε λειτουργει το βυσμα φορτισης

2)δε ξερω τι να κανω με το boot loader.παταω καμερα&soft reset και μου βγαζει μια οθονη με τρια χρωματα και κατω αριστερα γραφει usb...μετα??

 

Καθε ιδεα ευπροσδεκτη!!

 

Οταν λες εχασα την εγγυηση σημαινει πως πληρωνω για να το φτιαξουν(για τι ταξη μεγεθους μιλαμε) η δε φτιαχνεται??

Aυτά τα 3 χρώματα που βλέπεις είναι ο bootloader.Το συνδεεις σε usb και τρεχεις το Romupdateutility

Φτιαχνεται αλλα δεν ξερω ποσο θα σε χρεωσουν.Παντως αν εχεις λιγο μπαταρια το update διαρκει κανα 10λεπτο max

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ που με βοηθας.

Πατησα να γινει το update αλλα φτανει στο 3% και μου βγαζει error(270):update error

"the image file is corrupted.please your update utility"

 

 

?????????

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...