Jump to content

Καταστήματα Wind


elias_ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενδεχομένως να εννοούμε κάτι διαφορετικό. Το να σου πει ψέματα ή να μην σου πει όλη την αλήθεια για τα βασικά χαρακτηριστικά του συμβολαίου ένας πωλητής είναι παράνομο και μπορεί να οδηγήσει ακόμα και σε ποινική ευθύνη του. Εκτός από αυτό όμως είναι πέρα για πέρα ανήθικο. Οκ πούλα, πρήξε με, μίλα μου με τις ώρες, αλλά δεν έχεις το δικαίωμα πχ να μου πεις ότι το τάδε πρόγραμμα προσφέρει συν τοις άλλοις και 100 ΜΒ ίντερνετ ενώ ξέρεις ότι δεν τα προσφέρει ή δεν είσαι σίγουρος αν τα προσφέρει για να με κάνεις να το αγοράσω και να μου έρθουν μετά τα εγκεφαλικά με τον λογαριασμό του τηλεφώνου (υποθετικό παράδειγμα :p)
οι αρχαιοι μας προγονοι ελαγαν ''η γνωση ειναι δυναμη'' την γνωση την αποκτας διαβαζοντας πιο πολυ,παρα ακουγωντας. γιατι πολλα ακουγωνται αλλα λιγα γινονται. ενας εξυπνος πελατης θα ζητουσε να τα δει ολα αυτα που του ειπε ο πωλητης,ΓΡΑΠΤΑ αλλα δυστυχως στην σημερινη εποχη που ζουμε με γρηγορο ρυθμο,κανενας δεν διαβαζει πλεων. μονο ακουει και 'κρατα' μονο οτι τον συμφερει...

η προβλεψεις στον τομεα των τηλεπικοινωνιων ειναι λαμπρες,με την προυποθεση ο πελατης να ξυπνησει και να μην δινει πολυ σημασια στην λεξη ''ΠΡΟΣΦΟΡΑ'' γιατι η λεξη σημαινει προσφερω δηλαδη, σου δινω. αυτο που δεν ρωταει ομως ειναι τι; μου δινεις και με ποιο κοστος. θα ερθει μερα που δεν θα εχουν μεινει πολλα καταστηματα τηλεπιοκινονιων στην ελλαδα,και οι πελατες θα εξυπηρετουνται μεσω τηλεφωνου. τοτε τι θα κανει ο πελατης; θα τα κοψει ολα; η θα μαθει να κανει και κατι μονος του; οταν ξεκινησε η κινητη τηλεφωνια πριν απο 16 χρονια σε καθε γωνια στην γειτονια υπηρχε ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας, τωρα υπαρχουν καταστηματα μονο των εταιρειων. σε λιγα χρονια απο τωρα μπορει να μην υπαρχουν ουτε αυτα. πριν απο 2 χρονια διαφημιζε η wind '400' καταστηματα σε ολη την ελλαδα, τωρα αμφιβαλλω εαν υπαρχουν πλεων, τα οτεshop ελεγαν ''σε πανω απο 1000 σειμεια πωλησης'' ουτε αυτο ισχει πλεων, πριν απο 2 χρονια εκανε η vodafone απολυσεις σε περιπου 500 ατομα στα κεντρικα της γραφεια στην αθηνα. ολες η εταιρειες εχουν κανει περικοπες στα εξοδα τους, και εσυ να ειχες μια επιχειρηση με 5 υπαληλους εαν τα εσοδα σου επεφταν σε επιπεδο που το κερδος σου κινδυνευε δραματικα, θα εκανες απολυση στους 2 υπαλληλους ωστε να κρατηθεις, το δημοσιο ελλειμα ειναι ενα καλο παραδειγμα της κακης διαχειισης, σε καθε γωνια σε ολες της πολεις βλεπεις κλειστα καταστηματα εμπορικα, δεν θα κλεισουν και καταστηματα της wind;

Edited by mathios
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 716
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς, άλλα δύο καταστήματα wind μας άφησαν χρόνους. Το ένα στον Παλαμά Καρδίτσας και το άλλο στα Τρίκαλα. Έτσι στην πόλη των Τρικάλων τώρα έχουν μείνει δύο.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Πολυ μαγκες ειναι στο καταστημα της Wind Κηφησιας 5.

 

Μαζεψα τα καρτοκινητα Wind της οικογενειας, να μην τρεχουμε ολοι, και εκανα λιστα τους αριθμους τηλεφωνου με τους αντιστοιχους αριθμους SIM (για να μην ψαχνουν τα simακια εκεινη την ωρα). Ολα ετοιμα δηλαδη (σε cosmote και voda υποκαταστηματα της περιοχης, καθως και σε αλλο υποκαταστημα της Wind, μονο που δε με φιλουσαν οι υπαλληλοι που τους εδινα ετοιμη τη λιστα με τα νουμερα).

Λοιπον μονο στο συγκεκριμενο καταστημα της Wind, οχι μονο μου ειπαν οτι επιτρεπεται ενα νουμερο/πελατη/καταστημα, αλλα μου εδιναν και τη φορμα να τη συμπληρωσω ο ιδιος. Θα πρεπει να ντρεπονται...

Γιατι ρε φιλε φερεσαι ετσι? Επειδη δεν εχει λεφτα η δουλεια?

Αν ειναι ετσι, εγω που ειμαι γιατρος, να σε αφησω να περιμενεις μεχρι να πεθανεις, αφου δε θα παρω λεφτα. Αλλα βεβαια, στο νοσοκομειο ειμαι ο πατερας ολουνων... Αυτα ειχα να πω...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ μαγκες ειναι στο καταστημα της Wind Κηφησιας 5.

 

Μαζεψα τα καρτοκινητα Wind της οικογενειας, να μην τρεχουμε ολοι, και εκανα λιστα τους αριθμους τηλεφωνου με τους αντιστοιχους αριθμους SIM (για να μην ψαχνουν τα simακια εκεινη την ωρα). Ολα ετοιμα δηλαδη (σε cosmote και voda υποκαταστηματα της περιοχης, καθως και σε αλλο υποκαταστημα της Wind, μονο που δε με φιλουσαν οι υπαλληλοι που τους εδινα ετοιμη τη λιστα με τα νουμερα).

Λοιπον μονο στο συγκεκριμενο καταστημα της Wind, οχι μονο μου ειπαν οτι επιτρεπεται ενα νουμερο/πελατη/καταστημα, αλλα μου εδιναν και τη φορμα να τη συμπληρωσω ο ιδιος. Θα πρεπει να ντρεπονται...

Γιατι ρε φιλε φερεσαι ετσι? Επειδη δεν εχει λεφτα η δουλεια?

Αν ειναι ετσι, εγω που ειμαι γιατρος, να σε αφησω να περιμενεις μεχρι να πεθανεις, αφου δε θα παρω λεφτα. Αλλα βεβαια, στο νοσοκομειο ειμαι ο πατερας ολουνων... Αυτα ειχα να πω...

φίλε έχει αναφερθεί πολλές φορές για το συγκεκριμένο κατάστημα, δυστυχώς επειδή μένω δίπλα μετά από 1-2 περιστατικά δε ξαναπάτησα, να προτιμάς το κατάστημα της Φειδιπίδου που ειναι σχεδόν δίπλα. Οι άνθρωποι είναι απλά απαράδεκτοι, το μόνο που τους νοιάζει είναι να κάνεις νέα σύνδεση και η tellas και σε πρίζουν γι΄αυτο οτι κι αν θες. Εσένα πάλι σου είπαν να κάνεις και δήλωση ενός αριθμού στη θεία μου που πήγε να δηλώσει το μοναδικό της τηλέφωνο της έδωσαν την αίτηση να τη συμπληρώσει μόνη της, να βγάλει έξω φωτοτυπία τη ταυτότητα της και το κορυφαίο να μη πάει να τα καταθέσει εκεί όλα αυτά αλλά σε κάποιο άλλο κατάστημα γιατί εκεί έχουν πάντα πολύ δουλειά και δε προλαβαίνουν. Όταν πήγε στο κατάστημα της Φειδιπίδου οι άνθρωποι της λένε φαντάζομαι σας έστειλαν από το άλλο κατάστημα έ;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

φίλε έχει αναφερθεί πολλές φορές για το συγκεκριμένο κατάστημα, δυστυχώς επειδή μένω δίπλα μετά από 1-2 περιστατικά δε ξαναπάτησα, να προτιμάς το κατάστημα της Φειδιπίδου που ειναι σχεδόν δίπλα. Οι άνθρωποι είναι απλά απαράδεκτοι, το μόνο που τους νοιάζει είναι να κάνεις νέα σύνδεση και η tellas και σε πρίζουν γι΄αυτο οτι κι αν θες. Εσένα πάλι σου είπαν να κάνεις και δήλωση ενός αριθμού στη θεία μου που πήγε να δηλώσει το μοναδικό της τηλέφωνο της έδωσαν την αίτηση να τη συμπληρώσει μόνη της, να βγάλει έξω φωτοτυπία τη ταυτότητα της και το κορυφαίο να μη πάει να τα καταθέσει εκεί όλα αυτά αλλά σε κάποιο άλλο κατάστημα γιατί εκεί έχουν πάντα πολύ δουλειά και δε προλαβαίνουν. Όταν πήγε στο κατάστημα της Φειδιπίδου οι άνθρωποι της λένε φαντάζομαι σας έστειλαν από το άλλο κατάστημα έ;;

 

γιατί ρε παιδιά δε στέλνετε τα παράπονά σας για το εν λόγω κατάστημα στη wind;

Link to comment
Share on other sites

Πολυ μαγκες ειναι στο καταστημα της Wind Κηφησιας 5.

 

Ναι! πήγα κ εγώ να δηλώσω 1 f2g και φυσικά με έδιωξαν.... βέβαια άλλη φορά για να πληρώσω λογαριασμό δέχτηκαν ευχαρίστως να πάρουν τα χρήματα, και να με ενημερώσουν για tellas - την οποία βέβαια έκανα αλλά από άλλο κατάστημα...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ μαγκες ειναι στο καταστημα της Wind Κηφησιας 5.

 

Μαζεψα τα καρτοκινητα Wind της οικογενειας, να μην τρεχουμε ολοι, και εκανα λιστα τους αριθμους τηλεφωνου με τους αντιστοιχους αριθμους SIM (για να μην ψαχνουν τα simακια εκεινη την ωρα). Ολα ετοιμα δηλαδη (σε cosmote και voda υποκαταστηματα της περιοχης, καθως και σε αλλο υποκαταστημα της Wind, μονο που δε με φιλουσαν οι υπαλληλοι που τους εδινα ετοιμη τη λιστα με τα νουμερα).

Λοιπον μονο στο συγκεκριμενο καταστημα της Wind, οχι μονο μου ειπαν οτι επιτρεπεται ενα νουμερο/πελατη/καταστημα, αλλα μου εδιναν και τη φορμα να τη συμπληρωσω ο ιδιος. Θα πρεπει να ντρεπονται...

Γιατι ρε φιλε φερεσαι ετσι? Επειδη δεν εχει λεφτα η δουλεια?

Αν ειναι ετσι, εγω που ειμαι γιατρος, να σε αφησω να περιμενεις μεχρι να πεθανεις, αφου δε θα παρω λεφτα. Αλλα βεβαια, στο νοσοκομειο ειμαι ο πατερας ολουνων... Αυτα ειχα να πω...

 

Κάνε κι εσύ μια λίστα με τους αριθμούς τηλεφώνων όμοια με αυτή που ετοίμασες για το κατάστημα και στείλε ένα mail στην εταιρεία με την υποσημείωση ότι σε λίγες ημέρες θα φύγουν όλοι με φορητότητα προς άλλη εταιρεία, κι άσε αυτούς να κάνουν ότι νομίζουν.

 

Αν θες να τους κάνεις και λίγο περισσότερη πλάκα, τότε γράψε τους πως για να παραμείνεις πελάτης τους θέλεις να γίνει η ταυτοποίηση από το συγκεκριμένο κατάστημα και μόνο. :lol:

 

Γενικότερα όταν σας φέρονται έτσι πολύ καλά κάνετε και το αναφέρετε εδώ αλλά φερθείτε κι εσείς ανάλογα σε αυτούς που πρέπει, δηλαδή εταιρεία και κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε προσέξει ότι οτ συγκεκριμένο κατάστημα έχει πάντα στην είσοδο ένα χαρτί που γράφει "ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ";

[Παλιότερα έγραφε νομίζω "ζητούνται πωλητές -πωλήτριες", τώρα ψάχνουν μόνο σε θηλυκού γένους.]

Με κάνει να απορώ αν δεν βρίσκει χρόνια τώρα την τέλεια πώλητρια ή τι συμβαίνει τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο, αλλά γενικά έχω ακούσει ότι πολλά καταστήματα ζητάνε τάχα προσωπικό συνέχεια και παίρνουν κάποιους υπαλλήλους δήθεν δοκιμαστικά, δεν τους πληρώνυν και πέφτει αγγαρεία τρελή.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ εξυπηρετικοί στο κατάστημα Χανίων, εν αντιθέση με άλλα καταστήματα Wind.
εξαρταται τι ζητας....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την Q ήταν. Όπου αλλού πήγαινα με γράφανε.
και τι ρωτησες (αν επιτρεπεται)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Πολυ εξυπηρετικοί στο κατάστημα Χανίων, εν αντιθέση με άλλα καταστήματα Wind.

Σε ποιό από τα δύο;

Link to comment
Share on other sites

Σ΄αυτό στην πλατεία 1866. Το άλλο που είναι;

Το άλλο είναι στην οδό Τζανακάκη.

Από αυτό στην πλ. 1866 εγώ έχω πολύ άσχημες εμπειρίες και δεν ξαναπατάω το πόδι μου.

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο είναι στην οδό Τζανακάκη.

Από αυτό στην πλ. 1866 εγώ έχω πολύ άσχημες εμπειρίες και δεν ξαναπατάω το πόδι μου.

σχετικα με το θεμα σου, απο αλλου βγαζουν λεφτα, οχι απο την δηλωση των καρτοκινητων. και εσυ να ησουν στην θεση τους θα κοιταζες το συμφερον σου. (σαν καταστηματαρχης) εγω μπηκα σε ενα καταστημα του γερμανου να δηλωσω ενα καρτοκινητο και η απαντηση της πωλητριας ηταν '' εαν δεν το εχετε αγορασει απο το καταστημα μας θα πρεπει να απευθηνθειτε σε oteshop'' μετα της πεταξα την ατακα '' θα μου πειτε για τα προγραμματα σας για να το κανω το νουμερο συμβολαιο'' αμεσως μετα αλλαξε το υφος της και εγινε πιο φιλικη και εξυπηρετικη. το διδαγμα ειναι οτι ΟΛΟΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ απλα αλλοι το δειχνουν περισσοτερο....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

To οτι γίνεται και αλλού το ξέρουμε, δεν σημαινει όμως ότι είναι και σωστό. Υποχρέωσή τους είναι να σου το δηλώσουν. Και εντάξει η cosmote έχει και τα οτεσόπ που πες ότι θα πας και θα εξυπηρετηθείς (και αυτό αμφίβολο είναι), η wind που θα σε στείλει; Στο επόμενο ιδιόκτητο, που μπορεί να είναι σε άλλη πόλη; Δηλαδή, αν μένω Κρήτη πρέπει να πάρω το πλοίο της γραμμής και να πάω Αθήνα για να δηλώσω το καρτοκινητό;

 

Και αν μένουμε Αθήνα επειδή δεν βγάζουν μεγάλο κέρδος αυτοί από την ταυτοποίηση πρέπει να καβαλήσουμε ένα μηχανάκι και να τρέχουμε από περιοχή σε περιοχή; Και λίγος σεβασμός στον καταναλωτή δεν βλάπτει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To οτι γίνεται και αλλού το ξέρουμε, δεν σημαινει όμως ότι είναι και σωστό. Υποχρέωσή τους είναι να σου το δηλώσουν. Και εντάξει η cosmote έχει και τα οτεσόπ που πες ότι θα πας και θα εξυπηρετηθείς (και αυτό αμφίβολο είναι), η wind που θα σε στείλει; Στο επόμενο ιδιόκτητο, που μπορεί να είναι σε άλλη πόλη; Δηλαδή, αν μένω Κρήτη πρέπει να πάρω το πλοίο της γραμμής και να πάω Αθήνα για να δηλώσω το καρτοκινητό;

 

Και αν μένουμε Αθήνα επειδή δεν βγάζουν μεγάλο κέρδος αυτοί από την ταυτοποίηση πρέπει να καβαλήσουμε ένα μηχανάκι και να τρέχουμε από περιοχή σε περιοχή; Και λίγος σεβασμός στον καταναλωτή δεν βλάπτει

ολα τα καταστηματα σου δηλωνουν το καρτοκινητο σου, απλα εχουν προταιρεοτητα και αλλα πραγματα στο καταστημα. εξαρταται που θα πεσεις και τι φορτο εργασιας εχουν εκεινη την στιγμη που θα μπεις στο εκαστοτε καταστημα. και οσον αφορα το ''σωστο'' τι γινεται σωστα στην ελλαδα; η χωρα της κομπινας και της λουφας.... Edited by mathios
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Έχετε προσέξει ότι οτ συγκεκριμένο κατάστημα έχει πάντα στην είσοδο ένα χαρτί που γράφει "ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ";

[Παλιότερα έγραφε νομίζω "ζητούνται πωλητές -πωλήτριες", τώρα ψάχνουν μόνο σε θηλυκού γένους.]

Με κάνει να απορώ αν δεν βρίσκει χρόνια τώρα την τέλεια πώλητρια ή τι συμβαίνει τελικά...

 

Εδιτ 21/6/2010: Πέρασα απ' έξω και τσέκαρα και ΔΕΝ υπάρχει πλέον το χαρτάκι με την Ζήτηση πωλητριών.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι το κατάστημα WIND Πετραλώνων δουλεύει τους καταναλωτές. στην επίσημη σελίδα του στο Facebook αναγράφεται η εξής "προσφορά"

 

Ι Ο Υ Ν Ι Ο Σ 2 0 1 0 ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ 3 0 % ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ - ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ 3 0 % ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΙΝΗΤΗΣ - ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΧΡΗΣΗ INTERNET ΜΕ 15€ ΜΗΝΙΑΙΩΣ & ΔΩΡΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ & ΔΩΡΟ ΤΑ ΤΕΛΗ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ

 

η φορητότητα δεν είναι δωρεάν? υπάρχει τέλος φορητότητας μετά την αύξηση του ΦΠΑ? :confused:

 

ΥΓ.: Η σελίδα του συγκεκριμένου καταστήματος είναι εδώ: http://www.facebook.com/pages/WIND-Petralonon-Emm-Koutatzes/184579848916

 

ΥΓ2.: αν είμαι off, μπορείτε να το μεταφέρεται στο θέμα με τη φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι το κατάστημα WIND Πετραλώνων δουλεύει τους καταναλωτές. στην επίσημη σελίδα του στο Facebook αναγράφεται η εξής "προσφορά"

 

 

 

η φορητότητα δεν είναι δωρεάν? υπάρχει τέλος φορητότητας μετά την αύξηση του ΦΠΑ? :confused:

 

ΥΓ.: Η σελίδα του συγκεκριμένου καταστήματος είναι εδώ: http://www.facebook.com/pages/WIND-Petralonon-Emm-Koutatzes/184579848916

 

ΥΓ2.: αν είμαι off, μπορείτε να το μεταφέρεται στο θέμα με τη φορητότητα.

 

Πρέμει να μιλάει για τέλη φορητότητας σταθερής.

Μα καλά επιτρέπεται κατάστημα να διαφημίζει τον εαυτό του. Δεν το έχω δει πουθενά αυτό.

Η μόνη προσφορά που κάνει σαν μαγαζί είναι η έκπτωση στα αξεσουάρ.

Μα καλά διαφήμιση στο fb...

Το κάθε κατάστημα κάνει ο,τι μπορεί για να επιβιώσει!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πήγαμε με ένα φίλο μου σε ένα κατάστημα wind για ταυτοποίηση των καρτοκινητών μας (από 1 ο καθένας). Ζητήσαμε να γίνει με την online διαδικασία και όχι με υπεύθυνη δήλωση. Ενώ εμένα μου εκτύπωσαν ένα έντυπο και το υπέγραψα κανονικά πάνω στον πάγκο, σε εκείνον έδωσαν να υπογράψει σε ελαφρώς παραλλαγμένο έντυπο και το τοποθέτησαν πάνω σε μία ηλεκτρονική πλάκα ώστε η υπογραφή του να αποτυπωθεί εκτός από το έγγραφο, και πάνω στην πλάκα αυτή (υποθέτω pad αναγνώρισης γραφής).

 

Ξέρει κανείς τί παίζει με αυτό το pad? Για ποιό λόγο υπέγραψα εγώ στο χαρτί μόνο και εκείνος στο χαρτί και πάνω στο pad?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε με ένα φίλο μου σε ένα κατάστημα wind για ταυτοποίηση των καρτοκινητών μας (από 1 ο καθένας). Ζητήσαμε να γίνει με την online διαδικασία και όχι με υπεύθυνη δήλωση. Ενώ εμένα μου εκτύπωσαν ένα έντυπο και το υπέγραψα κανονικά πάνω στον πάγκο, σε εκείνον έδωσαν να υπογράψει σε ελαφρώς παραλλαγμένο έντυπο και το τοποθέτησαν πάνω σε μία ηλεκτρονική πλάκα ώστε η υπογραφή του να αποτυπωθεί εκτός από το έγγραφο, και πάνω στην πλάκα αυτή (υποθέτω pad αναγνώρισης γραφής).

 

Ξέρει κανείς τί παίζει με αυτό το pad? Για ποιό λόγο υπέγραψα εγώ στο χαρτί μόνο και εκείνος στο χαρτί και πάνω στο pad?

 

Από οτι γνωρίζω το ίδιο πράμα είναι.

Δεν έχει διαφορά για κανέναν από τους 2 σας.

Απλώς ίσως για να γλιτώνουν χρόνο, φύλλα ( οικολογική συνείδηση;! )

Ίσως να το κάνουν για να έχουν στο σύστημα όλους τους συνδρομητές.

 

Πάντως φαίνεται να αλλάζουν στη WIND κάποια πράγματα προς το καλό.

Ακόμα και αυτό δεν υπήρχει πιο παλιά.

Κάθε αλλαγή για καλό είναι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...