Jump to content

Καταστήματα Wind


elias_ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμβολαιο wind. θελω να κοψω την σιμ σε micro. πληρωνω κατι στο καταστημα?

update: στο καταστημα ευοσμου δεν κοβουν πλεον. μονο αντικατασταση. δε ρωτησα κοστος αλλα λογικα 5 ευρω

Edited by mol
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 716
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Το είχα γράψει και παλαιότερα αλλά με χαρά διαπίστωσα και πάλι σήμερα ότι η εξυπηρέτηση του καταστήματος Καρδίτσας παραμένει εξαιρετική. Έχω επιδότηση από τη Wind αλλά η τηλεφωνική εξυπηρέτηση δεν δίνει στοιχεία (τι ποσό δικαιούμαι, τι μπορώ να αγοράσω κτλ.). Αντ' αυτού σε παραπέμπουν σε κατάστημα Wind για να κάνεις τις ενέργειες. Και άντε καλά αν είσαι σε μεγάλη πόλη. Εγώ που αυτή την περίοδο βρίσκομαι στο Σουφλί γιατί να κάνω 20 χιλιόμετρα απλώς για να ρωτήσω κάτι; Ας είναι καλά η Λένα και ο Θανάσης από το κατάστημα της Καρδίτσας που είναι πάντα χαμογελαστοί και εξυπηρετικοί και λυθήκαν όλα μου τα προβλήματα-απορίες λόγω αποστάσεως. Μπράβο παιδιά συνεχίστε έτσι!!! :):):):)
Odi
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκα σε ένα κατάστημα της Χαλκίδας και είναι πάρα πολύ design-άτα με τις οθόνες αφής και αρκετά demo... πολύ καλή κίνηση η αναβάθμιση των καταστημάτων!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκα σε ένα κατάστημα της Χαλκίδας και είναι πάρα πολύ design-άτα με τις οθόνες αφής και αρκετά demo... πολύ καλή κίνηση η αναβάθμιση των καταστημάτων!

 

Ναι ωραία είναι τα αναβαθμισμένα. Οπότε αν βρεθεις για να πληρωσεις κανα λογαριασμο εκεί περναει ευχάριστα η ώρα σου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Σύντομα κατάστημα WIND στην οδό ερμού στο Βόλο, απέναντι από τον Άγιο Νικόλαο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Πήγα σήμερα με τη :love: σε ένα κατάστημα wind στη Θεσσαλονίκη γιατί ήθελε να κάνει συμβόλαιο Mobile broadband, αυτό με τα 20€ και τα 30GB που δίνει δώρο το mifi. https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/wind-mobile-broadband/mobile-broadband-control-30gb/

Στο κατάστημα μας λέει ότι αυτό το πακέτο έχει μηνιαίο πάγιο 25€ και κάτι ψιλά για τα 30GB και 20€ τα 20GB.:confused::wacko:

Της λέω πως και τι ακριβώς αναφέρεται στη σελίδα της wind και μου απαντάει "α εμεις δεν έχουμε σχέση με αυτά, δεν ξέρω τι είδατε. μπορεί να είναι κάποια προσφορά online μόνο. εμείς τόσο το δίνουμε". Μάλιστα μου τις εκτύπωσε κιόλας τις τιμές.

Σηκώθηκα έφυγα εννοείται.

Πήγαμε σε άλλο κατάστημα, αυτή το έδινε κανονικά 20 ευρώ τα 30GB αλλά με 18μηνο συμβόλαιο. Ενώ πάλι στη σελίδα έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις είτε 12μηνο είτε 18μηνο είτε 24μηνο χωρίς αλλαγή στο μηνιαίο πάγιο. Και πάλι επέμενε ότι ήταν υποχρεωτικά 18μηνη η δέσμευση. Τέλος πάντων αυτή δεν είχε συσκευή mifi. Οπότε δεν το προχωρήσαμε.

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα με τη :love: σε ένα κατάστημα wind στη Θεσσαλονίκη γιατί ήθελε να κάνει συμβόλαιο Mobile broadband, αυτό με τα 20€ και τα 30GB που δίνει δώρο το mifi. https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/wind-mobile-broadband/mobile-broadband-control-30gb/

Στο κατάστημα μας λέει ότι αυτό το πακέτο έχει μηνιαίο πάγιο 25€ και κάτι ψιλά για τα 30GB και 20€ τα 20GB.:confused::wacko:

Της λέω πως και τι ακριβώς αναφέρεται στη σελίδα της wind και μου απαντάει "α εμεις δεν έχουμε σχέση με αυτά, δεν ξέρω τι είδατε. μπορεί να είναι κάποια προσφορά online μόνο. εμείς τόσο το δίνουμε". Μάλιστα μου τις εκτύπωσε κιόλας τις τιμές.

Σηκώθηκα έφυγα εννοείται.

Πήγαμε σε άλλο κατάστημα, αυτή το έδινε κανονικά 20 ευρώ τα 30GB αλλά με 18μηνο συμβόλαιο. Ενώ πάλι στη σελίδα έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις είτε 12μηνο είτε 18μηνο είτε 24μηνο χωρίς αλλαγή στο μηνιαίο πάγιο. Και πάλι επέμενε ότι ήταν υποχρεωτικά 18μηνη η δέσμευση. Τέλος πάντων αυτή δεν είχε συσκευή mifi. Οπότε δεν το προχωρήσαμε.

 

Τα ίδια κ σε μένα όταν το'ψαχνα για αυτό πριν 2 μήνες.

 

Βέβαια, εγώ έπαιρνα τηλέφωνο στα καταστήματα. Δεν πήγαινα από κει: Άλλος με 25€ το ίδιο, άλλος τα 20GB με 20€,

μάλιστα μιά που πήρα μου λέει σε 1 φάση:

 

"Αυτό με το αυγό δώρο;"

 

Δεν ήταν ακόμα Πάσχα πριν 2 μήνες κ τ'άφησα!!! :lol:

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:Δεν την ενημέρωσες για το σήμα της wind ;:rolleyes:

 

Για Σαλόνικα και τη δουλειά που το θέλει (φβ, ινστα και λοιπές σοσιαλ αηδίες) είναι μια χαρά.

Μια χαρά την κάνεις αυτή τη δουλειά και με 10-15Mbps.

Όταν θα βγαίνουμε εκτός έχω το δικό μου το mifi με την κραταιά, την κυρίαρχη, την τεράστια cosmote.:cool:

get rekt noob

Edited by Bayern7
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα με τη :love: σε ένα κατάστημα wind στη Θεσσαλονίκη γιατί ήθελε να κάνει συμβόλαιο Mobile broadband, αυτό με τα 20€ και τα 30GB που δίνει δώρο το mifi. https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/wind-mobile-broadband/mobile-broadband-control-30gb/

Στο κατάστημα μας λέει ότι αυτό το πακέτο έχει μηνιαίο πάγιο 25€ και κάτι ψιλά για τα 30GB και 20€ τα 20GB.:confused::wacko:

Της λέω πως και τι ακριβώς αναφέρεται στη σελίδα της wind και μου απαντάει "α εμεις δεν έχουμε σχέση με αυτά, δεν ξέρω τι είδατε. μπορεί να είναι κάποια προσφορά online μόνο. εμείς τόσο το δίνουμε". Μάλιστα μου τις εκτύπωσε κιόλας τις τιμές.

Σηκώθηκα έφυγα εννοείται.

Πήγαμε σε άλλο κατάστημα, αυτή το έδινε κανονικά 20 ευρώ τα 30GB αλλά με 18μηνο συμβόλαιο. Ενώ πάλι στη σελίδα έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις είτε 12μηνο είτε 18μηνο είτε 24μηνο χωρίς αλλαγή στο μηνιαίο πάγιο. Και πάλι επέμενε ότι ήταν υποχρεωτικά 18μηνη η δέσμευση. Τέλος πάντων αυτή δεν είχε συσκευή mifi. Οπότε δεν το προχωρήσαμε.

 

Κανε το απο το site της Wind και τελειωσε.Υπ οψην αμα η κοπελα κινειται προς Μποτσαρη,Συνδικα να ξερετε εχει θεμα η Wind.Χαλια 3G/4G και μονο το 2G παιζει σωστα.

Edited by DINFUN

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δυτικά κινείται περισσότερο. Εύοσμο νέα πολιτεια. Το χω τσεκαρει εκεί το δίκτυο. Δεν ειναι χάλια. Κάνεις δουλειά

 

Μια χαρα ειναι ευοσμο,σε γενικες γραμμες δεν ειχα παραπονο.Στη Πλατεια και Νεα Πολιτεια που περασα μια χαρα ηταν.Επισης Μενεμενη ειναι οκ και γενικα δυτικα ειναι καλυτερα απο ανατολικα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα με τη :love: σε ένα κατάστημα wind στη Θεσσαλονίκη γιατί ήθελε να κάνει συμβόλαιο Mobile broadband, αυτό με τα 20€ και τα 30GB που δίνει δώρο το mifi. https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/wind-mobile-broadband/mobile-broadband-control-30gb/

Στο κατάστημα μας λέει ότι αυτό το πακέτο έχει μηνιαίο πάγιο 25€ και κάτι ψιλά για τα 30GB και 20€ τα 20GB.:confused::wacko:

Της λέω πως και τι ακριβώς αναφέρεται στη σελίδα της wind και μου απαντάει "α εμεις δεν έχουμε σχέση με αυτά, δεν ξέρω τι είδατε. μπορεί να είναι κάποια προσφορά online μόνο. εμείς τόσο το δίνουμε". Μάλιστα μου τις εκτύπωσε κιόλας τις τιμές.

Σηκώθηκα έφυγα εννοείται.

Πήγαμε σε άλλο κατάστημα, αυτή το έδινε κανονικά 20 ευρώ τα 30GB αλλά με 18μηνο συμβόλαιο. Ενώ πάλι στη σελίδα έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις είτε 12μηνο είτε 18μηνο είτε 24μηνο χωρίς αλλαγή στο μηνιαίο πάγιο. Και πάλι επέμενε ότι ήταν υποχρεωτικά 18μηνη η δέσμευση. Τέλος πάντων αυτή δεν είχε συσκευή mifi. Οπότε δεν το προχωρήσαμε.

 

Τι κλαψουριζεις; Μονο online το δίνουν με 20€ τα 30giga.

Edited by DINFUN
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι κλαψουριζεις; Μονο online το δίνουν με 20€ τα 30giga.

 

Πήγαμε σε άλλο κατάστημα, αυτή το έδινε κανονικά 20 ευρώ τα 30GB.

 

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Αγ. Ιωάννης Ρέντης και Καμίνια έχουν κλείσει όλα τα καταστήματα WIND. Ότι χρειαζόμαστε πρέπει να κατέβουμε κέντρο Πειραιά. Ωστόσο στο χάρτη της WIND εμφανίζονται ότι τα καταστήματα είναι ανοικτά, και το ίδιο υποστηρίζει και στο τηλεφωνικό κέντρο της WIND.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...