Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα μένεις στο φόρουμ και θα μαθαίνεις

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

:lol::lol::lol: εγώ στο forum μπαίνω σε κάθε περίπτωση....απλά θα ρωτήσω την εξυπηρέτηση πελατών να δω τι θα μου πουν.....ίσως να μπαίνω στο forum!

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

πως το υπολογίζετε; πως ενημερώνεστε;

 

Αναφέρθηκε πως καλείς στο 1330 και αν ειναι εβδομάδα διπλασιασμου υπαρχει ηχογραφημένο μηνυμα πριν το μενου.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: εγώ στο forum μπαίνω σε κάθε περίπτωση....απλά θα ρωτήσω την εξυπηρέτηση πελατών να δω τι θα μου πουν.....ίσως να μπαίνω στο forum!

 

Πολλές φορές θα σου έρχεται και το σχετικό sms

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μπω στην εφαρμογή cosmote για να δω τα υπόλοιπα της οικογένειας, είμαι εκτός Ελλάδος, και δυστυχώς επαναλαμβάνεται αυτό το μήνυμα:

 

03d354c1e52ae97374245835a58ebbed.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωρινό τεχνικό πρόβλημα είναι. Και σε εμένα το κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Προσωρινό τεχνικό πρόβλημα είναι. Και σε εμένα το κάνει.
Ευχαριστώ.

 

Το ελάχιστο ποσό που μπαίνει σε κατάστημα πιο είναι; σε γερμανό ή άλλο... Μόνο 10ευρο όπως online?

 

Στάλθηκε από το SM-N935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ελάχιστο ποσό που μπαίνει σε κατάστημα πιο είναι; σε γερμανό ή άλλο... Μόνο 10ευρο όπως online?

 

Ακριβώς, ελάχιστο τα 10€.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

 

Το ελάχιστο ποσό που μπαίνει σε κατάστημα πιο είναι; σε γερμανό ή άλλο... Μόνο 10ευρο όπως online?

 

Στάλθηκε από το SM-N935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

12€ το ελάχιστο στα καταστήματα

10€ το ελάχιστο online

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12€ το ελάχιστο στα καταστήματα

10€ το ελάχιστο online

 

Στα καταστήματα το ελάχιστο είναι για frog 10€ και για τα υπόλοιπα 12€.

Link to comment
Share on other sites

πως το υπολογίζετε; πως ενημερώνεστε;

Ανεβάζουν και στη σελίδα του Frog στο facebook οταν ισχύει ο διπλασιασμός. Βέβαια κάπως καθυστερημένα...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κατανόησης της λειτουργίας του frog : Την εβδομάδα διπλασιασμού μπορώ να ενεργοποιήσω και άρα να διπλασιάσω 4 πακέτα 60+60;

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Μπορείς αλλά καλύτερα να μην το κανείς γιατί αν περισσέψουν λεπτά μεταφέρονται στην επόμενη ανανέωση. Οπότε καλύτερα να βάλεις 60+60 Την (περιπου) πρώτη βδομάδα και ξανά την (περίπου) Τρίτη. Έτσι το περίσσευμα δεν χάνεται ποτέ.

 

Παρεμπιπτόντως υπάρχουν δύο συγκεκριμένες μέρες που ΠΑΝΤΑ έχει διπλασιασμό πχ. Για να αυτοματοποίησεις, την ανανέωση με SMS scheduler.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αλλά καλύτερα να μην το κανείς γιατί αν περισσέψουν λεπτά μεταφέρονται στην επόμενη ανανέωση. Οπότε καλύτερα να βάλεις 60+60 Την (περιπου) πρώτη βδομάδα και ξανά την (περίπου) Τρίτη. Έτσι το περίσσευμα δεν χάνεται ποτέ.

 

 

 

Παρεμπιπτόντως υπάρχουν δύο συγκεκριμένες μέρες που ΠΑΝΤΑ έχει διπλασιασμό πχ. Για να αυτοματοποίησεις, την ανανέωση με SMS scheduler.

Σωστά, έχεις δίκιο! Πες λίγο, πώς δουλεύει το SMS scheduler; Πως ενεργοποιείται;

 

 

 

Άκυρο το ερώτημα, προφανώς εννοείς με εξωτερική εφαρμογή.

Edited by nikolaosp
Link to comment
Share on other sites

Ειρωνικά το είπα ότι προχώρησαν σε μείωση. Απλά το μήνυμα δε το έχουν αλλάξει ασχετα με την αύξηση ( την μικρή ΓΙΑ τον καταναλωτή) που έκαναν.
Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή έγινε το 2016 περίπου με την αύξηση του ΦΠΑ στο 24%, αλλά από τότε τα περισσότερα πακέτα που ήταν πχ 7,06€ έγιναν 7,50, μετά 8.50 και πάει λέγοντας. Αυτό ξέμεινε, και για αυτό βλέπετε 3.02€.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tελικά δοκίμασε κάποιος να πάει πίσω μετά το πέρας του 6μηνου, σε wu/cosmokarta και να ξαναγυρίσει άμεσα frog και να δει αν θα ξαναδίνει τα δώρα του πρώτου 6μηνου?
Link to comment
Share on other sites

Tελικά δοκίμασε κάποιος να πάει πίσω μετά το πέρας του 6μηνου, σε wu/cosmokarta και να ξαναγυρίσει άμεσα frog και να δει αν θα ξαναδίνει τα δώρα του πρώτου 6μηνου?
Το δώρο καλωσορίσματος ισχύει μόνο την πρώτη φορά για κάθε πακέτο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...