Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Για να κάνεις easy transfer απαιτούνται πλέον 35€ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ το τελευταίο 6 μηνο.

Υπολογίζω ότι θα βάζω 13€ το δίμηνο. Βάζω βασικά τόσα, οπότε κομπλέ

1 ώρα πριν, Tsino said:

Η επιστροφή πως γίνεται ? ΜΕ ΑΛΠΑΚ ?  και ποιό το όφελος ? Το "Welcome Δώρα "  ισχύει για παράδειγμα?

Θα μάθουμε σε λίγο καιρό 😀

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tsino said:

Η επιστροφή πως γίνεται ? ΜΕ ΑΛΠΑΚ ?  και ποιό το όφελος ? Το "Welcome Δώρα "  ισχύει για παράδειγμα?

Ναι είναι σαν να έρχεσαι από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

αίτηση φορητότητας:με έχουν τρελάνει στο μηνύματα σήμερα και το σήμα δεν κόβεται μια η cosmote μια η Vodafone,να δείτε που στο τέλος θα με αφήσουν χωρίς τηλέφωνο φοβάμαι !

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αυτή η περίπτωση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

αμα σου λένε ότι θα επικοινωνήσουν μαζί σου και στέλνουν μήνυμα τι να υποθέσω ? γιατί δεν παίρνουν να τελειώνουμε 

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote στέλνει ένα μήνυμα το πρωί και το απόγευμα της ίδιας μέρας ολοκληρώνεται η φορητότητα. Θα κοπεί το σήμα αλλάζεις σιμ και έτοιμος. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Driver_3 said:

Η Cosmote στέλνει ένα μήνυμα το πρωί και το απόγευμα της ίδιας μέρας ολοκληρώνεται η φορητότητα. Θα κοπεί το σήμα αλλάζεις σιμ και έτοιμος. 

ήδη την έχω κουμπώσει ,πειράζει αυτό 🤔

Link to comment
Share on other sites

Μία επανεκκίνηση ή λειτουργία πτήσης on/off θα τη χρειαστείς νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kmpatra said:

Μία επανεκκίνηση ή λειτουργία πτήσης on/off θα τη χρειαστείς νομίζω.

την έχω απενεργοποιήσει από τις ρυθμίσεις βέβαια ,βασικά το πρόβλημα μου είναι να γίνει σήμερα η διακοπή που λήγει και το πακέτο μου γιατί δεν γίνεται να βάλω κάρτα πια στην voda .....αυτό με φοβίζει περισσότερο 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπορει καποιος να μου εξηγησει πως μπορω να εχω max χρονο ομιλιας (δε με ενδιαφερουν τα data) με το πακετο των 60' που εχει χρεωση ανα δευτερολεπτο;
Κατι λενε για εβδομαδες που δινει διπλασιο χρονο με την 3Ε ανανεωση, πως δουλευει αυτο;

Επισης ποια ειναι η minimum ανανεωση; 13Ε ανα διμηνο;

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, crapatzi said:

Καλησπερα, μπορει καποιος να μου εξηγησει πως μπορω να εχω max χρονο ομιλιας (δε με ενδιαφερουν τα data) με το πακετο των 60' που εχει χρεωση ανα δευτερολεπτο;
Κατι λενε για εβδομαδες που δινει διπλασιο χρονο με την 3Ε ανανεωση, πως δουλευει αυτο;

Επισης ποια ειναι η minimum ανανεωση; 13Ε ανα διμηνο;

Είναι 1 εβδομάδα το μήνα που δίνει τα διπλάσια, δηλαδή 120'.

Όποιος θυμάται ποια εβδομάδα είναι, ας πει.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Την 1 εβδομάδα το δίνει με 60', την επόμενη με 60+60. Η εβδομάδα που διανυουμε είναι 60. Η επόμενη θα είναι 60+60. Η ελαχιστη ανανέωση είναι 8ε από κατάστημα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, akalos said:

ουφ ευτυχώς όλα καλά ευχαριστώ παιδιά!τα δώρα δεν βλέπω που παίρνω τηλέφωνο η chat 

Screenshot_2024-04-19-08-29-54-157_com.android.chrome.jpg

Αυτό που δείχνεις, είναι πακέτο φίλε μου και όχι δώρο.

Μπες εκεί, αλλά πρόσεχε γιατί δεν είναι δωρεάν

Screenshot_2024-04-22-20-54-50-25_9d8d526dcfb978b2c978b4975e52fd0c.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sou_d said:

Αυτό που δείχνεις, είναι πακέτο φίλε μου και όχι δώρο.

Μπες εκεί, αλλά πρόσεχε γιατί δεν είναι δωρεάν

Screenshot_2024-04-22-20-54-50-25_9d8d526dcfb978b2c978b4975e52fd0c.jpg

πώς ?τώρα κατάλαβα αλλά είναι για τρεις μήνες δωρεάν με μια και μόνο ενεργοποίηση σωστά !edit:πάλι βλακεία είπα, κάθε μήνα ενεργοποίηση με 10€

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, akalos said:

πώς ?τώρα κατάλαβα αλλά είναι για τρεις μήνες δωρεάν με μια και μόνο ενεργοποίηση σωστά 

Χωρίς να είμαι σίγουρος (γιατί εγώ δεν το ενεργοποίησα, δεν είχα τέτοιες ανάγκες) θα πρέπει κάθε μήνα για τους 3 πρώτους μήνες να δίνεις 13€ κάθε μήνα.
Το λέει σούπερ προσφορά/δώρο γιατί αυτό το συγκεκριμένο πακέτο με τις αρκετά καλές παροχές το δίνει μόνο σε νέους συνδρομητές για 3 μήνες και δεν υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να το ενεργοποιησεις ξανά.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, opmgls said:

Χωρίς να είμαι σίγουρος (γιατί εγώ δεν το ενεργοποίησα, δεν είχα τέτοιες ανάγκες) θα πρέπει κάθε μήνα για τους 3 πρώτους μήνες να δίνεις 13€ κάθε μήνα.
Το λέει σούπερ προσφορά/δώρο γιατί αυτό το συγκεκριμένο πακέτο με τις αρκετά καλές παροχές το δίνει μόνο σε νέους συνδρομητές για 3 μήνες και δεν υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να το ενεργοποιησεις ξανά.

60' με φτάνουν για ομιλία τουλάχιστον τώρα για data θέλω πολλά και φτηνά....θα το ψάξω 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, akalos said:

60 με φτάνουν για ομιλία τουλάχιστον τώρα για data θέλω πολλά και φτηνά....θα το ψάξω 

Πάρε 2-3 Q ή free2go.. και ασ' τις στην άκρη ως που να αρχίσουν να σου δίνουν την προσωπική προσφορά των 6€ unlimited. 😉

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, akalos said:

60 με φτάνουν για ομιλία τουλάχιστον τώρα για data θέλω πολλά και φτηνά 

Ρίξε μια ματιά στα πακέτα ιντερνετ.
Εχεις τώρα αυτά για 3 μήνες.
Το καλόκαίρι και τις γιορτές βγάζει κάποιες έξτρα καλύτερες προσφορές για δεδομένα.
Όποτε θες φεύγεις. :classic_smile:
Καρτοκινητή μέχρι να σβήσει ο ήλιος.

Link to comment
Share on other sites

όχι παιδιά προς το παρόν μόνο frog θα παλεψουμε,μια σιμ,εγώ μπερδευομαι με τις πολλές .....κάποιο πακέτο θα βολεύει

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Για να κάνεις easy transfer απαιτούνται πλέον 35€ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ το τελευταίο 6 μηνο.

Ομολογώ πως δεν γνώριζα αυτή την υπηρεσία. Έχω συγγενή που διατηρεί 2ο αριθμό What’s up αλλά δεν ξέρω πόσες ανανεώσεις έχει κάνει τους τελευταίους μήνες.
Υπάρχουν άλλοι όροι για αποστολείς/αποδέκτες που πρέπει να γνωρίζουμε;

Εγώ έχω Frog με ημερομηνία φραγής λογαριασμού την 1η Μαΐου. Έστω ότι αιτούμαι και λαμβάνω €10, με την πίστωση του ποσού υπάρχει αυτόματη άρση των περιορισμών; Θεωρείται κανονική ανανέωση υπολοίπου; Τα χρήματα παραμένουν διαθέσιμα για 2 μήνες;
 

Link to comment
Share on other sites

Όχι και στα δύο.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minus21grams said:

Ομολογώ πως δεν γνώριζα αυτή την υπηρεσία. Έχω συγγενή που διατηρεί 2ο αριθμό What’s up αλλά δεν ξέρω πόσες ανανεώσεις έχει κάνει τους τελευταίους μήνες.
Υπάρχουν άλλοι όροι για αποστολείς/αποδέκτες που πρέπει να γνωρίζουμε;

Εγώ έχω Frog με ημερομηνία φραγής λογαριασμού την 1η Μαΐου. Έστω ότι αιτούμαι και λαμβάνω €10, με την πίστωση του ποσού υπάρχει αυτόματη άρση των περιορισμών; Θεωρείται κανονική ανανέωση υπολοίπου; Τα χρήματα παραμένουν διαθέσιμα για 2 μήνες;
 

Δεν έχει easy transfer το frog. Η υπηρεσία αφορά κοσμοκαρτα και what’s up αλλά δεν ανανεώνει την ημερομηνία λήξης του υπόλοιπου

Link to comment
Share on other sites

On 21/4/2024 at 3:19 ΠΜ, motoboots said:

Εδώ δεν γράφουμε τι θεωρούμε, αλλά τι ισχύει. Αν αμφιβάλλεις ακόμα, να πας να διαβάσεις τις συχνές ερωτήσεις. 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/cosmote-neo.html

IMG_0757.thumb.jpeg.587a3d89614324a8ec263ca30f073924.jpeg

ΨΙΤ...λαρωσε λιγο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...