Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Όσο πιο βαθιά, τόσο πιο καλά..

Ισχύει για όλα τα δίκτυα αυτό; 😂

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, sou_d said:

Ισχύει για όλα τα δίκτυα αυτό; 😂

Ναι αλλά οι περισσότεροι βαριούνται να ψάξουν βαθιά.. 😉

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,

 

έχει πάρει κανείς το πακέτο σύνδεσης από  https://www.wifigreece.gr/product/frog-πακέτο-σύνδεσης-κάρτα-sim/ 

ξέρετε εάν αφορά μόνο νέο αριθμό ή μπορούμε να μεταβούμε και από άλλο πρόγραμμα που έχουμε ήδη COSMOTE;

 

εάν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας μας πει

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stelaras101 said:

καλησπέρα σας,

 

έχει πάρει κανείς το πακέτο σύνδεσης από  https://www.wifigreece.gr/product/frog-πακέτο-σύνδεσης-κάρτα-sim/ 

ξέρετε εάν αφορά μόνο νέο αριθμό ή μπορούμε να μεταβούμε και από άλλο πρόγραμμα που έχουμε ήδη COSMOTE;

 

εάν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας μας πει

 

ευχαριστώ

Αφορά νέο αριθμό δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

kalitexnis_g ευχαριστώ,

 

για να μεταφέρω τον αριθμό μου που σήμερα είναι ήδη συμβόλαιο COSMOTE (που λήγει) σε Frog καταλαβαίνω ότι πρέπει να πάω σε κατάστημα σωστά;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stelaras101 said:

kalitexnis_g ευχαριστώ,

 

για να μεταφέρω τον αριθμό μου που σήμερα είναι ήδη συμβόλαιο COSMOTE (που λήγει) σε Frog καταλαβαίνω ότι πρέπει να πάω σε κατάστημα σωστά;

Κάνεις αίτηση διακοπής, στο μετατρέπουν σε Cosmoκάρτα κι εσύ μετά στέλνεις ΑΛΠΑΚ και πας σε Frog με 3€ κόστος αλλαγής. 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, stelaras101 said:

kalitexnis_g ευχαριστώ,

 

για να μεταφέρω τον αριθμό μου που σήμερα είναι ήδη συμβόλαιο COSMOTE (που λήγει) σε Frog καταλαβαίνω ότι πρέπει να πάω σε κατάστημα σωστά;

Υπόψιν όμως δεν θα έχεις αυτά που έγραφε στο link που έβαλες παραπάνω ε..

Αυτά που θα έχεις τα γράφει στο 

https://www.frogmobile.gr/el

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, xristosxristos said:

Screenshot_20240129_202143_Chomp.jpg

ποιον αγαπημένο προορισμό έχεις βάλει ; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasileios said:

ποιον αγαπημένο προορισμό έχεις βάλει ; 

Ηρθε και σε μενα

Εβαλα Ουκρανια κατα λαθος οταν εγινε αναβαθμιση της εφαρμογής

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, bebes said:

Ηρθε και σε μενα

Εβαλα Ουκρανια κατα λαθος οταν εγινε αναβαθμιση της εφαρμογής

Δεν είχα επιλέξει κάποια χώρα.

Πρέπει να έχουν κάνουν και κάποιο λάθος γιατί μου έστειλαν μήνυμα 2 φορές και μου έστειλαν 30+30GB,σύνολο 60!

Screenshot_20240130_071137_Frog.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θελω να μεταφερω 2 καρτοκινητα συγγενικων ηλικιωμενων προσωπων που ειναι σε nova f2go στο frog.

εκανα την αιτηση για λογαριασμο τους online στο ελα frog με το νουμερο σου απο το σαββατο και προφανως μεχρι στιγμης

δεν ειχαμε καμμια ανταποκριση και απο οτι φαινεται δεν θα υπαρξει  ουτε συντομα.

θυμαται κανεις το σταθερο τηλεφωνο στο οποιο καλουμε και ζηταμε την φορητοτητα  στα καρτκινητα cosmote ;

θυμαμαι οτι υπαρχει ενα σταθερο που παιρνουν το ζητημα σοβαρα και εξυπηρετουν (το ειχα χρησιμοποιησει και εγω πριν κανα χρονο οταν ηρθα στο frog )

δεν θελουμε να παμε σε καταστημα γιατι εχουν γραμμη να μην δινουν απευθειας frog φορητοτητες.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, christou said:

καλησπερα. θελω να μεταφερω 2 καρτοκινητα συγγενικων ηλικιωμενων προσωπων που ειναι σε nova f2go στο frog.

εκανα την αιτηση για λογαριασμο τους online στο ελα frog με το νουμερο σου απο το σαββατο και προφανως μεχρι στιγμης

δεν ειχαμε καμμια ανταποκριση και απο οτι φαινεται δεν θα υπαρξει  ουτε συντομα.

θυμαται κανεις το σταθερο τηλεφωνο στο οποιο καλουμε και ζηταμε την φορητοτητα  στα καρτκινητα cosmote ;

θυμαμαι οτι υπαρχει ενα σταθερο που παιρνουν το ζητημα σοβαρα και εξυπηρετουν (το ειχα χρησιμοποιησει και εγω πριν κανα χρονο οταν ηρθα στο frog )

δεν θελουμε να παμε σε καταστημα γιατι εχουν γραμμη να μην δινουν απευθειας frog φορητοτητες.

Εάν είσαι Αθήνα ή Θεσσαλονίκη μπορείς να πας σε κατάστημα φρογκ

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αθηνα αλλα προκειται για τα πεθερικα και δεν θελω να τους τρεχω στο κεντρο.

σε ευχαριστω παντως ειναι πραγματι μια λυση.  αν δεν βρεθει καποιος να θυμαται το νουμερο ισως καταληξω εκει...εν τω μεταξυ εχει συζητηθει και στο παρον νημα στο παρελθον αλλα που να ψαχνω σε 700 τοσες σελιδες...αν κανεις ξερει το τηλεφωνο ισως σταθω τυχερος

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, andre74 said:

Γνωρίζετε τι εννοούν οι καλλιτέχνες; 

 

spacer.png

Μπορεί να εννοεί απλά σε rooted συσκευές, αλλά για ποιό λόγο (οικονομικό πάντα θα πρέπει να ανατρέχουμε για λογική εξήγηση) ;

Δε ξέρω εάν είναι για αυτό (τον οικονομικό λόγο) αλλά ως την προηγούμενη βδομάδα σε παλαιότατες versions του WU app μπορούσε να γίνει online ανανέωση με 10 ευρώ {ΕΝΩ ΠΙΑ ΟΛΟΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ >=13 ΕΥΡΩ]. Το πήρε πρέφα η ψομοτε ότι κάποια ελαχιστότα υπεργατόνια (λαμόγια να τους πεις; που της συμπεριφέρονται στα ίδια μέτρα και σταθμά όπως πράττει κι εκείνη αφού την παίρνει sto elada? ) δε ταλαιπωριόνταν να ακούνε περί "συμβολαίων" από τους υπαλλήλους στα καταστήματά της μέχρι να τους πείσουν ότι "Απλά 8ευρώ κάρτα θέλω να βάλω, όζ=χι να το κάνω συμβόλαιο!!!" {αφού η συντριπτική πλειοψηφία από όσους μπαίνουν "εντός", το κάνουν συμβόλαιο ΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ de facto ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ: Το "γιατί;" και "ποιός" φταίει, allo thema!!!}:

Και το έκοψε στις παλαιότατες versions του WU αφού με κάποιο τρόπο διέρρευσε ότι κάποιοι ελαχιστότατοι ανανέωναν με 10ευρώ από την άνεση του σπιτιού τους ακόμα και στα τέλη του προηγούμενου μήνα (ακόμα και σε frogια ανανεωνόταν το υπόλοιπο από τα παλιά WU app αν άλλαζες τον αριθμό τηλεφώνου).

Ίσως, δε ξέρω, για αυτό τον οικονομικό λόγο, δλδ κάποιο τρούπωμα στην ελάχιστη ανανέωση κάρτας από τα frog apps με "άγνωστο λογισμικό" θα διέρρευσε πάλι με κάποιο τρόπο στα "αυτιά" της ψομοτε και ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΛΑΛΗΣΕ:
 

"ΟΛΟΙ 13 ΕΥΡΩ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΟΥΣ "ΑΠΛΟΙ ΚΟΙΝΟΙ" ΝΑ ΔΥΝΑΣΤΕ 10 ΕΥΡΩ: ΣΤΑ ΜΑΝΤΡΙΑ ΣΑΣ. ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ Η ΨΟΜΟΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΝΩ".

 

"ΚΙ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΟΛΟΙ: ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΟΛΟΙ" Καμιά ομοιότητα με "άλλη μαύρη" εταιρία, εννοείται.

Και όσοι δε σας αρέσουν τα παραπάνω: Απλά αγνοείστε τα: #1# απλό post ίδιου "χώρου" με όλα τα άλλα είναι!

Άλλωστε δεν είπα είναι ΣΙΓΟΥΡΑ αυτός ο λόγος. Για "οικονομικό" λόγο ψάχνω και θυμήθηκα την ΠΑΝΤΕΛΗ ΔΙΑΚΟΠΗ πρόσβασης online κάρτας 10ευρώ που συνέβει την προηγούμενη βδομάδα: Μπορεί και να μην έχει σχέση.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, christou said:

ειμαι αθηνα αλλα προκειται για τα πεθερικα και δεν θελω να τους τρεχω στο κεντρο.

σε ευχαριστω παντως ειναι πραγματι μια λυση.  αν δεν βρεθει καποιος να θυμαται το νουμερο ισως καταληξω εκει...εν τω μεταξυ εχει συζητηθει και στο παρον νημα στο παρελθον αλλα που να ψαχνω σε 700 τοσες σελιδες...αν κανεις ξερει το τηλεφωνο ισως σταθω τυχερος

Χοντρικά 15 μέρες. Το έκανα εγώ από τη σελίδα τους. Με καλέσανε για επιβεβαίωση 11888 και σήμερα πήρα την κάρτα. Θα ενεργοποιηθεί σε δυο εργάσιμες. Όλες μαζί κοντά στις 15 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για τις κάρτες wifi greece. Μπορώ να αγοράσω και να τη χρησιμοποιήσω μετά από 30 μέρες; Ξέρει κανείς; Έρχεται κωδικός σε mail;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, piter_stailad said:

Ερώτηση για τις κάρτες wifi greece. Μπορώ να αγοράσω και να τη χρησιμοποιήσω μετά από 30 μέρες; Ξέρει κανείς; Έρχεται κωδικός σε mail;

ναι σαφως και μπορείς και ναι ο κωδικός έρχεται με mail

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, piter_stailad said:

Ερώτηση για τις κάρτες wifi greece. Μπορώ να αγοράσω και να τη χρησιμοποιήσω μετά από 30 μέρες; Ξέρει κανείς; Έρχεται κωδικός σε mail;

Ναι μπορείς αλλά δεν σου εγγυάται κανείς τι παροχές θα έχει. Μπορεί εσύ να έχεις τον κωδικό αλλά οι παροχές να είναι διαφορετικές μετά από ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...