Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα θέλω να κάνω φορητότητα από nova λόγο το ότι η φρογκ δίνει παραπάνω ίντερνετ τι λέτε αξίζει να βάλω φρογκ ευχαριστώ πολύ

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, splus said:

Παιδιά καλημέρα θέλω να κάνω φορητότητα από nova λόγο το ότι η φρογκ δίνει παραπάνω ίντερνετ τι λέτε αξίζει να βάλω φρογκ ευχαριστώ πολύ

Έχεις δίκτυο cosmote και ελκυστικά πακέτα με gb

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sou_d said:

Έχεις δίκτυο cosmote και ελκυστικά πακέτα με gb

Αυτό ακριβώς που χρειάζομαι

Σε ευχαριστώ πολύ φίλος....

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

 Θέλω να κάνω φορητότητα από vodafone και σε cosmote/frog (ή nova/q). πιο πρόγραμμα μου προτείνετε ;

Δεν χρειάζομαι εξερχόμενες/internet, μόνο εισερχόμενες χρειάζομαι και διατήρηση αριθμού με χαμηλό κόστος. Αν τώρα παίζουν και προσφορές ακόμα καλύτερα.

Edited by macovet
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, macovet said:

 Θέλω να κάνω φορητότητα από vodafone και σε cosmote/frog (ή nova/q). πιο πρόγραμμα μου προτείνετε ;

Δεν χρειάζομαι εξερχόμενες/internet, μόνο εισερχόμενες χρειάζομαι και διατήρηση αριθμού με χαμηλό κόστος. Αν τώρα παίζουν και προσφορές ακόμα καλύτερα.

Vodafone με Cashback, δεν υπάρχει φθηνότερη επιλογή για αυτό που θέλεις 

Αν το σήμα της Vodafone δεν είναι πρόβλημα για σένα 

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, yyyy said:

Γιατί; Το f2go με 1€ ανανέωση κάθε 2 μήνες δεν είναι η πιο οικονομική λύση, μόνο για εισερχόμενες;

Καταργείται, λέμε.

Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2023 at 6:39 ΜΜ, macovet said:

 Θέλω να κάνω φορητότητα από vodafone και σε cosmote/frog (ή nova/q). πιο πρόγραμμα μου προτείνετε ;

Δεν χρειάζομαι εξερχόμενες/internet, μόνο εισερχόμενες χρειάζομαι και διατήρηση αριθμού με χαμηλό κόστος. Αν τώρα παίζουν και προσφορές ακόμα καλύτερα.

Nova/q, γιατί με το cashback πρέπει να πηγαίνεις στο SM και να αγοράζεις πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

Λετε τα καταστήματα φρογκ να ξαναδωσουν ίντερνετ με 60€ για 1 χρονο; Το μετάνιωσα που δεν πήγα να το πάρω. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, VIPdriver said:

Λετε τα καταστήματα φρογκ να ξαναδωσουν ίντερνετ με 60€ για 1 χρονο; Το μετάνιωσα που δεν πήγα να το πάρω. 

Μην το σκέφτεσαι. Πέρασα από Αθήνα και είχε τόση ουρά μία ώρα πριν ανοίξει και με εξυπηρέτηση 8 άτομα την ώρα, πολύ λίγα άτομα κατάφεραν να την πάρουν. Αυτό είναι να πας από την πρώτη στιγμή.

Μόλις άνοιξε η ουρά έφτασε τα 100 άτομα. Έχουν ανεβάσει φωτογραφίες. Γνωστός που πήγε 2 φορές, στο τέλος βγήκε ο υπάλληλος και τους έδιωξε να μην περιμένουν άδικα.

Link to comment
Share on other sites

Αργα η γρηγορα (εξαρταται απο "μας" % , ΜΗ τα ξαναγραφω) τα 6,5Ε x 12 μηνες για ετησια unlimited data που ειχα θεσει ως οριο για μενα να το αγορασω, πριν καποιους μηνες, θα ειναι ξεπερασμενα ως τιμη δλδ υπερβολικα.

Εξαρταται απο μας % , εννοειται. Αν και πανδυσκολο να βασιστουμε σε "μας".

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ξέρεις κανεις αν τελειωνει σήμερα εβδομαδα διπλασιασμού;Η εφαρμογη cosmote δινει οτι ειναι 60+60 αλλά και άλλες φορες το γραφει αλλα δεν είναι.

Καλα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, saviano said:

Καλησπερα.Ξέρεις κανεις αν τελειωνει σήμερα εβδομαδα διπλασιασμού;Η εφαρμογη cosmote δινει οτι ειναι 60+60 αλλά και άλλες φορες το γραφει αλλα δεν είναι.

Καλα Χριστούγεννα.

Εχθές τελείωσε. Τώρα που μπαίνω στο Frog δεν έχει διπλασιασμό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εχθές τελείωσε. Τώρα που μπαίνω στο Frog δεν έχει διπλασιασμό.

Σημερα Κυριακή δεν δειχνει 2πλασιασμο, αρα αυτη η εβδομάδα δεν ειχε 2πλασιασμο. Λογικα από αύριο θα εχει, αλλά περιμένετε μεχρι να το δειξει στην εφαρμογή του φρογκ, ισως επειδη αυριο ειναι αργία να μην φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2023 at 12:06 ΠΜ, besddimo2 said:

Καλό αυτό. Δλδ τα 10€ της wifi Greece είναι το National Combo;

Οπότε κανονικά θα έπρεπε να έχω 200' προς Ελλάδα. Πάντως,  δεν είναι απλά πως δε με αφήνει να τηλεφωνήσω με τα 200'. Το λέει και στην εφαρμογή.

l.jpeg

Τους έστειλα μέιλ και τους είπα πως σύμφωνα με τους όρους τους (το λίνκ που έστειλε ο Βας) θα έπρεπε να μπορώ να χρησιμοποιώ τα 200' με Roaming στην ΕΕ και έτσι θέλω να μου επιστρέψουν τα €€ που έδωσα για ανανέωση και να διορθώσουν το σύστημά τους για να δουλεύει σύμφωνα με τους όρους τους.

Όντως μου τα επέστρεψαν τα χρήματα αλλά δεν ξέρω αν τώρα πια θα ισχύουν τα 200' στην ΕΕ. Αν το δοκιμάσει κανείς, ας πει.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει διπλασιασμό αυτή  την εβδομάδα.Λογικα αλλαξαν το pattern και θα κρατησουν το βδομαδα παρα βδομαδα σταθερο. Θα φανει το Πασχα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει διπλασιασμό αυτή  την εβδομάδα.Λογικα αλλαξαν το pattern και θα κρατησουν το βδομαδα παρα βδομαδα σταθερο. Θα φανει το Πασχα.

Πού το είδες, γιατί δεν βλέπω κάτι στην εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, runner70 said:

Τελικά έχει διπλασιασμό αυτή  την εβδομάδα.Λογικα αλλαξαν το pattern και θα κρατησουν το βδομαδα παρα βδομαδα σταθερο. Θα φανει το Πασχα.

Δεν έχει.. ή τουλάχιστον στη δική μου δεν το γράφει. Εσύ πώς συμπέρανες ότι έχει;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, motoboots said:


Πού το είδες, γιατί δεν βλέπω κάτι στην εφαρμογή.

 

3 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Δεν έχει.. ή τουλάχιστον στη δική μου δεν το γράφει. Εσύ πώς συμπέρανες ότι έχει;

Το δοκίμασα.

Link to comment
Share on other sites

On 25/12/2023 at 11:51 ΠΜ, besddimo2 said:

Τους έστειλα μέιλ και τους είπα πως σύμφωνα με τους όρους τους (το λίνκ που έστειλε ο Βας) θα έπρεπε να μπορώ να χρησιμοποιώ τα 200' με Roaming στην ΕΕ και έτσι θέλω να μου επιστρέψουν τα €€ που έδωσα για ανανέωση και να διορθώσουν το σύστημά τους για να δουλεύει σύμφωνα με τους όρους τους.

Όντως μου τα επέστρεψαν τα χρήματα αλλά δεν ξέρω αν τώρα πια θα ισχύουν τα 200' στην ΕΕ. Αν το δοκιμάσει κανείς, ας πει.

Άψογα! Σε ποιά διεύθυνση τους έστειλες μέιλ; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, runner70 said:

Τελικά έχει διπλασιασμό αυτή  την εβδομάδα.Λογικα αλλαξαν το pattern και θα κρατησουν το βδομαδα παρα βδομαδα σταθερο. Θα φανει το Πασχα.

Μπορεί ο επόμενος διπλασιασμός να'ναι από 15/1/2024.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Pppe said:

Μπορεί ο επόμενος διπλασιασμός να'ναι από 15/1/2024.

Μπα εφοσον δεν θα ειναι 1/1 , μετα θα παει κανονικα στις 8/1

Link to comment
Share on other sites

Σε κινητό που διαχειρίζομαι μπήκα από την εφαρμογή του frog και δεν δίνει 60+60 λεπτά. Υπάρχει άλλος τρόπος να διαπιστώσω αν ισχύει; 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...