Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, gpapas640 said:

Το έχεις διασταυρώσει αυτό;

Εάν έβαζες αγαπημένη χώρα την Τουρκία όταν έγιναν οι σεισμοί πάλι σου έδινε 10gb. Το ίδιο και με την Ουκρανία όπως ειπώθηκε.

Edited by EllinikoNisi
Link to comment
Share on other sites


SUPER ΠPOΣΦOPA: ME 12€ ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ 26GB + 200' ΠPOΣ OΛOYΣ + 1600' ΠPOΣ FROG! ANANEΩΣE TO YΠOΛOIΠO ΣOY KAI ENEPΓOΠOIHΣE TH ΠPOΣΦOPA MEΣA AΠO TO FROG APP APP https://frogapp.page.link/WoQJ.
ME THN ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ ΔΩPO 1GB & 1200' ΠPOΣ FROG. OI KAPTEΣ ANANEΩΣHΣ FROG EINAI ΔIAΘEΣIMEΣ ΣE OΛA TA ΠEPIΠTEPA.

Καλησπερα μου εστειλε αυτο το μυνημα σημερα κ οντως ηθελα να κανω 12€ ανανεωση με την οποια ομως πηρα 1,5 g +60+60 προς ολους κ 600 προς frog

Εχω κανει κατι λαθος η εχω καταλαβει κατι λαθος?

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dimispapas said:


SUPER ΠPOΣΦOPA: ME 12€ ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ 26GB + 200' ΠPOΣ OΛOYΣ + 1600' ΠPOΣ FROG! ANANEΩΣE TO YΠOΛOIΠO ΣOY KAI ENEPΓOΠOIHΣE TH ΠPOΣΦOPA MEΣA AΠO TO FROG APP APP https://frogapp.page.link/WoQJ.
ME THN ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ ΔΩPO 1GB & 1200' ΠPOΣ FROG. OI KAPTEΣ ANANEΩΣHΣ FROG EINAI ΔIAΘEΣIMEΣ ΣE OΛA TA ΠEPIΠTEPA.

Καλησπερα μου εστειλε αυτο το μυνημα σημερα κ οντως ηθελα να κανω 12€ ανανεωση με την οποια ομως πηρα 1,5 g +60+60 προς ολους κ 600 προς frog

Εχω κανει κατι λαθος η εχω καταλαβει κατι λαθος?

 

Αυτό το οποίο καταλαβαίνω εγώ είναι ότι οι παροχές που αναφέρονται στο μήνυμα δεν αποδίδονται με την ανανέωση των 12 ευρώ αλλά είναι κάποια προσφορά- πακέτο την οποία θα πρέπει να ενεργοποιήσεις από την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gpapas640 said:

Αυτό το οποίο καταλαβαίνω εγώ είναι ότι οι παροχές που αναφέρονται στο μήνυμα δεν αποδίδονται με την ανανέωση των 12 ευρώ αλλά είναι κάποια προσφορά- πακέτο την οποία θα πρέπει να ενεργοποιήσεις από την εφαρμογή.

Μεσα στην εφαρμογη δεν την βρισκω εκει βλεπω το giga compo με 13+200+400 με 10.90€ που ειναι πιο κοντα στα 12€ της ανανεωσης

Εκανα απεγκατασταση την εφαρμογη κ εγκατασταση κ μου το εμφανισε στα πακετα "extra για σενα" με 10€ για 3 μηνες 

Ευχαριστω ολους για την βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ρε παιδιά! Κι άλλα 10GB πριν λίγο.. 30 σύνολο!! Τι γίνεται;;

Χαχαχα και μένα μόλις, και έσπευσα να το γράψω εδώ!

Screenshot_2023-09-30-15-42-01-259.jpg

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, geopapa123 said:

Πολύ χρήσιμες οι συμβουλές σου ευχαριστώ! Επειδη βλέπω το έχεις ψαξει , για τον 2ο χρόνο τι τακτική έχεις σκεφτεί να ακολυθήσεις (αν το εχεις σκεφτει); Λογικά θα πρεπει να επιλεξεις ενα πακετο κ να το ακολουθεις καθε μηνα ωστε να μεταφερονται τα λεπτα/δεδομενα

 

Κάτσε πρώτα να ζούμε σε ένα χρόνο 😂😂😂...Επίσης πολλά μπορεί να έχουν αλλάξει σε ένα χρόνο....τιμές, πακέτα, άλλη εταιρεία να κάνει κάποια πραγματικά καλή προσφορά.... αλλά υποθετικά Ή θα βαράς ένα πακέτο Πού σε βολεύει κάθε μήνα με κόστος γύρω στα 8-10 ευρώ το πακέτο που θα επιλέγεις και τις ανάγκες σου.... Και θα είσαι μία χαρά καλυμμένος,  η μπορείς να παίζεις εναλλάξ και να αγοράζεις το πακέτο των 3ευρω σε εβδομάδα διπλασιασμού το μήνα που θα κάνεις ανανέωση και θα πάρεις τα 3GB.... ειδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Anakin21 said:

Κάτσε πρώτα να ζούμε σε ένα χρόνο 😂😂😂...Επίσης πολλά μπορεί να έχουν αλλάξει σε ένα χρόνο....τιμές, πακέτα, άλλη εταιρεία να κάνει κάποια πραγματικά καλή προσφορά.... αλλά υποθετικά Ή θα βαράς ένα πακέτο Πού σε βολεύει κάθε μήνα με κόστος γύρω στα 8-10 ευρώ το πακέτο που θα επιλέγεις και τις ανάγκες σου.... Και θα είσαι μία χαρά καλυμμένος,  η μπορείς να παίζεις εναλλάξ και να αγοράζεις το πακέτο των 3ευρω σε εβδομάδα διπλασιασμού το μήνα που θα κάνεις ανανέωση και θα πάρεις τα 3GB.... ειδωμεν.

Σωστός!...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο Forum,

έχω 2 αριθμούς Frog τους οποίους είχα μετατρέψει από whatsup πάνω από χρόνο. Αν αλλάξω ξανά αυτούς σε Whatsup με το γνωστό κόστος, πόσο καιρό θα πρέπει να μείνω στο whatup για να αλλάξω ξανά σε Frog ώστε να έχω τα προνόμια του νέου αριθμού με τα welcome bonus ; ή μήπως δεν τα πάρω επειδή τα πήρα την προηγούμενη φορά ? Γνωρίζει ή το έχει κάνει κάποιος?

 

Link to comment
Share on other sites

έχω μια αγωνία εάν σήμερα θα μας δώσει άλλα 10 gb :) 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, taliban said:

έχω μια αγωνία εάν σήμερα θα μας δώσει άλλα 10 gb 🙂

Πως γίνεται αυτό; Εγώ δεν έχω παρει τίποτα. Και ανανέωσα κ προσφατα. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, taliban said:

έχω μια αγωνία εάν σήμερα θα μας δώσει άλλα 10 gb :) 

Όλο και κάποια καταστροφή γίνεται κάπου στον κόσμο. Σήμερα δικαιούμαστε άλλα 10gb για το συμβάν που έλαβε χώρα στην Τουρκία. Πρέπει να επικοινωνήσουμε με τους αγαπημένους ανθρώπους μας.

Μεταξύ αστείου και σοβαρού πάντα :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ρε μάγκες; έτσι θα πάει από δω και πέρα; 10GB τη μέρα;  😂😂😂

Θα μου πει κανείς πως γκενεν ατο;

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Frpix said:

Εμένα μου έδωσε άλλα 10 πριν από ένα εικοσάλεπτο

Είχες βάλει Τουρκία αγαπημένη χώρα;

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kmpatra said:

Μπας κι έχει κολλήσει το system και στέλνει 10αρικα αβέρτα?

Ελέγξτε την πιστωτική ή χρεωστική που κάνατε τελευταία φορά ανανέωση, μην τυχόν χρεώνεται συνέχεια. 

 

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..μήπως γνωρίζει κάποιος εάν μπορώ να ενεργοποιήσω ταυτοχρόνως δύο πακέτα..; π.χ. ένα ομιλίας και ένα για data..;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gnikolop said:

Ελέγξτε την πιστωτική ή χρεωστική που κάνατε τελευταία φορά ανανέωση, μην τυχόν χρεώνεται συνέχεια. 

 

Δεκαρικα εννοούσα 10 γιγα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gpapas640 said:

40GB και συνεχίζουμε να επικοινωνούμε με τους αγαπημένους μας.

Επειδή έρχονται και σε ένα φίλο, αλλά σε μένα όχι, πριν από το πρώτο 10ρικο είχατε μηδενικά δεδομένα? (Ψάχνω να βρω κοινά σημεία) 😎

On 29/9/2023 at 6:31 ΜΜ, yyyy said:

Και σε μένα 10 + 10 GB!!! Γιατί άραγε; Στα άλλα 3 frog της οικογένειας, τίποτα!

Είχατε κάνει 12€ ανανέωση ή 10? Επίσης ήταν και τα 4 παλιές συνδέσεις ή μόνο το ένα που πήρε το δώρο? 😁

Link to comment
Share on other sites

Βροχή τα δεκάρικα (GB, όχι €), μπας και κρατάω ομπρέλα και δεν το ’χω πάρει είδηση;
Γιατί σήμερα το μεσημέρι έληξε το πακέτο «6GB για 25 μέρες» που είχα ενεργοποιήσει με την προηγούμενη ανανέωση (€8).
Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...