Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά πήρα έναν αριθμό το απογευμα από την Ομόνοια και τους ζήτησα να μου βάλουν 10€ τα οποία μου τα έβαλαν από κάρτα περιπτέρου. Έστειλα το μήνυμα για τα 2 GB και μου λέει ότι έχω 1997 και στο μήνυμα και στην εφαρμογή. Το bonus που πήγε; με την ανανέωση 10€ η φρογκ δεν δίνει τίποτα;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Από το περίπτερο δε παίρνεις τίποτα μου φαίνεται. Κατάστημα ή μέσω της εφαρμογής μόνο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήρα έναν αριθμό το απογευμα από την Ομόνοια και τους ζήτησα να μου βάλουν 10€ τα οποία μου τα έβαλαν από κάρτα περιπτέρου. Έστειλα το μήνυμα για τα 2 GB και μου λέει ότι έχω 1997 και στο μήνυμα και στην εφαρμογή. Το bonus που πήγε; με την ανανέωση 10€ η φρογκ δεν δίνει τίποτα;

 

Δε το κατάλαβα:

Τα "πράσινα παιδιά":

α) Πήγαν δίπλα στο περίπτερο και αγόρασαν με το 10€υρο που τους έδωσες μια χάρτινη κάρτα; Και την ξήσαν να στη βάλουν;

ή

β) Έβγαλαν από την τσάντα τους μια χάρτινη κάρτα 10€υρη και στη φόρτωσαν (αφού την ξήσαν ? ? )

 

Περίεργα πράματα και χωρίς κανένα υπονοούμενο στα παραπάνω γραφόμενά μου! ! :lol:

Περίεργα μας τα λες: Χάρτινη κάρτα 10€ από τα "πράσινα παιδιά";

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήρα έναν αριθμό το απογευμα από την Ομόνοια και τους ζήτησα να μου βάλουν 10€ τα οποία μου τα έβαλαν από κάρτα περιπτέρου. Έστειλα το μήνυμα για τα 2 GB και μου λέει ότι έχω 1997 και στο μήνυμα και στην εφαρμογή. Το bonus που πήγε; με την ανανέωση 10€ η φρογκ δεν δίνει τίποτα;

 

Μπορείς εναλλακτικά να κατεβάσεις το app της Cosmote στο τηλέφωνο και εκεί θα δεις ακριβώς τι έχεις και θα μπορείς να ενεργοποιείς ότι πακέτο χρειάζεσαι ..

Αρκεί η σύνδεση να είναι στο όνομά σου βέβαια

Έτσι είναι, εάν έτσι νομίζετε !
Link to comment
Share on other sites

Στείλε Υ στο 1330 να σου πει ακριβως τι εχεις .

 

Αυτό που έγραψα παραπάνω, και στην εφαρμογή το ίδιο ακριβώς δείχνει. Είμαι από κινητό και δεν μπορώ δυστυχώς να το ανεβάσω τώρα αλλά θα το ανεβάσω αύριο είτε αλλάξει είτε όχι

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Wtf έκανα ανανέωση έβαλα το πακέτο μετά 5gb και δεν μου εδώσε έξτρα 2gb... Έχει περάσει κανένα δεκάλεπτο... Ας περιμένω μπας και

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Wtf έκανα ανανέωση έβαλα το πακέτο μετά 5gb και δεν μου εδώσε έξτρα 2gb... Έχει περάσει κανένα δεκάλεπτο... Ας περιμένω μπας και

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Στα έδωσε....? Τι έγινε τελικά

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

σημερα ανανεωση φρογκ 10€ σε καταστημα οτε

 

200mb + 1 gb + 100' ομιλιας προς ολους +600' προς φρογκ

Έχεις μεταφέρει τον αριθμό σου σε φρογκ πρόσφατα;

 

Για το Θεό παιδιά, έχω μπερδευτεί.

Με την ομιλία προς όλους, τι ισχύει τελικά?

Πίστευα ότι ενεργοποιείς ένα 3€ την βδομαδα για κάποιο λόγο, κ μαζί με 2 διπλασιασμους, τα έβγαζα 360 μαξ.

Ωστοσο, προφανώς πάνε παραπάνω?

 

60+60' παίρνεις μόνο συγκεκριμένες εβδομάδες? Έως 4 η 5 πακέτα ανά μήνα?

 

Επίσης, αν έρθω από WU που πριν λίγες μέρες ήταν συμβόλαιο, παίρνω κ τα δωρα με κάθε ανανέωση που προαναφερθηκαν, για το πρώτο εξάμηνο?

Edited by TgE
Link to comment
Share on other sites

Για το Θεό παιδιά, έχω μπερδευτεί.

Με την ομιλία προς όλους, τι ισχύει τελικά?

Πίστευα ότι ενεργοποιείς ένα 3€ την βδομαδα για κάποιο λόγο, κ μαζί με 2 διπλασιασμους, τα έβγαζα 360 μαξ.

Ωστοσο, προφανώς πάνε παραπάνω?

 

60+60' παίρνεις μόνο συγκεκριμένες εβδομάδες? Έως 4 η 5 πακέτα ανά μήνα?

 

Επίσης, αν έρθω από WU που πριν λίγες μέρες ήταν συμβόλαιο, παίρνω κ τα δωρα με κάθε ανανέωση που προαναφερθηκαν, για το πρώτο εξάμηνο?

Ακριβώς το ίδιο έχω και εγώ. Συμβόλαιο που έγινε WU που έγινε frog.

Κάθε εβδομάδα διπλασιασμού βάζεις αγοράζεις το πακέτο 3€ και παίρνεις 120 λεπτα.

ΟΙ εβδομάδες διπλασιασμού είναι συγκεκριμένες και έχουν λογική, παρακολούθησε το θέμα του frog να δεις. Ότι αγοράζεις και ανανεώνεις πριν λήξει (από λεπτά) αθροίζονται και μεταφέρονται ες αει.

Σε αφήνει 4 πακέτα τον μήνα. Αν ζητήσεις και 5ο πακέτο πολύ γρήγορα μετά το 4ο θα πάρεις και 5ο. Προφανώς όλα αυτά τα κανείς εβδομάδα διπλασιασμού. Σύνολο 5x120 = 600 λεπτά προς όλους χωρίς ελάχιστη χρέωση.

Τα δώρα θα τα πάρεις όταν γίνεις frog κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ χτες το βράδυ ενεργοποίησα το πακέτο για τα 5GB και δεν ήρθε το δώρο των 2GB που αναφέρετε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ χτες το βράδυ ενεργοποίησα το πακέτο για τα 5GB και δεν ήρθε το δώρο των 2GB που αναφέρετε...

 

Άσχημο νέο αυτό. Ίσως είναι κάποιο είδους promo...

Link to comment
Share on other sites

Στα έδωσε....? Τι έγινε τελικά
Όχι φίλε μου τίποτα

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πριν δύο ώρες έβαλα το πακέτο με τα 2gb αλλά δεν έδωσε κάτι παραπάνω.

 

edit

μόλις ήρθε μήνυμα για το δωρο(2gb)

Edited by nasos_79
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση, αγόρασα το πακέτο των 5 gb χτες στις 23:40 και μόλις τώρα 10:35 ήρθε μήνυμα με τα 2GB δώρο. Οπότε λογικά θέλει λίγες ώρες υπομονή
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση, αγόρασα το πακέτο των 5 gb χτες στις 23:40 και μόλις τώρα 10:35 ήρθε μήνυμα με τα 2GB δώρο. Οπότε λογικά θέλει λίγες ώρες υπομονή

Επιβεβαιώνω και εγώ. Σήμερα ήρθε και σε εμένα το δώρο από την αγορά των 2Gb χθες.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα 20 ευρώ μέσω εφαρμογής και μου έδωσε 1,2 GB δώρο για ένα μήνα.

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα 2gb του πακέτου έχουν διάρκεια 25 μέρες, τα 2 δώρο 30 μέρες, να υποθέσω ξοδεύονται πρώτα τα αγορασμένα που λήγουν νωρίτερα?
Link to comment
Share on other sites

Τα 2gb του πακέτου έχουν διάρκεια 25 μέρες, τα 2 δώρο 30 μέρες, να υποθέσω ξοδεύονται πρώτα τα αγορασμένα που λήγουν νωρίτερα?
Ναι πρώτα του πακέτου που αγόρασες και μετά το δώρο.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, άρα άχρηστο το δώρο για μένα μιας και δεν ξοδεύω πάνω από 1gb.

 

Υπάρχει το κόλπο της αγοράς του πιο μικρού πακέτου των 3 ευρώ μετά το bonus που θα σου αντιστρέψει τις καταναλώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, άρα άχρηστο το δώρο για μένα μιας και δεν ξοδεύω πάνω από 1gb.

 

Γιατί άχρηστο ; Αφού κρατάει 5 ημέρες παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το κόλπο της αγοράς του πιο μικρού πακέτου των 3 ευρώ μετά το bonus που θα σου αντιστρέψει τις καταναλώσεις.

 

 

 

Αυτο ποιο ειναι πως το ενεργοποιεις;;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...