Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ισχυει ακομα η προσφορα με τα 2gb; εβαλε κανείς προσφατα;

 

Ρε φίλε έχουμε πει χίλιες φορές, να μην την μελετάμε αυτήν την προσφορά εδώ μέσα γιατί υπάρχει κίνδυνος να την κόψουν... Τι στο καλό ανάπηρος είσαι? (sorry κιόλας)... Στείλε το μηνυματάκι σου και δες αν ισχύει ή όχι... Δηλαδή πρέπει να ρωτήσεις απ'το να δοκιμάσεις να στείλεις το μήνυμα?? Μετά βρίζουμε και καταριόμαστε τις εταιρίες που ακριβαίνουν τα πακέτα και το κράτος που μεγαλώνει τους φόρους... Συνεχίστε να το διαφημίζετε και σε κάνα μήνα θα ρωτάτε : "Η προσφορά με τα 5€/500ΜΒ ισχύει κανονικά??" Αλλιώς μυαλό δεν βάζετε...

 

Παράκληση στους admins να διαγράφουν σχετικά μηνύματα με αυτήν την προσφορα των 2gb...

1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε έχουμε πει χίλιες φορές, να μην την μελετάμε αυτήν την προσφορά εδώ μέσα γιατί υπάρχει κίνδυνος να την κόψουν... Τι στο καλό ανάπηρος είσαι? (sorry κιόλας)... Στείλε το μηνυματάκι σου και δες αν ισχύει ή όχι... Δηλαδή πρέπει να ρωτήσεις απ'το να δοκιμάσεις να στείλεις το μήνυμα?? Μετά βρίζουμε και καταριόμαστε τις εταιρίες που ακριβαίνουν τα πακέτα και το κράτος που μεγαλώνει τους φόρους... Συνεχίστε να το διαφημίζετε και σε κάνα μήνα θα ρωτάτε : "Η προσφορά με τα 5€/500ΜΒ ισχύει κανονικά??" Αλλιώς μυαλό δεν βάζετε...

 

Παράκληση στους admins να διαγράφουν σχετικά μηνύματα με αυτήν την προσφορα των 2gb...

 

:frog: :cry:

Άσε και:

1) Δε κοιτάνε από την C-Ote εδώ μέσα να "μην διαδωθεί"....Λες να μην θέλουν που τα "κάνουν" (ή δεν έχουν κέρδη?)

2) Όσο πιο πολλοί τόσο πιο διατηρήσιμη (η όποια "προσφορά": ανέτρεξε στο 1) παραπάνω)

3) Λες τόση διαφήμιση από τα πράσινα παιδιά στις πλατείες (ειδικά για αυτή την προσφορά) να "πάει στράφι" επειδή την αναφέρουμε;

 

Πολύς φόβος έπεσε...

:w00t: :yahoo:

 

Εκτός αν σκοπός σου είναι το ανάποδο....You may know....

Άσε και den κόβεται τπτ .

Αν θες τα ξανασυζητάμε το Δεκέμβρη ...ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε έχουμε πει χίλιες φορές, να μην την μελετάμε αυτήν την προσφορά εδώ μέσα γιατί υπάρχει κίνδυνος να την κόψουν... Τι στο καλό ανάπηρος είσαι? (sorry κιόλας)... Στείλε το μηνυματάκι σου και δες αν ισχύει ή όχι... Δηλαδή πρέπει να ρωτήσεις απ'το να δοκιμάσεις να στείλεις το μήνυμα?? Μετά βρίζουμε και καταριόμαστε τις εταιρίες που ακριβαίνουν τα πακέτα και το κράτος που μεγαλώνει τους φόρους... Συνεχίστε να το διαφημίζετε και σε κάνα μήνα θα ρωτάτε : "Η προσφορά με τα 5€/500ΜΒ ισχύει κανονικά??" Αλλιώς μυαλό δεν βάζετε...

 

Παράκληση στους admins να διαγράφουν σχετικά μηνύματα με αυτήν την προσφορα των 2gb...

 

Εγώ θα έλεγα οι admin να διαγραψουν εσένα, τι συμπεριφορά είναι αυτή?

Λες και οι εταιρείες δεν ξέρουν τι πακέτα προσφέρουν και τι όχι και θα τα θυμηθουν από εδώ επειδή το παιδί ρώτησε

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

2) Όσο πιο πολλοί τόσο πιο διατηρήσιμη (η όποια "προσφορά": ανέτρεξε στο 1) παραπάνω)

 

Αυτο ισως σε καποιο παραλληλο συμπαν. Σιγουρα οχι στο δικο μας. Η προσφορα βγαινει για να γινουν πολλοι και μολις γινουν, κοβεται. Αυτο εχει δειξει η ιστορια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα οι admin να διαγραψουν εσένα, τι συμπεριφορά είναι αυτή?

Λες και οι εταιρείες δεν ξέρουν τι πακέτα προσφέρουν και τι όχι και θα τα θυμηθουν από εδώ επειδή το παιδί ρώτησε

:wacko:

 

Ρε φίλε οκ παραφέρθηκα αλλά ζητώ συγνώμη.. Επίσης εγώ θα σου πω το άλλο... Αν είναι και θα το έχουν το πακέτο μέχρι δεκέμβρη και μέχρι όσο το έχουν εν πάση περιπτώση, γιατί τότε δεν το διαφημίζουν επίσημα σαν πακέτο στην σελίδα τους ή στο 1330 όταν παίρνεις για να αγοράσεις πακέτα?? Γιατί προφανώς το πακέτο το βάζουν λίγοι και ισχύει ανεπίσημα... Και εν πάση περιπτώση εγώ ξαναρωτάω : είναι δύσκολο να στείλεις το μνμ και να δεις αν θα ενεργοποιηθεί η προσφορά??? Μη ξεχνάς ότι και τον διπλασιασμό γιαυτό τον κόψανε για τους καινούριους, επειδή κάποιοι (μέσα σε αυτούς και εγώ) πλούτισαν από αυτή την προσφορά... Όταν το κόψουν μετά θα κλαίγεστε, και κοντά σε εσάς θα κλαίμε και μεις, που δεν φταίμε σε τπτ... Και η εταιρία δεν θα θυμηθεί τα πακέτα της από το myphone, αλλά όταν δει ότι από εκεί που ενεργοποιούνταν χ πακέτα το μήνα, τώρα ενεργοποιούνται 10χ ε ναι τότε θα το κόψει...και τότε θα έχεις εθιστεί στο ιντερνετ και θα ψωνίζεις αβέρτα 500ΜΒ με 5€ και θα κράζεις την κάθε φρογκ... Καλό είναι να μάθουμε σαν Έλληνες στην παιδεία μας, να ψάχνουμε λίγο και να βουτάμε την γλώσσα στο μυαλό προτού αρχίσουμε τις ερωτήσεις...

 

Το ίδιο ισχύει και γι'αυτούς που μας έχουν ζαλίσει με τις ερωτήσεις για τα 120' με 3€ για το ποια ημερομηνία έρχεται η προσφορά και για πόσες μέρες ισχύει και όλα τα σχετικά.. ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΣΤΟ 1330 ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ... ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΘΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ.... Ποιο πολύ χρόνο σπαταλάς να κάνεις ανούσιες ερωτήσεις από το να πάρεις τηλ στο 1330 και να μάθεις αν ισχύει η προσφορά μέσα στα πρώτα 15 δευτερόλεπτα.... Εγώ έτσι τα βλέπω τα πράγματα φίλε μου... Ίσως εγώ να είμαι ο περίεργος / ανόητος / ανάπηρος...

 

(δεν θέλω να επεκταθεί το θέμα περαιτέρω, όσοι είστε νοήμονες άνθρωποι καταλάβατε το point μου, οι υπόλοιποι συνεχίστε να ρωτάτε...)

Edited by kimius
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε οκ παραφέρθηκα αλλά ζητώ συγνώμη.. Επίσης εγώ θα σου πω το άλλο... Αν είναι και θα το έχουν το πακέτο μέχρι δεκέμβρη και μέχρι όσο το έχουν εν πάση περιπτώση, γιατί τότε δεν το διαφημίζουν επίσημα σαν πακέτο στην σελίδα τους ή στο 1330 όταν παίρνεις για να αγοράσεις πακέτα?? Γιατί προφανώς το πακέτο το βάζουν λίγοι και ισχύει ανεπίσημα... Και εν πάση περιπτώση εγώ ξαναρωτάω : είναι δύσκολο να στείλεις το μνμ και να δεις αν θα ενεργοποιηθεί η προσφορά??? Μη ξεχνάς ότι και τον διπλασιασμό γιαυτό τον κόψανε για τους καινούριους, επειδή κάποιοι (μέσα σε αυτούς και εγώ) πλούτισαν από αυτή την προσφορά... Όταν το κόψουν μετά θα κλαίγεστε, και κοντά σε εσάς θα κλαίμε και μεις, που δεν φταίμε σε τπτ... Και η εταιρία δεν θα θυμηθεί τα πακέτα της από το myphone, αλλά όταν δει ότι από εκεί που ενεργοποιούνταν χ πακέτα το μήνα, τώρα ενεργοποιούνται 10χ ε ναι τότε θα το κόψει...και τότε θα έχεις εθιστεί στο ιντερνετ και θα ψωνίζεις αβέρτα 500ΜΒ με 5€ και θα κράζεις την κάθε φρογκ... Καλό είναι να μάθουμε σαν Έλληνες στην παιδεία μας, να ψάχνουμε λίγο και να βουτάμε την γλώσσα στο μυαλό προτού αρχίσουμε τις ερωτήσεις...

 

Το ίδιο ισχύει και γι'αυτούς που μας έχουν ζαλίσει με τις ερωτήσεις για τα 120' με 3€ για το ποια ημερομηνία έρχεται η προσφορά και για πόσες μέρες ισχύει και όλα τα σχετικά.. ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΣΤΟ 1330 ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ... ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΘΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ.... Ποιο πολύ χρόνο σπαταλάς να κάνεις ανούσιες ερωτήσεις από το να πάρεις τηλ στο 1330 και να μάθεις αν ισχύει η προσφορά μέσα στα πρώτα 15 δευτερόλεπτα.... Εγώ έτσι τα βλέπω τα πράγματα φίλε μου... Ίσως εγώ να είμαι ο περίεργος / ανόητος / ανάπηρος...

 

(δεν θέλω να επεκταθεί το θέμα περαιτέρω, όσοι είστε νοήμονες άνθρωποι καταλάβατε το point μου, οι υπόλοιποι συνεχίστε να ρωτάτε...)

 

Προσωπικά εγώ (ακομα) δεν έχω frog. Επειδή πολλοί όπως και το παιδί που ρώτησε έχει την αγωνία της προσφοράς ήθελε να δει τι συμβαίνει. Αλλά εγώ επιμένω πως η κάθε εταιρεία ξέρει τι προσφορές έχει και μέχρι πότε θα τη συμφέρει να τις παρέχει.

Αν τις κόψει να δεις που επειδή το μόνο εύκολο είναι η φορητοτητα πόσοι θα φύγουν, οπότε η ίδια θα χάσει

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε οκ παραφέρθηκα αλλά ζητώ συγνώμη.. Επίσης εγώ θα σου πω το άλλο... Αν είναι και θα το έχουν το πακέτο μέχρι δεκέμβρη και μέχρι όσο το έχουν εν πάση περιπτώση, γιατί τότε δεν το διαφημίζουν επίσημα σαν πακέτο στην σελίδα τους ή στο 1330 όταν παίρνεις για να αγοράσεις πακέτα?? Γιατί προφανώς το πακέτο το βάζουν λίγοι και ισχύει ανεπίσημα... Και εν πάση περιπτώση εγώ ξαναρωτάω : είναι δύσκολο να στείλεις το μνμ και να δεις αν θα ενεργοποιηθεί η προσφορά??? Μη ξεχνάς ότι και τον διπλασιασμό γιαυτό τον κόψανε για τους καινούριους, επειδή κάποιοι (μέσα σε αυτούς και εγώ) πλούτισαν από αυτή την προσφορά... Όταν το κόψουν μετά θα κλαίγεστε, και κοντά σε εσάς θα κλαίμε και μεις, που δεν φταίμε σε τπτ... Και η εταιρία δεν θα θυμηθεί τα πακέτα της από το myphone, αλλά όταν δει ότι από εκεί που ενεργοποιούνταν χ πακέτα το μήνα, τώρα ενεργοποιούνται 10χ ε ναι τότε θα το κόψει...και τότε θα έχεις εθιστεί στο ιντερνετ και θα ψωνίζεις αβέρτα 500ΜΒ με 5€ και θα κράζεις την κάθε φρογκ... Καλό είναι να μάθουμε σαν Έλληνες στην παιδεία μας, να ψάχνουμε λίγο και να βουτάμε την γλώσσα στο μυαλό προτού αρχίσουμε τις ερωτήσεις...

 

Έθεσες πάρα πολλά θέματα χωρίς παραγράφους το καθένα.

 

Επιγραμματικά (όσα μπορώ να συγκρατήσω):

 

1) ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΟΛΩΝ: Κανένας "φόβος" μπας και κόψουν την "προσφορά" καθώς:

α) Λες να μην ξέρουν τι κάνουν; Να μην έχουν κέρδη (και από όσους περισσότερους το χρησιμοποιούν);

β) Το "κρυφό/μεταξύ μας μόνο" που διατείνεσαι μόνο το ανάποδο κάνει: Super προσφορά (και καλά) "Κράτα τη κρυφή, πιάσαμε την "καλή": ΜΟΝΟ για μας", όπως τα παπαγαλάκια του ΧΑΑ τέλη '90s

γ) Δεν είναι δα και καμιά προσφοράρα του 2,2€/GB όταν υπάρχουν καλύτερες αναλογίες στο mobile broadband. Βέβαια μπροστά στην κλεψιά του 10€/GB του 500ΜΒ με 5€ (που μας έχουν μάθει) είναι κάτι τις: ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΛΕΨΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΡΥΦΗ ΤΗ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑΡΑ.

δ) Αν δεν.....ας την "κόψουν"...Υπάρχουν κι αλλού "περδικαλιές"....ΠΟΥ θα μου πεις τέτοιοι που είμαστε (Και εκκολάπτει η νοοτροπία σου πασιφανώς)

 

2) "Γιατί δεν το διαφημίζουν";

Κατέβα Ομόνοια να δεις τι προτείνουν τα πράσινα παιδιά τι προτείνουν για πακέτο με ΜΒ:! Και δε μιλάω πριν χρόνια: Αλλά : ΤΩΡΑ. Είναι ολοφάνερο...Αν θα το "κόψουν"; ΟΚ: Ας αφήσουν εκτεθειμένο τόσο κόσμο. Απλά θα πάει αλλού, θα βρει "τρούπα"> Δε θέλουν αυτοί; Η μπλε δίνει περισσότερα: Κατέβα ρώτα Ομόνοια. Και με διπλασιασμό κάρτας 10€....Απαντά στο 2xπλασιασμό frog που ρώτησες και γιατί κόπηκε; Λες να'ναι κορόϊδα και τότε που τον δίναν; Απλά ΕΜΕΙΣ κάναμε κακή χρήση.....ΟΚ? Τώρα μπορούμε να κάνουμε "κακή χρήση" από 2GB με 4,40€; ΠΩΣ;

 

3) Έχεις σκεφτεί ότι το "κρυφό" του πακέτου γίνεται (ηθελημένα από την εταιρεία) για να εκκολάπτει στάσεις σαν τη δικιά σου {και πιθανόν πολλών, δικαιολογημένα: Γνωρίζουμε τη νοοτροπία του Έλληνα: "Έπιασα την καλή. Μου το'πε 1 παπαγαλάκι": Αυτό το στόχο έχει η ίδια η εταιρεία....Εεεε ας το "κόψει": Κι αλλού περδικαλιές.

 

4) Δε στέλνεις το μνμ να δεις αν υπάρχει το πακέτο (και ρωτάει) γιατί:

α) Θέλει να μάθει προκειμένου να το ενεργοποιήσει όταν θέλει (το νόημα της καρτοκινητής).

β) Θέλει να διαλέξει πακέτο καρτοκινητής (πχ frog) με φορητότητα {Όπως θα μάθαινε αν κατέβαινε Ομόνοια αλλά δεν μπορεί}....Απλά παρατήρησε πόσα "παιδιά" είναι στους δρόμους και σε όλες τις συνοικίες με τα μπλε/πρασινα/κόκκινα μπλουζάκια: ΑΝ σου λέει κάτι αυτό.

γ) Θέλει να το έχει υπόψη του για το μέλλον και να επιλέξει όταν επιθυμεί (όπως κάνω εγώ για το VF Ολυμπιακός: Λες να χάνουν και αυτοί οι "κουτί" με το 1€/γκολ και "ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΟΡΟΪΔΑ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ";)

 

 

Επειδή βαρέθηκα και είναι πολλά τα θέματα που έθεσες

Σταματώ εδώ:

 

Κορόϊδα ΔΕΝ είναι οι εταιρείες.

Υπάρχει ολόκληρη πολιτική των εταιρειών για αυτά τα θέματα. Όπως και σε αυτό αυτό εδώ. Είναι ολόκληρη επιστήμη αυτή η "πολιτική"!

Και εσύ την επιτείνεις.

Μπήκα στον κόπο να απαντήσω γιατί νευριάζω με τον τρόπο που αντιμετωπίζουμε το "Έπιασα την καλή" και τα παπαγαλάκια εμείς οι Έλληνες (και ακόμα χειρότερα οι νέοι, κάτι που δείχνει ότι αυτή η χώρα ΔΕ θα αλλάξει ούτε σε 500 χρόνια.

 

ΚΟΡΟΪΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ......ΟΧΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ....Κι εσύ το επιτείνεις.

 

 

Αν θέλουν .....Ας το "κόψουν"

Ποτέ δεν έβαλα 500ΜΒ με 5€.....Με 2€>>? ΟΚ.

 

 

 

(δεν θέλω να επεκταθεί το θέμα περαιτέρω, όσοι είστε νοήμονες άνθρωποι καταλάβατε το point μου, οι υπόλοιποι συνεχίστε να ρωτάτε...)

 

Είμαστε "Έλληνες"...."Καταλαβαίνουμε".....on the point.

 

Κι επειδή νευριάσα (πραγματικά),

αφιερωμένο:

 

http://i64.tinypic.com/2ezmog1.jpg

 

Κάνουμε κάτι για αυτό; : 1,0332€/ΜΒ.....!!!!

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι κορόιδα είμαστε εμείς και όχι οι εταιρίες... Απλά βασικά δεν έχεις καταλάβει μάλλον πως λειτουργεί το μάρκετινγκ των εν λόγο εταιριών.. Λοιπόν για να στο θέσω απλά : Βάζουν μια προσφορά (ότι είδους δεν μας ενδιαφέρει) και προσπαθούν να τσιμπήσουν περισσότερους πελάτες/ψάρια.. Όταν φτάσουν ένα maximum όριο χρηστών μετά τσακ κόβουν την προσφορά... Μερικές φορές (ευτυχώς) κόβουν την προσφορά για τους καινούριους συνδρομητές και κρατάνε τις προσφορές για τους παλιούς, γιατί πίστεψε με ότι οι περισσότεροι χρήστες φρογκ που συντηρούν αυτήν την στιγμή την εταιρία, είναι αυτοί που έχουν ακόμα τον διπλασιασμό και αν κάνει ότι κόβει τον διπλασιασμό να ξέρεις έτσι απλά ότι το φρογκ θα κλείσει... Αν έχεις ψαχτεί έστω και λίγο με τις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας, θα δεις ότι μέχρι νοέμβριο δίναν όλοι 500ΜΒ για ένα μήνα με 5€ και 1GB για ένα μήνα με 10€.. Πλέον σου δίνουν 1GB με 10€ και για 15 μέρες μόνο από την κοτε... Επίσης αν θυμάσαι παλιότερα η q που είχε τα πιο φτηνά πακέτα, όταν άρχισε να παίρνει τα πάνω της και να την προτιμούν οι χρήστες (λόγο το ότι είναι η πιο φθηνή μαζί με το φρογκ), έφτιαξε μια άρτια δομημένη σελίδα και application για να ανανεώνεις και μουλτι σιμ κάρτες... Όλα αυτά με τι κόστος??? Ανέβηκαν οι τίμες σε βασικές χρεώσεις και πακέτα... Το σάιτ της φρογκ αν δεν έχεις παρατηρήσει έχει να ανανεωθεί τουλάχιστον 3 χρόνια και πολλές φορές δεν λειτουργεί σωστά και κολλάει... Για application, ούτε συζήτηση... Είδαμε και πάθαμε να μπορέσουμε να αποκτήσουμε μουλτι σιμ μόλις από τον Οκτώβριο μιας και μέχρι τότε δεν δίναν καν για φρογκ... Άρα τι μάθαμε μέχρι εδώ? Ότι όσο διαφημίζεις κάτι τόσο χειρότερα είναι για σένα.. Μη ξεχνάς για την ιστορία και μόνο ότι το ίδιο έγινε και με το γουατς απ... Στην αρχή ήταν πάμφθηνο και τώρα που το έχουν όλοι είναι πανάκριβο... Και να σου πω και κάτι??? Ναι εγώ έπιασα την καλή γιατί όταν οι άλλοι βάζουν 10 και 20€ το μήνα σε κάρτες και γω βάζω μία 10αρα στους 2-3 μήνες (γιατί δεν χρειάζομαι παραπάνω), αρνούμαι να πληρώσω cent παραπάνω απ'ότι δίνω μέχρι τώρα... Και κάτι ακόμα για να κλείσω... Λες πριν ότι ο άλλος μπορεί να θέλει να έρθει με φορητότητα για την προσφορά αυτήν του ιντερνετ... και σε ρωτάω εγώ τώρα... Από την στιγμή που δεν είναι κάτι επίσημο και ούτε μέχρι το πότε θα ισχύσει, τι νόημα έχει να του πω ότι ναι ισχύει η προσφορά, να αλλάξει εταιρία ο συμφορουμήτης, και μετά από 5 μέρες να την κόψουν.... Ποιος κέρδισε και ποιος έχασε??? Θα σου πω εγώ... Χάσαμε και οι 2 γιατί εγώ πλέον δεν θα ξαναεπωφεληθώ από την προσφορά, και το παιδί τζάμπα έκανε την φορητότητα και πλήρωσε και 10€! Άρα από την στιγμή που δεν είναι κάτι το επίσημο, πραγματικά τζάμπα η ερώτηση...
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Ή κάνουμε "κάτι" όλοι μαζί για σωστά (και διαρκή) πακέτα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6527678#post6527678

Ή όπως τα λες.....

 

 

Ή αλλιώς: "Δεν υπάρχει λύση" {Ούτε σε 500 χρόνια}.

Link to comment
Share on other sites

Φρογκ και Γουατσαπ θα αρχίσουν να παίρνουν τα πάνω τους, αφου η κιου έκοψε τα 2ευρα πακετα και τώρα τα έχει όλα 3ευρα και ανω! Εννοείται οτι σε λιγους μήνες θα τα παει 5ευρα.
Link to comment
Share on other sites

Φρογκ και Γουατσαπ θα αρχίσουν να παίρνουν τα πάνω τους, αφου η κιου έκοψε τα 2ευρα πακετα και τώρα τα έχει όλα 3ευρα και ανω! Εννοείται οτι σε λιγους μήνες θα τα παει 5ευρα.

 

Σα σύνθημα σε τοίχο:

 

ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΞΟΥΝ.

ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Σα σύνθημα σε τοίχο:

 

ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΞΟΥΝ.

ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ

προφανώς δεν κατάλαβες το νόημα, εννοώ ότι θα φύγει κόσμος απο κιου και θα παει κοσμοτε και φρογκ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μένουμε όλοι Αθήνα να συναντάμε τα πράσινα παιδιά όπως λέτε στις πλατείες και να ενημερωνομαστε για τυχόν προσφορές, μίλησα στο Facebook και όσες φορές ρώτησα με παρεπεμψε στο site. Τέτοια εξυπηρέτηση... Λες και δεν μπορούσα να το δω από μόνος μου:cool:

Μάλλον χορτασαν πελάτες

 

Τους την είπε για την "απάντηση" και κατάδέχτηκαν να μου απαντήσουν πως το δωρεάν 1gb με ανανέωση 10 ευρώ το παίρνεις από το κατάστημα με το any value top up??? Δηλαδή για να το πάρω πρέπει να πάω σε κατάστημα, δεν μπαίνει αυτόματα?

Γιατί τέτοια δυσκολία?

Edited by sakis88888
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος γνωρίζει καλά τα συμφέροντα πακέτα του βάτραχου, μπορεί να μας πει ποια είναι και πότε ακριβώς υπάρχουν οι προσφορές του διπλασιασμού;

Έχω πακέτο frog και είχα πάρει ένα πακέτο 2 GB Internet με €4,4

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φρογκ και Γουατσαπ θα αρχίσουν να παίρνουν τα πάνω τους

 

Frog να το καταλάβω. Αλλά, what's up; :rolleyes:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εχω Whats Up καρτουλα σαν 2η.Αξιζει να την γυρισω σε Frog? Δεν μιλαω ιδιαιτερα πολυ(κατω απο τριλεπτο) και 2ον εχω Q παραλληλα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εχω Whats Up καρτουλα σαν 2η.Αξιζει να την γυρισω σε Frog? Δεν μιλαω ιδιαιτερα πολυ(κατω απο τριλεπτο) και 2ον εχω Q παραλληλα.

 

Απο την στιγμή που δεν μιλάς πολυ αξίζει..γιατι και προσφορές παίζουν με διπλάσια λεπτά ομιλίας συχνά,αλλα και αν ενδιαφέρεσαι για ίντερνετ εχει την προσφορά τωρα που βέβαια όσο κρατήσει,δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Στο frog το πακετο με 1€ για τα μυνηματα προς frog ποιοι τροποι υπαρχουν για ενεργοποιηση.ρωταω γιατι θελω να βαλω ενα νουμερο σε συναγερμο αυτοκινητου και χρειαζεται sms για επικοινωνια.
Link to comment
Share on other sites

Στο frog το πακετο με 1€ για τα μυνηματα προς frog ποιοι τροποι υπαρχουν για ενεργοποιηση.ρωταω γιατι θελω να βαλω ενα νουμερο σε συναγερμο αυτοκινητου και χρειαζεται sms για επικοινωνια.

 

ΜΟΝΟ από τη sim σε συσκευή:

 

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx

300 sms προς FROG με 1€

Τώρα με το FROG, έχεις 300 sms προς όλους τους αριθμούς FROG, για 1 μήνα, μόνο με 1€!

 

Για την αγορά του πακέτου κάλεσε το μενού υπηρεσιών FROG στο 1330 ή στείλε “300S” στο 1330.

 

Για να ενημερωθείς για τα διαθέσιμα SMS του πακέτου σου στείλε «Υ» στο 1330.

 

Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες.

Μπορείς να αγοράσεις μέχρι 4 πακέτα εντός ενός ημερολογιακού μήνα.

Σε περίπτωση που έχεις ήδη στο λογαριασμό σου sms προς FROG από άλλα πακέτα ή προσφορές, τότε θα καταναλώνονται πρώτα τα sms με την πλησιέστερη ημερομηνία λήξης.

Σε περίπτωση που έχεις ταυτόχρονα ενεργοποιημένα πακέτο 300 SMS προς αριθμούς FROG και πακέτο που περιέχει sms προς εθνικά δίκτυα, κάθε φορά που στέλνεις μήνυμα προς έναν αριθμό FROG, θα αφαιρούνται μηνύματα από το πακέτο των 300 SMS προς αριθμούς FROG και εφόσον καταναλωθούν ή λήξουν τα SMS του πακέτου των 300 SMS, θα καταναλώνονται μηνύματα από τα πακέτα SMS προς Εθνικούς προορισμούς.

Τα SMS του πακέτου δεν είναι διαθέσιμα σε κατάσταση περιαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ από τη sim σε συσκευή:

 

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx

300 sms προς FROG με 1€

Τώρα με το FROG, έχεις 300 sms προς όλους τους αριθμούς FROG, για 1 μήνα, μόνο με 1€!

 

Για την αγορά του πακέτου κάλεσε το μενού υπηρεσιών FROG στο 1330 ή στείλε “300S” στο 1330.

 

Για να ενημερωθείς για τα διαθέσιμα SMS του πακέτου σου στείλε «Υ» στο 1330.

 

Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες.

Μπορείς να αγοράσεις μέχρι 4 πακέτα εντός ενός ημερολογιακού μήνα.

Σε περίπτωση που έχεις ήδη στο λογαριασμό σου sms προς FROG από άλλα πακέτα ή προσφορές, τότε θα καταναλώνονται πρώτα τα sms με την πλησιέστερη ημερομηνία λήξης.

Σε περίπτωση που έχεις ταυτόχρονα ενεργοποιημένα πακέτο 300 SMS προς αριθμούς FROG και πακέτο που περιέχει sms προς εθνικά δίκτυα, κάθε φορά που στέλνεις μήνυμα προς έναν αριθμό FROG, θα αφαιρούνται μηνύματα από το πακέτο των 300 SMS προς αριθμούς FROG και εφόσον καταναλωθούν ή λήξουν τα SMS του πακέτου των 300 SMS, θα καταναλώνονται μηνύματα από τα πακέτα SMS προς Εθνικούς προορισμούς.

Τα SMS του πακέτου δεν είναι διαθέσιμα σε κατάσταση περιαγωγής.

 

Αρα δεν υπαρχη αλλος τροπος ενεργοποιησης του πακετου εκτος απο τον ιδιο αριθμο. Μεσω ιντερνερ η αλλον τροπο δηλαδη οπως οι αλλες εταιρειες.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι καινούριος στο frog μπορεί κάποιος να μου πει πως ενεργοποιώ τα 2GB με 4.40€;

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17317 στο 1330

 

Στάλθηκε από το G310S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ. Μόλις το ενεργοποίησα...φοβερές τιμές η frog... Ποτέ πια συμβόλαια από μένα

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμή που δεν μιλάς πολυ αξίζει..γιατι και προσφορές παίζουν με διπλάσια λεπτά ομιλίας συχνά,αλλα και αν ενδιαφέρεσαι για ίντερνετ εχει την προσφορά τωρα που βέβαια όσο κρατήσει,δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα

 

 

 

Τα διπλασια λεπτα προς ολους ειναι καλη περιπτωση,αλλα την θελω και λογω ιντερνετ.Απλα με χαλαει που τα 1€ πακετα ειναι μονο φρογκ και οχι για ολη την κοσμοτε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τα διπλασια λεπτα προς ολους ειναι καλη περιπτωση,αλλα την θελω και λογω ιντερνετ.Απλα με χαλαει που τα 1€ πακετα ειναι μονο φρογκ και οχι για ολη την κοσμοτε.

 

Αν ήταν προς όλη την Κοσμοτε θα το είχε κλείσει το "μαγαζί".Αυτά τα συμβόλαια-καρτοσυμβολαιο με 1500' προς Κοσμοτε και τιμές από 20€ και άνω είναι που διαφημίζει η εταιρεία και πουλάει κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...