Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με κάθε ανανέωση 10Ε δώρο 500ΜΒ για 1 μήνα για όλους τους συνδρομητές παλιούς και νέους έως 31/5.. Επίσης οι αυξήσεις στις τιμές είναι γεγονός, ενημερώθηκε και το σάιτ... Πλέον το λεπτό στοιχίζει 0,348Ε/λεπτό όπως επίσης και τα μυνήματα αυξήθηκαν σε 0,0644/sms. Ήδη αυτές οι τιμές είναι απαγορευτικές για όσους έχουν διπλασιασμό (και δεν δικαιούνται το 3Ε/60') και έπεται και συνέχεια στις αυξήσεις σε ένα μήνα... Κινήσεις απελπισίας από την κοτε και αντιγραφής της πολιτικής της Q...Βλέπουν ότι φεύγει κόσμος για Q και είπαν να την αντιγράψουν :mad: Το θέμα είναι να έχεις εναλλακτικές, όχι τα ίδια πράγματα με διαφορετικές ονομασίες...
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Με κάθε ανανέωση 10Ε δώρο 500ΜΒ για 1 μήνα για όλους τους συνδρομητές παλιούς και νέους έως 31/5..

 

Κατι ειναι και αυτο μπροστα στα υπολοιπα. Ας φτιαξει γενικοτερα πακετα για το ιντερνετ της εκτος απο αυτο του 5€.

Link to comment
Share on other sites

Για σαλόνικα δεν έχω δει καθόλου διαφορά πάντως...Για ύπαιθρο δεν ξέρω...αν και από κοτε που είχα πολλές φορές δεν έπιανε ικανοποιητικά εκτός θεσσαλονίκης...το μόνο που βλέπω σαν διαφορά, στα υπόγεια της σχολής δεν πιάνει καθόλου σήμα η wind αλλά αυτό ίσως να οφείλεται και στο ότι δεν εκπέμπουν απ'τις κεραίες τους με τόσο μεγάλη ισχύ! ;)
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω ενεργοποιημένο τον διπλασιασμό σε έναν αριθμό φρογκ που χρησιμοποιώ σαν δευτερο, παίρνοντας σήμερα το 1330 είχα για πρώτη φορά την επιλογή του πακέτου των 60 λεπτών. Καταργήθηκε ο διπλασιασμός για όλους (παλιούς και νέους) ή το πακέτο των 60 λεπτών είναι πλέον διαθέσιμο και για όσους έχουν ενεργοποιημένο τον διπλασιασμό η εαν επιλέξεις το πακέτο χάνεις αυτόματα τον διπλασιασμό?

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω ενεργοποιημένο τον διπλασιασμό σε έναν αριθμό φρογκ που χρησιμοποιώ σαν δευτερο, παίρνοντας σήμερα το 1330 είχα για πρώτη φορά την επιλογή του πακέτου των 60 λεπτών. Καταργήθηκε ο διπλασιασμός για όλους (παλιούς και νέους) ή το πακέτο των 60 λεπτών είναι πλέον διαθέσιμο και για όσους έχουν ενεργοποιημένο τον διπλασιασμό η εαν επιλέξεις το πακέτο χάνεις αυτόματα τον διπλασιασμό?

 

Φίλε στο σάιτ τους που ρώτησα τι γίνεται με τις παλιές προσφορές μου είπαν ότι ο διπλασιασμός ισχύει κανονικά...και σε μένα το βγάζει το πακέτο στον διπλασιασμό...δεν έχω ιδέα τι παίζει, λαλάκες είναι...όσο άλλαξα νούμερο, θέλουν να με κάνουν να ξαναλλάψω... Το ερώτημα είναι να μας πει κάποιος όταν το βάλει αν είναι η χρέωση ανά δευτερόλεπτο ή όχι...Κάποιος που έχει διπλασιασμό ωστόσο γιατί στην κανονική προσφορά ισχύει εφόσον το έχουν στο σάιτ τους

1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω ενεργοποιημένο τον διπλασιασμό σε έναν αριθμό φρογκ που χρησιμοποιώ σαν δευτερο, παίρνοντας σήμερα το 1330 είχα για πρώτη φορά την επιλογή του πακέτου των 60 λεπτών. Καταργήθηκε ο διπλασιασμός για όλους (παλιούς και νέους) ή το πακέτο των 60 λεπτών είναι πλέον διαθέσιμο και για όσους έχουν ενεργοποιημένο τον διπλασιασμό η εαν επιλέξεις το πακέτο χάνεις αυτόματα τον διπλασιασμό?

 

Μηπως εδωσαν το πακετο με 60'/3€ και σε αυτους με τον διπλασιασμο επειδη ακριβυναν πολυ τις τιμες εκτος πακετων; (+72%) Δηλαδη να εχεις και το πακετο αλλα και το διπλασιασμο. Αν ισχυει κατι τετοιο μπραβο τους.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλαν και ίδια προσφορά με της Q για ανανέωση 10€: 1500' προς Frog και 500ΜΒ.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εδωσαν το πακετο με 60'/3€ και σε αυτους με τον διπλασιασμο επειδη ακριβυναν πολυ τις τιμες εκτος πακετων; (+72%) Δηλαδη να εχεις και το πακετο αλλα και το διπλασιασμο. Αν ισχυει κατι τετοιο μπραβο τους.

btw δεν είναι 60' στην q με 3€ προς όλους ανα δευτερόλεπτο χωρίς ελάχιστη. Είναι 80' (μεσω web ενεργοποίηση που νομίζω όλοι έτσι το κάνουν). Και έχει και με 2€ 800' προς q/wind κάρτες συμβόλαια (μεγάλη γκάμα όχι απλά κάρτες-q, είναι σαν η frog να δώσει με 2€ 800' λεπτά σε ΟΛΗ την Cosmote, κάρτες, wu, συμβόλαια! :cool:

Όπως κατάλαβες θέλει δουλειά η frog. είναι πολύ πίσω.. :( Μακάρι αλλά.. :rolleyes:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

btw δεν είναι 60' στην q με 3€ προς όλους ανα δευτερόλεπτο χωρίς ελάχιστη. Είναι 80' (μεσω web ενεργοποίηση που νομίζω όλοι έτσι το κάνουν). Και έχει και με 2€ 800' προς q/wind κάρτες συμβόλαια (μεγάλη γκάμα όχι απλά κάρτες-q, είναι σαν η frog να δώσει με 2€ 800' λεπτά σε ΟΛΗ την Cosmote, κάρτες, wu, συμβόλαια! :cool:

Όπως κατάλαβες θέλει δουλειά η frog. είναι πολύ πίσω.. :( Μακάρι αλλά.. :rolleyes:

 

Αν και δεν εκανα συγκριση :p ωστοσο αλλο τα 800' προς ολη την wind και αλλο προς ολη τη cosmote. Αλλη database εχει η μια και αλλη η αλλη. Μην τα συγκρινουμε. Και απο την αλλη ο μεγαλυτερος παροχος δεν εχει τοση αναγκη να κανει καλυτερες προσφορες απο τους αλλους. Οταν θα πεσουν τα ποσοστα του θα αναγκαστει.

 

Αν λοιπον εδωσαν το πακετο 60/3€ και σε αυτους με το διπλασιασμο χωρις να τον καταργησουν, τοτε θα μιλαμε για το καλυτερο πακετο αφου στην πραξη αυτοι (και μονο αυτοι) θα εχουν με πραγματικα 3€ 120' προς ολους με χρεωση ανα sec. Οι υπολοιποι θα εχουμε 60'/3€ που σιγουρα ειναι υποδιεστερο της q.

 

Εκει που θελει περισσοτερη δουλεια η frog ειναι στα πακετα του ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εδωσαν το πακετο με 60'/3€ και σε αυτους με τον διπλασιασμο επειδη ακριβυναν πολυ τις τιμες εκτος πακετων; (+72%) Δηλαδη να εχεις και το πακετο αλλα και το διπλασιασμο. Αν ισχυει κατι τετοιο μπραβο τους.

 

Πάντως, με σημερινή της ανακοίνωση η κοσμοτέ λέει ότι όσοι έχουν ενεργοποιημένη την προσφορά 300' προς όλους στις 2 πρώτες ανανεώσεις του μήνα, δεν θα μπορούν να ενεργοποιήσουν τα 60' με 3Ε πλέον. Για τους υπόλοιπους συνδρομητές (διπλασιασμός) δεν λέει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εκανα συγκριση :p ωστοσο αλλο τα 800' προς ολη την wind και αλλο προς ολη τη cosmote. Αλλη database εχει η μια και αλλη η αλλη. Μην τα συγκρινουμε. Και απο την αλλη ο μεγαλυτερος παροχος δεν εχει τοση αναγκη να κανει καλυτερες προσφορες απο τους αλλους. Οταν θα πεσουν τα ποσοστα του θα αναγκαστει.

 

Αν λοιπον εδωσαν το πακετο 60/3€ και σε αυτους με το διπλασιασμο χωρις να τον καταργησουν, τοτε θα μιλαμε για το καλυτερο πακετο αφου στην πραξη αυτοι (και μονο αυτοι) θα εχουν με πραγματικα 3€ 120' προς ολους με χρεωση ανα sec. Οι υπολοιποι θα εχουμε 60'/3€ που σιγουρα ειναι υποδιεστερο της q.

 

Εκει που θελει περισσοτερη δουλεια η frog ειναι στα πακετα του ιντερνετ.

Συμφωνώ ότι δεν έχουν την ίδια βάση αλλα και την wind δεν είναι μικρή. Απλά εσύ σαν πελάτης της Cosmote βλέπεις μεγαλύτερη την cosmote και εγώ σαν πελάτης της wind την wind (και q). Εμένα όλοι οι δικοί μου έχουν wind/q και αρκετοί φιλοι μου (λιγότεροι απο cosmote). Αντικειμενικά και ασχετα από εμένα νομίζω ότι πλέον τουλάχιστον 1/4 (25%) έχει wind/q. Υπό αυτή την έννοια με 2€ καλύπτεις το 25% των κλίσεων σου.

Αν θέλει να είναι "αντίστοιχη" η frog ας δώσει η frog όχι 800' με 2€ προς ΟΛΗ την cosmote (χωρίς ελάχιστη και ανα δευτερόλεπτο) αλλά 400' (τα μισά). Πιστεύεις θα το κάνει; :rolleyes:

Έστω λοιπόν ας δούμε τα 3€ 60' αν ο διπλασιασμός τα περιπλαμβάνει (δουλεύουν μαζί συνδυάζονται).

H wind/q πάντως πολύ καιρό δίνει κάτι "διπλασιασμούς" κάρτας που όμως το άλλο μισό (ο διπλασιασμός) δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για πακέτα αλλα μονο για sms/κλείσεις εκτός πακέτων που πρακτικά τον καθιστά σχεδόν άχρηστο. Ελπίζω να μην του αντιγράψει η frog σε αυτό αλλά το φοβάμαι.. :O

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, με σημερινή της ανακοίνωση η κοσμοτέ λέει ότι όσοι έχουν ενεργοποιημένη την προσφορά 300' προς όλους στις 2 πρώτες ανανεώσεις του μήνα, δεν θα μπορούν να ενεργοποιήσουν τα 60' με 3Ε πλέον. Για τους υπόλοιπους συνδρομητές (διπλασιασμός) δεν λέει κάτι.

 

Μηπως ειναι ευκολο να παραθεσεις καποιο link σχετικα με την ανακοινωση. Εψαξα στο newsroom της cosmote και δεν βρηκα τιπατα. Με ενδιαφερει επειδη μετα τις αυξησεις ημουν ετοιμος να κανω φορητοτητα, αλλα επειδη και μενα που εχω διπλασιαμο στην πρωτη καρτα του μηνα θα με βολευε μαλλον αν μπορω να εχω και τα 60' με 3ευρω.

 

EDIT Την βρηκα τελικα την ανακοινωση. Παρακαλω διαγραψτε το μηνυμα μου!!!

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι δεν έχουν την ίδια βάση αλλα και την wind δεν είναι μικρή. Απλά εσύ σαν πελάτης της Cosmote βλέπεις μεγαλύτερη την cosmote και εγώ σαν πελάτης της wind την wind (και q).

 

 

Δεν χρειάζεται να είσαι πελάτης της κοσμοτέ για να πεις ότι είναι μεγαλύτερη από τη wind. Είναι απλά η πραγματικότητα. Το αν οι πελάτες της wind τη βλέπουν σαν μεγαλύτερη, είναι λάθος και ακατανόητο. Ας ξεκινήσουμε με αυτά ως δεδομένα, σε μια off-topic συζήτηση που εδώ και αρκετές σελίδες κάποια μέλη ξεκινούν μετά από κάθε 5-10 ποστ κάνοντας μόνοι τους συγκρίσεις μεταξύ των εταιριών, χωρίς κανένας να τους ρώτησε.

 

Αν θέλει να είναι "αντίστοιχη" η frog ας δώσει η frog όχι 800' με 2€ προς ΟΛΗ την cosmote (χωρίς ελάχιστη και ανα δευτερόλεπτο) αλλά 400' (τα μισά). Πιστεύεις θα το κάνει; :rolleyes:

 

Δεν θα το κάνει γιατί δεν έχει την ανάγκη να το κάνει (όπως σου εξήγησε ο φιλος πιο πάνω). Η wind, αν δεν το έκανε, θα 'χε κλείσει χθες. Είναι υποχρεωμένη να το κάνει γιατί το τελευταίο που θέλει είναι να χάσει συνδρομητές και από την καρτοκινητή. Εξάλλου γι αυτό υπάρχουν και τα συμβόλαια/καρτοσυμβόλαια αν κάποιος θέλει απεριόριστη επικοινωνία προς κοσμοτέ. Γιατί να το κάνει στα καρτοκινητά; Θα ήταν αυτοκτονικό, δε νομίζεις; Το ότι η wind και η vodafone δίνουν, δεν είναι επειδή είναι καλόκαρδες αλλά επειδή θέλουν να διατηρήσουν την καρτοκινητή τους εφόσον κάποιους στόχους στα συμβόλαια δεν τους πιάνουν. Η έσχατη λύση είναι. Η κοσμοτέ προφανώς δεν έχει φτάσει σε αυτή την κατάσταση.

 

Όσο για το φρογκ, είναι μια χαρά τα πακέτα του και πολύ βολική σαν δευτερεύουσα σιμ. Μην ξεχνάνε όσοι σκέφτονταν να κάνουν φορητότητα ότι η φρογκ είναι κοσμοτέ, που σημαίνει καλύτερο mobile internet και περισσότεροι συνδρομητές να επικοινωνούν free. Αν δεν έχετε επαφές wind στον κατάλογό σας, δεν έχετε κανένα λόγο να το κάνετε για 20' παραπάνω. Τα 1000' και 300' προς wind/q που θα λαμβάνετε δώρο, δεν θα τα χρησιμοποιήσετε ποτέ! Όσο για τα 500mb, επίσης υπάρχει πιθανότητα να μην καταφέρετε να τα χρησιμοποιήσετε ποτέ. Οπότε προσοχή!

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να είσαι πελάτης της κοσμοτέ για να πεις ότι είναι μεγαλύτερη από τη wind. Είναι απλά η πραγματικότητα. Το αν οι πελάτες της wind τη βλέπουν σαν μεγαλύτερη, είναι λάθος και ακατανόητο. Ας ξεκινήσουμε με αυτά ως δεδομένα, σε μια off-topic συζήτηση που εδώ και αρκετές σελίδες κάποια μέλη ξεκινούν μετά από κάθε 5-10 ποστ κάνοντας μόνοι τους συγκρίσεις μεταξύ των εταιριών, χωρίς κανένας να τους ρώτησε.

 

 

 

Δεν θα το κάνει γιατί δεν έχει την ανάγκη να το κάνει (όπως σου εξήγησε ο φιλος πιο πάνω). Η wind, αν δεν το έκανε, θα 'χε κλείσει χθες. Είναι υποχρεωμένη να το κάνει γιατί το τελευταίο που θέλει είναι να χάσει συνδρομητές και από την καρτοκινητή. Εξάλλου γι αυτό υπάρχουν και τα συμβόλαια/καρτοσυμβόλαια αν κάποιος θέλει απεριόριστη επικοινωνία προς κοσμοτέ. Γιατί να το κάνει στα καρτοκινητά; Θα ήταν αυτοκτονικό, δε νομίζεις; Το ότι η wind και η vodafone δίνουν, δεν είναι επειδή είναι καλόκαρδες αλλά επειδή θέλουν να διατηρήσουν την καρτοκινητή τους εφόσον κάποιους στόχους στα συμβόλαια δεν τους πιάνουν. Η έσχατη λύση είναι. Η κοσμοτέ προφανώς δεν έχει φτάσει σε αυτή την κατάσταση.

 

Όσο για το φρογκ, είναι μια χαρά τα πακέτα του και πολύ βολική σαν δευτερεύουσα σιμ. Μην ξεχνάνε όσοι σκέφτονταν να κάνουν φορητότητα ότι η φρογκ είναι κοσμοτέ, που σημαίνει καλύτερο mobile internet και περισσότεροι συνδρομητές να επικοινωνούν free. Αν δεν έχετε επαφές wind στον κατάλογό σας, δεν έχετε κανένα λόγο να το κάνετε για 20' παραπάνω. Τα 1000' και 300' προς wind/q που θα λαμβάνετε δώρο, δεν θα τα χρησιμοποιήσετε ποτέ! Όσο για τα 500mb, επίσης υπάρχει πιθανότητα να μην καταφέρετε να τα χρησιμοποιήσετε ποτέ. Οπότε προσοχή!

 

καλυτερο mobile internet προφανως εκει που εισαι εσυ γιατι δεν ισχυει παντου.καλο να αποφευγουμε τις γενικοτητες.σε μενα δεν πιανει καλα το 3g αλλα δεν θα γραψω το ιντερνετ της cosmote ειναι χαλια.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι δεν έχουν την ίδια βάση αλλα και την wind δεν είναι μικρή. Απλά εσύ σαν πελάτης της Cosmote βλέπεις μεγαλύτερη την cosmote και εγώ σαν πελάτης της wind την wind (και q). Εμένα όλοι οι δικοί μου έχουν wind/q και αρκετοί φιλοι μου (λιγότεροι απο cosmote). Αντικειμενικά και ασχετα από εμένα νομίζω ότι πλέον τουλάχιστον 1/4 (25%) έχει wind/q. Υπό αυτή την έννοια με 2€ καλύπτεις το 25% των κλίσεων σου.

Αν θέλει να είναι "αντίστοιχη" η frog ας δώσει η frog όχι 800' με 2€ προς ΟΛΗ την cosmote (χωρίς ελάχιστη και ανα δευτερόλεπτο) αλλά 400' (τα μισά). Πιστεύεις θα το κάνει; :rolleyes:

 

Αν και με καλυψε παραπανω ο kostas_v, στο θεμα με τα μισα (400') προς cosmote, παλι δεν ειναι το ιδιο καθως στους περισσοτερους τα 800' προς wind ειναι για τα ματια του κοσμου. Και 400' να εδινε, παλι θα τους εφθαναν. Αρα δεν μπορεις να πεις γιατι δεν δινει 400' προς κοσμοτε. Βεβαια ουτε 200 δεν δινει για τους λογους που εξηγηθηκαν.

 

Ειμαι πελατης και των δυο. ;)

 

Έστω λοιπόν ας δούμε τα 3€ 60' αν ο διπλασιασμός τα περιπλαμβάνει (δουλεύουν μαζί συνδυάζονται).

 

Αυτο να δουμε τι ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αστειο να δωσει λεπτα προς ολη τη κοτε!Σχεδον ολοι στην κοτε ειναι! Δεν λεω μακαρι,αλλα δεν μπορουμε να αποφυγουμε την πραγματικοτητα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να είσαι πελάτης της κοσμοτέ για να πεις ότι είναι μεγαλύτερη από τη wind. Είναι απλά η πραγματικότητα. Το αν οι πελάτες της wind τη βλέπουν σαν μεγαλύτερη, είναι λάθος και ακατανόητο. Ας ξεκινήσουμε με αυτά ως δεδομένα, σε μια off-topic συζήτηση που εδώ και αρκετές σελίδες κάποια μέλη ξεκινούν μετά από κάθε 5-10 ποστ κάνοντας μόνοι τους συγκρίσεις μεταξύ των εταιριών, χωρίς κανένας να τους ρώτησε.

Μάλλον δεν διάβασες τι έγραψα. Τα ποσοστά των εταιριών είναι γνωστά. Δεν είπα ότι δεν είναι πρώτη η cosmote, είπε πως η wind/q έχει 25% (μάλλον μεγαλύτερη). Πoυ είδες να λέω ότι είναι μεγαλύτερη η wind της cosmote? :confused:

Απλά δεν είναι τόσο μικρή όσο νομίζεις..

Ειναι αστειο να δωσει λεπτα προς ολη τη κοτε!Σχεδον ολοι στην κοτε ειναι! Δεν λεω μακαρι,αλλα δεν μπορουμε να αποφυγουμε την πραγματικοτητα.

Αμα εσείς που είστε πελάτες το πιστεύται τότε καλως πληρώνεται και μην γκρινιάζεται.. :p

Το "Σχεδον ολοι στην κοτε ειναι!" ΔΕΝ παίζει! Μάλλον δεν έχεις φίλους φοιτητές για αρχή (με φοιτητικά CU, F2G). Τες πα αν στον κατάλογό σου είναι ολοι cote τότε για σένα ισχύει το "Σχεδον ολοι στην κοτε ειναι!".. Ακόμα και έτσι ποτέ η cosmote δεν ήταν μια cosmote (τιμολογιακά) όπως η Wind/q. Είναι στην πράξη 2-3 διαφορετικές εταιρίες με μη επικοινωνίας μεταξύ τους. Είναι η WU, Frog και συμβόλαια (και κάτι λιγα cosmocarta). Γιατί νομίζεται ότι είναι μία εταιρία αφού τις πληρώνεται ξεχωριστά σαν να ήταν 3-4; Τα πακέτα wu, frog, cosmocarta δεν επικοινωνούν παρά ελάχιστα πχ στα λεπτά προς όλους, που ευχαριστώ πολύ ισχύουν και για wind/voda. Μονο τα συμβόλαια και κάποια καρτοσυμβόλαια έχουν εννοιαίο χρόνο προς όλη την cosmote (οχι frog) αλλα δεν ισχύει ανάποδα (τα συμβόλαια καλούν wu, τα wu όχι)

 

Δεν έχω σκοπώ να επιμείνω, συζήτηση κάνουμε άλλωστε. Και όπως έχω ξαναπεί, εξαιτίας του φαινομένου της μη μετακίνησης των Cosmotέδων στις άλλες εταιρίες απολαμβάνω εγώ φτηνές χρεώσεις από Q/wind. Οι προσφορές θα είχαν σταματήσει αν η wind είχε μαζέψει αυτούς που ήθελε.

 

Πάντως μια frog που έχω (με διπλασιασμό) θα της βάλω 5€ να βρίσκεται. Ελπίζω να μην μείωσε την διάρκεια σε 6 μηνες όπως η Vodafon.

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα...Αυτοί που έχουν τον διπλασιασμό και ενεργοποίησαν το πακετάκι 3Ε/60' προς όλους, στο απαντητικό μήνυμα που σου στέλνουν από το το Υπ στο 1298, σου λέει και τα δευτερόλεπτα που έχεις, ή τα κρατάει έκπληξη?? Γιατί μέχρι τώρα παρόλο που μετά το λεπτό χρέωναν ανά δευτερόλεπτο, στην απάντηση έγραφαν μόνο το λεπτό το οποίο είσαι, χωρίς τα δευτερόλεπτα...
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

εχει τα περισσοτερα συμβολαια και φοβουνται διαρροες συμβολαιων σε περιπτωση που δοθει χρονος προς ολη την cosmote,ειναι αστειο που καποιοι νομιζουν οτι η cosmote εχει την καλυτερη καλυψη,εξυπηρετηση και τα καλυτερα πακετα καρτοκινητης,αυτο ειναι το μεγαλυτερο αστειο....:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε παλικαρια.Μια ερωτηση.Επειδη θα παω προς Τουρκια μερια,χρειαζεται να ενεργοποιησω καμια υπηρεσια για να χρησιμοποιω κι εκει το βατραχακι?
Link to comment
Share on other sites

ειναι αστειο που καποιοι νομιζουν οτι η cosmote εχει την καλυτερη καλυψη,εξυπηρετηση και τα καλυτερα πακετα καρτοκινητης,αυτο ειναι το μεγαλυτερο αστειο....:rolleyes:

 

αφου ειναι χαρουμενοι εκει που ειναι, ας συνεχισουν εκει..... εμενα προσωπικα με βολευει πολυ, αλλιως δε θα εκανε τοσο καλες προσφορες η κιου ;)

 

να μη σου κανει εντυπωση η νοοτροπια του ελληνα να προτιμαει αυτον που τον φτυνει...... δες τι ψηφιζει.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε παλικαρια.Μια ερωτηση.Επειδη θα παω προς Τουρκια μερια,χρειαζεται να ενεργοποιησω καμια υπηρεσια για να χρησιμοποιω κι εκει το βατραχακι?

προσοχή γιατι τα τελη ειναι πανακριβα στην τουρκία.να φορτώσεις πολλα λεφτά εδώ η να παρεις μια ντόπια καρτα αν μεινεις πολλες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

αφου ειναι χαρουμενοι εκει που ειναι, ας συνεχισουν εκει..... εμενα προσωπικα με βολευει πολυ, αλλιως δε θα εκανε τοσο καλες προσφορες η κιου ;)

 

να μη σου κανει εντυπωση η νοοτροπια του ελληνα να προτιμαει αυτον που τον φτυνει...... δες τι ψηφιζει.....

 

Συμφωνω απολυτα +Q

Link to comment
Share on other sites

έχω frog και έχω ενεργοποιήσει το πακέτο 60' με 3ευρώ προς όλους.

 

Η frog δίνει πλεόν με την 1η ανανέωση κάθε μήνα (των 10ευρώ) 1500' προς frog και 500MB καλώντας στο 1317.

 

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν η μια προσφορά καταργεί την άλλη, δηλ. αν ενεργοποιήσω την νέα (καλώντας στο 1317) θα σταματήσω να έχω το πακέτο των 60' με 3ευρώ;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...