Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλει 9 και κάτι ψιλά ευρώ να σου μένουν καθαρά στην κάρτα για να παίρνεις τρία πακέτα στο τρίμηνο, με 8 δε γίνεται.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχει παραγγειλει κανενας απο buypoint και να του στειλουν λαθος αριθμο ανανεωσης; αγορασα σημερα τα απεριοριστα gb με 20 ευρω αλλα στην ανανεωση μπηκαν 70gb

edit: μπηκα και στη σελιδα του wifi απο περιεργεια και βλεπω οτι με 20 δινουν 70 και αυτοι και με 15 δινουν 100 τι φαση;

Edited by geoliol
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, geoliol said:

καλημερα εχει παραγγειλει κανενας απο buypoint και να του στειλουν λαθος αριθμο ανανεωσης; αγορασα σημερα τα απεριοριστα gb με 20 ευρω αλλα στην ανανεωση μπηκαν 70gb

edit: μπηκα και στη σελιδα του wifi απο περιεργεια και βλεπω οτι με 20 δινουν 70 και αυτοι και με 15 δινουν 100 τι φαση;

Με 15€ δίνει 40gb, μάλλον ξέχασαν να το διορθώσουν. Είχα αγοράσει μια τέτοια κάρτα πριν από μερικές μέρες (που έδινε όντως 100gb), αλλά όταν την χρησιμοποίησα (πριν από 2-3 μέρες) μου έδωσε 40gb.  

Edited by mythos_bt
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mythos_bt said:

Με 15€ δίνει 40gb, μάλλον ξέχασαν να το διορθώσουν. Είχα αγοράσει μια τέτοια κάρτα πριν από μερικές μέρες (που έδινε όντως 100gb), αλλά όταν την χρησιμοποίησα (πριν από 2-3 μέρες) μου έδωσε 40gb.  

αρα και στη wifi δεν εχουν ανανεωσει το ποσο δινει. κιντερ εκπληξη πλεον οι ανανεωσεις με αυτες τις καρτες

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα πάω Ρουμανία (χώρα ευρωπαϊκής Ένωσης) το ίντερνετ κι ο χρόνος ομιλίας που έχω για Ελλάδα ισχύει και για εκεί? 

Ξέρει κάποιος?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, manan69t said:

Επειδή θα πάω Ρουμανία (χώρα ευρωπαϊκής Ένωσης) το ίντερνετ κι ο χρόνος ομιλίας που έχω για Ελλάδα ισχύει και για εκεί? 

Ξέρει κάποιος?

Τα αγορασμενα πακέτα μπορείς να τα χρησιμοποιείς κανονικά αυτά από προσφορές τα οποία δίνονται δωρεάν όχι. 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, angelos06 said:

επειδη πήρα καινούργιο αριθμό what'sup και το frog μαλλον θα το εχω για δευτερο μόνο για ομιλία, κάθε πότε είναι η εβδομάδα διπλασιασμού και με φτάνει αν βάζω 8 ευρώ κάθε τρίμηνο, ίσα ίσα για να μην μπλοκάρουν οι κλήσεις;

Η άλλη εβδομάδα είναι διπλασιασμού.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, hercoulis said:

Η άλλη εβδομάδα είναι διπλασιασμού.

Τα λεπτά από το welcome bonus αποδίδονται κάθε 1η του μήνα ή κάθε 30 ημέρες από την ημερομηνία της πρώτης ανανέωσης; 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, oregon said:

Τα λεπτά από το welcome bonus αποδίδονται κάθε 1η του μήνα ή κάθε 30 ημέρες από την ημερομηνία της πρώτης ανανέωσης; 

https://www.frogmobile.gr/el/oroi-kai-proypotheseis-hrisis-doron

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2024 at 12:19 ΠΜ, spiliot said:

Θέλει 9 και κάτι ψιλά ευρώ να σου μένουν καθαρά στην κάρτα για να παίρνεις τρία πακέτα στο τρίμηνο, με 8 δε γίνεται.

ελεγα μηπως εβαζα 2 πακετα το διμηνο και απλα τον τριτο το αφηνα χωρις και απλα εβαζα 8 ευρω στο τελος του τριμηνου ισα ισα για να μην γινει φραγη των κλησεων

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, angelos06 said:

ελεγα μηπως εβαζα 2 πακετα το διμηνο και απλα τον τριτο το αφηνα χωρις και απλα εβαζα 8 ευρω στο τελος του τριμηνου ισα ισα για να μην γινει φραγη των κλησεων

Αν θες απλά να συντηρείς τον αριθμό και να έχεις εισερχόμενες πρακτικά χωρίς κόστος γύρνα το cu με cashback από σουπερμάρκετ μία φορά το τρίμηνο ή τετράμηνο, δε θυμάμαι πότε μπαίνει φραγή, ρώτα στο ανάλογο νήμα. Επίσης το f2g ανεπίσημα αφήνει ανοιχτές εισερχόμενες για 13 μήνες από την τελευταία κάρτα, αλλά εκεί έχει ένα ρίσκο να μην ισχύει για νέα νούμερα.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, oregon said:

Τα λεπτά από το welcome bonus αποδίδονται κάθε 1η του μήνα ή κάθε 30 ημέρες από την ημερομηνία της πρώτης ανανέωσης; 

Απο την ημερομηνία τις πρώτης ανανέωσης 

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια καρτα πλεον με απεριοριστα gb; γτ με τα 70 δεν βλεπω να τη βγαζω μιας και το εχω και για οικιακο hotspot

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, geoliol said:

υπαρχει καποια καρτα πλεον με απεριοριστα gb; γτ με τα 70 δεν βλεπω να τη βγαζω μιας και το εχω και για οικιακο hotspot

Απεριοριστο ίντερνετ με το Neo και ο πρωτος μηνας δωρο.

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, geoliol said:

υπαρχει καποια καρτα πλεον με απεριοριστα gb; γτ με τα 70 δεν βλεπω να τη βγαζω μιας και το εχω και για οικιακο hotspot

https://www.youtube.com/watch?v=SFsq0krobfI

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, VIPdriver said:

Απεριοριστο ίντερνετ με το Neo και ο πρωτος μηνας δωρο.

Έχει κάποια υποχρέωση να πληρώσεις κάτι? Ή ελάχιστη παραμονη? Ή ειναι οπως παλιότερα,πας 1 μήνα και φεύγεις μετα?

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kmpatra said:

Έχει κάποια υποχρεώσεις να πληρώσεις κάτι? Ή ελάχιστη παραμονη? Ή ειναι οπως παλιότερα,πας 1 μήνα και φεύγεις μετα?

Δε νομίζω να άλλαξε κάτι. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kmpatra said:

Έχει κάποια υποχρέωση να πληρώσεις κάτι? Ή ελάχιστη παραμονη? Ή ειναι οπως παλιότερα,πας 1 μήνα και φεύγεις μετα?

Προσοχή όποιος έχει ξαναπάρει μηνα παλαιότερα με το NEO δεν ξαναπαίρνει πάλι τώρα 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, ANAGNPANA said:

Προσοχή όποιος έχει ξαναπάρει μηνα παλαιότερα με το NEO δεν ξαναπαίρνει πάλι τώρα 

Εγώ είχα κάνει, αλλά έφυγα με φορητότητα και ξανά γύρισα. Θα το δοκιμάσω σε μερικές μέρες, αν γίνεται

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, sou_d said:

Εγώ είχα κάνει, αλλά έφυγα με φορητότητα και ξανά γύρισα. Θα το δοκιμάσω σε μερικές μέρες, αν γίνεται

Μπορείς να το ξανακάνεις NEO αλά δεν θα ξανά πάρεις τον ένα μήνα δωρεάν παλι

αναφέρεται άλλωστε ….

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ANAGNPANA said:

Μπορείς να το ξανακάνεις NEO αλά δεν θα ξανά πάρεις τον ένα μήνα δωρεάν παλι

αναφέρεται άλλωστε ….

Θα το προσπαθήσω. Τι είχαμε, τι χάσαμε

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, sou_d said:

Θα το προσπαθήσω. Τι είχαμε, τι χάσαμε

Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις δεν μπορείς να πάρεις μήνα δωρεάν δεύτερη φορά τι να προσπαθήσεις ;

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ANAGNPANA said:

Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις δεν μπορείς να πάρεις μήνα δωρεάν δεύτερη φορά τι να προσπαθήσεις ;

Το θέμα είναι οτι θα πάει στο 16€υρο νομίζοντας οτι θα κερδίσει τον ένα μήνα δωρεάν, ξαφνικά θα του απαντήσουν οτι δεν γίνεται και θα μείνει με τα 7gb του πακέτου στο χέρι χωρίς να έχει unlimited😆...

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Εαν παει σε αλλη εταιρία και επιστρεψει με φορητότητα, εαν το συστημα δει τον αριθμό ως νέο νουμερο, λογικα θα δωσει το δωρο. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ANAGNPANA said:

Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις δεν μπορείς να πάρεις μήνα δωρεάν δεύτερη φορά τι να προσπαθήσεις ;

Πασάκα μου μήπως να χαλαρώσεις λίγο; Αν δεν πήρες τα χάπια σου, δεν φταίω εγώ

1 hour ago, Nikos_96 said:

Το θέμα είναι οτι θα πάει στο 16€υρο νομίζοντας οτι θα κερδίσει τον ένα μήνα δωρεάν, ξαφνικά θα του απαντήσουν οτι δεν γίνεται και θα μείνει με τα 7gb του πακέτου στο χέρι χωρίς να έχει unlimited😆...

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις κι εσύ

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...