Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά τα δωρεάν απεριόριστα όποτε και να τα ενεργοποιήσεις θα ισχύουν για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος; Αν τα ενεργοποιήσω ας πούμε σήμερα Τετάρτη, θα ισχύουν Σαββατοκυριακοδεύτερο ή από σήμερα και για τις επόμενες τρείς μέρες; Απ' ότι έχω καταλάβει μάλλον το πρώτο πρέπει να είναι, αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, johnnykap1 said:

Τελικά τα δωρεάν απεριόριστα όποτε και να τα ενεργοποιήσεις θα ισχύουν για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος; Αν τα ενεργοποιήσω ας πούμε σήμερα Τετάρτη, θα ισχύουν Σαββατοκυριακοδεύτερο ή από σήμερα και για τις επόμενες τρείς μέρες; Απ' ότι έχω καταλάβει μάλλον το πρώτο πρέπει να είναι, αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Αν τα ενεργοποιήσεις σήμερα 

θα ενεργοποιηθούν σήμερα για 3 μέρες 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, johnnykap1 said:

Τελικά τα δωρεάν απεριόριστα όποτε και να τα ενεργοποιήσεις θα ισχύουν για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος; Αν τα ενεργοποιήσω ας πούμε σήμερα Τετάρτη, θα ισχύουν Σαββατοκυριακοδεύτερο ή από σήμερα και για τις επόμενες τρείς μέρες; Απ' ότι έχω καταλάβει μάλλον το πρώτο πρέπει να είναι, αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Σωστά. Οπότε και να τα ενεργοποιήσεις θα ισχύουν από Παρασκευή.

Τα έχω ενεργοποιήσει από την 1η μέρα που ανακοινώθηκε και περιμένω Παρασκευή για να αποδοθούν.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να κανω μια ερώτηση. Βάζω καθε μηνα το 15ευρω πακέτο από το WifiGreece. Τώρα βλέπω οτι είναι out of stock. Ξέρουμε πότε θα το ξαναφέρουν? 
Και δεύτερον...αν δεν το φέρουν υπάρχει κάποιος πακέτο από την εφαρμογή της Frog που αν το βάλω θα παραμείνουν τα λεπτά και τα gb που έχω μέσα? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Backpacker said:

Καλησπέρα. Να κανω μια ερώτηση. Βάζω καθε μηνα το 15ευρω πακέτο από το WifiGreece. Τώρα βλέπω οτι είναι out of stock. Ξέρουμε πότε θα το ξαναφέρουν? 
Και δεύτερον...αν δεν το φέρουν υπάρχει κάποιος πακέτο από την εφαρμογή της Frog που αν το βάλω θα παραμείνουν τα λεπτά και τα gb που έχω μέσα? 

Mπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους να τους ρωτήσεις 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Backpacker said:

Καλησπέρα. Να κανω μια ερώτηση. Βάζω καθε μηνα το 15ευρω πακέτο από το WifiGreece. Τώρα βλέπω οτι είναι out of stock. Ξέρουμε πότε θα το ξαναφέρουν? 
Και δεύτερον...αν δεν το φέρουν υπάρχει κάποιος πακέτο από την εφαρμογή της Frog που αν το βάλω θα παραμείνουν τα λεπτά και τα gb που έχω μέσα? 

Επικοινώνησα την περασμένη εβδομάδα εγώ μαζί τους μέσω mail και δεν πήρα απάντηση. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν γνωρίζουν αν και πότε θα είναι ξανά διαθέσιμη η κάρτα. Προσωπικά νομίζω ότι δεν θα βγάλουν ξάνα την ίδια όσο τρέχει η καλοκαιρινή προσφορά με τα 100Gb. Έτσι επειδή έληγε η προηγούμενη που είχα πάρει (των 15€) και είχα υπόλοιπο gb περίπου 30Gb, πήρα την διαθέσιμη με τα 20Gb (των 12€). Δυστυχώς χάθηκαν τα υπόλοιπα που έληγαν και ΔΕΝ έκαναν rollover με τα νέα των 20Gb.     

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, albiz said:

Επικοινώνησα την περασμένη εβδομάδα εγώ μαζί τους μέσω mail και δεν πήρα απάντηση. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν γνωρίζουν αν και πότε θα είναι ξανά διαθέσιμη η κάρτα. Προσωπικά νομίζω ότι δεν θα βγάλουν ξάνα την ίδια όσο τρέχει η καλοκαιρινή προσφορά με τα 100Gb. Έτσι επειδή έληγε η προηγούμενη που είχα πάρει (των 15€) και είχα υπόλοιπο gb περίπου 30Gb, πήρα την διαθέσιμη με τα 20Gb (των 12€). Δυστυχώς χάθηκαν τα υπόλοιπα που έληγαν και ΔΕΝ έκαναν rollover με τα νέα των 20Gb.     


Ξέρουμε αν κάνουν roll over με κανα πακετο απο την εφαρμογη? 

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κάνουν roll over με τις δικές τους κάρτες, θεωρώ ότι μάλλον δεν θα κάνουν ούτε με πακέτο. Υπόθεση δική μου βέβαια, δεν έχω δοκιμάσει πακέτο για να ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, albiz said:

Για να μην κάνουν roll over με τις δικές τους κάρτες, θεωρώ ότι μάλλον δεν θα κάνουν ούτε με πακέτο. Υπόθεση δική μου βέβαια, δεν έχω δοκιμάσει πακέτο για να ξέρω. 

Γενικα και στα πακετα του frog app δεν κανει roll over αν ειναι φθηνότερο το επομενο πακετο. Αν ειναι ίσο ή μεγαλυτερο κάνει. 
Ίσως επειδη εβαλες 12αρι ενω το προηγουμενο ηταν 15 για αυτο να μην κανει. Λέω εγώ τώρα μια λογική. 
 

Link to comment
Share on other sites

On 19/6/2024 at 10:43 ΜΜ, albiz said:

Επικοινώνησα την περασμένη εβδομάδα εγώ μαζί τους μέσω mail και δεν πήρα απάντηση. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν γνωρίζουν αν και πότε θα είναι ξανά διαθέσιμη η κάρτα. Προσωπικά νομίζω ότι δεν θα βγάλουν ξάνα την ίδια όσο τρέχει η καλοκαιρινή προσφορά με τα 100Gb.     

Τόσο δύσκολο θα ήταν να στείλουν ένα email.

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, motoboots said:

Ναι.

Συγγνώμη αλλά που φαίνεται οτι είναι όντως διπλά; Γιατί και μένα στην εφαρμογή δε λέει κάτι τέτοιο🤔

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Μπήκανε σήμερα. 

Δεν έχουν φανεί στο app του frog..

38 minutes ago, maller said:

Συγγνώμη αλλά που φαίνεται οτι είναι όντως διπλά; Γιατί και μένα στην εφαρμογή δε λέει κάτι τέτοιο🤔

Μην το δοκιμάσεις..  ας εμφανιστεί πρώτα και μετά.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Teiresias_ said:

Δεν έχουν φανεί στο app του frog..

Μην το δοκιμάσεις..  ας εμφανιστεί πρώτα και μετά.

Αφού σας είπα ότι το δοκίμασα εγώ και δίνει 120'. Αν τα χρειάζεται να τα πάρει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dimitroula10 said:

Αφού σας είπα ότι το δοκίμασα εγώ και δίνει 120'. Αν τα χρειάζεται να τα πάρει.

"Μπήκανε σήμερα" είπες.. όχι "το δοκίμασα" 😉😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maller said:

Συγγνώμη αλλά που φαίνεται οτι είναι όντως διπλά; Γιατί και μένα στην εφαρμογή δε λέει κάτι τέτοιο🤔

Με κλήση στο 1330. 😉

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε Frog από φορητότητα, μπορεί παρακαλώ κάποιος να πει εν τάχει για ποιες υπηρεσίες πρέπει να ζητήσουμε ενεργοποίηση / απενεργοποίηση; Πχ volte, 5ψήφια κτλ.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, trinoo said:

Καλησπέρα. Σε Frog από φορητότητα, μπορεί παρακαλώ κάποιος να πει εν τάχει για ποιες υπηρεσίες πρέπει να ζητήσουμε ενεργοποίηση / απενεργοποίηση; Πχ volte, 5ψήφια κτλ.

 

Θέλεις σίγουρα το volte που πάει μαζί με το vowifi.. την αναμονή επίσης αν θέλεις την ενεργοποιείς από τη συσκευή. Τα 5ψήφια ρυθμίζονται από το app

5g είναι έτοιμο ήδη.

ΥΓ: κάτι μου θυμίζει το κείμενο της ερώτησης.. 😉😂😂

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, rs280ps said:

Παιδιά πρώτη αλλαγή πακέτου από frog σε what’s up ποσο χρεώνεται; 

Στείλε ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο 1314 και στην επιστροφή θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...