Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, dimitroula10 said:

Μόλις είπες ότι σου ζήτησαν χαρτί αλλά μπορείς και χωρίς χαρτί εάν ο παππούς μου είχε καρούλια.😀 Οκ τέλος το οφτοπικ από εμένα.

Δεν θέλεις να καταλάβεις μου φαίνεται. Εξήγησα τον λόγο που μου ζήτησαν χαρτί. Συνεχίζω να έχω δηλωμένο νουμερο που δεν είναι στο όνομα μου και ουδέποτε ζήτησαν ταυτοποίηση αριθμου. Εάν πας από κατάστημα, θα ζητήσουν ταυτοποίηση (εάν θέλουν να είναι τυπικοί, by the book). Εάν δηλώσεις/αλλαξεις αριθμό στο ebanking, δεν ζηταει. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Δεν θέλεις να καταλάβεις μου φαίνεται. Εξήγησα τον λόγο που μου ζήτησαν χαρτί. Συνεχίζω να έχω δηλωμένο νουμερο που δεν είναι στο όνομα μου και ουδέποτε ζήτησαν ταυτοποίηση αριθμου. Εάν πας από κατάστημα, θα ζητήσουν ταυτοποίηση (εάν θέλουν να είναι τυπικοί, by the book). Εάν δηλώσεις/αλλαξεις αριθμό στο ebanking, δεν ζηταει. 

Και εγώ παλιότερα που οι τράπεζες ήταν πιο χαλαρές είχα φτιάξει e-banking στον πατέρα μου με κινητό που ήταν στο όνομα μου για να τον διευκολύνω στις συναλλαγές του. Όταν πήγε στην τραπεζα επειδή δεν είχε λάβει την κάρτα που του είχαν στείλει γιατί είχε δηλωμένη άλλη διεύθυνση του ζήτησαν επίκαιροποίηση σε όλα τα στοιχεία και πήρε το κινητό στο όνομα του. Αν οι τράπεζες δεν ζητούν να είναι το e-banking με κινητό στο όνομα του κατόχου είναι πολύ σοβαρό νομιζω. Ξεφευγουμε όμως εντελώς off topic 

Edited by XavierGladiola
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, XavierGladiola said:

Αν οι τράπεζες δεν ζητούν να είναι το e-banking με κινητό στο όνομα του κατόχου είναι πολύ σοβαρό νομιζω. 

Εάν ήταν πολυ σοβαρό (που δεν είναι) θα είχαν ήδη ζητήσει επικαιροποίηση στοιχείων. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Maevrios said:

Το σύστημα δεν ξέρει ότι είμαστε συγγενείς.. ήρθε το μήνυμα με τον κωδικό κι όλα καλά. Και ξένος να 'μουνα το ίδιο θα γινότανε.

Δεν το χωράει ο νους σου ε;

Μηπως δεν το χωραει ο δικος σου νους ;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα να ρωτησω κάτι

πως ανανανεωνω χρόνο με κάρτα ανανέωσης από περίπτερο;Ζητάω για cosmote γενικά ή έχει κάρτες ειδικά γαι frog;

(όπως είναι ξεχωριστές για Q και αλλη για f2go)

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2024 at 4:29 ΜΜ, dimitroula10 said:

https://www.gsis.gr/polites-epiheiriseis/stoiheia-politon-kai-taytopoiitika-eggrafa/e.m.e.p.

Αλήθεια έτσι από περιέργεια ρωτάω. Πως βρίσκεις τον τρόπο πιστοποίησης ότι το τηλέφωνο ανήκει στο όνομα σου, χωρίς βεβαίωση από κινητή  ώστε να μπορεί και η τράπεζα να το πιστοποιήσει??? Αλλα λέει το σύστημα.. όπου και να κάνεις πιστοποίηση χρειάζεται βεβαίωση από τον πάροχο. Εκτός αν εσύ γνωρίζεις καλύτερα.😄 Οποτε κανείς δεν μπορεί να πιστοποιήσει τηλέφωνο που δεν είναι στο όνομά του-ης. Γιατί επιμένετε στα ψεματάκια?

😄

Screenshot_20240407-161624_Lightning.jpg

Δηλαδή δεν ισχύει αυτό που λέει.😄

Εγώ ανέφερα παραπάνω τι ισχύει για τα παιδιά μου. Θα μπω στον κόπο να απαντήσω μία και μοναδική φορά γιατί αφορά κι άλλους το θέμα και μετά δεν θα ξαναασχοληθώ με την πάρτη σου, αφού συνηθίζεις να γράφεις αρλούμπες, ούτε και πρόκειται να πειστείς για οτιδήποτε νομίζεις πως ξέρεις. Τους χαρακτηρισμούς πραγματικά δεν αξίζει καν τον κόπο να στους επιστρέψω, απλά ας προσέχουν όσοι διαβάζουν μην σε πιστέψουν για οποιοδήποτε θέμα και την πατήσουν με τις τυχαίες απαντήσεις που δίνεις. 

Αυτά που αναφέρει το αδιάσειστο πειστήριο που παραθέτεις παραπάνω είναι διαζευκτικά, ή μάλλον αν δεν δουλέψει το πρώτο, ακολουθείς το δεύτερο, αν δεν δουλέψει ούτε το δεύτερο ακολουθείς το τρίτο. Τα εξηγεί αναλυτικότατα εδώ

Τρίτη επιλογή είναι το ΚΕΠ. Στο ΚΕΠ, βλέπουν πως είσαι εσύ, ξεκινάν τη διαδικασία, σου έρχεται ένας κωδικός, τους τον λες, και αυτή είναι η πιστοποίηση ότι είναι δικό σου το νούμερο. 

Αυτά και δεν θα ξαναασχοληθώ, όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μπει στο lίnk να διαβάσει και μόνος του, καλύτερα να μη βασιστεί σε κανενός τα λεγόμενα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ja1 said:

και μετά δεν θα ξαναασχοληθώ με την πάρτη σου, αφού συνηθίζεις να γράφεις αρλούμπες, ούτε και πρόκειται να πειστείς για οτιδήποτε νομίζεις πως ξέρεις. Τους χαρακτηρισμούς πραγματικά δεν αξίζει καν τον κόπο να στους επιστρέψω, απλά ας προσέχουν όσοι διαβάζουν μην σε πιστέψουν για οποιοδήποτε θέμα και την πατήσουν με τις τυχαίες απαντήσεις που δίνεις. 

Αυτά που αναφέρει το αδιάσειστο πειστήριο που παραθέτεις παραπάνω είναι διαζευκτικά, ή μάλλον αν δεν δουλέψει το πρώτο, ακολουθείς το δεύτερο, αν δεν δουλέψει ούτε το δεύτερο ακολουθείς το τρίτο. Τα εξηγεί αναλυτικότατα εδώ

Αυτά που έγραψες τα έχω γράψει πριν, οπότε??

Το σχόλιο μου απευθυνόταν στο φίλο που είχε πρόβλημα με τηλέφωνο που δεν είναι στο όνομα του και χωρίς να πάει στα ΚΕΠ κλπ το είχε βάλει στις τράπεζες, που όπως λες, συμφωνείς μαζί μου.

Τότε προς τι αυτή η προσωπική επίθεση? Έχεις θέμα απλώς επειδή???

Εσύ λοιπόν πετάχτηκες να διαφωνήσεις ότι ο φίλος παρότι δεν έκανε τίποτα από αυτά που λες, κατόρθωσε να δώσει το τηλέφωνο του σε συστημικές τράπεζες και ότι τώρα δεν μπορεί να αλλάξει. Πως δεν γίνεται αφού, όπως λέει το έκανε.😀

Ξαναδιάβασε λοιπόν αυτά που έχουν γραφτεί και δεξου ότι είσαι λάθος και εκτός θέματος. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2024 at 4:29 ΜΜ, dimitroula10 said:

https://www.gsis.gr/polites-epiheiriseis/stoiheia-politon-kai-taytopoiitika-eggrafa/e.m.e.p.

Αλήθεια έτσι από περιέργεια ρωτάω. Πως βρίσκεις τον τρόπο πιστοποίησης ότι το τηλέφωνο ανήκει στο όνομα σου, χωρίς βεβαίωση από κινητή  ώστε να μπορεί και η τράπεζα να το πιστοποιήσει??? Αλλα λέει το σύστημα.. όπου και να κάνεις πιστοποίηση χρειάζεται βεβαίωση από τον πάροχο. Εκτός αν εσύ γνωρίζεις καλύτερα.😄 Οποτε κανείς δεν μπορεί να πιστοποιήσει τηλέφωνο που δεν είναι στο όνομά του-ης. Γιατί επιμένετε στα ψεματάκια?

😄

Screenshot_20240407-161624_Lightning.jpg

Δηλαδή δεν ισχύει αυτό που λέει.😄

Εγώ στο gov και στην άυλη έχω πιστοποιήσει νούμερο στο όνομα του πεθερού μου που στην εταιρία είναι ταυτοποιημενο σε μένα. Και όχι τπτ άλλο, αλλά το έκανα και φορητοτητα. Όλες αυτές οι υπηρεσίες (gov, άυλη, τράπεζες) δε κοιτάνε σε ποιον ανήκει το νούμερο. Κοιτάει τι ταυτοποίηση έχεις κάνει με το νούμερο αυτό. Δηλαδή αν εισαι ο χειριστής του. Προσωπικά δε μου έχει ζητήσει κανένας βεβαίωση για το αν μου ανήκει ο αριθμός. Οι τράπεζες στην επικαιροποιηση ίσως ζητήσουν βεβαίωση πάροχου αν (ξαναλέω ΑΝ) δεν έχεις άλλο λογαριασμό που να μη φαίνεται η διαμονή σου. 

Edited by _NikitaS_
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, _NikitaS_ said:

Εγώ στο gov και στην άυλη έχω πιστοποιήσει νούμερο στο όνομα του πεθερού μου που στην εταιρία είναι ταυτοποιημενο σε μένα. Και όχι τπτ άλλο, αλλά το έκανα και φορητοτητα.

Δεν καταλαβαίνω γιατί το συνεχίζετε.

Έκανες διάφορα, αλλά δεν είπες ότι ταυτοποίησες σε τράπεζα τηλέφωνο που δεν είναι ταυτοποιημένο στο όνομα σου. Αυτά. Γιατί τόση προσπάθεια? Διαβάστε όλα τα σχόλια και μετά απαντάτε κάτι χρήσιμο.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί το συνεχίζετε.

Έκανες διάφορα, αλλά δεν είπες ότι ταυτοποίησες σε τράπεζα τηλέφωνο που δεν είναι ταυτοποιημένο στο όνομα σου. Αυτά. Γιατί τόση προσπάθεια? Διαβάστε όλα τα σχόλια και μετά απαντάτε κάτι χρήσιμο.

Δε μου έχει ζητήσει καμία τράπεζα βεβαίωση ότι μου ανήκει το νούμερο που της παραθέτω. Ούτε η Πειραιώς ούτε η eurobank και ούτε οι υπόλοιπες τύπου payzy. Άλλος το συνεχίζει δυστυχώς. 

Ο μόνος λόγος να μου ζητήσει βεβαίωση νούμερου η τράπεζα είναι μόνο σε επικαιροποιηση στοιχείων (που γίνεται κάθε χρόνο κανονικά) αν και εφόσον δεν έχω άλλο αποδεικτικό κατοικίας. Και την βεβαίωση αυτή βασικά την θέλουν για την κατοικία και όχι για το νούμερο. 

Τσάμπα επιμένεις. Στα σαράντα μου έχω βρεθεί πολλές φορές συνδιαλεγομενος με τραπεζικά ιδρύματα και οργανισμούς. 

Είμαστε off topic όμως και απορώ πως οι διαχειριστές αφήνουν τόσες μέρες να γίνεται αυτός ο διάλογος στο topic αυτό. Ο λόγος που έγραψα είναι μπας και μπει για τελεία, αλλά μάλλον κακώς έγραψα. 

Link to comment
Share on other sites

Οι τράπεζες στην περίπτωση που έχουν διαθέσει στον πελάτη τους προϊόν πιστωτικού χαρακτήρα (δάνειο η κάρτα) είναι αρκούντως προσεκτικές. Αξιώνουν αριθμό τηλεφώνου έγκυρο και ταυτοποιημένο στο όνομά του προκειμένου να επιτυγχάνεται επικοινωνία.
Στην περίπτωση που ο πελάτης διατηρεί μόνο έναν καταθετικό λογαριασμό ενδεχομένως να είναι λίγο πιο χαλαρές. Κρατούν τα χρήματα οπότε και κρατούν τον πελάτη από τα κ@κ@λ@. Είναι ευθύνη του πελάτη να διαθέσει έγκυρο τηλεφωνικό αριθμό στην τράπεζα.

Καλά τα σημεία πώλησης καρτών sim σε σταθμούς μετρό και πλατείες. Προορίζονται ωστόσο κατά βάση για τουρίστες που θέλουν μία τοπική κάρτα κινητής τηλεφωνίας για την ολιγοήμερη παραμονή τους στη χώρα η οποία να ενεργοποιηθεί άμεσα και χωρίς την απαίτηση δικαιολογητικών και που εντέλει δεν τους ενδιαφέρει αν θα ταυτοποιηθεί στο όνομα τους.

Για τους μόνιμους κατοίκους της χώρας ο μοναδικός λόγος να επιλέξει κάποιος τους πλανόδιους προωθητές συνδέσεων κινητής τηλεφωνίας είναι να παρέχουν κάποια φοβερή προσφορά που δεν είναι διαθέσιμη στα επίσημα κανάλια. Σε κάθε άλλη περίπτωση αποτελεί εντελώς ηλίθια ιδέα. Αν βγάλει πρόβλημα το αυτοκίνητό σου δεν το πας στον ιερέα της ενορίας. Αν το παιδί σου βήχει και έχει πυρετό θα το πας στον παιδίατρο και όχι στο μανάβη της γειτονιάς. Αν θέλεις κάρτα σύνδεσης κινητής τηλεφωνίας θα πας στο κατάστημα του παρόχου και όχι στη λαϊκή ανάμεσα μέσα σε ζαρζαβατικά.

Στην περίπτωση που επιλέξεις να προμηθευτείς κάρτα από πλανώδιο προωθητή συνδέσεων παραλαμβάνεις τη sim, χρησιμοποιείς την προσφορά της σε επίπεδο προσωπικής επικοινωνίας και περιμένεις υπομονετικά μέχρι να ολοκληρωθεί η μεταβίβαση και να λάβεις την βεβαίωση κυριότητας του εν λόγω αριθμού. Τότε και μόνο τότε μπορείς να το δηλώσεις σε εθνικό μητρώο επικοινωνίας, άυλη συνταγογράφηση, τράπεζες, βιογραφικό σημείωμα και οπουδήποτε αλλού.

Η βεβαίωση κυριότητας αποτελεί εγγύηση ότι ο πελάτης μπορεί να απευθυνθεί σε κατάστημα του παρόχου να λάβει αντικατάσταση κάρτας που δυσλειτουργεί ή χάθηκε, υπενθύμιση ξεχασμένων κωδικών pin/pυk, μετατροπή της κάρτας σε άλλη μορφή προϊόντος.

Αν ο πελάτης εν γνώση του χρησιμοποιεί ως βασική (δηλωμένη σε υπηρεσίες) μία κάρτα η οποία δεν είναι στο όνομά του και δεν έχει κανένα δικαίωμα επί αυτής είναι άξιος της μοίρας του... απλώς!

Link to comment
Share on other sites

σε κατάστημα Γερμανός μπορώ να πάρω φρογκ η μόνο ον λάιν + τα δώρα 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, arjuna said:

Οι τράπεζες στην περίπτωση που έχουν διαθέσει στον πελάτη τους προϊόν πιστωτικού χαρακτήρα (δάνειο η κάρτα) είναι αρκούντως προσεκτικές. Αξιώνουν αριθμό τηλεφώνου έγκυρο και ταυτοποιημένο στο όνομά του προκειμένου να επιτυγχάνεται επικοινωνία.
Στην περίπτωση που ο πελάτης διατηρεί μόνο έναν καταθετικό λογαριασμό ενδεχομένως να είναι λίγο πιο χαλαρές. Κρατούν τα χρήματα οπότε και κρατούν τον πελάτη από τα κ@κ@λ@. Είναι ευθύνη του πελάτη να διαθέσει έγκυρο τηλεφωνικό αριθμό στην τράπεζα.

Καλά τα σημεία πώλησης καρτών sim σε σταθμούς μετρό και πλατείες. Προορίζονται ωστόσο κατά βάση για τουρίστες που θέλουν μία τοπική κάρτα κινητής τηλεφωνίας για την ολιγοήμερη παραμονή τους στη χώρα η οποία να ενεργοποιηθεί άμεσα και χωρίς την απαίτηση δικαιολογητικών και που εντέλει δεν τους ενδιαφέρει αν θα ταυτοποιηθεί στο όνομα τους.

Για τους μόνιμους κατοίκους της χώρας ο μοναδικός λόγος να επιλέξει κάποιος τους πλανόδιους προωθητές συνδέσεων κινητής τηλεφωνίας είναι να παρέχουν κάποια φοβερή προσφορά που δεν είναι διαθέσιμη στα επίσημα κανάλια. Σε κάθε άλλη περίπτωση αποτελεί εντελώς ηλίθια ιδέα. Αν βγάλει πρόβλημα το αυτοκίνητό σου δεν το πας στον ιερέα της ενορίας. Αν το παιδί σου βήχει και έχει πυρετό θα το πας στον παιδίατρο και όχι στο μανάβη της γειτονιάς. Αν θέλεις κάρτα σύνδεσης κινητής τηλεφωνίας θα πας στο κατάστημα του παρόχου και όχι στη λαϊκή ανάμεσα μέσα σε ζαρζαβατικά.

Στην περίπτωση που επιλέξεις να προμηθευτείς κάρτα από πλανώδιο προωθητή συνδέσεων παραλαμβάνεις τη sim, χρησιμοποιείς την προσφορά της σε επίπεδο προσωπικής επικοινωνίας και περιμένεις υπομονετικά μέχρι να ολοκληρωθεί η μεταβίβαση και να λάβεις την βεβαίωση κυριότητας του εν λόγω αριθμού. Τότε και μόνο τότε μπορείς να το δηλώσεις σε εθνικό μητρώο επικοινωνίας, άυλη συνταγογράφηση, τράπεζες, βιογραφικό σημείωμα και οπουδήποτε αλλού.

Η βεβαίωση κυριότητας αποτελεί εγγύηση ότι ο πελάτης μπορεί να απευθυνθεί σε κατάστημα του παρόχου να λάβει αντικατάσταση κάρτας που δυσλειτουργεί ή χάθηκε, υπενθύμιση ξεχασμένων κωδικών pin/pυk, μετατροπή της κάρτας σε άλλη μορφή προϊόντος.

Αν ο πελάτης εν γνώση του χρησιμοποιεί ως βασική (δηλωμένη σε υπηρεσίες) μία κάρτα η οποία δεν είναι στο όνομά του και δεν έχει κανένα δικαίωμα επί αυτής είναι άξιος της μοίρας του... απλώς!

Προσωπικά δεν αναφέρθηκα σε πλανόδιο. Αναφέρθηκα ότι τα τραπεζικά ιδρύματα και το κράτος απλά θέλουν τον χειριστή του αριθμού. Και όπως ανέφερα, εγώ το έχω κάνει και σε τράπεζες και σε κράτος για τον πεθερό μου. Επίσης να σου πω ότι έχω και πιστωτική και δάνειο και καμιά τράπεζα δε μου ζήτησε βεβαίωση ότι το νούμερο μου ανήκει. Τι να πω τώρα πάνω σε αυτό. Την εμπειρία μου λέω. Εννοείται εγώ σαν άνθρωπος δε θα έβαζα ποτέ ξένων νούμερο στην τράπεζα μου (πχ απο έναν πλανόδιο), απλά αναφέρω ότι γίνεται. 

1 hour ago, akalos said:

σε κατάστημα Γερμανός μπορώ να πάρω φρογκ η μόνο ον λάιν + τα δώρα 

Κανονικά πρέπει να έχουν. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, akalos said:

σε κατάστημα Γερμανός μπορώ να πάρω φρογκ η μόνο ον λάιν + τα δώρα 

https://www.frogmobile.gr/el/frog-online-sim-card

Σε Γερμανο αμφιβάλλω εαν θα βρεις φρογκ. Μπορεις ομως να δεις νουμερα κοσμοκαρτα και what's up και με ενα σμσ (νομίζω κοστος 3€) να το κάνεις φρογκ και θα παρεις τα μπονους που δινει σαν να αγόρασες φρογκ (120'/μηνα και νομιζω 1gb μπονους ανανέωσης)

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

δεν έχουν μόνο σε μετατροπή από What'sup δούλεμα κανονικό 

12 minutes ago, VIPdriver said:

https://www.frogmobile.gr/el/frog-online-sim-card

Σε Γερμανο αμφιβάλλω εαν θα βρεις φρογκ. Μπορεις ομως να δεις νουμερα κοσμοκαρτα και what's up και με ενα σμσ (νομίζω κοστος 3€) να το κάνεις φρογκ και θα παρεις τα μπονους που δινει σαν να αγόρασες φρογκ (120'/μηνα και νομιζω 1gb μπονους ανανέωσης)

από εκεί την έκανα χθες αλλά περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο αλλά μπαα

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, akalos said:

 από εκεί την έκανα χθες αλλά περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο αλλά μπαα

Την μετατροπή σε φρογκ εννοείς; Νέο αριθμό πηρες ή φορητότητα;

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VIPdriver said:

Την μετατροπή σε φρογκ εννοείς; Νέο αριθμό πηρες ή φορητότητα;

νέο αριθμό μετά φορητότητα να δω τι ψάρια πιάνει το σήμα πρώτα 😉θα φύγω από voda

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, akalos said:

νέο αριθμό μετά φορητότητα να δω τι ψάρια πιάνει το σήμα πρώτα 😉θα φύγω από voda

Η αλλαγή με αλπακ γίνεται αμέσως. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Η αλλαγή με αλπακ γίνεται αμέσως. 

έχει χρέωση και δεν ξέρω αν παίρνω τα δώρα σωστά ?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, akalos said:

έχει χρέωση και δεν ξέρω αν παίρνω τα δώρα σωστά ?

Το ονλαιν δωρο δεν το παιρνεις. Τα υπολοιπα δωρα τα παιρνεις (απο τη στιγμη που ο αριθμος δεν ηταν φρογκ στο παρελθον). Εγω πριν καποιους μηνες εκανα αλλαγη σε άλλο άτομο απο γουατσαπ σε φρογκ και παιρνει κανονικα τα 60 (+60 απο το app). Μπονους Gb δεν παιρνει διοτι παει σε καταστημα και βαζει 8ε

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, VIPdriver said:

Το ονλαιν δωρο δεν το παιρνεις. Τα υπολοιπα δωρα τα παιρνεις (απο τη στιγμη που ο αριθμος δεν ηταν φρογκ στο παρελθον). Εγω πριν καποιους μηνες εκανα αλλαγη σε άλλο άτομο απο γουατσαπ σε φρογκ και παιρνει κανονικα τα 60 (+60 απο το app). Μπονους Gb δεν παιρνει διοτι παει σε καταστημα και βαζει 8ε

θα περιμένω λοιπόν να μου τηλεφωνήσουν 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, akalos said:

θα περιμένω λοιπόν να μου τηλεφωνήσουν 

Ποιος να σου τηλεφωνησει; Εχεις κανει ανανεωση χρονου;

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VIPdriver said:

Ποιος να σου τηλεφωνησει; Εχεις κανει ανανεωση χρονου;

τι ανανέωση? καινούριο αριθμό ζήτησα και μου γράφει κάτω η φόρμα ότι θα με πάρουν τηλέφωνο για επιβεβαιωση,πότε θα με πάρουν ξέρεις η άδικα θα περιμένω 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, akalos said:

τι ανανέωση? καινούριο αριθμό ζήτησα και μου γράφει κάτω η φόρμα ότι θα με πάρουν τηλέφωνο για επιβεβαιωση,πότε θα με πάρουν ξέρεις η άδικα θα περιμένω 

Συνήθως μέσα σε 3-4 εργάσιμες σε παίρνουν. Και άλλες τόσες κάνει να σταλεί η κάρτα (κατά μέσο όρο, εξαρτάται και από το που θα σταλεί).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...