Jump to content

P990i: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το καπάκι της μπαταρίας πως τα πάτε;; Εχθές που το αγόρασα μόνο με την βοήθεια της γυναίκας μου κατάφερα να το ανοίξω. Σήμερα που ήθελα να κάνω την τελευταία αναβάθμιση και έπρεπε να το ανοίξω ξανά δεν το κατάφερα. Πιστεύω πως χρειάζονται δύο άτομα για να ανοίξει: ένας να πιέζει και ο άλλος να προσπαθεί να το σύρει. Έχετε πρόβλημα εσείς ή εγώ κάνω κάτι λάθος;

 

Και κάποιες ερωτήσεις:

1. Με τα word πως πάει; του πέρασα ένα αρχείο 708kb και δεν μου το άνοιξε. Είναι φυσιολογικό; θεωρείται υπερβολικά μεγάλο το αρχείο;

 

2. Παρατήρησα ότι το swissmanager κάποιες φορές που κλείνω το καπάκι δεν γράφει το μήνυμα ότι έκλεισε όλες τις εφαρμογές (έχω τσεκάρει την σχετική εντολή βεβαίως). Έχει προσέξει κανείς κάτι τέτοιο.

 

3. Έτρεξα από τις δοκιμαστικές εφαρμογές το αγγλο-αγγλικό λεξικό. Δεν το βρίσκω όμως μεσα στο κινητό. Καμία ιδέα που μπορεί να το έχει εγκαταστήσει;

 

4. Αυτό το m-router που μου εμφανίστηκε δίπλα στo εικονίδιο της ώρα του PC τι είναι. Κάτι με το bluetooth απ ότι κατάλαβα. Αλλά τι κάνει ακριβώς δεν ξέρω.

 

5. Τέλος με έχει ζαλίσει με την ώρα. Βγάζει συνεχώς ώρα Λονδίνου. Υπάρχει κάτι σαν regional settings κάπου?

 

-Με το καπάκι και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω...

-Το ίδιο και με την ώρα.... (αν πατήσεις την ώρα που έχει πάνω από το alarm μπορείς να κάνεις την ώρα Λονδίνου δευτερεύουσα και την ώρα Αθήνας να την πάει επάνω στο μεγάλο ρολόι)

ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.... PLEASE HELP...

Οταν στέλνω MMS μου λέει ότι θα το στείλει αργότερα...

Πως αλλάζει αυτό?

Έβαλα αυτόματες ρυθμήσεις από COSMOTE

Μετά από το site της SE.... και πάλι το ίδιο...

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ.... Ο IVAN! ΕΦΥΓΕ ΣΤΙΣ 8-8-2006
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το καπάκι της μπαταρίας πως τα πάτε;; Εχθές που το αγόρασα μόνο με την βοήθεια της γυναίκας μου κατάφερα να το ανοίξω. Σήμερα που ήθελα να κάνω την τελευταία αναβάθμιση και έπρεπε να το ανοίξω ξανά δεν το κατάφερα. Πιστεύω πως χρειάζονται δύο άτομα για να ανοίξει: ένας να πιέζει και ο άλλος να προσπαθεί να το σύρει. Έχετε πρόβλημα εσείς ή εγώ κάνω κάτι λάθος;

 

Και κάποιες ερωτήσεις:

1. Με τα word πως πάει; του πέρασα ένα αρχείο 708kb και δεν μου το άνοιξε. Είναι φυσιολογικό; θεωρείται υπερβολικά μεγάλο το αρχείο;

 

2. Παρατήρησα ότι το swissmanager κάποιες φορές που κλείνω το καπάκι δεν γράφει το μήνυμα ότι έκλεισε όλες τις εφαρμογές (έχω τσεκάρει την σχετική εντολή βεβαίως). Έχει προσέξει κανείς κάτι τέτοιο.

 

3. Έτρεξα από τις δοκιμαστικές εφαρμογές το αγγλο-αγγλικό λεξικό. Δεν το βρίσκω όμως μεσα στο κινητό. Καμία ιδέα που μπορεί να το έχει εγκαταστήσει;

 

4. Αυτό το m-router που μου εμφανίστηκε δίπλα στo εικονίδιο της ώρα του PC τι είναι. Κάτι με το bluetooth απ ότι κατάλαβα. Αλλά τι κάνει ακριβώς δεν ξέρω.

 

5. Τέλος με έχει ζαλίσει με την ώρα. Βγάζει συνεχώς ώρα Λονδίνου. Υπάρχει κάτι σαν regional settings κάπου?

 

Λοιπον για τη μπαταρια ο λογος που ειναι τοσο δυσκολο να βγει το καπακι ειναι επειδη τα πρωτοτυπα ειχαν παρουσιαση το φαινομενο να βγαινει ευκολα το καπακι οταν εβγαζες το κινητο απο τη τσεπη. Οποτε η SE το διορθωσε αυτο καπως υπερβολικα αλλα υπαρχει ενας ασφαλης τροπος να το βγαλεις χωρις να φοβασαι ως εξης:

α) Γυρνα το κινητο απο την πισω πλευρα με τις υπερυθρες να φαινονται προς τα σενα.

β) Κρατα με τα δυο χερια το κινητο εχοντας τους δυο δεικτες στις κατω γωνιες του κινητου (για κοντρα) και τους αντιχειρες πανω στο καπακι στη περιοχη δεξια και αριστερα των γραμματων "sson" του λογοτυπου Sony Ericsson στο υψος του φλας δεξια και νοητα αριστερα στο αντιστοιχο σημειο.

γ) Πιεσε ελαφρως και κανοντας κοντρα με τους δεικτες ανοιξε το καπακι. :)

 

Οσο αναφορα τα υπολοιπα:

1) Τα word αρχεια τα ανοιγει σχετικα γρηγορα και δοκιμασα ενα αρχειο word περιπου 1300kb.

 

2) Εμενα λειτουργει κανονικα χωρις προβλημα και παντα μου βγαζει το dialog box οταν κανω flip closed.

 

3) Στα tools οπου βρισκεται το control panel, connections κτλ.

 

4) Ειναι σαν manager για τα connections που εχεις με το P990i.

 

5) Θα πας στο Time & Date και θα κανεις click πανω στο "London" και θα διαλεξεις "Athens" και μετα θα ρυθμισεις την ωρα και μετα save.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ energetic. Θα δοκιμάσω αργότερα τις οδηγίες σου με το καπάκι γιατί πρέπει να κλείσω το κινητό και βαριέμαι να περιμένω 40 δευτ. να ανοίξει πάλι!

Αναφορικά με το Word μήπως φταίει το γεγονός ότι δεν έχω κάνει αναβάθμιση ή ότι το κείμενο που προσπαθώ να ανοίξω βρίσκεται στην κάρτα. Θα προσπαθήσω να το περάσω στο κινητό για να δω τι γίνεται...

Δυστυχώς το λεξικό δεν υπάρχει στα Εργαλεία. Προσπάθησα να το εγκαταστήσω και στην κάρτα αλλά τα ίδια μου κάνει δεν το βρίσκω πουθενά. Ίσως φταίει το πρόγραμμα τι να πω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

apo ton xeimona tin exw tin karta.kainourgia tin eixa parei....

aaa kai kati allo pou mou ekane extes... enw eixa full sima ksafnika dipla apo to sima emfanizetai mia mpalitsa (idrogeios sfaira) kai enw me pernan sinexeia thl , exw den dexomoun tipota.oute min. na paro den mporousa. lete na energopoihthike to 3g? gnorizei kaneis kati?

 

pantos se emena meta tin anavathmisi trwei kapoia kolimata.

Link to comment
Share on other sites

apo ton xeimona tin exw tin karta.kainourgia tin eixa parei....

aaa kai kati allo pou mou ekane extes... enw eixa full sima ksafnika dipla apo to sima emfanizetai mia mpalitsa (idrogeios sfaira) kai enw me pernan sinexeia thl , exw den dexomoun tipota.oute min. na paro den mporousa. lete na energopoihthike to 3g? gnorizei kaneis kati?

 

pantos se emena meta tin anavathmisi trwei kapoia kolimata.

 

Το 3G έχει σήμα μια άσπρη-θαλασσί έλλειψη.

Η υδρόγειος είναι σύνδεση wap, gprs, dialup ή ακόμα και wifi σε συνδυασμό με την κεραία του wifi.

Πιο πιθανό είναι να συνδέθηκες ή να ξέχασες συνδεδεμένη κάποια σύνδεση wap ή dial-up (αν έχεις ρυθμίσει κάποια)..

Link to comment
Share on other sites

Απευθύνομαι σε όσους έχουν κάνει την αναβάθμιση και είχαν εγκαταστήσει πρώτα το pc suite. Προτού κάναται την αναβάθμιση καταργήσατε την θύρα usb από pc suite και μετά κάνατε την αναβάθμιση, ή δεν είναι απαραίτητο. Είχατε κάποιο πρόβλημα με την αναβάθμιση γενικά; Ευχαριστώ:)
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, τυγχάνω και εγώ ένας "ευτυχισμένος";;; κάτοχος P990. Στην κατοχή μου είχα και τα P800 & P900.

Καλό δεν λέω το P990 αλλά:

 

1) Πού είναι η γραμματοσειρά ελληνικών για το business card scanning?

2) Τι ρυθμίσεις GPRS,WAP,3G πρέπει να κάνω? Η ΤΙΜ ούτε το Μ600 δεν έχει συμπεριλάβει στις ρυθμίσεις τις στο tim.gr

3) Καμία ιδέα για την εύρεση ονομάτων στα ελληνικά; Πρέπει να ψάχνουμε συνέχεια με τα πλήκτρα;

4) Πολλά kernel errors βρε παιδιά...

5) Αρχείο word 340 ΚΒ γιατί δεν ανοίγει;

6) Πώς μπορώ να κάνω εγκατάσταση θεμάτων;

 

Και αυτά είναι μόνο η αρχή.... Την πατήσαμε λέτε;;;

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ιδου το σφαλμα που μου βγαζει και δεν μπορω να μπω στα εισερχομενα μου παρα μονο με επανεκινηση αλλα και παλι μετα απο λιγη ωρα μου κανει τα ιδια.

υποψιν οτι του εκανα και format αλλα δεν του εκανε τιποτα ωστε να διορθωσει αυτο το προβλημα,φυσικα δεν του εχω φορτωσει τιποτα,οχι οτι υπαρχει κιολας τιποτα.

http://img160.imageshack.us/img160/3293/dsc00190dv7.th.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ιδου το σφαλμα που μου βγαζει και δεν μπορω να μπω στα εισερχομενα μου παρα μονο με επανεκινηση αλλα και παλι μετα απο λιγη ωρα μου κανει τα ιδια.

υποψιν οτι του εκανα και format αλλα δεν του εκανε τιποτα ωστε να διορθωσει αυτο το προβλημα,φυσικα δεν του εχω φορτωσει τιποτα,οχι οτι υπαρχει κιολας τιποτα.

http://img160.imageshack.us/img160/3293/dsc00190dv7.th.jpg

 

Δοκίμασες εντελώς σκέτο, μετά από φορματ, χωρίς το θεματάκι;

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα και παλι τα ιδια,λες να μου ετυχε να ειναι γκαντεμικο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, τυγχάνω και εγώ ένας "ευτυχισμένος";;; κάτοχος P990. Στην κατοχή μου είχα και τα P800 & P900.

Καλό δεν λέω το P990 αλλά:

 

1) Πού είναι η γραμματοσειρά ελληνικών για το business card scanning?

2) Τι ρυθμίσεις GPRS,WAP,3G πρέπει να κάνω? Η ΤΙΜ ούτε το Μ600 δεν έχει συμπεριλάβει στις ρυθμίσεις τις στο tim.gr

3) Καμία ιδέα για την εύρεση ονομάτων στα ελληνικά; Πρέπει να ψάχνουμε συνέχεια με τα πλήκτρα;

4) Πολλά kernel errors βρε παιδιά...

5) Αρχείο word 340 ΚΒ γιατί δεν ανοίγει;

6) Πώς μπορώ να κάνω εγκατάσταση θεμάτων;

 

Και αυτά είναι μόνο η αρχή.... Την πατήσαμε λέτε;;;

 

2) στο site της SE (το ελληνικό) υπάρχει ένας τομέας που διαλέγεις χώρα/δίκτυο, και σου στέλνει με SMS τις ρυθμίσεις για τα πάντα. Απο κεί έχω κατεβάσει 2 φορές τις ρυθμίσεις για wap/mms και λειτουργεί τζιτζι.

 

3) για την ευρεση ονομάτων με ανοιχτό πορτάκι, πήγαινε λίστα επαφών, και πίεσε όσες φορές χρειαστεί το πλήκτρο που θες μέχρι να εμφανιστεί ο ελληνικός χαρακτήρας. Πχ για να πας στο Κ , απλά πίεσε στο Hardware Πληκτρολόγιο το Κ 3 φορές.

 

4) το έχω λειώσει το τηλέφωνο, αλλά μόνο δυο φορές μου έβγαλε κέρνελ λάθος,και αυτό για εφαρμογές που ήταν στο backround.

 

6) Κατεβάζεις το θέμα που θέλεις, το βάζεις σε έναν φάκελο (εγώ προτιμώ το Αλλα) και απο κει με τον manager των αρχείων πας και το επιλέγεις. Σου λέει οτι είναι το τάδε θέμα, θες να το κανεις εγκατασταση? Προφανώς επιλέγεις Ναι, και μετά σε ρωτάει αν θες να το εφαρμόσεις κιόλας.

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα και παλι τα ιδια,λες να μου ετυχε να ειναι γκαντεμικο?

 

Δοκιμασες να τα σβησεις αυτα τα 3 μηνυματα και να το ξαναδοκιμασεις με αδεια τα εισερχομενα;

 

Παντως φιλε ευχομαι να μην εχεις προβλημα!

 

Παντως αν το πηρες απο το πλαισιο μπορεις να τους το πας μεσα σε 7 μερες και να σου δωσουν αλλο, αντικατασταση κανονικα και με το νομο... Βεβαια, στην πραξη δεν το εχω δοκιμασει ουτε εχω ακουσει κατι. Αλλα ακουγεται καλυτερο απο το σερβις της SE... εχω προσωπικες εμπειριες απο το σερβις της Καλλιθεας και ειναι για κλωτσιες! Δεν ξερω για αλλους, μην με φατε!

Link to comment
Share on other sites

ιδου το σφαλμα που μου βγαζει και δεν μπορω να μπω στα εισερχομενα μου παρα μονο με επανεκινηση αλλα και παλι μετα απο λιγη ωρα μου κανει τα ιδια.

υποψιν οτι του εκανα και format αλλα δεν του εκανε τιποτα ωστε να διορθωσει αυτο το προβλημα,φυσικα δεν του εχω φορτωσει τιποτα,οχι οτι υπαρχει κιολας τιποτα.

http://img160.imageshack.us/img160/3293/dsc00190dv7.th.jpg

 

 

 

Δεν δοκιμάζεις να κάνει αναβάθμιση λογισμικού πάλι? Έχω δει να λύνονται τα πιο κουλά προβλήματα έτσι!

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά και εμένα, μόνο ένα Kernel error μου έχει βγάλει, και το έχω κυριολεκτικά σκίσει. Είδωμεν!

Όσον αφορά τα θέματα, είναι ακριβώς όπως τα είπε ο φίλος mpampir, στο folder "Άλλα" του Mem.Stick τα βάζω και εγώ και παίζουν μία χαρά.

Το κουλό είναι ότι δεν αναγνωρίζει τα animated wallpapers, αν και ήμουν σίγουρος ότι θα δούλευαν και εδώ...Δεν πειράζει.

Να ρωτήσω κάτι: τα παιχνίδια Java σε ανάλυση 320x240 που έχω από το Κ800 παίζουν ή όχι (στο γραφείο δεν έχω καλώδιο, και η μπαταρία μου είναι στα τελευταία της για να δοκιμάσω με ΒΤ)

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά και εμένα, μόνο ένα Kernel error μου έχει βγάλει, και το έχω κυριολεκτικά σκίσει. Είδωμεν!

Όσον αφορά τα θέματα, είναι ακριβώς όπως τα είπε ο φίλος mpampir, στο folder "Άλλα" του Mem.Stick τα βάζω και εγώ και παίζουν μία χαρά.

Το κουλό είναι ότι δεν αναγνωρίζει τα animated wallpapers, αν και ήμουν σίγουρος ότι θα δούλευαν και εδώ...Δεν πειράζει.

Να ρωτήσω κάτι: τα παιχνίδια Java σε ανάλυση 320x240 που έχω από το Κ800 παίζουν ή όχι (στο γραφείο δεν έχω καλώδιο, και η μπαταρία μου είναι στα τελευταία της για να δοκιμάσω με ΒΤ)

τα παιχνίδια κατά 99% παίζουν αλλά δεν το έχω δοκιμάσει

για τα θέματα αφού τα κάνετε εγκατάσταση μετά μπορείτε να τα σβήστε από τον φάκελο που τα αποθηκεύσατε;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ με τιπότα (αλλά με τίποτα) να βγάλω το πίσω καπάκι (για να βγάλω κάρτα και να κάνω αναβάθμιση). Έχω δοκιμάσει τα πάντα, ακολούθησα ακριβώς τις οδηγίες του energetic, επιστράτευσα για βοήθεια την γυναίκα μου, αλλά κανένα αποτέλεσμα!!! Μόνο κατσαβίδι δεν έχω βάλει ακόμα. Την στιγμή αυτή που γράφω πονάνε τα δάχτυλά μου από την προσπάθεια.

 

Καμία ιδέα κανένας....πριν τα σπάσω!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ... :(

ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ:

Could not locate a Java Virtual Machine

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ SUN JAVA

PLEASE HELP

 

νην χρησιμοποιείς κεφαλαία να χαρείς, είναι σπάσιμο νέυρων. Έχεις κάνει restart μετά την εγκατάσταση της java? Εμένα που είχα κατεβάσει την java απλά σαν Plugin του Firefox, μια χαρά μου την βρήκε και λειτούργησε.

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Παντως οσο αναφορα τα Kernel errors, με το που βααλετε το Swiss Manager δε θα σας το βγαλει ξανα... Τουλαχιστον σε μενα εχω βρει την ησυχια μου!

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA AUTO POU DEN MPORO NA KATALABO KAI MOU EXEI SPASEI LIGO TA NEURA EINAI...OTAN MILAO TO THL...META APO MISO LEPTO OMILIAS...KANEI AUTOMATA ANOIXTI AKROASH...KAI TI PREPEI NA KANO GIA NA TO AFAIRESO???
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

νην χρησιμοποιείς κεφαλαία να χαρείς, είναι σπάσιμο νέυρων. Έχεις κάνει restart μετά την εγκατάσταση της java? Εμένα που είχα κατεβάσει την java απλά σαν Plugin του Firefox, μια χαρά μου την βρήκε και λειτούργησε.

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ... :(

 

ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ:

 

Could not locate a Java Virtual Machine

 

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ SUN JAVA

 

PLEASE HELP

 

Αν δεν πιάσει το restart που σου είπε ο φίλος παραπάνω, δοκίμασε να κλείσεις antivirus...

Το ίδιο μήνυμα μου έβγαζε και εμένα... μου είχε σπάσει τα νεύρα, δοκίμασα τα πάντα... μόλις έκλεισα το antivirus δούλεψε μια χαρά (Panda Antivirus)....

[sIGPIC][/sIGPIC]Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ.... Ο IVAN! ΕΦΥΓΕ ΣΤΙΣ 8-8-2006
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να τα σβησεις αυτα τα 3 μηνυματα και να το ξαναδοκιμασεις με αδεια τα εισερχομενα;

 

Παντως φιλε ευχομαι να μην εχεις προβλημα!

 

Παντως αν το πηρες απο το πλαισιο μπορεις να τους το πας μεσα σε 7 μερες και να σου δωσουν αλλο, αντικατασταση κανονικα και με το νομο... Βεβαια, στην πραξη δεν το εχω δοκιμασει ουτε εχω ακουσει κατι. Αλλα ακουγεται καλυτερο απο το σερβις της SE... εχω προσωπικες εμπειριες απο το σερβις της Καλλιθεας και ειναι για κλωτσιες! Δεν ξερω για αλλους, μην με φατε!

 

 

Πραγματι φιλε μου εχεις το δικαιωμα να αλλαξεις το κινητο εντος 7 ημερων απο την ημερωμηνια αγορας, μονο που θα πρεπει να ξερεις απο πριν αν εχουν συσκευες προς αντικατασταση.Οι περισσοτεροι λενε πως δεν εχουν ωστε να σε παραπεμψουν στην αντιπροσωπεια με ολα τα συνεπακολουθα δυστυχως.Σου προτεινω αν ειναι να το αλλαξεις, να πας εκει , να τους ρωτησεις και καλα οτι θες να αγορασεις ενα π990ι και να τους βαλεις να ψαξουν που υπαρχει ετοιμοπαραδωτο.Με το που βρεθει...τοτε ριξε την ιστορια και ζητα τα δικαιωματα σου!

 

 

Αν θες περαιτερο οδηγιες ρωτησε με φιλε μου......:happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...