Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11/9..... Η μερα της καταστροφης..... Τι διδυμοι πυργοι μου λετε.... Εδω ειναι το ζουμι.... Καλη μας επιτυχια φετος παιδια. Ελπιζω τουλαχιστον να παμε κ σε κανενα μιτινγκ, ε Κωστα?

 

Υπαρχει ιστοσελιδα με τις βασεις? Γιατι δεν τις παρακολουθησα, μλκια μου.....

 

http://www.ypepth.gr ;)

3o Λύκειο Ν. Σμύρνης Ολέ!

 

--- ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

11/9..... Η μερα της καταστροφης..... Τι διδυμοι πυργοι μου λετε.... Εδω ειναι το ζουμι.... Καλη μας επιτυχια φετος παιδια. Ελπιζω τουλαχιστον να παμε κ σε κανενα μιτινγκ, ε Κωστα?

 

Υπαρχει ιστοσελιδα με τις βασεις? Γιατι δεν τις παρακολουθησα, μλκια μου.....

 

http://rapidshare.de/files/30592295/baseis2006AEI_TEI.xls.html

Από εδώ τις κατεβάζεις;)

Link to comment
Share on other sites

Πο ποοο... Αγχόθηκα ακόμα περισσότερο σήμερα... Διάβαζα όλη μέρα και πήγα να γράψω μαθηματικά γενικής στο φροντιστήριο και δεν τα πήγα καλά :(
Link to comment
Share on other sites

ρε συ κωστα με το που ειδα τον τιτλο δεθηκε κομπος το στομαχι μου... με κατεστρεψες βραδυατικο...

 

Προσωπικα πιστευω οτι στα 6 μαθηματα θα τα παω καλα... βεβαια το απολυτηριο δεν ξερω με τι βαθμο θα το βγαλω... Αντε να δουμε...

 

αλλα το να κοψω internet βολτες κλπ το θεωρω υπερβολικο... Ολα με μετρο και θα την βγαλουμε...

Link to comment
Share on other sites

αλλα το να κοψω internet βολτες κλπ το θεωρω υπερβολικο... Ολα με μετρο και θα την βγαλουμε...

Εννοείται αυτό...:wacko:

Λίγο διάβασμα την ημέρα,επαναλήψεις Χριστούγεννα & Πάσχα και είστε μια χαρά...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ιδιωτικο...5ωρο μαθημα καθε μερα εως Παρασκευη και απο Τριτη κανονικο 7ωρο..Πικρα :( Σημερα η πρωτη μερα καλα ξεκινησε...6-7 ωρες διαβασμα για αυριο..Θα λαλησω μεχρι το τελος..Δεν την παλευουμε λεμεεεεεε:cry:

Σου συνιστώ να μη διαβάζεις 7 ώρες τη μέρα.

Και συ θα καείς και στο τέλος δε θα αποδώσεις.

 

Με μέτρο.Δε χρειάζονται υπερβολές αλλά πρόγραμμα.

Κάτι 7ωρα-10ωρα είναι για γέλια.Εχετε και μια ζωή να ζήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ποιο ακριβως νοημα δεν εχουν πιασει στα ιδιωτικα?Εσυ οταν εδινες δεν ξεκινησες φροντιστηριο πριν ξεκινησουν τα σχολεια?Ποια η διαφορα? :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

έχει δίκιο, ειδικά άμα δεν κάνεις φροντιστήριο και καλύπτεσαι στο ιδιωτικό έχεις και όλο το απόγευμα ελεύθερο.

Και εγώ σε ιδιωτικό πήγαινα όπου πραγματικά κάνανε μάθημα. Βέβαια πήγαινα και φροτιστήριο παράλληλα αλλά στην ουσία δεν μου έδωσε πολλά παραπάνω πράγματα απ'ότι το ιδιωτικό!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δίνω φέτος παιδιά... Έχω ήδη αρχίσει φροντιστήριο. Πίστευω πως αν στρωθούμε θα τα καταφέρουμε. Το θέμα είναι πως δεν έχω κατασταλάξει ακόμη στον στόχο μου... :worry:

 

 

Καλή μας επιτυχία!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δίνω φέτος παιδιά... Έχω ήδη αρχίσει φροντιστήριο. Πίστευω πως αν στρωθούμε θα τα καταφέρουμε. Το θέμα είναι πως δεν έχω κατασταλάξει ακόμη στον στόχο μου... :worry:

 

 

Καλή μας επιτυχία!

 

Kαμιά φορά είναι καλύτερα να μην έχεις στόχο (κάποια σχολή δηλαδή)

Εγώ που δεν είχα κάποιο στόχο είχα λιγότερο άγχος και απέδωσα περισσότερο ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαμιά φορά είναι καλύτερα να μην έχεις στόχο (κάποια σχολή δηλαδή)

Εγώ που δεν είχα κάποιο στόχο είχα λιγότερο άγχος και απέδωσα περισσότερο ;)

 

Ίσως να είναι κι έτσι. Άλλοι λένε πως χωρίς κάποιο στόχο δεν έχεις το κίνητρο για να προσπαθήσεις όσο μπορείς...

 

Μήπως υπάρχουν κάπου οι σχολές χωρισμένες ανα πεδίο; (αν έχουν και τις φετινές βάσεις ακόμη καλύτερα)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Τις βασεις τις βρηκα. Ειναι Εδω: http://briefcase.pathfinder.gr/browse/cmaniac/46559

 

Οσο για τα πεδια, αναμενω το τμημα ΣΕΠ του σχολειου μου.

Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή παιδιά! Και μην αγχώνεστε! Κάντε την προσπάθεια σας και όλα θα πάνε καλά!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, καμιά αλλαγή στα βιβλία?

 

stis genikhs pediaw exoun allaksei h koinwniologia kai se merika exei allaksei h yfh toy ekswfyllou! Kateuthinsh den phrame akoma

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, καμιά αλλαγή στα βιβλία?

 

stis genikhs pediaw exoun allaksei h koinwniologia kai se merika exei allaksei h yfh toy ekswfyllou! Kateuthinsh den phrame akoma

Ναι! Μερικά (τα περισσότερα που είναι έκδοση 2006) είναι πλαστικοποιημένα απ'έξω!:D

Link to comment
Share on other sites

stis genikhs pediaw exoun allaksei h koinwniologia kai se merika exei allaksei h yfh toy ekswfyllou! Kateuthinsh den phrame akoma

 

Καλά τα γενικής παιδείας θα μείνουν σε άριστη κατάσταση αν κρίνω από τα δικά μου. Για τα κατεύθυνσης είμαι περίεργος να μας πείτε, και εγώ:) !

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδεια και εγω σκεφτομαι να ξαναδωσω,εχω περασει στο τει πληροφορικης στη θεσσαλονικη,και σκεφτομαι να ξαναδωσω για πληροφορικη σε καποιο αει,αξιζει τον κοπο η να παω στο τει
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδεια και εγω σκεφτομαι να ξαναδωσω,εχω περασει στο τει πληροφορικης στη θεσσαλονικη,και σκεφτομαι να ξαναδωσω για πληροφορικη σε καποιο αει,αξιζει τον κοπο η να παω στο τει

 

Εγω θα σου προτεινα να πας στο Τει να δεις πως εχει η κατασταση αν σου φαινεται ενδιαφερον το αντικειμενο του και μετα αν δεις οτι δεν σου κανει "κεφι" τοτε ξαναδωσε....μην απορηπτεις ετσι τις καταστασεις που εχουν δημιουργηθει γιατι μπορει να βγεις και χαμενος.;) ;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...