Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σχεδον σε ολες λογικα πρεπει να δημοσιευτηκε η υλη!

 

Εγω πηρα μια τοπικη εφημεριδα και την ειχε την υλη!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε βγήκε :) Όσον αφορά τη Θεωρητική..Μπήκε άλλο ενα κομμάτι Εισαγωγή στα Αρχαία (Σωκράτης νομίζω) και ένα ακόμα κείμενο στα Λατινικά (το 46) χωρίς να αφαιρεθεί κάτι άλλο..Από την άλλη στην Ιστορία η ύλη ξεκινάει απο τη σελίδα 40κατι :p Κοινώς το εμπόριο (αρχή αρχή) είναι όλο έξω..Παράλληλα μπήκε άλλο ενα κεφάλαιο,το οποίο βρίσκεται στο τέλος του βιβλίου,που προστέθηκε φέτος..(Παρευξείνιος Ελληνισμός)

Στα Κείμενα βγήκε η "Μικρή Πράσινη Θάλασσα" και μπήκε ένα ποίημα του Καρυωτάκη..Θα ψυχοπλακωθούμε παλι... :rolleyes: Όλα τ'άλλα (Βιολογία,Έκθεση) παραμένουν ως έχουν απ'οσο είδα..

Αυτά εν ολίγοις :D Tώρα διάβασμα και επιτυχία σε όλους μας :)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία παιδιά!

 

Οσο παράξενο κι αν ακούγεται, τελειωνω φέτος τη σχολή μου και σκεφτομαι να ξαναδωσω πανελλήνιες για να πάω σε κάποια άλλη. Δυστυχώς με το 10% μαλλον δε γίνεται καθώς ενώ η βάση της μιας σχολής που ενδιαφέρομαι είναι 14.000 μορια περιπου, με το 10% ειναι 18.000:confused: :confused:

 

Ξερετε ποτε πρεπει να παω στ πρωην σχολειο μου να κανω τα χαρτια καινα δηλωσω και μαθηματα επιλογης; οταν πηγαινα εγώ ήταν γυρω στο Φεβρουάριο.

 

Τουλαχιστον τωρα θα δωσω μονο τα μαθηματα της κατεθυθνσης και ό,τι ειναι σχετικό με αυτήν, κι όχι ολα τα ασχετα που ειχα δωσει τοτε. :)

Link to comment
Share on other sites

distixws tha ksanadwsw kai egw fetos:( :cry: giati den perasa ekei pou ithela(astunomia).Fetos elpizw na eimai pio tyxeros...

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

distixws tha ksanadwsw kai egw fetos:( :cry: giati den perasa ekei pou ithela(astunomia).Fetos elpizw na eimai pio tyxeros...

 

Κάτι άλλο θα σε βάλει εκεί που θές, και αυτό δεν είναι η τύχη.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εξεταστεά ύλη 2006-2007

;)

:cry:

 

ΑΠΟΡΙΑ: Μα καλά, τα μάθηματα Χημεία- Βιοχημεία της τεχνολογικής κατεύθυνσης, τι το αναφέρουν και μάλιστα κυκλοφόρουν και έκδοση 2006

Από το βιβλίο «Χημεία» της Γ΄ Τάξης Ενιαίου Λυκείου Τεχνολογικής Κατεύθυνσης των Σ. Λιοδάκη, Δ. Γάκη κ. ά. έκδοση Ο.Ε.Δ.Β. 2006.

Αφού αυτά, όχι μόνο δεν τα δίνουμε πανελλαδικά, αλλά ούτε ενδοσχολικά πλέον.. :x:

 

 

 

 

-philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Θάφτηκε το θεματάκι :) Αισίως αύριο μπαίνει ο Νοέμβρης :( Πολύ γρήγορα πέρασε ο καιρός.. :( Έχουμε περίπου έξι μήνες..Πλησιάζει η στιγμή :D Πώς τα πάτε so far? :)
Link to comment
Share on other sites

τί να πω...κουράγιο...τα πέρασα κι εγώ αυτά

 

Me too;) ... Πάντως σημασία έχει να νιώθετε ξεκούραστοι τουλάχιστον μέχρι τα Χριστούγεννα:O .

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για σας,αλλα εγω εχω φρικαρει...πολυ πιο δυσκολα απο οτι περιμενα.

δεν ειναι δυσκολα... ειναι απλα παρα παρα πολλα και δεν προλαβαινουμε να τα αφομιωσουμε.. ειναι δυσκολη χρονια και απαιτει θυσιες.. απλα μετα σκεψου τι εχει να γινει για 5 τουλαχιστον χρονια.........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι,αυτο εννοω δυσκολα...θετικη εισαι?αν ναι,τοτε σιγουρα με καταλαβαινεις...

αυτη η φυσικη στο λαιμο μ καθετε,τα μαθηματικα 1000 φορες καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

ναι,αυτο εννοω δυσκολα...θετικη εισαι?αν ναι,τοτε σιγουρα με καταλαβαινεις...

αυτη η φυσικη στο λαιμο μ καθετε,τα μαθηματικα 1000 φορες καλυτερα.

τεχνολογικη ειμαι, αλλα η φυσικη ευκολη, παραδεξου το.. κ τα μαθηματικα τελεια αλλα παρα πολλα.. καλη μας επιτυχια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι,αυτο εννοω δυσκολα...θετικη εισαι?αν ναι,τοτε σιγουρα με καταλαβαινεις...

αυτη η φυσικη στο λαιμο μ καθετε,τα μαθηματικα 1000 φορες καλυτερα.

 

Με πεθαινε η φυσικη,και τελικα με εστειλε κιολας με 5,9:cry: :cry: ...Μαθηματικα πολυ καλυτερα,για τη φυσικη εχασα πληροφορικο ρε γαμωτο και απο τοτε τη μισησα:ρ :ρ

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...