Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προφανώς μόνο για το απλό Ν73, έτσι; Όχι για το ΜΕ.

 

Ναι μονο για το απλο ειναι..βαζοντας το product code του ME δεν βγαζει νεο firmware στο site της nokia...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

νέο λογισμικό (4.0735.3.0.2) για Ν73 στο σάιτ της Νόκια. Μόλις έκανα την αναβάθμιση αργότερα εντυπώσεις

Tί ημερομηνίας είναι το update; Πάντως το ειδικό site με τα F/W των κινητών της ΝΟΚΙΑ δεν έχει ενημερωθεί...Παραμένει σ΄αυτό της 4-7-2007....

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Ποσο κανει μια καινουρια μπαταρεια για το Ν73?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ποσο κανει μια καινουρια μπαταρεια για το Ν73?

 

Θα τη βρεις στα 45-48 ευρώ :scared: :shock: :cry: (μιλάω για γνήσια ΒΡ-6Μ).

Link to comment
Share on other sites

Ποσο κανει μια καινουρια μπαταρεια για το Ν73?
40€ :)

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003262

Link to comment
Share on other sites

Το πιστευεις οτι σημερα σκεφτομουν πως εχω να δω καιρο ποστ σου και να που με απαντησες εσυ..

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

νέο λογισμικό (4.0735.3.0.2) για Ν73 στο σάιτ της Νόκια. Μόλις έκανα την αναβάθμιση αργότερα εντυπώσεις

Πολύ καλή !!

 

Επιτέλους λειτουργεί και το GPS!

 

Εχει προεγκατεστημένο και το Nokia Maps !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή !!

 

Επιτέλους λειτουργεί και το GPS!

 

Εχει προεγκατεστημένο και το Nokia Maps !

 

Ποιο gps?

 

Προεγκετεστημενο το nokia maps?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Ποιο gps?

 

Προεγκετεστημενο το nokia maps?

Η προηγούμενη Εκδοση δεν συνεργαζονταν με τα εξωτερικά BlueTooth GPS πλήν της Nokia.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

o music player πως ειναι?Σαν τ ΜΕ ή του απλου?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

help εχω βαλει τα vista στο pc πως θα κανω την αναβαθμηση..??? δεν βρισκει το κινητο το usb..αν εχει ξερει κανεις γενικα με λειτουργικο vista πως κανουμε αναβαθμηση ας μου πει...thanks
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εβαλα μονο το update και το nemesis service (ετσι εκανα κ πριν τις αναβαθμησεις) τωρα θελει και το pc suite δλδ συγουρα??το pc δεν αναγνωριζει το κινητο αυτο ειναι το προβλημα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εβαλα μονο το update και το nemesis service (ετσι εκανα κ πριν τις αναβαθμησεις) τωρα θελει και το pc suite δλδ συγουρα??το pc δεν αναγνωριζει το κινητο αυτο ειναι το προβλημα..

Το Nemesis δεν το χρειάζεσαι πλέον εφόσον πέρασες την ελληνική γλώσσα.

Μόνο το PC Suite και το NSU χρειάζεσαι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα την αναβαθμηση τελικα χθες το βραδυ με το nokia updater και nemesis (nsu)...το pc suite δεν το ετρεξα καθολου και εγιναν ολα δηλαδη μια χαρα!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια ερώτηση: Πώς λέγεται αυτό το εξαρτηματάκι για το GPS για να το ψάξω στο internet? Τώρα που λέτε τόσα καλά για τη νέα αναβάθμιση, καιρός να αυξήσει τη λειτουργικότητά του το "υπέροχο καβουρδιστήρι" μας!! :lol:
“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια ερώτηση: Πώς λέγεται αυτό το εξαρτηματάκι για το GPS για να το ψάξω στο internet? Τώρα που λέτε τόσα καλά για τη νέα αναβάθμιση, καιρός να αυξήσει τη λειτουργικότητά του το "υπέροχο καβουρδιστήρι" μας!! :lol:

Τον δεκτή του GPS εννοείς;:confused:

Ψάξε ως Bluetooth GPS module ή Bluetooth GPS Receiver...:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ itchrist86 !! :D Το βρήκα. Αλήθεια, υπάρχει θέμα χρεώσεων ή είναι δωρεάν η λήψη πληροφοριών και σήματος; (Όπως φαίνεται, δεν έχω και μεγάλη γνώση του σπορ, ε; :rolleyes:)
“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ itchrist86 !! :D Το βρήκα. Αλήθεια, υπάρχει θέμα χρεώσεων ή είναι δωρεάν η λήψη πληροφοριών και σήματος; (Όπως φαίνεται, δεν έχω και μεγάλη γνώση του σπορ, ε; :rolleyes:)

Ανάλογα ποιο πρόγραμμα έχεις στο κινητό σου.

 

  • Το Nokia Maps είναι δωρεάν (χάρτες + πρόγραμμα), αλλά χρεώνει την πλοήγηση (πρέπει να αγοράσεις άδεια χρήσης).
  • Το Route 66 πρέπει να το πληρώσεις (ή να το βρεις στα γνωστά μαγαζιά....:shifty: σπασμένο) αλλά η πλοήγηση είναι δωρεάν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

help εχω βαλει τα vista στο pc πως θα κανω την αναβαθμηση..??? δεν βρισκει το κινητο το usb..αν εχει ξερει κανεις γενικα με λειτουργικο vista πως κανουμε αναβαθμηση ας μου πει...thanks

Δεξί Click και μετά Run as Administrator

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,ισως φανώ ανόητος αλλα έχω κατεβάσει καποια προγραματάκια για Ν73 music edition.απο οτι διαπιστωσα δεν μπορώ να κάνω σχεδόν κανενα εγκατάσταση βγάζοντας μου ενα μηνημα λέγοντας ''expired certificate''.απο ενα φίλο μου,έμαθα οτι πας στο app. manager/settings και επιλέγεις το online certificate check στο off. Το προβλημα όμως συνεχίζει μέχρι που δοκίμασα να εγκαταστλισω το SExplorer που το κατεβασα απο αυτο το site.Καμια ιδέα? μόλις αγόρασα το κινητο και έχω απελπιστεί.
Link to comment
Share on other sites

Tα προγραμματα που προσπαθεις να κανεις εγκατασταση στο κινητο σου εισαι σηγουρος πως ειναι για 3rd edition?

 

Eαν ναι.. γυρα την ημερομηνια προς τα πισω ανα 5 μηνες μεχρη να κανει εγκατασταση και μετα παλη κανονικα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...