Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.εχω το 3300 εδω και 3 εβδομαδες και ειναι ολα καλα παρατηρησα ομως κατι στο οποιο δεν φταιει το PDA αλλα το destinator.οταν πχ προχωραω στην πατησιων στο ρευμα προς πατησια μου επιτρεπει τις αριστερες στροφες που κανονικα απαγορευεται,προφανως αυτο πρεπει να ισχυει και σε αλλους μεγαλους δρομους.μπορειτε να το κοιταξετε να δουμε πως θα το αποφυγουμε αυτο?και κατι αλλο μια βαση για το αυτοκινητο που μπορουμε να βρουμε σε μαγαζι στην αθηνα γιατι δεν κανω αγορες μεσω internet

 

?????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα παιδες.Τελικα θα μου ερθει μεσα στην εβδομαδα η Artemis και ειναι καινουργια εκδοση με i Drive Navigator,φορτιστη αυτοκινητου και βαση αυτοκινητου.Ξερει καποιος τιποτα για την εκδοση αυτη?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Τελικα θα μου ερθει μεσα στην εβδομαδα η Artemis και ειναι καινουργια εκδοση με i Drive Navigator,φορτιστη αυτοκινητου και βαση αυτοκινητου.Ξερει καποιος τιποτα για την εκδοση αυτη?

Απο ποιο μαγαζι την παραγγειλες φιλε μου ???

Πολυ καλη εκδοση φενεται, το i drive ειναι καλο αλλα απο χαρτη Ελλαδας μην περιμενεις καλη καλυψη,,,,νομιζω οτι ο χαρτης της Ngi (destinator) εχει την μεγαλυτερη καλυψη κι'εγω ειμαι πολυ ευχαριτημενος για κρητη που το εχω δοκιμασει.

Επισης κοιταξε και σιγουρεψου να ειναι απο ace hellas για να εχεις και πληρη εξελληνισμο και πληρη υποστηριξη για την συσκευη σου.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιο μαγαζι την παραγγειλες φιλε μου ???

Πολυ καλη εκδοση φενεται, το i drive ειναι καλο αλλα απο χαρτη Ελλαδας μην περιμενεις καλη καλυψη,,,,νομιζω οτι ο χαρτης της Ngi (destinator) εχει την μεγαλυτερη καλυψη κι'εγω ειμαι πολυ ευχαριτημενος για κρητη που το εχω δοκιμασει.

Επισης κοιταξε και σιγουρεψου να ειναι απο ace hellas για να εχεις και πληρη εξελληνισμο και πληρη υποστηριξη για την συσκευη σου.

 

Φιλε Tony το περιμενω απο Tim και πριν εγκρινω την παραγγελια πηρα τηλ. την ACE και τους ρωτησα για αυτην την εκδοση και μου ειπαν οτι ολα οκ και να κανω την παραγγελια.Τωρα ο Θεος βοηθος...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Tony το περιμενω απο Tim και πριν εγκρινω την παραγγελια πηρα τηλ. την ACE και τους ρωτησα για αυτην την εκδοση και μου ειπαν οτι ολα οκ και να κανω την παραγγελια.Τωρα ο Θεος βοηθος...

Αφου μιλησες με την ace μην αγχωνεσαι καθολου. ολα θα ειναι καλα. δεν ξερω αμα εχεις μπει καθολου στο forum της ace (qtek και htc) αλλα ειναι πολυ εξυπηρετικοι και οτι προβλημα και να εχεις στο λυνουν και γρηγορα.

καλοριζικο εκ' των προτερων φιλε μου :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Αφου μιλησες με την ace μην αγχωνεσαι καθολου. ολα θα ειναι καλα. δεν ξερω αμα εχεις μπει καθολου στο forum της ace (qtek και htc) αλλα ειναι πολυ εξυπηρετικοι και οτι προβλημα και να εχεις στο λυνουν και γρηγορα.

καλοριζικο εκ' των προτερων φιλε μου :)

 

Thanhs Tony.Καθομαι σε αναμενα καρβουνα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Re paidia,epeidi leipw kairo!mipws vrethike kammia lysi me to elliniko smartdial sto ergaleio mas?kati eixe akoystei oti tha to diorthwsoyn!

 

Τίποτα το νεότερο.

Προς το παρόν βολεύομαι με το phone plus III.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Τελικα θα μου ερθει μεσα στην εβδομαδα η Artemis και ειναι καινουργια εκδοση με i Drive Navigator,φορτιστη αυτοκινητου και βαση αυτοκινητου.Ξερει καποιος τιποτα για την εκδοση αυτη?

 

Το τηλ φοβερο φιλε μου το i Drive Navigator ειναι οτι πιο αισχος κυκλοφορει στην αγορα αν μπορεις γυρισε το τηλ πισω πριν το ανοιξεις μερικα καλα το βελακη γυριζει γυρω γυρω σε χαμηλη ταχυτητα χαρτες παμπαλαιοι σου λενε να περασεις απεναντη ενω εχει νησηδα στην μεση σε δρομους που ποτε δεν τουσ εχω θυμηθη χωρις νησηδα. Το πιο βασικο το help desk τησ εταιριας πολλη εξυπηρετηκη αλλα σε τηλ απο 90.... με χρεωση 1.5 € /λεπτο με να καταλαβεις τη γινεται και να απαντησουν σου τρωνε κανε δυο λεπτα ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ACE ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΛΕΝΞΗ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αν καποις φιλος το εχει το προγραμα και ειναι ευχαριστημενος ας μας το πει αλλα να εχει χρησημοποιηση οποιδηποτε αλλο προγραμα α ασε που οπως προχορας το τηλ μπαινει σε safe mode για οικομια μπαταριας δεν εχουν φροντισει να απενςργοποιηται απο τη στιγμη που ανοιγει το προγραμα. Το χειροτερο προγραμα της αγορας με ακομα χειροτερους χαρτες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω όλους, μετα το κράξιμο που έφαγα :lol:

ανακάλυψα την χαρα του ipmart.

 

Να ρωτήσω κάτι πάλι!! εγκατέστησα το photocontacts pro

αλλά παρά το ότι έχω ορίσει ήχους στις κατηγορίες των επαφών μου δεν χτυπάει με τους αντίστοιχους ήχους. Ξέρει κανείς κάτι ???

Ελπίζω να μην είναι κάτι προφανές γιατι διαφορετικά ποιος σας ακούει πάλι :lol: :lol:

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω όλους, μετα το κράξιμο που έφαγα :lol:

ανακάλυψα την χαρα του ipmart.

 

Να ρωτήσω κάτι πάλι!! εγκατέστησα το photocontacts pro

αλλά παρά το ότι έχω ορίσει ήχους στις κατηγορίες των επαφών μου δεν χτυπάει με τους αντίστοιχους ήχους. Ξέρει κανείς κάτι ???

Ελπίζω να μην είναι κάτι προφανές γιατι διαφορετικά ποιος σας ακούει πάλι :lol: :lol:

Thanks

 

Αν το εγκατέστησες στην κάρτα μνήμης απεγκατέστησέ το και βάλτο στη μνήμη της συσκευής. Θα σου δουλέψει άψογα. Στην κάρτα τρώει πολλά κολλήματα και χρειάζεται το πρόγραμμα επανεκίνηση. Εγώ εκτός από ξεχωριστό ringtone σε αρκετές επαφές έχω βάλει και SMS tone και δουλεύουν κανονικότατα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Το τηλ φοβερο φιλε μου το i Drive Navigator ειναι οτι πιο αισχος κυκλοφορει στην αγορα αν μπορεις γυρισε το τηλ πισω πριν το ανοιξεις μερικα καλα το βελακη γυριζει γυρω γυρω σε χαμηλη ταχυτητα χαρτες παμπαλαιοι σου λενε να περασεις απεναντη ενω εχει νησηδα στην μεση σε δρομους που ποτε δεν τουσ εχω θυμηθη χωρις νησηδα. Το πιο βασικο το help desk τησ εταιριας πολλη εξυπηρετηκη αλλα σε τηλ απο 90.... με χρεωση 1.5 € /λεπτο με να καταλαβεις τη γινεται και να απαντησουν σου τρωνε κανε δυο λεπτα ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ACE ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΛΕΝΞΗ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αν καποις φιλος το εχει το προγραμα και ειναι ευχαριστημενος ας μας το πει αλλα να εχει χρησημοποιηση οποιδηποτε αλλο προγραμα α ασε που οπως προχορας το τηλ μπαινει σε safe mode για οικομια μπαταριας δεν εχουν φροντισει να απενςργοποιηται απο τη στιγμη που ανοιγει το προγραμα. Το χειροτερο προγραμα της αγορας με ακομα χειροτερους χαρτες

 

Σιγουρα?Μηπως εχει βγαλει καμια αλλη εκδοση πιο καινουργια?Παιδια καμια αλλη γνωμη για το i Drive Navigator?Να μαθουμε πριν την παθουμε!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια version ειναι και μαλιστα ο χαρτης τους εχει ενημερωθη πριν 10 μερες ας μην την πατησει κανενας αλλος Προγραματα για πλοηγηση ειναι ελαχιστα εως κανενα αυτη την στιγμη ας περιμενουμε της εξελιξεις σε 15 μερες θα υπαρξουν καινουργια προγραματα και update παλιων Ακομα και το destinator με τους πιο ενημερωμενους χαρτες εχει προβληματα Ας περιμενουμε και ας δουμε
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους μηπως ξερει κανεις κανενα προγραμμα για αναγνωριση γραφικου χαρακτηρα στα ελληνικα γιατι το μαμισιο εχει μονο τους αγγλικους χαρακτηρες?
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά,

9 στις 10 φορές όταν είμαι μέσα στο αμάξι και ανοίγω το Navigator δεν μπορεί να συνδεθεί (και φυσικά παίρνω την εκνευριστική φωνούλα να μου λέει "Ασθενές σήμα, παρακαλώ ελέγξτε την κεραία") και η οθόνη δείχνει τον τελευταίο χάρτη που είχε καταφέρει να βρει από το δορυφόρο. Αναρωτιέμαι αν είναι πρόβλημα του navigator (δηλαδή αν βάλω το destinator τα πράγματα θα βελτιωθούν?) ή αν η κεραία είναι λίγο αδύναμη. Να σημειώσω ότι όταν περπατάω στο δρόμο πιάνει μια χαρά (4 γραμμές σήματος πάνω αριστερά στην οθόνη). Αν χρησιμοποιήσω την εξωτερική κεραία που πουλάει η ACE θα βελτιωθούν τα πράγματα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια πιθανή βοήθεια

Επεξεργασία / Διαγραφή μηνύματος

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις φιμέ τζάμια στο αμάξι? Επηρεάζει αρκετά απ' ότι έχω διαβάσει παλιότερα.

Η εξωτερική κεραία θα βοηθήσει σίγουρα αλλά δεν νομίζω ότι πρέπει να προχωρήσεις τόσο πολύ, μια και όλοι μας (τουλάχιστον οι περισσότεροι) δεν χρησιμοποιούμε και έχουμε πολύ καλό σήμα.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά,

9 στις 10 φορές όταν είμαι μέσα στο αμάξι και ανοίγω το Navigator δεν μπορεί να συνδεθεί (και φυσικά παίρνω την εκνευριστική φωνούλα να μου λέει "Ασθενές σήμα, παρακαλώ ελέγξτε την κεραία") και η οθόνη δείχνει τον τελευταίο χάρτη που είχε καταφέρει να βρει από το δορυφόρο. Αναρωτιέμαι αν είναι πρόβλημα του navigator (δηλαδή αν βάλω το destinator τα πράγματα θα βελτιωθούν?) ή αν η κεραία είναι λίγο αδύναμη. Να σημειώσω ότι όταν περπατάω στο δρόμο πιάνει μια χαρά (4 γραμμές σήματος πάνω αριστερά στην οθόνη). Αν χρησιμοποιήσω την εξωτερική κεραία που πουλάει η ACE θα βελτιωθούν τα πράγματα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποια πιθανή βοήθεια

 

 

 

Είχα το ίδιο πρόβλημα και σε προηγούμενο ποστ μου συστήθηκε το παρακάτω (δεν ξέρω αν το έχεις κάνει ήδη). Τώρα όλα ΟΚ!

 

http://www.destinator.gr/forum/viewtopic.php?p=30596#30596

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε κανενα προγραμμα που να μπορω να αλλαζω τα εικονιδια στην οθονη οπως το wisbar advance π.χ?

 

Spb Pocket Plus :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το ilauncher:

 

http://www.sbsh.net/products/ilauncher/

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

μια καλησπερα κ απο μενα παιδια.

σκεφτομαι να το παρω αυτες τις μερες, που ληγει το συμβολαιο μου με την cosmote κ εχω περιπου 170€ επιδοτηση.

θα ειναι το πρωτο μου ppc, αλλα με τοσους γνωστες εδω, δε νομιζω να εχω προβλημα.

ξερει καποιος να μου πει, που περιπου βρισκεται η τιμη του αυτον τον καιρο?

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

μια καλησπερα κ απο μενα παιδια.

σκεφτομαι να το παρω αυτες τις μερες, που ληγει το συμβολαιο μου με την cosmote κ εχω περιπου 170€ επιδοτηση.

θα ειναι το πρωτο μου ppc, αλλα με τοσους γνωστες εδω, δε νομιζω να εχω προβλημα.

ξερει καποιος να μου πει, που περιπου βρισκεται η τιμη του αυτον τον καιρο?

 

 

Από 580 και πάνω ανάλογα με το πακέτο.

Skroutz it!

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...