Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το taster δεν εχει

το premium εχει 512

 

thank you!

Ερχεται με βαση στηριξης για το αμαξι και φορτιστη ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν δουλεύω το destinator pn και μπαίνει σε κατάσταση stand-by η συσκευή, όταν την επαναφέρω το destinator κολλάει :blink: . Υπάρχει κάποια λύση ?

 

Πάτα στο εικονίδιο της μπαταρίας μετά στην καρτέλα 'προχωρημένο', κατάργισε την επιλογή 'απενεργ. συσκευής εαν δεν χρησιμοποιείται για' και μετά δεν θα κλείνει η συσκευή. Πρόσεχε όμως, γιατί θα πρέπει κάθε φορά που κάνεις χρήση της συσκευής να την κλείνεις γιατί αν το ξεχάσεις θα μήνεις από μπαταρία. Εγω το αλλάζω κάθε φορά που χρειάζωμαι το destinator

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις καποιο προγραμμα για overclocking?
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

thank you!

Ερχεται με βαση στηριξης για το αμαξι και φορτιστη ?

 

δυστηχως και αυτα ερχονται μονο με την εκδοση premium

η taster εχει μονο τα απαραιτητα + δερματινη θηκη

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις καποιο προγραμμα για overclocking?

xcpuscalar 3.

Μονο η 3 εκδοση υποστηρίζει OMAP.

EΠίσης υπάρχει ένα OMAPclocker ¨η κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Όταν δουλεύω το destinator pn και μπαίνει σε κατάσταση stand-by η συσκευή, όταν την επαναφέρω το destinator κολλάει :blink: . Υπάρχει κάποια λύση ?

 

Πάτα στο εικονίδιο της μπαταρίας μετά στην καρτέλα 'προχωρημένο', κατάργισε την επιλογή 'απενεργ. συσκευής εαν δεν χρησιμοποιείται για' και μετά δεν θα κλείνει η συσκευή. Πρόσεχε όμως, γιατί θα πρέπει κάθε φορά που κάνεις χρήση της συσκευής να την κλείνεις γιατί αν το ξεχάσεις θα μήνεις από μπαταρία. Εγω το αλλάζω κάθε φορά που χρειάζωμαι το destinator

 

Αυτό το πρόβλημα λύνεται με το Destinator 6 (που θα δοθεί δωρεάν στους χρήστες του pn). Μέχρι τότε μπορείς να κάνεις αυτό που σου πρότεινε ο ioterl ή να χρησιμοποιήσεις τρίτα λογισμικά όπως το πολύ καλό freeware mort saver

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για την έκδοση από Dynax έχουμε κάνα νεότερο????

Αν διατίθεται στην αγορά ? .Κοίταξα στον Γερμανό που κάποιος είχε γράψει ότι θα το φέρει αλλά δεν βρήκα τίποτα.

Αλήθεια η τιμή των 620 που γράφτηκε ήταν με το destinator μέσα στην τιμή ή ήταν για κάτι σαν την έκδοση taster?

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανεις να τρεξει με επιτυχια το ΤΟΜΤΟΜ που ειναι προεγκατεστημενο ?

δοκιμασα να περασω καποιους χαρτες αλλα ειτε ζηταει ενεργοποιηση ειτε λεει πως δεν βρισκει χαρτες...

δοκιμασα και να το απεγκαταστησω και περασα δοκιμαστικα σπασμενη εφαρμογη και τους ιδιους χαρτες αλλα και παλι αποτυχια...

Link to comment
Share on other sites

Taster me premium ekdosh exoun diafora timhs?

η premium δεν εχει χαρτες ελλαδος αν σε ενδιαφερει μονο ευρωπης

εδω στην ελλαδα η διαφορα ειναι 70 ευρω με το navimate και καρτα 512mb

αν δεν σου αρεσει το navimate και θελεις destinator καλυτερα να παρεις την taster apo expansys η την απλη εκδοση εδω με ελληνικο μενου

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανεις να τρεξει με επιτυχια το ΤΟΜΤΟΜ που ειναι προεγκατεστημενο ?

δοκιμασα να περασω καποιους χαρτες αλλα ειτε ζηταει ενεργοποιηση ειτε λεει πως δεν βρισκει χαρτες...

δοκιμασα και να το απεγκαταστησω και περασα δοκιμαστικα σπασμενη εφαρμογη και τους ιδιους χαρτες αλλα και παλι αποτυχια...

η αληθεια ειναι οτι αφου το εγκατεστησα το εβγαλα μετα απο λιγο αν και μου αρεσε πολυ αλλα δεν εχει χαρτες

η εκδοση της ace αλλα και αυτη η taster δινει το τομ-τομ με μια χωρα της ευρωπης που διαλεγεις και αυτο γινεται μεσα απο το site της τομ-τομ

μονο στην εκδοδη premium εχει ολους τους χαρτες της δυτικης ευρωπης προεγκατεστημενους

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

xcpuscalar 3.

Μονο η 3 εκδοση υποστηρίζει OMAP.

EΠίσης υπάρχει ένα OMAPclocker ¨η κάτι τέτοιο.

 

ευχαριστω να σαι καλα.:D

History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

o0 omg...kai auto gia mia kartoula 512 k fortisti autokinitou??

Kάρτα 512

Φορτιστή αυτοκινήτου

Εξωτερική κεραία GPS

Πλήρεις χάρτες ΤΟΜΤΟΜ.

 

H ελληνική έκδοση (ACE Hellas) είναι η taster, άσχετα αν κοστίζει 700 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Kάρτα 512

Φορτιστή αυτοκινήτου

Εξωτερική κεραία GPS

Πλήρεις χάρτες ΤΟΜΤΟΜ.

 

H ελληνική έκδοση (ACE Hellas) είναι η taster, άσχετα αν κοστίζει 700 ευρώ.

η ελληνικη εκδοση η taster κοστιζει 619ευρω η (premium) me navimate kai 512mb Καρτα δεν εχει 700 αλλα 699:lol:

παντως εγω εχω και το navimate και το destinator και το destinator ειναι σιγουρα καλυτερο μεχρι στιγμης ,νομιζω οτι καλυτερα ειναι να παρεις την απλη εκδοση ειτε παρεις απο Ελλαδα ειτε απο expansys

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

loipon...gia na katalabo

h taster ekdosh exei apla to navimate xwris kartes fortistes autokinitou kai mono ena xarth epiloghs TOM TOM

kai exei 619 euro??h 699?

h premium exei kanonika to navimate to TOM TOM mazi me olous tous eurwpaikous xartes 512 mnhmh fortisth atokinitou

kai ekswterikh keraia gps??kai exei 699?? h parapanw

kala ta lew?eeee ta mperdepsa...sry

[sIGPIC][/sIGPIC]Shane <3 Love Them And Leave Them!
Link to comment
Share on other sites

η ελληνικη εκδοση η taster κοστιζει 619ευρω η (premium) me navimate kai 512mb Καρτα δεν εχει 700 αλλα 699:lol:

παντως εγω εχω και το navimate και το destinator και το destinator ειναι σιγουρα καλυτερο μεχρι στιγμης ,νομιζω οτι καλυτερα ειναι να παρεις την απλη εκδοση ειτε παρεις απο Ελλαδα ειτε απο expansys

Δίκιο έχεις οτι κάνει 619 την ξέχασα αυτή την έκδοση, η οποία όμως δεν είναι καν taster.

Η taster περιλαμβάνει το πρόγραμμα TomTom και δωρεάν έναν χάρτη της ευρώπης.

Link to comment
Share on other sites

loipon...gia na katalabo

h taster ekdosh exei apla to navimate xwris kartes fortistes autokinitou kai mono ena xarth epiloghs TOM TOM

kai exei 619 euro??h 699?

h premium exei kanonika to navimate to TOM TOM mazi me olous tous eurwpaikous xartes 512 mnhmh fortisth atokinitou

kai ekswterikh keraia gps??kai exei 699?? h parapanw

kala ta lew?eeee ta mperdepsa...sry

 

Το navimate ξέχνα το οτι υπάρχει, είναι για πέταμα.

Premium έκδοση δεν υπάρχει στην Ελλάδα.

Aν σε ενδιαφέρει υπάρχει μόνο από εξωτερικό και κοστίζει 700 euros.

Link to comment
Share on other sites

heee thx johner :)

opote thelw den thelw...thn taster tha parw...

k pes oti to pernw apo ekswteriko...ante na bgaleis akri me px Germanika windows...naaa -.-!! anywayz!

thx

[sIGPIC][/sIGPIC]Shane <3 Love Them And Leave Them!
Link to comment
Share on other sites

heee thx johner :)

opote thelw den thelw...thn taster tha parw...

k pes oti to pernw apo ekswteriko...ante na bgaleis akri me px Germanika windows...naaa -.-!! anywayz!

thx

 

Mπορείς να το πάρεις από εδώ αν δε σε ενοχλεί το αγγλικό μενού.

Αν έχεις και εταιρικό ΑΦΜ 468 ευρώ δεν είναι καθόλου άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για την έκδοση από Dynax έχουμε κάνα νεότερο????

Αν διατίθεται στην αγορά ? .Κοίταξα στον Γερμανό που κάποιος είχε γράψει ότι θα το φέρει αλλά δεν βρήκα τίποτα.

Αλήθεια η τιμή των 620 που γράφτηκε ήταν με το destinator μέσα στην τιμή ή ήταν για κάτι σαν την έκδοση taster?

 

Kαλώς μπήκα και εγώ στο forum guys!

Παρακολουθώ αυτό το thread από τότε που ξεκίνησε και έχω πάθει πλάκα με το εν λόγω HTC. Περιμένω πως και πως την cosmote να το διαθέσει για επιδότηση και φυσικά μόνο με destinator.

 

Xθες μίλησα με dynax και μου είπαν ότι από Δευτέρα θα υπάρχει διάθεση στα καταστήματα και μάλιστα μου είπε ότι θα έχει 3 πακέτα διαφορετικά αλλά και απιλογή αγοράς μόνο της συσκευής. Δεν ήταν σε θέση ακόμη να μου πεί ποιά προγράμματα GPS θα περιλαμβάνει αλλά σίογυρα όχι το Navimate. Eις αναμονή λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης όταν τους ρώτησα εγώ για το αν θα υπάρχει destinator μου είπαν ότι η dynax δεν έχει ανακοινώσει κάτι τέτοιο και ότι αυτό είναι φήμες...

 

2ο Eπίσης, έχω διαβάσει ότι στις γιορτές τα καταστήματα ηλεκτρονικών θα κάνουν TPEΛEΣ ΠPOΣΦOPEΣ (για πρώτη φορά ίσως τόσο μεγάλες) γενικώς και υπάρχει φυσικά πιθανότητα να δούμε και κάτι σε αυτό τον τομέα οπότε θα συνιστούσα σε όλους τους μελλοντικούς HTC wannabes (μαζί και εμένα) να περιμένουμε λίγο ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...