Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να το συγχρονισω μεσω bluetooth με τον υπολογιστη μου (Vaio) οσο και να προσπαθω δεν τα εχω καταφερει
Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορησε και μια εφαρμογη της htc το x-button που κλεινει εντελως την εφαρμογη οταν παταμε το x.

ειναι freeware και νομιζω ειναι χρησιμη

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορησε και μια εφαρμογη της htc το x-button που κλεινει εντελως την εφαρμογη οταν παταμε το x.

ειναι freeware και νομιζω ειναι χρησιμη

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55776&page=66

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορησε και μια εφαρμογη της htc το x-button που κλεινει εντελως την εφαρμογη οταν παταμε το x.

ειναι freeware και νομιζω ειναι χρησιμη

 

Πάντως όποιος έχει εγκαταστήσει το iLauncher έχει κι αυτό τη δυνατότητα να κλείνει τις εφαρμογές πατώντας το x και μάλιστα ακόμα καλύτερα μπορούμε να ορίσουμε στο πλήκτρο ok του pda μας να χρησιμοποιεί κι αυτό ένα utility που συμπεριλαμβάνεται με το iLauncher και να κλείνει το πρόγραμμα τελείως πατώντας το αντί να το κάνει minimize όπως πριν.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό κατάστημα προτείνετε για φτηνή αγορά micro sd για το κινητό μας;

http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_210&products_id=1953

απο τα πιο καλα και φτηνα καταστηματα

Link to comment
Share on other sites

Προς όσους έχουν πρόβλημα να συνδεθούν στο internet μέσω του καλωδίου ή bluetooth:

 

Απεγκαταστήστε το Activesync 4.2 και εγκαταστήστε το Activesync 4.1

Aυτό θα σας λύσει όλα σας τα προβλήματα!

(credits go to jimbrav @ qtek forum) :)

 

Δεν χρειάζεται βάλτε αυτό στην registry και θα δουλεύει μια χαρά και το Activesync 4.2 απλώς αλλάξτε το όνομα από LSPvalue.txt σε LSPvalue.reg

Link to comment
Share on other sites

επειδή πολλά ακούστηκαν και γράφτηκαν σχετικα με τα Vodafone shops και επειδή όπως βλέπετε έχω ήδη βάλει ως avatar το Ρ3300, θα ήθελα σας παρακαλώ να μου αναφέρετε ενδεικτικά τιμές που το πήρατε και απο ποιά καταστήματα, για να απευθυνθω και εγω εκεί.

Επίσης θα ήταν καλό να αναφέρεται και το αν κάποιος πέτυχε κανένα καλό πωλητή σε αυτά τα καταστήματα γιατί τώρα τελευταία εγω προσωπικά έχω πήξει στην ξανθια με κόκκινο βαμένο νύχι που πιάνει το PDA και με το αλλο χέρι φτιάχνει το μαλλί.....

Ευχαριστώ, ενδιαφέρομαι άμεσα και για τον καφέ..... οπότε μόλις μου απαντήσετε θα joinαρω και εγώ στο κλαμπ σας....

:D

Link to comment
Share on other sites

προγραμματα που εχω εγκαταστησει και δεν εχω κανενα προβλημα το κινητο παει πολυ γρηγορα χωρις ουτε ενα κολλημα¨

ilauncher εσωτ μνημη

pocketbreeze εσωτ μνημη

weather panel καρτα μνημης

memmaid καρτα

resco explorer καρτα

resco registry καρτα

resco today plugin εσωτ μνημη

resco ftp καρτα

sprite backup καρτα

pocket mechanic καρτα

destinator 6 καρτα

navimate 2.0.6 καρτα

wisbar advance εσωτ μνημη

ptravel alarm εσωτ μνημη

spb arcaball καρτα

αυτα ειναι και στο τρεχον configuration που εχω κανει λειτουργουν χωρις το παραμικρο προβλημα

εχω βαλει και εχω βγαλει και αλλα πολλα χωρις προβληματα οπως

pocket max phonealarm

pocket weather

tweaks2k

deathdrive hires (προσοχη μη το βαλετε σε 400mhz επεξεργαστη δεν παιζει)

skype

handy menu

οπως και arketa tools του VJ apo to xda forum gia shortcuts κτλ..

ολα δουλευαν αψογα αλλα μπορει να εκαναν την ιδια δουλεια με καποια αλλα και τα εβγαλα

εχω επισης πολλα θεματα και skins του wa2 και mp3

omapclοck δεν εχω βαλει ακομα να δοκιμασω γιατι με την χρηση που του κανω η ταχυτητα με ικανοποιει υπαρχουν σιγουρα και αλλα που εχω ξεχασει

αυτα ελπιζω να βοηθησα...

 

φιλε μου δες εδω http://pocketnow.com/index.php?a=portal_detail&t=reviews&id=885&p=3

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να αγοράσουμε το κινητό χωρίς το προγραμμα πλοήγησης που περιέχει και να βάλουμε το Destinator χωρις να υπάρχει πρόβλημα λειτουργίας?? Αν ναι απο ποιο κατάστημα εντός Ελλάδας??

 

Καλημέρα και απο μένα. Στο ΠΛΑΙΣΙΟ Λαρισας την Παρασκευή το έδινε σε 2 εκδόσεις: μία με το Ναβιμειτ στα 749, και μια σκετο στα 699. Τελικα εγω κατέληξα στο "σκετο" στο Κοσμοτε 180΄και μου βγηκε 470€, ενώ με Ναβιμειτ στο ιδιο προγραμμα ήθελε 540.Θα το παρω σε 2 εβδομαδες ομως, γιατι εκανα και φορητοτητα ταυτοχρονα.

Επίσης απλα να αναφερω πως πριν 7 μερες στο Λονδίνο σε πολυκαταστημα το είδα -σε Premium pack όμως- 600 Λιρες. Ο πωλητης ευγενεστατος το ανοιξε και εβαλα μέχρι κ την Sim τη δικη μου και πηρα τηλεφωνα να δω την αποδοση του ως τηλεφωνο.

Ανυπομονώ να το πάρω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα. Στο ΠΛΑΙΣΙΟ Λαρισας την Παρασκευή το έδινε σε 2 εκδόσεις: μία με το Ναβιμειτ στα 749, και μια σκετο στα 699. Τελικα εγω κατέληξα στο "σκετο" στο Κοσμοτε 180΄και μου βγηκε 470€, ενώ με Ναβιμειτ στο ιδιο προγραμμα ήθελε 540.Θα το παρω σε 2 εβδομαδες ομως, γιατι εκανα και φορητοτητα ταυτοχρονα.

Επίσης απλα να αναφερω πως πριν 7 μερες στο Λονδίνο σε πολυκαταστημα το είδα -σε Premium pack όμως- 600 Λιρες. Ο πωλητης ευγενεστατος το ανοιξε και εβαλα μέχρι κ την Sim τη δικη μου και πηρα τηλεφωνα να δω την αποδοση του ως τηλεφωνο.

Ανυπομονώ να το πάρω....

 

Νομιζω οτι απο οποιο ΠΛΑΙΣΙΟ και να το αγορασεις η τιμη ειναι μια http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=897876

699 και οχι 749 .Τουλαχιστον ετσι ξερω οτι ισχυει με τις αλυσιδες καταστηματων ,μου κανει εντυπωση που σου ειπαν 749 ευρω αφου η εκδοση που εχουν ειναι μια με το Navimate και κανει 699

Link to comment
Share on other sites

Mμμμ μάλλον εχεις δίκιο. Παδια μάλλον 699 με ναβιμειτ και 749 με ντεστινέιτορ????Πολύ πιθανό, και χιλια συγνωμη αν μπέρδεψα καποιους...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα. Στο ΠΛΑΙΣΙΟ Λαρισας την Παρασκευή το έδινε σε 2 εκδόσεις: μία με το Ναβιμειτ στα 749, και μια σκετο στα 699. Τελικα εγω κατέληξα στο "σκετο" στο Κοσμοτε 180΄και μου βγηκε 470€, ενώ με Ναβιμειτ στο ιδιο προγραμμα ήθελε 540.Θα το παρω σε 2 εβδομαδες ομως, γιατι εκανα και φορητοτητα ταυτοχρονα.

Επίσης απλα να αναφερω πως πριν 7 μερες στο Λονδίνο σε πολυκαταστημα το είδα -σε Premium pack όμως- 600 Λιρες. Ο πωλητης ευγενεστατος το ανοιξε και εβαλα μέχρι κ την Sim τη δικη μου και πηρα τηλεφωνα να δω την αποδοση του ως τηλεφωνο.

Ανυπομονώ να το πάρω....

 

το 'σκέτο' σε τουλάχιστον 2 καταστήματα του πλαισίου που έχω δει στην Αθήνα πάνε για 620€. Σε ηλεκτρονικά καταστήματα μπορείς να το βεις ακόμα πιο φθηνά

Link to comment
Share on other sites

 

Και λοιπόν; :blink:

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θέλει να τονίσει το πόσο σχετική μπορεί να είναι μια φράση όπως "πάει ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ". Και μάλλον ήθελε να σας πειράξει λίγο :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Destinator στις ρυθμίσεις του GPS, ενώ επιλέγω πρωτόκολλο SIRF και ταχύτηδα δεδομένων 4800, αυτό το γυρνάει αυτόματα σε ΝΜΕΑ και 115200. Βέβαια τους δορυφόρους τους βρίσκει κανονικά. Έτσι πρέπει να γίνεται; το SIRF δεν είναι πιο αποτελεσματικό στον εντοπισμό θέσης απο το ΝΜΕΑ;
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για την εφαρμογή /αρχεία που μπαίνουν στο Destinator και έχουν τις κάμερες και τα ραντάρ. Μπορεί κάποιος φίλος να βοηθήσει μέσω Link ?
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για την εφαρμογή /αρχεία που μπαίνουν στο Destinator και έχουν τις κάμερες και τα ραντάρ. Μπορεί κάποιος φίλος να βοηθήσει μέσω Link ?

 

 

Thn efarmogh agorasethn apo to eshop ths NGI http://www.ngi.gr/

tis kameres kai ta updates apo edw http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=729

Link to comment
Share on other sites

Thn efarmogh agorasethn apo to eshop ths NGI http://www.ngi.gr/

tis kameres kai ta updates apo edw http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=729

 

 

Ευχαριστώ πολύ . Την εφαρμογή την έχω ήδη απλά δεν θυμόμουν που μπορούσα να βρω τις κάμερες ... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι νέος στο forum και νέος κάτοχος του P3300.

 

Δεν ξέρω αν το navimate είναι τόσο απαράδεκτο όσο ακούγεται, πάντως σε εμένα δεν τρέχει καν! Η εφαρμογή ανοίγει και παγώνει...

Έχει κανείς κάποια ιδέα?

 

Πάντως το tomtom παίζει μια χαρά. Κατέβασα και τον έναν δωρεάν χάρτη που παρέχει (Αθήνα) και φαίνεται καλό, αν εξαιρέσει κανείς του λατινικούς χαρακτήρες στις περιοχές και στους δρόμους.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ρε παιδια τι καρτες μνημης παιρνει;αλλοι μου λενε mini sd και αλλοι micro sd:blink:προσωπικα το πηρα πριν λιγο 619 απο πλαισιο,ειχα και 170Ε επιδοτηση οποτε μια χαρα!!!!
Link to comment
Share on other sites

:D :D micro sd καρτες παιρνει, αντε εμεις μαλλον εχουμε ιδια γουστα μετα απο s100 και 2020i τωρα p3300.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...