Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oταν ανοίγεις κάποιο παιχνίδι στο Μame εμφανίζεται μια μαυρη οθόνη που αναφέρει να πατήσεις οκ αν είσαι ο νόμιμος κάτοχος ή esc αν οχι για να ξεκινήσει. Πως στο καλό πατάμε οκ εφόσον δεν μπορούμε να ανοίξουμε το πληκτρολόγιο;
Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Oταν ανοίγεις κάποιο παιχνίδι στο Μame εμφανίζεται μια μαυρη οθόνη που αναφέρει να πατήσεις οκ αν είσαι ο νόμιμος κάτοχος ή esc αν οχι για να ξεκινήσει. Πως στο καλό πατάμε οκ εφόσον δεν μπορούμε να ανοίξουμε το πληκτρολόγιο;

 

Στα νόκια πάντως, πατάς αριστερά και δεξιά στο πλήκτρο κατευθήνσεων. Οπότε στο HTC δοκίμασε να περιστρέψεις την ροδέλα.

 

Αλήθεια, πως κατάφερες να σου τρέξει το ρομ; Ποιο παιχνίδι είναι; Σου ανοίγουν όλα τα παιχνίδια; Εμένα κανένα μέχρι τώρα :(

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στα νόκια πάντως, πατάς αριστερά και δεξιά στο πλήκτρο κατευθήνσεων. Οπότε στο HTC δοκίμασε να περιστρέψεις την ροδέλα.

 

Αλήθεια, πως κατάφερες να σου τρέξει το ρομ; Ποιο παιχνίδι είναι; Σου ανοίγουν όλα τα παιχνίδια; Εμένα κανένα μέχρι τώρα :(

ego katafere kai ebala kapoia paixnidia kai etreksan kanonika kai rithmisa ta koumpia apo tin arxi opos me boleboun ,prosoxi xreiazetai ena koumpi gia coins, kai epeksa kanonika

:spider: thanks
Link to comment
Share on other sites

Gia hara se olous!!!!

 

Meta apo pano 1 mina apousias (irtha diakopes Ellada) zitao mia hari gia teleftea fora....

Teleftea, giati poulisa to Artemaki (ki eho dosi leptomeries tou forum se afton pou to pire, opote etimastite na sas prixi allos psaras sintoma :p) kai perimeno to Cruise.

 

Sas parakalo pes te mou to link gia na vro tin elliniki magiremeni ROM...

 

Efharisto gia oli ti voithia sas olo ton telefteo hrono...eprixa arketous me tis erotisis mou, alla elpizo na voithisa kai kapious me tis apantisis pou elava ego kathos kai aftes pou edosa se dikes tous erotisis.

 

Kali sinehia ki elpizo na ta poume se allo forum.....(pithanon stou Cruise :)

Link to comment
Share on other sites

.....

 

Sas parakalo pes te mou to link gia na vro tin elliniki magiremeni ROM...

 

......

 

Εχεις δυο επιλογες.

Μια ειναι η ROM που εφτιαξε ο Meschle και μια που εφτιαξε ενας Ελληνας μαγειρας

Link to comment
Share on other sites

Γιεα σας παιδιά μήπως κάποιος μπορεί να με βοηθήσει ? Βρήκα ένα p3300 γεμανικό πώς μπορώ να του βάλω wm6 και ελληνικά ? Απο την htc τα κατέβασα

αλλά δεν εγκαθηστούνται μου βγάζει σφάλμα

Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

Γιεα σας παιδιά μήπως κάποιος μπορεί να με βοηθήσει ? Βρήκα ένα p3300 γεμανικό πώς μπορώ να του βάλω wm6 και ελληνικά ? Απο την htc τα κατέβασα

αλλά δεν εγκαθηστούνται μου βγάζει σφάλμα

 

Πρέπει να το ξεκελιδώσεις πρώτα. Δες εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311403

Μετά του περνάς όποια rom θέλεις.

Άν του περάσεις official φυσικά σε επόμενο flashαρισμα θα πρέπει να το ξεκλειδώσεις πάλι με τον ίδιο τρόπο.

Προσεκτικά πάντα και καλή επιτυχία. :)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

fishfemale thelei na exeis to MEGA MAME C3 oxi to aplo

 

Το γράφω στο Google όπως ακριβώς μου το παραθέτεις, αλλά δεν το βρίσκω πουθενά. Έχεις κάποιο link;

 

 

Α και κάτι άλλο... Το p3350 αρνείται πεισματικά να συνδεθεί σε free wifi στο οποίο το λαπτοπ συνδέεται χωρίς πρόβλημα... Γιατί συμβαίνει αυτό;

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως την εχει δοκιμάσει κάποιος αυτή τη μπαταρία?

http://www.batteries.gr/product_info.php?products_id=2083

 

Ayto me endiaferei kai emena poly, giati ka8e vrady xreiazomai fortish :(

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μήπως την εχει δοκιμάσει κάποιος αυτή τη μπαταρία?

http://www.batteries.gr/product_info.php?products_id=2083

εχω παρει αρκετες μπαταριες απο την δησιο,ειναι πολυ αξιοπιστες και ποτε δεν ειχα προβλημα(δεν δουλευω στο μαγαζι:D )
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους σας

Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας !

βρηκα ΗΤC Ρ 3300 μεταχειρισμενο απο γνωστο 230 ευρω( με καινουργια μπαταρια και καρτα 512 με γνησιο προγραμμα πλοηγησης οπως το ειχε παρει (η τομ τομ ή I GO δεν ειμαι σιγουρος) )

Ειναι σχετικα σε καλη κατασταση με λιγες γρατζουνιες φυσικα και τις φυσικες φθορες που μπορει να εχει ενα κινητο. Κατα τα αλλα λειτουργει κανονικα

 

Το θεμα ειναι οτι σκεφτομαι για να παρω gps μηπως ειναι καλη ευκαιρια να εχω και τα 2 (και κινητο)??? to gps δεν 8α το πολυχρησιμοποιω

 

ακουω γνωμες

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους σας

Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας !

βρηκα ΗΤC Ρ 3300 μεταχειρισμενο απο γνωστο 230 ευρω( με καινουργια μπαταρια και καρτα 512 με γνησιο προγραμμα πλοηγησης οπως το ειχε παρει (η τομ τομ ή I GO δεν ειμαι σιγουρος) )

Ειναι σχετικα σε καλη κατασταση με λιγες γρατζουνιες φυσικα και τις φυσικες φθορες που μπορει να εχει ενα κινητο. Κατα τα αλλα λειτουργει κανονικα

 

Το θεμα ειναι οτι σκεφτομαι για να παρω gps μηπως ειναι καλη ευκαιρια να εχω και τα 2 (και κινητο)??? to gps δεν 8α το πολυχρησιμοποιω

 

ακουω γνωμες

 

Φιλε η τιμη ακουγεται καλη ειδικα αν ειναι σε καλη κατασταση οπως λες.

 

Αυτο που θελω να σου πω με σιγουρια, ειναι για την ευκολια που παρεχει να κουβαλας παντα μαζι σου το GPS.

 

Και εγω σκεφτομουνα "εεε καθε ποτε θα το χρειαζομαι..." και τελικα με βολεψε αφανταστα.

 

Το μονο σιγουρο ειναι πως αν ειχα ξεχωριστο GPS θα ηταν βαρετο να κουβαλαω παντα μαζι μου δυο συσκευες και θα ξοδευα παραπανω χρηματα σε σχεση με το HTC που συνδυαζει τηλεφωνο και GPS.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως την εχει δοκιμάσει κάποιος αυτή τη μπαταρία?

http://www.batteries.gr/product_info.php?products_id=2083

 

 

 

την έχω πάρει την παρασκευή

 

βαστάει τουλάχιστον διπλάσιο χρόνο από την μαμίσια

 

το μόνο μειονέκτημα ο όγκος της που προεξέχει από την πίσω πλεύρά

μαζί με την μπαταρία σου δίνει και το εξτρά καπάκι της για να κουμπώνει

 

μπορεί να γίνεται ογκοδέστερο το τηλέφωνο αλλά για μένα χαλάλι της

 

αναμείνατε φωτό

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

και μερικές πρόχειρες φωτό

 

Ωχ. :blink:

Πανω που ειχα αρχισει να ψηνομαι για τη μπαταρια, ειδα τη φωτο και μου κοπηκε η φορα. :cry:

Link to comment
Share on other sites

περί ορέξεως .........................

 

 

πάντως βελτιώνεται σημαντικά η αυτονομία:mobile::mobile:

 

 

εγώ την συνήθισα ήδη αλλά και μου έφυγε η έννοια της συχνής φόρτισης

 

και έχω έτοιμη την παλιά μπαταρία για ρεζέρβα:superman:

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Το γράφω στο Google όπως ακριβώς μου το παραθέτεις, αλλά δεν το βρίσκω πουθενά. Έχεις κάποιο link;

 

 

Α και κάτι άλλο... Το p3350 αρνείται πεισματικά να συνδεθεί σε free wifi στο οποίο το λαπτοπ συνδέεται χωρίς πρόβλημα... Γιατί συμβαίνει αυτό;

tha to breis edo:http://www.mameworld.net/mamece3/

:spider: thanks
Link to comment
Share on other sites

tha to breis edo:http://www.mameworld.net/mamece3/

 

Ευχαριστώ, αλλά αυτό έχω κατεβάσει! :O

 

Απ' ότι φαίνεται, μάλλον εγώ κάνω κάποιο λάθος... Θα το ψάξω λίγο παραπάνω και όταν τα καταφέρω τελικά, θα σας πω τι έφταιγε :ninja:

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους σας

Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας !

βρηκα ΗΤC Ρ 3300 μεταχειρισμενο απο γνωστο 230 ευρω( με καινουργια μπαταρια και καρτα 512 με γνησιο προγραμμα πλοηγησης οπως το ειχε παρει (η τομ τομ ή I GO δεν ειμαι σιγουρος) )

Ειναι σχετικα σε καλη κατασταση με λιγες γρατζουνιες φυσικα και τις φυσικες φθορες που μπορει να εχει ενα κινητο. Κατα τα αλλα λειτουργει κανονικα

 

Το θεμα ειναι οτι σκεφτομαι για να παρω gps μηπως ειναι καλη ευκαιρια να εχω και τα 2 (και κινητο)??? to gps δεν 8α το πολυχρησιμοποιω

 

ακουω γνωμες

 

kanenas allos gnomi

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν πολυκατάλαβα τι ζητάς και γιαυτό θα σου έλεγα να το πάρεις εάν κρίνεις ότι σε ικανοποιεί η εμφάνιση και κατά τα άλλα είναι πλήρως λειτουργικό. Είναι αξιόλογη συσκευή και με μακροχρόνια πορεία στην αγορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το ξεκελιδώσεις πρώτα. Δες εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311403

Μετά του περνάς όποια rom θέλεις.

Άν του περάσεις official φυσικά σε επόμενο flashαρισμα θα πρέπει να το ξεκλειδώσεις πάλι με τον ίδιο τρόπο.

Προσεκτικά πάντα και καλή επιτυχία. :)

Ευχαριστώ πολύ.:)

Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...