Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα πρόβλημα με το wifi.

Στα καλά καθούμενα, αποφάσισε ότι δε θα συνδέεται σε wifi.

Μου πετάει ότι βάζω λάθος κωδικό (με wep κρυπτογράφηση). Φυσικά οι ρυθμίσεις είναι όλες σωστές και δοκιμασμένες (παλιότερα έπαιζε έτσι). Το έχω δοκιμάσει σε 2-3 APs.

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia exo ena problima me to activesync. paliotera sundea kanonika to ppc me to pc k me usb alla k bluetooth tora pleon den mporo na to sundeso me bluetooth dioti stis siskebes to pc exei mono seirial port kai oxi to activesync

ti kano?????

Καλησπέρα,

με USB συγχρονίζονται οι συσκευές?

Αν κατάλαβα καλά, θα σου πρότεινα:

1. Κοίταξε στο Artemis στην διαδρομή Ρυθμίσεις - Συνδέσεις - USB σε PC να μην είναι τσεκαρισμένη η επιλογή Χρήση προχωρημένης λειτουργίας.

2. Στο Active Sync κοίταξε στις Ρυθμίσεις Σύνδεσης τις επιλογές που σου δίνει για bluetooth σύζευξη.

2. Δοκίμασε να ακυρώσεις την συνεργασία PC - PPC στο Active Sync και ενεργοποίησέ την εκ νέου.

3. Απεγκατέστησε και επανεγκατέστησε το Active Sync στο PC σου.

Dive Now Work Later
Link to comment
Share on other sites

Οταν θελουμε να εγκαταστησουμε νεα εκδοση battery staus βγαζουμε το παλιο η το εγκαθιστουμε πανω σε αυτο γιατι καπου ειχα διαβασει οτι δεν βγαζουμε την παλια εκδοση.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

με USB συγχρονίζονται οι συσκευές?

Αν κατάλαβα καλά, θα σου πρότεινα:

1. Κοίταξε στο Artemis στην διαδρομή Ρυθμίσεις - Συνδέσεις - USB σε PC να μην είναι τσεκαρισμένη η επιλογή Χρήση προχωρημένης λειτουργίας.

2. Στο Active Sync κοίταξε στις Ρυθμίσεις Σύνδεσης τις επιλογές που σου δίνει για bluetooth σύζευξη.

2. Δοκίμασε να ακυρώσεις την συνεργασία PC - PPC στο Active Sync και ενεργοποίησέ την εκ νέου.

3. Απεγκατέστησε και επανεγκατέστησε το Active Sync στο PC σου.

ta exo dokimasei ola paliotera me tis torines rithmiseis epeze

:spider: thanks
Link to comment
Share on other sites

εγκαθηστω την εφαρμογη αυτη κ ενω επιλεγω αποθηκευση στην storage card δεν τα αποθηκευει εκει αλλα στη μνημη του τηλεφωνου...γνωριζει κανεισ γιατι????
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οταν θελουμε να εγκαταστησουμε νεα εκδοση battery staus βγαζουμε το παλιο η το εγκαθιστουμε πανω σε αυτο γιατι καπου ειχα διαβασει οτι δεν βγαζουμε την παλια εκδοση.

 

Den exeis problima opws kai na to kaneis. Kai apo panw na to baleis, kanei aftomata tin apegkatastasi tis proigoumenis ekdosis. Kata protimisi... bale tin Advanced ekdosi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγκαθηστω την εφαρμογη αυτη κ ενω επιλεγω αποθηκευση στην storage card δεν τα αποθηκευει εκει αλλα στη μνημη του τηλεφωνου...γνωριζει κανεισ γιατι????

 

Eisai sigouros oti den kaneis kati lathos?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Kalimera se olous..

exw to artemis ,agorasmeno apo Ellada me win5 kai exw perasei ola ta kaloudia(dest6,1 battery status,spb weather kai polla alla)

axizei na tou perasw thn win 6 thn Ellinikh?exei kapoia syntaraktiki diafora to kinhto?

to lew ayto giati 8a prepei na asxoli8w wres gia na xanasetarw ta programmata..

ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε μια ιδέα για το τι ετοιμάζει ο Tom για τα κινητάκια μας

 

http://i249.photobucket.com/albums/gg233/nikiproject/Artemis.png

 

περισσότερα εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=390543

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
axizei na tou perasw thn win 6 thn Ellinikh?exei kapoia syntaraktiki diafora to kinhto?

to lew ayto giati 8a prepei na asxoli8w wres gia na xanasetarw ta programmata..

 

Ean den exeis problimata/parapona kai de se noiazei... tha sou synistousa na min to peirakseis. Ean ksekiniseis ti diadikasia tis anabathmisis... afto meta den exei teleiwmo! :shifty:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάρτε μια ιδέα για το τι ετοιμάζει ο Tom για τα κινητάκια μας

 

Pera apo to kata ti gnwmi mou poly omorfo theme me ta aparaitita skins... den blepw kati kainourgio!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά καμιά προσπάθεια και κανένα κολπάκι δεν πέτυχε και αποφάσισα οτι δεν εχω κάτι να χάσω και χτες το πήγα στο 9volto.

Πριν λίγο μου απάντησαν ότι δεν φτιάχνεται γιατι λέει έχει διαγραφεί η eeprom.

Τωρα βέβαια μες την μανούρα μου δεν πολυκατάλαβα τι ακριβως σημαιναι αυτό αλλά και και πως μπορει να έγινε γιατί δεν μιλησα απευθειας με τον ταχνικο αλλά με ενεν πωλητή.

Εχει κανεις καμια ιδέα, έχετε ακουσει ξανα για αυτην την περίπτωση;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Kala, xwris na thelw na ypobathmisw ti douleia twn paidiwn sto 9volto, den lambanw kai poly sobara ypopsin tin topothetisi tous. H alitheia einai oti exoun symbei kapoies spanies periptwseis pou exoun axristeftei syskeves alla den mporw na pw me sigouria apo edw pou eimai ean afti i zimia einai anepanorthwti (ektos bebaia tis periptwsis allagis motherboard). Den kserw pws alliws tha mporousa na se boithisw... :worry:

 

PS. To eida to pm sou

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιος εκτος ACE HELLAS που αναλαμβανει επισκευες software και hardware για HTC συσκευες που θα μπορουσες να μου συστησεις;

Που βρίσκεσαι εσύ να του έριχνες μια ματιά, θα με υποχρέωνες.

Link to comment
Share on other sites

να στο στείλω να του ριξεις μια ματιά;

ουτως ή άλλως αχρηστο το έχω.

και η τσαντιλα μου δεν λέγεται, ειναι και ολοκαινουργιο, δεκα μερες το χαρηκα μόνο.

Τι λες;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν έχω πρόβλημα φίλε μου να το δω λίγο μήπως και μπορέσει να γίνει κάτι. Φυσικά όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα, αλλά θα κάνω ότι μπορώ. Επίσης επειδή έχω και άλλες υποχρεώσεις, ελπίζω να μου δώσεις λίγο χρόνο να το ψάξω με την ησυχία μου.

 

Για ότι θέλεις στείλε μου pm.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ean den exeis problimata/parapona kai de se noiazei... tha sou synistousa na min to peirakseis. Ean ksekiniseis ti diadikasia tis anabathmisis... afto meta den exei teleiwmo! :shifty:

 

 

to mono problima pou exw einai oi gnwstes dysleitourgeies tou destinator...giayto exw kai thn ekdosi 6,1 pou psilodoulevei...

an me to wm6 den dior8wnetai to destinator...mallon den 8a to peiraxw..

ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

τι να κανω λαθοσ??εγκαθιστω την εφαρμογη και μετα επιλεγω αποθηκευση στη storage card...χρειαζεται να κανω κατι αλλο?
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros oti den kaneis kati lathos?

τι να κανω λαθοσ??εγκαθιστω την εφαρμογη και μετα επιλεγω αποθηκευση στη storage card...χρειαζεται να κανω κατι αλλο?

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε μια ιδέα για το τι ετοιμάζει ο Tom για τα κινητάκια μας

περισσότερα εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=390543

Καλημέρα,

αντιστάθηκα και κρατήθηκα 3 μήνες σχεδόν στην original rom, κυρίως εξαιτίας του γεγονότος ότι, και με την βοήθειά σας εννοείται, η συσκευή μου έχει σταθεροποιηθεί σε μία αρκετά καλή κατάσταση λειτουργίας (για τα δικά μου δεδομένα χρήσης).

Επειδή όμως, όπως είχα δηλώσει και παλιότερα, για μένα παίζει πολύ σημαντικό ρόλο το design (και η συγκεκριμένη rom του Tom είναι ότι ωραιότερο έχει βγει), ήρθε η ώρα να ρισκάρω και να αρχίσω τα μαγειρέματα:).

Είμαι σίγουρος ότι θα το μετανοιώσω, αλλά δεν πειράζει (ίσως αυτό να είναι και το νόημα):lol:.

Αναμένουμε λοιπόν (freco ρίξε σήμα όταν την βγάλει:)).

Dive Now Work Later
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...