Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour ( 3 Σεπ. 2004 , 00:20)

 

Χαίρετε,

Δεν ξέρω αν το έχει εντοπίσει κανείς άλλος και αν έχει συζητηθεί.

Πάντως γίνεται κανείς να μεταφέρει τον αριθμό του στην Κοσμοτέ και να επωφεληθεί κανονικά της επιδότησης σαν να έκανε καινούρια σύνδεση!

Το επιβεβαίωσα και σε Cosmote shop!

 

Αρχικά πρέπει να γίνει φορητότητα σε CosmoKAPTA, έπειτα μετά από ένα μήνα ο συνδρομητής κάνει αίτηση για μετατροπή του καρτοκινητού σε σύνδεση Κοσμοτέ. Σε αυτή την περίπτωση η Κοσμοτέ παρέχει επιδότηση συσκευής σαν να γίνεται καινούρια σύνδεση!

 

Η διαδικασία είναι λίγο χρονοβόρα μεν αλλά πάντως γίνεται!

 

Το επόμενο βήμα για την Κοσμοτέ θα είναι και το πιο λογικό, αφού ήδη επιδοτεί την μετατροπή CosmoKAPTA και έχει "σπάσει" το σιωπηλό εμπάργκο που υπάρχει, ας προσφέρει πλέον επιδότηση και στη φορητότητα απευθείας.

 

Αξίζει να αναφέρω ότι το παραπάνω "κόλπο" μου το ανέφερε υπάλληλος του καταστήματος στην "αθώα" ερώτησή μου: "Με φορητότητα δεν μπορώ να πάρω επιδότηση;"

 

Καιρός και οι άλλες εταιρείες να επιδοτήσουν την μετατροπή καρτοκινητού σε σύνδεση και ίσως αργότερα και τη φορητότητα. Το ξεκίνημα το έκανε η Κοσμοτέ! Μπράβο!

 

 

Ε ΠΙ ΤΕ ΛΟΥΣ ... ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ της Κινητής ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΜΕΤΑ τη φοριτα που ουσιαστικά δεν προσφέρει ΤΙΠΟΤΑ

 

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ

 

και κάνουν κανένα νέο συνδρομητή με σύνδεση γιατί η VODΑ του έχει φάει λάχανο

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ετσι είναι όπως ακριβώς το λές!! Τώρα πλέον γίνεται να το κάνεις κάρτα και μετά απο ένα μήνα χρήσης το κάνεις σύνδεση και παίρνεις κανονικά και επιδότηση ανάλογα με το οικονομικό πακέτο που θα επιλέξεις!!
Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα και το βρήκα αρκετά εύκολο -ίσως επειδή γνωρίζω κάπως την html- μιας και η γλώσσα με την οποία γίνονται οι σελίδες είναι σαν την html αλλά κατάλληλα προσαρμοσμένη στις ανάγκες των κινητών.

 

Αν το σκέφτεσαι σου προτείνω να δοκιμάσεις, είναι αρκετά διασκεδαστικό... :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την 5 χρονόν Cosmokarta μου σύνδεση πριν 3 βδομάδες και πήρα το Κ700i με επιδότηση :)

 

Η χαζομάρα της υπόθεσης είναι ότι για να πάρεις την επιδότηση κατά την μετατροπή πρέπει να πας σε κατάστημα Oteshop. Τα υπόλοιπα καταστήματα που "αντιπροσωπεύουν" την Cosmote δεν δέχονται να το κάνουν και έτσι πολλοί υποψήφιοι "συνδρομητές" δεν ξέρουν ότι γίνεται.

 

Είναι πάντως μια πολύ καλή κίνηση της Cosmote, χάρη στην οποια κράτησα τον αριθμό μου :D

 

Να προσθέσω ότι στα Oteshop δεν σου ζητάνε εκκαθαριστικό εφορίας. Αρκεί να έχεις ΑΦΜ (το οποιο αποκτάς πολύ εύκολα εφόσον είσαι >= 18).

 

Hail Cosmote :)

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμει καλα το Panasonic υποστιριζει μονο φωνη και οχι data στο bluetooth... μπορεις να το μαθεις στην αντιπροσωπεια. αν τελικα το υποστηριζει κανει σε ενα σημειο πωλησης ενεργοποιηση σε πακετο wireless internet που εχει 3 παραλαγες...

το eay χωρις παγια

το 10 με 10ΜΒ FREE και παγιο 15 ευρω

το 40 με 40 ΜΒ δωρεαν και παγιο 29 ευρω

ολα εχουν ογκοχρεωση βαση του προγραμμα που θα μπεις

www.i-go.gr

The i-pagemaker

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PropheT ( 3 Σεπ. 2004 , 01:44)

 

Εγώ έκανα την 5 χρονόν Cosmokarta μου σύνδεση πριν 3 βδομάδες και πήρα το Κ700i με επιδότηση :)

 

Η χαζομάρα της υπόθεσης είναι ότι για να πάρεις την επιδότηση κατά την μετατροπή πρέπει να πας σε κατάστημα Oteshop. Τα υπόλοιπα καταστήματα που "αντιπροσωπεύουν" την Cosmote δεν δέχονται να το κάνουν και έτσι πολλοί υποψήφιοι "συνδρομητές" δεν ξέρουν ότι γίνεται.

 

Είναι πάντως μια πολύ καλή κίνηση της Cosmote, χάρη στην οποια κράτησα τον αριθμό μου :D

 

Να προσθέσω ότι στα Oteshop δεν σου ζητάνε εκκαθαριστικό εφορίας. Αρκεί να έχεις ΑΦΜ (το οποιο αποκτάς πολύ εύκολα εφόσον είσαι >= 18).

 

Hail Cosmote :)

 

 

Δεν νομίζω να ισχύει ότι πρέπει να πας αποκλειστικά σε δικά τους καταστήματα... Υπάρχει εδώ και καιρό η διαφήμιση του "ΓΕΡΜΑΝΟΥ" που λέει "δικαίωμα στην αλλαγή" σύμφωνα με την οποία οι χρήστες CosmoKAPTAΣ μπορούν να πάνε σε κατάστημα Γερμανός να κάνουν το κινητό τους σύνδεση με τον ίδιο αριθμό και να πάρουν δώρο συσκευή!

 

Δεν ξέρω βέβαια αν ο Γερμανός δίνει μεγάλη επιδότηση (στην διαφήμιση λέει ότι δίνει ένα Νόκια -το 2200 νομίζω- που είναι της κακιάς ώρας...)

 

Στα Cosmote shops πάντως σύμφωνα με τα λεγόμενά τους δίνουν επιδότηση σαν να έκανες καινούρια σύνδεση!!!

 

Μπράβο και πάλι Κοσμοτέ (συμφωνώ με τον φίλο που είπε παραπάνω ότι τους ανησύχησε η κατατρόπωσή τους από την Voda στον τομέα των νέων συνδέσεων με συμβόλαιο!)

Link to comment
Share on other sites

άντε καιρός ήταν να κάνει κάποια την αρχή και ελπίζουμε να ακολουθήσουν και άλλες.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour ( 3 Σεπ. 2004 , 16:16)

 

Δεν νομίζω να ισχύει ότι πρέπει να πας αποκλειστικά σε δικά τους καταστήματα... Υπάρχει εδώ και καιρό η διαφήμιση του "ΓΕΡΜΑΝΟΥ" που λέει "δικαίωμα στην αλλαγή" σύμφωνα με την οποία οι χρήστες CosmoKAPTAΣ μπορούν να πάνε σε κατάστημα Γερμανός να κάνουν το κινητό τους σύνδεση με τον ίδιο αριθμό και να πάρουν δώρο συσκευή!

 

Δεν ξέρω βέβαια αν ο Γερμανός δίνει μεγάλη επιδότηση (στην διαφήμιση λέει ότι δίνει ένα Νόκια -το 2200 νομίζω- που είναι της κακιάς ώρας...)

 

Στα Cosmote shops πάντως σύμφωνα με τα λεγόμενά τους δίνουν επιδότηση σαν να έκανες καινούρια σύνδεση!!!

 

Μπράβο και πάλι Κοσμοτέ (συμφωνώ με τον φίλο που είπε παραπάνω ότι τους ανησύχησε η κατατρόπωσή τους από την Voda στον τομέα των νέων συνδέσεων με συμβόλαιο!)

 

 

θυμάσαι τα τρελά (για την εποχή και τα ελληνικά δεδομένα ) νούμερα νέων συνδέσεων μέχρι και το 2001 (άντε μέχρι και λίγο από το 2002)

:worry: :confused: :lol: :lol: :alien:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

βασικα το καλύτερο που θα μπορούσε να γίνει είναι να δίνουν απ' ευθείας επιδότηση για φορητότητα και όχι μέσω κολοπετινίτσας...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 ( 3 Σεπ. 2004 , 16:41)

 

θυμάσαι τα τρελά (για την εποχή και τα ελληνικά δεδομένα ) νούμερα νέων συνδέσεων μέχρι και το 2001 (άντε μέχρι και λίγο από το 2002)

:worry: :confused: :lol: :lol: :alien:

 

 

Πράγματι η Cosmote έκανε τρελή είσοδο!

Τον τελευταίο καιρό η Voda όμως πέρασε στην αντεπίθεση και φαίνεται ότι το μεγάλο παιχνίδι πλέον δεν παίζεται στον συνολικό αριθμό συνδρομητών τόσο όσο παίζεται στον προσοδοφόρο τομέα των συνδρομητών με συμβόλαιο και των εταιρικών!

(Εννοείται ότι σιγά σιγά οι εταιρείες ξεπερνούν και το φετίχ των νέων εγγεγραμμένων συνδρομητών γιατί ξέρουν ότι οι "νέες" συνδέσεις δεν είναι τίποτα άλλο από συνδρομητές που επωφελούνται της επιδότησης)

 

Αυτό δείχνει άλλωστε και η κίνηση της Cosmote να επιδοτήσει τη μετάβαση των συνδρομητών της σε συμβόλαιο επί ίσοις όροις με τις νέες συνδέσεις. Γιατί όσο να'ναι πλέον η αγορά έχει κορεστεί και δεν είναι λογικό οι εταιρείες να εμμένουν σε πρακτικές του παρελθόντος. Δεν νομίζω να θεωρεί καμμία εταιρεία ότι με τις νέες συνδέσεις προσελκύει νέους συνδρομητές, το 99.9% των νέων συνδέσεων γίνεται από ανθρώπους που ήδη έχουν κάποιον αριθμό κινητού και θέλουν την επιδότηση!

 

Καιρός λοιπόν οι εταιρείες να αφήσουν τις εμμονές τους κατά μέρος και να διευκολύνουν τους πελάτες τους επιτρέποντάς τους να μην υποβάλλονται στην ταλαιπωρία αλλαγής αριθμού για να πάρουν την πολυπόθητη επιδότηση Αυτό επιτάσσει πάνω από όλα η πελατοκεντρική φιλοσοφία (αν διαθέτουν καθόλου από αυτό το αγαθό οι εταιρείες....) :cool:

 

Σε μία αγορά με σχεδόν καθολική διείσδυση της κινητής (σε ηλικίες πάνω από 3 ετών :D :D :D ) είναι αστείο οι εταιρείες να μιλούν ακόμα για νέες συνδέσεις και νέα συμβόλαια, πρέπει να στραφούν στην αύξηση των εσόδων και του ARPU και να εξαλείψουν κάθε κατάλοιπο της παλιάς νοοτροπίας που επεδίωκε "νέες" συνδέσεις!

 

ΥΓ: Προσωπικά το περίμενα ότι η φορητότητα αργά ή γρήγορα θα άρχιζε να δουλεύει, και να που το εμπάργκο έσπασε από εκεί που δεν το περιμέναμε (κάποιοι λέγαν από την Q, ήρθε από την Cosmote!)

Τον ανταγωνισμό ευτυχώς, καμμία κλίκα δεν μπορεί να τον συγκρατήσει, απλά μόνο να τον επιβραδύνει! (Τα εύσημα ανήκουν στην ΕΕΤΤ!)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που έκανα το παλιό συμβόλαιο Cosmoκάρτα (γιατί πήρα εταιρικό), μπορώ σε ανύποπτο χρόνο να ξανακάνω ένα συμβόλαιο με full επιδότηση; :confused:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aimilios ( 4 Σεπ. 2004 , 15:47)

 

Δηλαδή εγώ που έκανα το παλιό συμβόλαιο Cosmoκάρτα (γιατί πήρα εταιρικό), μπορώ σε ανύποπτο χρόνο να ξανακάνω ένα συμβόλαιο με full επιδότηση; :confused:

 

 

Φυσικά :o

 

Απλά πρέπει να πας σε Oteshop. Όλοι οι άλλοι (π.χ. Πλαίσιο) στο κάνουν συμβόλαιο, αλλά δεν σου δίνουν την επιδότηση!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour ( 3 Σεπ. 2004 , 20:06)

 

Πράγματι η Cosmote έκανε τρελή είσοδο!

Τον τελευταίο καιρό η Voda όμως πέρασε στην αντεπίθεση και φαίνεται ότι το μεγάλο παιχνίδι πλέον δεν παίζεται στον συνολικό αριθμό συνδρομητών τόσο όσο παίζεται στον προσοδοφόρο τομέα των συνδρομητών με συμβόλαιο και των εταιρικών!

(Εννοείται ότι σιγά σιγά οι εταιρείες ξεπερνούν και το φετίχ των νέων εγγεγραμμένων συνδρομητών γιατί ξέρουν ότι οι "νέες" συνδέσεις δεν είναι τίποτα άλλο από συνδρομητές που επωφελούνται της επιδότησης)

 

Αυτό δείχνει άλλωστε και η κίνηση της Cosmote να επιδοτήσει τη μετάβαση των συνδρομητών της σε συμβόλαιο επί ίσοις όροις με τις νέες συνδέσεις. Γιατί όσο να'ναι πλέον η αγορά έχει κορεστεί και δεν είναι λογικό οι εταιρείες να εμμένουν σε πρακτικές του παρελθόντος. Δεν νομίζω να θεωρεί καμμία εταιρεία ότι με τις νέες συνδέσεις προσελκύει νέους συνδρομητές, το 99.9% των νέων συνδέσεων γίνεται από ανθρώπους που ήδη έχουν κάποιον αριθμό κινητού και θέλουν την επιδότηση!

 

Καιρός λοιπόν οι εταιρείες να αφήσουν τις εμμονές τους κατά μέρος και να διευκολύνουν τους πελάτες τους επιτρέποντάς τους να μην υποβάλλονται στην ταλαιπωρία αλλαγής αριθμού για να πάρουν την πολυπόθητη επιδότηση Αυτό επιτάσσει πάνω από όλα η πελατοκεντρική φιλοσοφία (αν διαθέτουν καθόλου από αυτό το αγαθό οι εταιρείες....) :cool:

 

Σε μία αγορά με σχεδόν καθολική διείσδυση της κινητής (σε ηλικίες πάνω από 3 ετών :D :D :D ) είναι αστείο οι εταιρείες να μιλούν ακόμα για νέες συνδέσεις και νέα συμβόλαια, πρέπει να στραφούν στην αύξηση των εσόδων και του ARPU και να εξαλείψουν κάθε κατάλοιπο της παλιάς νοοτροπίας που επεδίωκε "νέες" συνδέσεις!

 

ΥΓ: Προσωπικά το περίμενα ότι η φορητότητα αργά ή γρήγορα θα άρχιζε να δουλεύει, και να που το εμπάργκο έσπασε από εκεί που δεν το περιμέναμε (κάποιοι λέγαν από την Q, ήρθε από την Cosmote!)

Τον ανταγωνισμό ευτυχώς, καμμία κλίκα δεν μπορεί να τον συγκρατήσει, απλά μόνο να τον επιβραδύνει! (Τα εύσημα ανήκουν στην ΕΕΤΤ!)

 

 

Λογικα το μονο που εχει να κανει η Vodafone, ειναι να ελεγξει αν τα καθαρα κερδη ανα συνδρομητη που απο καρτα εγινε συμβολαιο αυξηθηκαν η οχι. Αν αυξηθηκαν μαλλον θα επιδοτησει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour ( 3 Σεπ. 2004 , 16:16)

 

Δεν νομίζω να ισχύει ότι πρέπει να πας αποκλειστικά σε δικά τους καταστήματα... Υπάρχει εδώ και καιρό η διαφήμιση του "ΓΕΡΜΑΝΟΥ" που λέει "δικαίωμα στην αλλαγή" σύμφωνα με την οποία οι χρήστες CosmoKAPTAΣ μπορούν να πάνε σε κατάστημα Γερμανός να κάνουν το κινητό τους σύνδεση με τον ίδιο αριθμό και να πάρουν δώρο συσκευή!

 

Δεν ξέρω βέβαια αν ο Γερμανός δίνει μεγάλη επιδότηση (στην διαφήμιση λέει ότι δίνει ένα Νόκια -το 2200 νομίζω- που είναι της κακιάς ώρας...)

 

Στα Cosmote shops πάντως σύμφωνα με τα λεγόμενά τους δίνουν επιδότηση σαν να έκανες καινούρια σύνδεση!!!

 

Μπράβο και πάλι Κοσμοτέ (συμφωνώ με τον φίλο που είπε παραπάνω ότι τους ανησύχησε η κατατρόπωσή τους από την Voda στον τομέα των νέων συνδέσεων με συμβόλαιο!)

 

 

 

Τα ψιλα γραμματα της διαφημισης που περνανε με 200km/h τα ειδες απο κατω?Εγω προλαβα να πιασω οτι πρεπει να μπεις στο Cosmote 90 (η 120,δε θυμαμαι).Λεει κ αλλα,ποιος ξερει μπορει με χρεωση πιστωτικης η και αλλα.......

 

Α ρε απατεωνες!

Καποτε οι διαφημισεις του Γερμανου ηταν καθαρες.Ταδε προγραμμα,ταδε κινητο τοσα λεφτα.Εδω και κανα χρονο μας εχει φλομωσει με ψιλα γραμματα και με κινητα σε τιμη "εκπληξη" :wacko: η σε 453495 δοσεις των 8 ευρω :blink: .Αντε βγαλε ακρη.......

Link to comment
Share on other sites

miam miam!! Τι νοστιμο που ειναι το airtime...μιαμ μιαμ και τι γευση εχει η κουτσουρεμενη επιδοτηση που μενει πιστωτικο στον Γερμανο...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά αυτό που θα κάνουν όλοι σε λίγο είναι να πέζουν πινκ πονκ μεταξύ συμβολαίου και κάρτας. Για κάποιον που λήγει το συμβόλαιο του στην Cosmote, το μετατρέπει σε καρτοκινητό και μετά πάλι σε συμβόλαιο και πέρνει full επιδότηση; Μάλλον θα το έχουν ψηλιαστεί και κάποιους όρους θα έχουν βάλει σε αυτό δεν μπορεί να είναι τόσο χύμα η κατάσταση.
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour ( 3 Σεπ. 2004 , 16:16)

 

Δεν νομίζω να ισχύει ότι πρέπει να πας αποκλειστικά σε δικά τους καταστήματα... Υπάρχει εδώ και καιρό η διαφήμιση του "ΓΕΡΜΑΝΟΥ" που λέει "δικαίωμα στην αλλαγή" σύμφωνα με την οποία οι χρήστες CosmoKAPTAΣ μπορούν να πάνε σε κατάστημα Γερμανός να κάνουν το κινητό τους σύνδεση με τον ίδιο αριθμό και να πάρουν δώρο συσκευή!

 

Δεν ξέρω βέβαια αν ο Γερμανός δίνει μεγάλη επιδότηση (στην διαφήμιση λέει ότι δίνει ένα Νόκια -το 2200 νομίζω- που είναι της κακιάς ώρας...)

 

 

Η αλλαγή από καρτοκινητό σε συμβόλαιο (αλλά όχι αντίστροφα) γινόταν ανέκαθεν. Είχα κάποια στιγμή κοσμοκάρτα πριν 3 χρόνια και πάνω στο κουτί έγραφε με μεγάλα γράμματα Αποκλειστικό προνόμιο της κοσμοκάρτας φοβερή καινοτομία μπλα-μπλα-μπλα μετά από ένα εξάμηνο κρατώντας το νούμερό ας μετατρέψτε την σε σύνδεση!

 

Επομένως ο Γερμανός ανακάλυψε τον τροχό (στα μάτια των τηλεθεατών...), δεν περιμέναμε φυσικά αυτόν για την "αλλαγή". Το διαφημίζει λες και το κάνει μόνο αυτός... :down:

 

Επίσης το κινητό της προσφοράς είναι το "δημοφιλές" Nokia 2300...

 

Ξοδεύτηκαν δηλαδή... :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PropheT ( 3 Σεπ. 2004 , 01:44)

 

Εγώ έκανα την 5 χρονόν Cosmokarta μου σύνδεση πριν 3 βδομάδες και πήρα το Κ700i με επιδότηση :)

 

Η χαζομάρα της υπόθεσης είναι ότι για να πάρεις την επιδότηση κατά την μετατροπή πρέπει να πας σε κατάστημα Oteshop. Τα υπόλοιπα καταστήματα που "αντιπροσωπεύουν" την Cosmote δεν δέχονται να το κάνουν και έτσι πολλοί υποψήφιοι "συνδρομητές" δεν ξέρουν ότι γίνεται.

 

Είναι πάντως μια πολύ καλή κίνηση της Cosmote, χάρη στην οποια κράτησα τον αριθμό μου :D

 

Να προσθέσω ότι στα Oteshop δεν σου ζητάνε εκκαθαριστικό εφορίας. Αρκεί να έχεις ΑΦΜ (το οποιο αποκτάς πολύ εύκολα εφόσον είσαι >= 18).

 

Hail Cosmote :)

 

 

kai poso to pires?

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος evagelos ( 6 Σεπ. 2004 , 12:39)

 

kai poso to pires?

 

 

250 Ευρώ με το πρόγραμμα Cosmote 90 σχεδόν πριν 1 μήνα

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PropheT ( 6 Σεπ. 2004 , 16:50)

 

250 Ευρώ με το πρόγραμμα Cosmote 90 σχεδόν πριν 1 μήνα

 

:)

 

Είναι πολλά ή μου φαίνεται? :confused:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 ( 6 Σεπ. 2004 , 23:21)

 

Είναι πολλά ή μου φαίνεται? :confused:

 

 

Τόσο ακριβώς το δίνανε παντού τότε με επιδότηση στο Cosmote 90, το είχα ψάξει...

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι "τράβηξε" η Cosmote τον κολλητό μου απο την Τelestet.

Για αρκετά χρόνια ήταν στο Βfree (απο τις πρώτες μερες που πλασαρίστηκε στην Ελλάδα).

 

Οι χρεώσεις που θα έχει τώρα στην Cosmοτε θα είναι οι ίδιες με κάποιον συνδρομητή Cοτε που δεν έχει φορητότητα; Η μήπως θα επιβαρίνεται επειδή το νούμερο του θα είναι Stet;

[ f i l i p p o s ]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος filippos ( 7 Σεπ. 2004 , 01:15)

 

Οι χρεώσεις που θα έχει τώρα στην Cosmοτε θα είναι οι ίδιες με κάποιον συνδρομητή Cοτε που δεν έχει φορητότητα; Η μήπως θα επιβαρίνεται επειδή το νούμερο του θα είναι Stet;

 

 

Φυσικά όχι. :!:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος filippos ( 7 Σεπ. 2004 , 01:15)

 

Κάπως έτσι "τράβηξε" η Cosmote τον κολλητό μου απο την Τelestet.

Για αρκετά χρόνια ήταν στο Βfree (απο τις πρώτες μερες που πλασαρίστηκε στην Ελλάδα).

 

Οι χρεώσεις που θα έχει τώρα στην Cosmοτε θα είναι οι ίδιες με κάποιον συνδρομητή Cοτε που δεν έχει φορητότητα; Η μήπως θα επιβαρίνεται επειδή το νούμερο του θα είναι Stet;

 

 

Εννοείται ότι δεν θα επιβαρύνεται... Αλλιώς προς τι η φορητότητα? :o

Link to comment
Share on other sites

τι περιεχόμενο έχει η σελίδα που δημιούργησες? Μπορείς να μου δώσεις τη διέυθυνση? Ξέρεις άλλα ελληνικά ανεξάρτητα i-mode sites?

Έχω κάτι φίλους που μπορεί να μπορούν να βοηθήσουν. Δηλαδή λες ότι αξλιζει τον κόπο να δημιουργήσει κάποιος μια i-mode σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...