Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να κανεις block καποιον η επιλογη πια λεγεται Apppear offline to this person δηλαδη μας λεει αναλυτικα τι κανει,εμεις τον βλεπουμε κανονικα αλλα γκριζωπο και εκεινος μας βλεπει συνεχως offline.

 

Οσους εχετε κανει την επιλογη Apppear offline to this person τους εχει και σε αλλη λιστα για ευκολια.

 

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν αρεσει ο νεος messenger, νομιζω απλα γκρινιαζουμε που μας αλλαξαν τη συνηθεια μας και απο την γκρινια μας δεν κοιταμε αν εγινε καλυτερο ή οχι.

 

Το να βάζεις Appear offline μία επαφή, δεν είναι το ίδιο με το block. Αν κάποιον τον βάλω Appear offline θα μπορεί να μου μιλάει κι ας με βλέπει στους εκτός σύνδεσης.

 

Τέλος πάντων..

Το θέμα μου είναι τί γίνεται όταν διαγράφω κάποιον με το νέο msn? ;)

 

Δεν θέλω ούτε να τον "μπλοκάρω" προσωρινά, ούτε να βρίσκεται στις επαφές μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει παρατηρήσει κανένας ότι πλέον στο msn όταν σε κάνει add κάποιος δεν σου έρχεται ποτέ ειδοποίηση ότι σε έκανε add?

Δεν τον βλέπεις ποτέ online εκτός αν πας εσύ από μόνος σου και τον κάνεις add(δηλαδή πρέπει να σε ειδοποιήσει ο άλλος ότι σε έκανε add με κάποιον άλλον τρόπο για να τον κάνεις και εσύ και να μπορέσετε να μιλήσετε...)

 

Έχω φάει τον τόπο στις ρυθμίσεις αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι που να αναστρέφει το πρόβλημα (και στην 2011 έκδοση, η οποία παρεμπιπτόντως sucks,και στην παλαιότερη, αλλά και σε διάφορα pingin κτλ.)

 

Έχει κανείς καμία ιδέα?

Edited by deleted123456
Link to comment
Share on other sites

Aυτο το προβλημα ειχα και γω πριν λιγο...ξερει κανεις αν μπορουν να γινουν ομαδικες βιντεο κλησεις στο μσν??
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι ,πως μπορω να δω την χρονολογια που εχω προσθεσει μια επαφη στους φιλους μου.Δηλαδη απο ποτε τον γνωριζω και μιλαμε?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι ,πως μπορω να δω την χρονολογια που εχω προσθεσει μια επαφη στους φιλους μου.Δηλαδη απο ποτε τον γνωριζω και μιλαμε?

 

Εχω την εντυπωση οτι δεν γινεται κατι τετοιο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

 

Εχω ενα προβληματακι με το windows live messenger το οποιο δεν προσεξα να εχει αναφερθει ξανα και μου το εμφανιζει τον τελευταιο καιρο. Ενω ειμαι κανονικα στο messenger και φαινομαι σε επιλεγμενα ατομα Online (στους υπολοιπους ειμαι offline) και χωρις να κανω καμια ενεργεια, μετα απο λιγη ωρα με δειχνει και σε αυτους offline και οταν προσπαθουν να μου στειλουν κατι τους δινει μηνυμα οτι δεν ειναι δυνατη η αποστολη μηνυματος κλπ. Το προβλημα λυνεται αν βγω και ξαναμπω. Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο?

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι ,πως μπορω να δω την χρονολογια που εχω προσθεσει μια επαφη στους φιλους μου.Δηλαδη απο ποτε τον γνωριζω και μιλαμε?

Δεν μπορείς να το δεις.

Link to comment
Share on other sites

τελη του μηνος βγαινει το messenger plus live για το wlm essentials 2011*

 

εγω που δεν μπορω να προσθεσω αλλες επαφες τι να κανω ρε παιδια?εχω απηυδησει :p

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα ή καινούρια έκδοση ή τίποτα;; Κανένας τρόπος να μπορούμε να κάνουμε log in χωρίς να κατεβάσουμε αναγκαστικά την καινούρια έκδοση;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια χαρά μπαίνω με την 2009....

 

 

EDIT: Όσοι έχετε windows 7, κοροιδέψτε το κατεβάζοντας την έκδοση για xp απο εδώ http://download.cnet.com/Windows-Live-Messenger/3000-2150_4-10450926.html

Edited by hostolis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα κατεβασα κανονικα μια καινουρια εκδοση που μου ελεγε, και δεν μπορουσα να κανω log in, μαζι και ενημερωσεις windows live,toolbar κτλ και μετα απο restart τιποτα δεν αλλαξε, παρεμεινα με την 2009! Παλι καλα. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα κατεβασα κανονικα μια καινουρια εκδοση που μου ελεγε, και δεν μπορουσα να κανω log in, μαζι και ενημερωσεις windows live,toolbar κτλ και μετα απο restart τιποτα δεν αλλαξε, παρεμεινα με την 2009! Παλι καλα. :blink:

Καλύτερη η 2009 από την 2011.

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται στο καινούργιο msn 2011 , να μιλήσεις με έναν φίλο/η σου μέσω web camera ?

 

 

Έχει κουμπί video call στο κάτω μέρος του παραθύρου, αρκεί να το υποστηρίζει και η άλλη πλευρά.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Έχει κουμπί video call στο κάτω μέρος του παραθύρου, αρκεί να το υποστηρίζει και η άλλη πλευρά.

 

γινεται να εχω εγω 2011 και ο αλλος την 2009 εκδοση και να βαλουμε καμερα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

γινεται να εχω εγω 2011 και ο αλλος την 2009 εκδοση και να βαλουμε καμερα?

Γίνεται απλά δεν μπορείς να βάλεις μόνο κάμερα.. Πρέπει να γίνει οπωσδήποτε video κλήση..

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται απλά δεν μπορείς να βάλεις μόνο κάμερα.. Πρέπει να γίνει οπωσδήποτε video κλήση..

 

οκ ευχαριστω..λυση ειναι να απενεργοποιησω το μικροφωνο;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia.. thelw Boi8eia me to MSN!!! den xerw t allo na kanw pleon!!!prin 5 meres phga na mpw sto msn mou kai den me aafhne na mpw..mou zhtage soni k kala na egkatasthsw to 2011 gt leei einai diathesimo..otan pataga oxi apla den empena sto msn k otan patousa nai tehlw... phgaine na mou to egkatasthsei kai akurwnotan.neyriasa kai egw kai diegraya t palio msn mpas kai ftaiei TPT alla meta molis mphga na xanavalw to kainourio m elege akoma pws thelei to .net framework.. to katevasa kai meta m leei thelei to 64 bit version... to katevasa k ayto k meta m elege gia na sunexhsei h egkatastash thelei to .net framework v4.0.30319..epsaxa kai egw sto internet alla pouthena... kai etci den mporei na synexhsei!! PLZ voh8hste me den xerw t na kanw exw faei olo to internet na brw kati pou na me voi8isei kai twra sas parakalw an xerete kati plz peite mou t n kanw..pfff
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia.. thelw Boi8eia me to MSN!!! den xerw t allo na kanw pleon!!!prin 5 meres phga na mpw sto msn mou kai den me aafhne na mpw..mou zhtage soni k kala na egkatasthsw to 2011 gt leei einai diathesimo..otan pataga oxi apla den empena sto msn k otan patousa nai tehlw... phgaine na mou to egkatasthsei kai akurwnotan.neyriasa kai egw kai diegraya t palio msn mpas kai ftaiei TPT alla meta molis mphga na xanavalw to kainourio m elege akoma pws thelei to .net framework.. to katevasa kai meta m leei thelei to 64 bit version... to katevasa k ayto k meta m elege gia na sunexhsei h egkatastash thelei to .net framework v4.0.30319..epsaxa kai egw sto internet alla pouthena... kai etci den mporei na synexhsei!! PLZ voh8hste me den xerw t na kanw exw faei olo to internet na brw kati pou na me voi8isei kai twra sas parakalw an xerete kati plz peite mou t n kanw..pfff

 

καλως Ηρθες...στο φορουμ αν μπορεις γραφε με ελληνικα γιατι τα greeklish απαγορευονται;)

 

τωρα για το θεμα σου εχεις την 2011 στον υπολογιστη???

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

καλως Ηρθες...στο φορουμ αν μπορεις γραφε με ελληνικα γιατι τα greeklish απαγορευονται;)

 

τωρα για το θεμα σου εχεις την 2011 στον υπολογιστη???

 

ΟΟΠΣ. ΣΟΡΡΥ ΟΚ.

ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ..... ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΤΟ ΞΑΝΑΔΙΕΓΡΑΨΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...