Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άκυρο, τελικά το έσβησα ύστερα από πολύ μπέρδεμα και έβαλα τον 8.5. Τώρα πια αν δεν υπάρχει final έκδοση δεν πρόκειται να τον ξαναβάλω
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά βάζετε τον WLM 9.0;:ninja:

Η έκδοση αυτή είναι σε beta με αποτέλεσμα να υπάρχουν ένα σωρό προβλήματα.

Η τελευταία σταθερή έκδοση είναι η 8.5.

Όσοι έχουν πρόβλημα ας γυρίσουν σε αυτή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια ζωή τον 8,1 έχω και δεν τον αλλάζω.. Τεσπά, το δικό μου έστρωσε με μια επανεκκίνηση :what: ...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Back 2 8,5 +γω :)

 

Η νέα version (αν και πολύ καλή) έχει πολλά bugs ακόμα :O

όπως και το Windows Live Mail Beta!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια ζωή τον 8,1 έχω και δεν τον αλλάζω.. Τεσπά, το δικό μου έστρωσε με μια επανεκκίνηση :what: ...

 

+1

 

Και εγώ αυτή την έκδοση χρησιμοποιώ και δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Άστο καλύτερα.

Το είχα και εγώ πριν λίγο καιρό και ήταν όλο προβλήματα όπως και στους περισσότερους φίλος από εδώ μέσα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούρια έκδοση wlm 2009 beta. Μπλε εικονιδιάκι και αρκετές αισθητικές και όχι μόνο αλλαγές.

Όποιος έχει τον παλιό beta ας αναβαθμίσει.

Link to comment
Share on other sites

Λύθηκαν αρκετά προβλήματα της προηγούμενης beta :) και επιτέλους είναι στα ελληνικά!

Αλλά γιατί έβγαλαν τις πολλές επιλογές χρώματος που υπήρχαν πριν και αντικαταστάθηκαν από κάτι ξεθωριασμένα χρωματάκια...? :mad:

 

Νομίζω και στη beta του WML8 το ίδιο είχε γίνει! :shifty:

 

Επίσης δεν μ'αρέσει που το πλαίσιο είναι των vista και δεν έχει δικό του πλαίσιο με ελαχιστοποίηση-κλείσιμο-κλπ

 

PS. Όπως ήταν λογικό το MSGplus δεν είναι πλήρως συμβατό ακόμα... :O

Link to comment
Share on other sites

Λύθηκαν αρκετά προβλήματα της προηγούμενης beta :) και επιτέλους είναι στα ελληνικά!

 

Εμένα γιατί ενώ μου κατέβασε το ελληνικό αρχείο απο το site της Microsoft μου εγκατέστησε τον αγγλικό;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες μέρες λαμβάνω στο messenger μηνύματα από επαφές που έχει προσθέσει στο messenger τύπου (Βρήκα κάτι φοβερές φωτογραφίες στο eBay.Κάνε κλίκ για να της δείς στο ******.com ή σου στέλνω φωτογραφίες από το Χριστουγεννιάτικο ρεβεγιόν.Κάνε κλίκ για να τις δείς στο *****.com).Τα μηνύματα τα βρίσκω όταν ανοίγω το messenger μου και είναι γραμμένα στα αγγλικά.Το παράξενο είναι ότι όταν ρωτάω τους φιλούς μου που έχω προσθέσει στο messenger για τα παραπάνω μηνύματα δεν ξέρουν τίποτα ενώ φαίνεται ότι αυτοί μου το έχουν στείλει.Παράξενο επίσης είναι ότι τα μηνύματα αυτά τα λαμβάνω ή όποτε είμαι offline (εκτός σύνδεσης) ή από επαφή που εκείνη την ώρα είναι offline (εκτός σύνδεσης).Μπορώ να κάνω κάτι για να μην λαμβάνω τέτοια μηνύματα;:worry:.Ευχαριστώ.:)

 

Υ.Σ:Όταν άνοιξα και τα 2 link μέσα υπήρξε ένα κουτάκι που έπρεπε να βάλω το email μου και το password μου για να δω το περιεχόμενο.Φυσικά μόλις το είδα ότι δεν ήταν ιστοσελίδα της Microsoft την έκλεισα.:)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες μέρες λαμβάνω στο messenger μηνύματα από επαφές που έχει προσθέσει στο messenger τύπου (Βρήκα κάτι φοβερές φωτογραφίες στο eBay.Κάνε κλίκ για να της δείς στο ******.com ή σου στέλνω φωτογραφίες από το Χριστουγεννιάτικο ρεβεγιόν.Κάνε κλίκ για να τις δείς στο *****.com).Τα μηνύματα τα βρίσκω όταν ανοίγω το messenger μου και είναι γραμμένα στα αγγλικά.Το παράξενο είναι ότι όταν ρωτάω τους φιλούς μου που έχω προσθέσει στο messenger για τα παραπάνω μηνύματα δεν ξέρουν τίποτα ενώ φαίνεται ότι αυτοί μου το έχουν στείλει.Παράξενο επίσης είναι ότι τα μηνύματα αυτά τα λαμβάνω ή όποτε είμαι offline (εκτός σύνδεσης) ή από επαφή που εκείνη την ώρα είναι offline (εκτός σύνδεσης).Μπορώ να κάνω κάτι για να μην λαμβάνω τέτοια μηνύματα;:worry:.Ευχαριστώ.:)

 

Υ.Σ:Όταν άνοιξα και τα 2 link μέσα υπήρξε ένα κουτάκι που έπρεπε να βάλω το email μου και το password μου για να δω το περιεχόμενο.Φυσικά μόλις το είδα ότι δεν ήταν ιστοσελίδα της Microsoft την έκλεισα.:)

 

Εγω παλι εχω κολλησει αυτη τη μπουρδα γιατι πατησα ενα λινκ (δεν μου ζητησε βεβαια mail και password) και ολοι μου λενε οτι λαμβανουν τετοια μηνυματα απο μενα τωρα. :mad: Το περιεργο ειναι οτι εκανα χτες uninstall το Windows Live και μια φιλη μου μου ειπε οτι ελαβε μηνυμα και σημερα!! Τι να κανω?

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Το παθα αυτό κ γω,αλλά δε ξέρω αν φταίω γω...λαμβάνω από συγκεκριμένες επαφές,το ίδιο μνμ με μια σελίδα scam
Link to comment
Share on other sites

αν "στελνετε" εσεις στο μσν τους, αλλαξτε τον κωδικο
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου στέλνουν απο χθες διάφορα... Είναι συγκεκριμένες 5-6 επαφές που το κάνουν αυτό :mad:
Link to comment
Share on other sites

Πείτε σε αυτούς από τους οποίους σας έρχονται να αλλάξουν κωδικό σε πρώτη φάση ( με αυτό συνήθως λύνεται το πρόβλημα ) και,γιατί όχι, να κάνουν ένα scan στον υπολογιστή τους για ιούς...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Kαι αν βαριούνται, κάντε τους block μέχρι να ξεβαρεθούν. :p

 

ΥΓ: Τρεις άδειες antivirus κοστίζουν λιγότερο από μια Σαββατιάτικη έξοδο...

Link to comment
Share on other sites

λυστε μου μια απορια

 

εστω οτι κανω μπλοκ σε καποιον

δε με βλεπει αλλα τον βλεπω. Σωστα?

 

Ετσω οτι θελω να μη τον βλεπω ΚΑΝ ποτε μπαινει και ποτε οχι.

Τον κανω και delete.

 

 

Σωστα? Σωστα....

 

 

Πως γινεται μετα αν το μετανιωσω να τον ξαναβαλω στη λιστα και να τον κανω unblock εφοσον αν τον κανω add το μσν θα βλεπει το μπλοκ και δε με αφηνει να τον βαλω παλι ?

:X
Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάτι που με νευριάζει με το 9 είναι ότι όταν βάζω να φαίνονται λεπτομερές (εννοώ με λεπτομέρειες) οι επφαές δεν φαίνεται msn τους (δηλαδή δεν φαίνεται το id τους). π.χ. ας πούμε τo msn μου είναι (antreas95@hotmail.com ... δεν είναι αυτό, παράδειγμα λέω) δεν φαίνεται όταν βαλω να φαίνονται με λεπτομέρειες οι επαφές. Στα προηγούμενα μια χαρά. Στο 9 το έχω πρόβλημα
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

mplip^ δεν ισχύει αυτό που λες.

Αν τον κάνεις add θα εμφανιστεί κανονικά.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

ρε αγαπη χουρχουλιτσε , αν τον καω αντ παλι θα μου βγει και ας τον εχω κανει μπλοκ και ντελιτ ?

 

σιγουρα?

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...