Jump to content

Καλοκαιρινό Myphone meeting - Αθήνα, 09/07/2006


teitzis
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?  

84 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?

    • Κυριακή 25 Ιουνίου
      33
    • Κυριακή 2 Ιουλίου
      16
    • Κυριακή 9 Ιουλίου
      35


Recommended Posts

Σήμερα έφυγαν οι γονείς μου για διακοπές. Εγω έκατσα μόνο και μόνο για το meeting...ελπίζω να ανταμειφθώ ;) .

Άντε μερικές μέρες έμειναν ακόμα :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 458
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν το βλεπω να ερχομαι ειναι πολυ νωρις 18:00

δεν θα εχω γυρισει απο το μπανιο...εκτος απροοπτου.

να επισπεύσεις το μπάνιο σου και δε θα σου πει τίποτε κανείς αν έρθεις 18.30 ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφυγαν οι γονείς μου για διακοπές. Εγω έκατσα μόνο και μόνο για το meeting...ελπίζω να ανταμειφθώ ;) .

Άντε μερικές μέρες έμειναν ακόμα :happy:

 

ama einai pame mazi...alla 8a exoume ftasei V.P. mexri tis 10 ? tha to shkwsoun oi germanoi..dn kanei na to xasoume ! apapapapa!:mad:

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

να επισπεύσεις το μπάνιο σου και δε θα σου πει τίποτε κανείς αν έρθεις 18.30 ;)

 

I 'll try!

το πολυ πολυ να ερθω με τα αλατια και τις αμμους!κατευθειαν!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

ama einai pame mazi...alla 8a exoume ftasei V.P. mexri tis 10 ? tha to shkwsoun oi germanoi..dn kanei na to xasoume ! apapapapa!:mad:
no problem :) . Χλωμό έως αδύνατο το κόβω να έχουμε γυρίσει μέχρι τις 10. Εγω πάντως τελευταίος θα φύγω :D :)

 

Στείλε pm να το κανονίσουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαστε, πολυ ορεξατοι για το meeting :D. θα μεινω νηστικος μεχρι την κυριακη για να πειναω :lol:

 

:lol: :lol: Ωραία τότε.Απο τώρα μένεις νυστικός βρε;;Φοβάσαι μη χάσεις μήπως!?!?! :ρ :lol:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα ότι κάποιοι ΒΠ-ίτες κανόνισαν ήδη πώς θα πάνε, να πω ότι διαθέτω κι εγώ αυτοκίνητο αν κανείς ενδιαφέρεται.

 

Aquasonic, εσύ μένεις πολύ κοντά μου, αν θυμάμαι καλά. Βρήκες μεταφορικό μέσο; Θέλεις να περάσω να σε πάρω;

 

Διπλα μενω βρε! :) Δεν εχω προβλημα, αλλα επειδη θα ερθει και ενα φιλαρακι θα ειμαστε 2 και δεν θελω να σου βαλω βαρος...

 

(Υ.Σ βαλτε στην λιστα τον GFGO... ειναι καλο παιδι! :) )

Link to comment
Share on other sites

Ε, δε θα σας φορτωθώ και στην καμπούρα μου βρε! :lol:

 

Στείλε PM να μου θυμίσεις το σπίτι (οδό θυμάμαι, στο νούμερο κολλάω :p) και να κανονίσουμε ώρα και τα σχετικά.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε σήμερα με το rigasnic και κλείσαμε το μέρος (ΝΑΙ, στο Νέο Φάληρο). Θα καθήσουμε κοντά στο μέρος που είχαμε καθήσει και πέρυσι, μόνο που έχει λίγες περισσότερες θέσεις (οι συμμετοχές είναι λίγο περισσότερες φέτος - ας ελπίσουμε το ίδιο να ισχύσει και για τις προσελεύσεις).

 

Σύντομα θα δείτε και ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα :)

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε σήμερα με το rigasnic και κλείσαμε το μέρος (ΝΑΙ, στο Νέο Φάληρο). Θα καθήσουμε κοντά στο μέρος που είχαμε καθήσει και πέρυσι, μόνο που έχει λίγες περισσότερες θέσεις (οι συμμετοχές είναι λίγο περισσότερες φέτος - ας ελπίσουμε το ίδιο να ισχύσει και για τις προσελεύσεις).

 

Σύντομα θα δείτε και ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα :)

Τέλεια :up:. Δεν κρατιέμαι :D :p
Link to comment
Share on other sites

Na perasw k egw??

Basika apo kentro pws na paw?

 

 

kkthx :)

Τραμ ή ηλεκτρικός ή 040 μέχρι Ν.Φάληρο, πόδια μέχρι Μικρολίμανο, και ανεβαίνεις τη γεφυρούλα πάνω από το κανάλι (απέναντι από τις καφετέριες του Μικρολίμανου).

Link to comment
Share on other sites

Ε,μα είναι να τρελένεσαι με κάτι τέτοια.Eκτός κι αν αυτοί που το κανόνισαν δεν ξέρουν ότι έχει ματς και όλοι κάτι έχουμε κανονίσει,για να το δουν παρε'ί'τσα με φίλους,και μάλιστα από νωρίς. Όχι,να τρέχουμε σαν το Βέγγο για να τα προλάβουμε όλα και τελικά να μην ευχαριστηθούμε τίποτα.Εκτός κι αν δε μας θέλετε στην παρέα σας. Και είμαστε πολλοί εμείς οι τρελοί με το τόπι,πιστέψτε με!!!(τώρα είδα ότι κανονίστηκε, που μπήκε στην κεντρική σελίδα.Είχα εξεταστική και δεν έμπαινα στο forum)
Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε στην πρώτη σελίδα ανακοίνωση για το meeting.

 

Υπενθυμίζω ότι είναι αυτήν την Κυριακή 9 Ιουλίου, ώρα 6 το απόγευμα στο καφέ-μπαρ "ΝΑΙ" στο ΣΕΦ.

 

Εκεί θα έρθετε:

  • με ΜΜΜ: (by lemanis) Με τον ηλεκτρικό, κατεβαίνουμε στο Νέο Φάληρο (Καραϊσκάκη), περνάμε από την πεζογέφυρα πάνω από την Ποσειδώνος και βγαίνουμε μέσα στο ΣΕΦ. Από εκεί είναι 300 μέτρα το πολύ, έχει ταμπέλες και επίσης "Ρωτώντας πας στην πόλη"! :p :)
     
    Ομοίως και αν έρθει κανείς με τραμ.
     
    Αν χρησιμοποιήσετε λεωφορείο, ΟΛΑ τα λεωφορεία για Πειραιά κάνουν στάση στο Καραϊσκάκη.

  • με αυτοκίνητο: Από Εθνική Οδό (Κηφισό) όλο τέρμα, στο τέλος έχει ταμπέλες για ΣΕΦ. Από παραλιακή, έχει κατευθείαν ταμπέλες για ΣΕΦ. Από Συγγρού, πέρνετε κατεύθυνση για Πειραιά και θα βρείτε ταμπέλες για ΣΕΦ

  • μπορείτε να έρθετε επίσης με κότερο, ελικόπτερο κτλ. :p :lol:

Σε κάθε περίπτωση αφού φτάσετε στο πάρκιγνκ του ΣΕΦ (μη παρκάρετε) ακολουθήστε ταμπέλες για Olympico ή ИAI (ναι έτσι το γράφουν, σε ταμπέλες με πορτοκαλί φόντο και προσοχή σε μια που έχουν κολλήσει άσχετο αυτοκόλλητο επάνω της)

 

Παραθέτω το περσινό σχεδιάγραμα του Elektrik-Eye.

http://img71.imageshack.us/img71/9579/nai8rl.th.jpg

 

Ενημερωμένη λίστα:

  1. rigasnic
  2. nikoskat
  3. Βασίλης
  4. kotetsi
  5. nervous
  6. stardrive
  7. kostas_pav
  8. killing_you2
  9. arfi-gorgona
  10. GeoGlx
  11. cmaniac
  12. theka_2003
  13. antonis_wrx
  14. Hunter
  15. dimangelid
  16. AquaSonic
  17. luke
  18. kakiasmeno
  19. DrStorage
  20. KCB
  21. teitzis
  22. paparoach
  23. nikkosnet
  24. Μaggie
  25. titinaki_1
  26. GreekCharmed
  27. theoni
  28. mona-liza
  29. Spyros86
  30. Billakosss??
  31. Petros the Great??
  32. GFGO
  33. WoW

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα πολυ να περασω και εγω, αλλα επεσε η εξεταστικη ( 6 με 16 Ιουλιου, και τα σαββατοκυριακα!).

Εμενα μου κληρωσε απο τις 9 μεχρι τις 13, οκτω μαθηματα!

 

( Η συναντηση θα συνδιαστει και με τον τελικο του Μουντιαλ? Γιατι αν μενει καποιος μακρια θα πρεπει να φυγει νωριτερα για να το προλαβει..)

Link to comment
Share on other sites

thelw na erthw kai egw apla den kserw kanena mono enan duo....eimai se dilima.....

 

Δεν είναι λόγος αυτός για να μην έρθεις ,μα αυτός είναι ο σκοπός του

meeting να γνωριστούμε :)

 

Διάβασε αυτό και θα καταλάβεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=143869

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

thelw na erthw kai egw apla den kserw kanena mono enan duo....eimai se dilima.....

 

Κι εγώ 1-2 το πολύ ξέρω αλλά θα έρθω. Εγώ έχω άλλο δίλλημα.. να πάω για μπάνιο εκείνη την μερα ή να έρθω στο meeting?? Μάλλον το δεύτερο:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ 1-2 το πολύ ξέρω αλλά θα έρθω. Εγώ έχω άλλο δίλλημα.. να πάω για μπάνιο εκείνη την μερα ή να έρθω στο meeting?? Μάλλον το δεύτερο:happy:

 

Μπορείς πολύ απλά να πάς για μπάνιο νωρίτερα και να έρθεις τ'απογευματάκι στο μιτινγκ.Και΄γω αυτό θα κάνω. ;)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς πολύ απλά να πάς για μπάνιο νωρίτερα και να έρθεις τ'απογευματάκι στο μιτινγκ.Και΄γω αυτό θα κάνω. ;)

Καλή η σκέψη σου αλλά αμα πάω παραλία δυσκολα θα ξεκολλήσω από κει. Άμα δε νυχτώσει δε φεύγω συνήθως (η θάλασσα είναι η αδυναμία μου :rolleyes:). Τεσπα ότι και να κάνω θα έρθω κατευθείαν εκέι γιατί το έχω υποσχεθεί και σε μία ψυχή.. Το πολύ πολύ να έρθω εκεί με το μαγιώ και τα αλάτια :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλή η σκέψη σου αλλά αμα πάω παραλία δυσκολα θα ξεκολλήσω από κει. Άμα δε νυχτώσει δε φεύγω συνήθως (η θάλασσα είναι η αδυναμία μου :rolleyes:). Τεσπα ότι και να κάνω θα έρθω κατευθείαν εκέι γιατί το έχω υποσχεθεί και σε μία ψυχή.. Το πολύ πολύ να έρθω εκεί με το μαγιώ και τα αλάτια :lol:

στο δικο μας το meeting θυσιασα την θαλασσα...αφου κι εγω εχω αδυναμια τις παραλιες!

οποτε βουρ..........για το meeting!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μας το meeting θυσιασα την θαλασσα...αφου κι εγω εχω αδυναμια τις παραλιες!

οποτε βουρ..........για το meeting!!

Κάνε άλλη μία θυσία τότε και έλα και στο δικό μας!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλή η σκέψη σου αλλά αμα πάω παραλία δυσκολα θα ξεκολλήσω από κει. Άμα δε νυχτώσει δε φεύγω συνήθως (η θάλασσα είναι η αδυναμία μου :rolleyes:). Τεσπα ότι και να κάνω θα έρθω κατευθείαν εκέι γιατί το έχω υποσχεθεί και σε μία ψυχή.. Το πολύ πολύ να έρθω εκεί με το μαγιώ και τα αλάτια :lol:

 

Ε, αφου το έχεις υποσχεθεί κιόλας ένας λόγος παραπάνω να μας προτιμήσεις.

Δεν αθετούμε υποσχέσεις,έτσι;;

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Ε, αφου το έχεις υποσχεθεί κιόλας ένας λόγος παραπάνω να μας προτιμήσεις.

Δεν αθετούμε υποσχέσεις,έτσι;;

Έτσι έτσι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...