Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δε ξέρω σίγουρα,αλλά δε νομίζω..

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω το Vodafone 120 Plus πως μπορω να κανω ανανεωση συμβολαιου μεσο του vodafone.gr?...μπορει καποιος να μου δωσει οδηγιες..μην κανω καμια βλακεια..και πληρωνω μετα διαφορα..
Link to comment
Share on other sites

κανεις myaccount και επειτα σου εμφανιζεται για ανανεωση.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αν είναι να συμπληρώσεις τώρα χρόνο,νομίζω μπορείς

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει ..account...απλα οταν παταω διαχειριση συνδεσης..μου λεει..αλλαγη ''προγραμματος η υπηρεσιων'', και ''Ανανεωση συμβολαιου/ανανεωση συσκευης'' εγω ποιο απο τα 2 να παρω..(θελω να παρω και το LG viewty)
Link to comment
Share on other sites

ανανεωση συμβολαιου

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ανανεωση συμβολαιου

ωραια μετα επιλεγω συσκευη...

και μετα μου βγαζει αυτο..

http://i258.photobucket.com/albums/hh254/amaz0r/Untitled-2-2-1.jpg

 

επιλεγω αυτο που θελω που ειναι ιδιο σχετικα με το 120 plus

 

μετα εδω το αφηνω ετσι...

αυτο το ''*επιπλον παγιο'' που λεει κατω κατω με προβληματιζει..τι ενοει?

http://i258.photobucket.com/albums/hh254/amaz0r/ela-1.jpg

 

 

μετα συμπληρωνω..την φορμα παραγγελιας..και ολοκληρωση και ερχετε το κιν εκει που εδωσα διευθυνση?.. και εχω αλαξει προγραμμα τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση.....

Τι προσφορα επαιζε μεχρι προχθες Σαββατο με 5GB ιντερνετ(διπλασιασμο)?

Ποιο ηταν το παγιο και τι προσεφερε?

Τα 5GB ειναι για παντα ή για ενα χρονο?

Link to comment
Share on other sites

ωραια μετα επιλεγω συσκευη...

και μετα μου βγαζει αυτο..

http://i258.photobucket.com/albums/hh254/amaz0r/Untitled-2-2-1.jpg

 

επιλεγω αυτο που θελω που ειναι ιδιο σχετικα με το 120 plus

 

μετα εδω το αφηνω ετσι...

αυτο το ''*επιπλον παγιο'' που λεει κατω κατω με προβληματιζει..τι ενοει?

http://i258.photobucket.com/albums/hh254/amaz0r/ela-1.jpg

 

 

μετα συμπληρωνω..την φορμα παραγγελιας..και ολοκληρωση και ερχετε το κιν εκει που εδωσα διευθυνση?.. και εχω αλαξει προγραμμα τωρα?

 

Eπιλέγεις συσκευή, επιλέγεις πρόγραμμα, συμπληρώνεις τη φόρμα παραγγελίας κ.τ.λ έως ότου ολοκληρωθεί η διαδικασία. Όταν ολοκληρωθεί είσαι o.k. Νομίζω είναι πολύ ξεκάθαρο. Το "επιπλέον πάγιο" αναφέρεται στην υπηρεσία live unlimited την οποία όμως δεν έχεις επιλέξει. Η αλλαγή προγράμματος θα ολοκληρωθεί εντός 3 ημερών, θα λάβεις μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα χθθες καινουρια συνδεση(μετατροπη καρτοκινητου σε σε συνδεση) κ μου εδωσαν μια καινουρια σιμ λεγοντας μου οτι αυριο (σημερα δλδ) μολις χαθει το σημα απο την cu sim να βαλω την καινουρια sim,χζαθηκε το σημα λοιπον και ενω βαζω την καινουρια sim δεν εχει ουτε αυτη σημα..ξερετε τι μπορει ν φταιει?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εκανα χθθες καινουρια συνδεση(μετατροπη καρτοκινητου σε σε συνδεση) κ μου εδωσαν μια καινουρια σιμ λεγοντας μου οτι αυριο (σημερα δλδ) μολις χαθει το σημα απο την cu sim να βαλω την καινουρια sim,χζαθηκε το σημα λοιπον και ενω βαζω την καινουρια sim δεν εχει ουτε αυτη σημα..ξερετε τι μπορει ν φταιει?

 

Θελει καποια ωρα μεχρι να γινει η συνδεση Εσθ κλεισε και ξαναανοιγε το κινητο σου κατα ταχτα διαστηματα

Link to comment
Share on other sites

Εκανα χθθες καινουρια συνδεση(μετατροπη καρτοκινητου σε σε συνδεση) κ μου εδωσαν μια καινουρια σιμ λεγοντας μου οτι αυριο (σημερα δλδ) μολις χαθει το σημα απο την cu sim να βαλω την καινουρια sim,χζαθηκε το σημα λοιπον και ενω βαζω την καινουρια sim δεν εχει ουτε αυτη σημα..ξερετε τι μπορει ν φταιει?

Επιπλέον βγάλε τη sim κάρτα και βάλ' τη ξανά.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον βγάλε τη sim κάρτα και βάλ' τη ξανά.

Και με επανεκκίνηση του κινητού θα βρει δίκτυο,δεν χρειάζεται να βγάλει τη sim.:)

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά είναι!

1. Τα απεριόριστα σταθερά ισχύουν για όλα τα δίκτυα σταθερής?

2. Το 500 με 5€ λογικά δε θα ισχύουν για τα επαγγελματικά. (?)

Link to comment
Share on other sites

1. Είναι σε όλα τα δίκτυα

2. Ακριβώς. Δεν θα ισχύουν.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

... Πηρα εγω τηλ ειπα την δικη μου περιπτωση που μου μειωσαν στο μισο το παγιο και την επιδοτηση απο 98 ευρω την εκαναν 178...

 

καλησπερα.

παιδια, παραλληλα με την επιδοτηση συσκευης, παιζει να μειωσουν και το παγιο? και μαλιστα στο μισο..? γινεται αυτο οντως? και αν ναι, πώς...?

Εχω 2 γραμμες voda, και ειναι μερες ανανεωσης...:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

παιδια, παραλληλα με την επιδοτηση συσκευης, παιζει να μειωσουν και το παγιο? και μαλιστα στο μισο..? γινεται αυτο οντως? και αν ναι, πώς...?

Εχω 2 γραμμες voda, και ειναι μερες ανανεωσης...:)

 

Το εκαναν σε μενα .Απο 98 στα 178 η επιδοτηση και απο 35 στα 16,5 το παγιο με ιδιο χρονο ομιλιας.Παζαρεψε το !!!!Αφου μαλιστα εχεις δυο γραμμες εχεις πιο πολλα ατου απο μενα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απ'ολα, ευχαριστω για την αμεσοτατη απαντηση!!

Λες να το κανω αυτο σε καταστημα voda, ή να παρω στο 13830..?

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απ'ολα, ευχαριστω για την αμεσοτατη απαντηση!!

Λες να το κανω αυτο σε καταστημα voda, ή να παρω στο 13830..?

Καλύτερα να πας σε κατάστημα γιατί στο 13830 γίνονται και λάθη.Εκτός κι αν αυτά τα κάνουν μόνο τηλεφωνικός.:O

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απ'ολα, ευχαριστω για την αμεσοτατη απαντηση!!

Λες να το κανω αυτο σε καταστημα voda, ή να παρω στο 13830..?

 

Εγω το εκανα τηλεφωνικα και νομιζω οτι ειναι καλυτερα με την εποιδοτηση για την κορη μου πριν 3-4 μερες που της πηγαν την επιδοτηση απο 100 στα 250. Οταν ειχα κανει την δικια μου που ανεφερα και πιο πριν δεν ηξερα τετοια κολπα και ειχα κανει αιτηση φορητοτηας στην Cosmote και με πηραν απο Voda την αλλη μολις μερα και μου εκαναν την προσφορα.Ολα απο τα κεντρικα τους γινοντε απο οτι καταλαβα...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...