Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην εφαρμογή My vodafone επιλέξτε το μενού "Πακέτα".

Εκεί, επιλέξτε "internet" και θα το βρείτε υπό μορφή πακέτου με κόστος 0€.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ το είδα στο Facebook και το ενεργοποιήσα από εκεί...

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση που πολυ πιθανον να εχει απαντηθει πολλες φορες, αν πληρωνεις τον λογαριασμο μεσω vodafone app, δεν εχεις το "νταβατζιλικι" των τραπεζων των 0.5/0.6€ που βαζουν στις συναλλαγες σωστα;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, όταν πληρώνεις από την αρχική του Vodafone.gr ή από το my Vodafone δεν πληρώνεις προμήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω συμβόλαιο Red Pass 1 μέχρι Αύγουστο 2021 (24μηνο) στα 34€ μηνιαίο πάγιο, και με καλέσανε να δεχτώ μέσω sms εκβιαστικά νέο συμβόλαιο στα 38.5€, με λίγες παροχές παραπάνω (που ούτε πρόσεξα, γιατί δεν με ενδιαφέρουν).

 

Πρέπει να δεχτώ; Τι με συμβουλεύετε να κάνω;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω συμβόλαιο Red Pass 1 μέχρι Αύγουστο 2021 (24μηνο) στα 34€ μηνιαίο πάγιο, και με καλέσανε να δεχτώ μέσω sms εκβιαστικά νέο συμβόλαιο στα 38.5€, με λίγες παροχές παραπάνω (που ούτε πρόσεξα, γιατί δεν με ενδιαφέρουν).

 

Πρέπει να δεχτώ; Τι με συμβουλεύετε να κάνω;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Νομιζω τι υπερβάλλεις. Τι θα πει "εκβιαστικά"; "Ξέρουμε τι έκανες πέρσι το καλοκαιρι και θα το πούμε αν δεν αλλαξεις συμβόλαιο"; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, καλό! Καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά ακριβώς έτσι το ένιωσα. Ο υπάλληλος με απασχόλησε ατελείωτη ώρα στην εργασία μου, με πίεσε να αποδεχτώ μια προσφορά που εξαρχής του ξεκαθάρισα ότι δεν με ενδιέφερε, και στο τέλος έφτασε στο σημείο να μου πει ότι αν δεν το κάνω θα έχει πρόβλημα με τον επόπτη του (!). Οκ, δεν πήρε και όμηρο το σκυλάκι μου...

 

Στο διαταύτα, τι να κάνω; Τι πατέντα είναι αυτή, να ανατιμείς τρέχοντα συμβόλαια;

Edited by ndros13
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, καλό! Καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά ακριβώς έτσι το ένιωσα. Ο υπάλληλος με απασχόλησε ατελείωτη ώρα στην εργασία μου, με πίεσε να αποδεχτώ μια προσφορά που εξαρχής του ξεκαθάρισα ότι δεν με ενδιέφερε, και στο τέλος έφτασε στο σημείο να μου πει ότι αν δεν το κάνω θα έχει πρόβλημα με τον επόπτη του (!). Οκ, δεν πήρε και όμηρο το σκυλάκι μου...

 

Στο διαταύτα, τι να κάνω; Τι πατέντα είναι αυτή, να ανατιμείς τρέχοντα συμβόλαια;

 

Κατ αρχας, οπως αυτοι σε καλουν χωρις να το ζητησεις και σε απασχολουν, ετσι κ εσυ πολυ απλα τους λες οτι δεν ενδιαφερεσαι και το κλεινεις στα μουτρα! Δεν καταλαβαινω γιατι ο κοσμος θεωρει αγενεια να το κανει αυτο.

 

Κανεις δε μπορει να πειραξει το συμβόλαιο σου μεχρι να ληξει. Αν δε το θέλεις, παιρνεις πίσω και τους λες οτι το μετανιωσες (εχεις δικαίωμα να το κανεις εντος 14 ημερων).

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

To red 4 που γίνεται platinum αντιγράφοντας ουσιαστικά το αντίστοιχο όνομα της πράσινης όπως βλέπω στη σελίδα τους κοστίζει μόλις 190 ευρώ ανα μήνα. Το απεριόριστο θα είναι πραγματικό απεριόριστο τουλάχιστον ή τα γνωστά 100 GB;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα πράμα λέμε

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ναι. βέβαια ίσως επειδή πρόκειται για επαγγελματικό πρόγραμμα αν κάποιος έχει και γραμμές σταθερες vodafone και επιπλέον νούμερα κάτω από το ίδιο ΑΦΜ και τα λοιπά να γίνεται κάποια καλύτερη τιμή. αλλά για μεμονωμένο ιδιώτη που θέλει απεριόριστα μόνο δεδομένα και μπορεί να την βγάλει με λίγα λεπτα ομιλιας το μήνα αυτό το πακέτο δεν αξίζει

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν διπλασιάζει σε όλα τα πακέτα της αρα, μόνο στα εμπορικά διαθέσιμα, άρα όσοι εχουν πιο παλιά προγράμματα είναι άτυχοι
Link to comment
Share on other sites

 

Εχω Οικογενειακο με 9GB δεδομενα για 3 γραμμες συνολικα .

 

Καθε γραμμη και 2000 λετα προς ολος.

Θα γινουν 18?

Βεβαια και τα 9 μου ειναι υπεραρκετα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πακέτο έχεις;

 

Οικογενειακο ...Νομιζω red αλλα οχι σιγουρα

81 ευρω οι τρεις γραμμες.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς, δες το my Vodafone ή το πρώτο φύλλο του λογαριασμού σου για να δεις το πακέτο που έχεις. Λογικά είναι κάποιο από τα παλιά γιατί τα τωρινά (που διπλασιάστηκε ο όγκος τους) είχαν 1.2, 3 ή 6gb + social pass.
Link to comment
Share on other sites

εγω που εχω το red 1 με τα 2,5gb μου ειπαν απο εξυπηρετηση πελατων οτι θα διπλασιαστουν και τα δικα μου gb
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Vodafone red 1 2gb πήρα την απάντηση "Αφορά πράγματι τα συγκεκριμένα νέα προγράμματα για την ώρα τουλάχιστον" και όταν του είπα ότι οι παλιοί χρήστες είμαστε ριγμένοι πήρα την απάντηση "Τα νέα προγράμματα είναι πιο ακριβά. Οπότε δεν είστε ριγμένοι"
Link to comment
Share on other sites

Άσε λίγες ώρες ακόμα το ότι το ανακοίνωσαν δεν σημαίνει ότι πρόλαβαν να κάνουν όλες τις αλλαγές στο σύστημα.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

απο το red με τα 2.5gb πηγα στο red plus με τελικο παγιο 33,83 και παω στα 12,7gb λογω το οτι εχω σταθερο μου διπλασιαζει τα data + 750mb 4sharing
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα πράμα λέμε

 

Για να υπάρχει, σημαίνει πως υπάρχουν πελάτες που το ζητάν. Τα προγράμματα (ιδίως τα ακριβότερα) δεν βγαίνουν γιατί έτσι γουστάρουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...