Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πιστωτικές alpha bank έχω και όπως έγραψα , απλά πλήρωσα μέσω paypal...η ουσία πάντως είναι το εξτρά χαράτσι!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

kinder έκπληξη από αυτόν τον μήνα στην πληρωμή λογαριασμού μέσω καρτών ή ebanking Alpha Bank....προμήθεια 0.30 ευρώ...!

Paypal λοιπόν...

Και η eurobank το ιδιο χαράτσι σε χθεσινες πληρωμές. Δεν ξερω ομωςεαν εβαζε και πριν προμήθεια διοτι μέχρι τωρα πληρωνα λογαριασμούς μεσω Πειραιώς.

Link to comment
Share on other sites

το family red 1 το εχει κανεις τελικα?

 

Εγω μαλλον...Στο ιδιο ΑΦΜ 3 red1

 

Συνολικη εκπτωση 80 ή 85%

 

Δεν θυμαμαι καλα .

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον...Στο ιδιο ΑΦΜ 3 red1

 

Συνολικη εκπτωση 80 ή 85%

 

Δεν θυμαμαι καλα .

 

εσυ εχεις 3 ξεχωριστα και μονο σε σενα εχουν δωσει τετοια τιμη

 

εγω για αλλο πακετο λεω

Link to comment
Share on other sites

εσυ εχεις 3 ξεχωριστα και μονο σε σενα εχουν δωσει τετοια τιμη

 

εγω για αλλο πακετο λεω

 

Μπορει....Με τις αυξησεις και μειωσεις εκπτωσεων τελικη τιμη από 20 ευρω το καθενα εχει παει στα 23,98 .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα πριν σπο δεκα μερες με πηρε τηλ η cosmote και μου εκανε πρόταση να παω δέχτηκα χωρης να έχει λήξει το πρόγραμμα. Δυο red 1 και ενα σταθερο απο 94 στα 80€.

Με πήρε τηλ η vodafone και μου ειπε οτι αν φύγω θα πρέπει να πληρώσω 240€ επειδή είχα πάρει κινητό. Μπλα μπλα μπλα και μου έκανε πρόταση για τα δυο red1 80 που έδινα σε 59€

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PANAGIOTIS
Link to comment
Share on other sites

AΓAΠHTE ΣYNΔPOMHTH ΣAΣ KAΛEΣAME ΓIATI ΠΛHΣIAZEI H ΛHΞH TOY ΣYMBOΛAIOY ΣAΣ KAI EΠEIΔH ΘA ΣTAMATHΣOYN OI EKΠTΩΣEIΣ ΣTIΣ ΣYNΔEΣEIΣ ΣAΣ.EΠIKOINΩNHΣTE MAZI MAΣ TO ΣYNTOMOTEPO ΣTO 2106702### ΔEYTEPA-ΠAPAΣKEYH 09:00-21:00

Έλαβα αυτό το sms σήμερα. Παίρνω τηλέφωνο βγαίνει τηλεφωνιτης αλλά μετά πέφτει η γραμμή χώρις να μιλήσω με κάποιον

17-8 λήγει το συμβολαιο μου. 2γραμμες ρέντ 1 στα 55 ευρώ.

Αν ζητήσω να τα κάνω κάρτα cu πρέπει να πληρώσω κάποια τέλη αποσύνδεσης; κάτι για 20 ευρώ τη γραμμή. Θυμάμαι καλά;

Link to comment
Share on other sites

Για ζητά τους το family Red 1.

 

Έχει 75 ευρώ για δύο συνδέσεις. Να δούμε αν δέχονται τίποτα κοντά στα 30 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

AΓAΠHTE ΣYNΔPOMHTH ΣAΣ KAΛEΣAME ΓIATI ΠΛHΣIAZEI H ΛHΞH TOY ΣYMBOΛAIOY ΣAΣ KAI EΠEIΔH ΘA ΣTAMATHΣOYN OI EKΠTΩΣEIΣ ΣTIΣ ΣYNΔEΣEIΣ ΣAΣ.EΠIKOINΩNHΣTE MAZI MAΣ TO ΣYNTOMOTEPO ΣTO 2106702### ΔEYTEPA-ΠAPAΣKEYH 09:00-21:00

Έλαβα αυτό το sms σήμερα. Παίρνω τηλέφωνο βγαίνει τηλεφωνιτης αλλά μετά πέφτει η γραμμή χώρις να μιλήσω με κάποιον

17-8 λήγει το συμβολαιο μου. 2γραμμες ρέντ 1 στα 55 ευρώ.

Αν ζητήσω να τα κάνω κάρτα cu πρέπει να πληρώσω κάποια τέλη αποσύνδεσης; κάτι για 20 ευρώ τη γραμμή. Θυμάμαι καλά;

 

Παρε 2106702000

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν αν πάω σε κάρτα ότι πρέπει να πληρώσω τέλη αποσύνδεσης 20 ευρώ για την καθε γραμμη. Δηλαδή ένα 40αρι τζάμπα! Από που βγαίνουν αυτά; πώς τους τα χρωστάω;

Δεν υπάρχει τρόπος να τα γλιτώσει κάνεις αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα πριν σπο δεκα μερες με πηρε τηλ η cosmote και μου εκανε πρόταση να παω δέχτηκα χωρης να έχει λήξει το πρόγραμμα. Δυο red 1 και ενα σταθερο απο 94 στα 80€.

Με πήρε τηλ η vodafone και μου ειπε οτι αν φύγω θα πρέπει να πληρώσω 240€ επειδή είχα πάρει κινητό. Μπλα μπλα μπλα και μου έκανε πρόταση για τα δυο red1 80 που έδινα σε 59€

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για να κάνει κάποιος φορητοτητα από συμβόλαιο Vodafone σε κάρτα πρέπει να πληρώσει και αρκετά!

Αν πας σε κοσμοτε πληρώνεις 30 ευρώ και τα 20 μπαίνουν στην κάρτα

Αν πας σε Wind πληρώνεις 30 ευρώ και τα 30 μπαίνουν στην κάρτα

Αν είσαι σε συμβόλαιο βονταφον και ζητήσεις να το κάνεις κάρτα πληρώνεις 20 ευρώ και 0 μπαίνουν στην καρτα

Ο μόνος τρόπος να μην πληρώσεις τίποτα είναι να χαρίσεις το νουμερο (να το αποσύρσεις και να το χάσεις για πάντα ) και να πας σε νέα αριθμοδότηση σε όποια εταιρεία θέλεις.

Ασύμφορη πλέον η φορητοτητα σε καρτοκινητο

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις φορητοτητα αλλου νομιζω δεν πληρωνεις...Αρα κανεις για ένα μηνα το πολύ δυο εξαντλείς την καρτα και ξαναγυρνάς αν θελεις .Αν καταλαβα καλα ...Καρτα και να δωσεις τα 5 ευρω μονο δεν μπορεις να παρεις από καποιον παροχο ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα σε κατάστημα Γερμανός και Wind.

Και οι 2 μου ζήτησαν 30 ευρώ μπροστά για κάνω φορητοτητα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα σε κατάστημα Γερμανός και Wind.

Και οι 2 μου ζήτησαν 30 ευρώ μπροστά για κάνω φορητοτητα

 

Κανε μηδενικο παγιο αν θελεις απλως να τους διατηρησεις.Στον γερμανο γινεται να το κανεις απ οσο ξερω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μπα, μήπως έχει και "τέλος αποσύνδεσης" ακόμα και να το κόψεις...

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Το μηδενικό συμβόλαιο είναι καλή ιδέα. Η βονταφον το έχει; ή μόνο στην κοσμοτε υπάρχει;

Αλλα πρεπει να ρωτήσω αν έχει κόστος και αυτο

Το κακό είναι ότι εκεί που μένω δεν υπάρχουν κατάστημα κοσμοτε Γερμανός και Wind

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος τρόπος να μην πληρώσεις τίποτα είναι να χαρίσεις το νουμερο

Εγω πριν καποιους μηνες εκανα φορητοτητα απο συμβολαιο vodafone σε Q μεσα απο το site της Q , ειχα πληρωσει 10€ και τα 10€ στην καρτα.

Δεν ξερω αν αυτο ισχυει ή εχει αλλαξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω καρτοπρόγραμμα και διάβασα για τις νέες τιμολογήσεις από την εταιρία. Μου είπε ένας φίλος πως όταν συμβαίνει αυτό μπορείς μέσα σε ένα διάστημα να πας σε κάποιο κατάστημα και να αποχωρήσεις χωρίς κάποιο κόστος. Γνωρίζετε αν ισχύει κάτι τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

Οι συνδρομητές των ανωτέρω προγραμμάτων, έχουν το δικαίωμα να διακόψουν αζημίως (εξαιρούνται τυχόν επιδοτήσεις) τη σύνδεσή τους εντός ενός μηνός από την παρούσα ενημέρωση.

7/7/17-16/8/17

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40508&dateFrom=&dateUntil=

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...