Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

55 με ένα Red 1 και ένα 400

 

Παρα παρα πολλα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 29€ red1 μαζί με φόρους κλπ

 

Για μια γραμμη καλη τιμη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Red1 δυο γραμμές 71€

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολλα νομιζω .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να κάνω

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εχεις ακομα συμβολαιο τιποτα .Αν ληγει ζητα καλυτερη προσφορα και αν δεν σου δωσουν αιτηση για φορητοτητα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμά μου έληγε σε 1 μήνα. Εχω red1 με 28,68 ευρώ τελική τιμή. Με πήραν να μου προτείνουν το ίδιο για 24 μήνες. Τους είπα ότι θα το σκεφτώ και μου έδωσαν επι τόπου προσφορά στα ίδια λεφτά +500mb, δηλ. 2,5GB/μήνα + 1500 λεπτά και sms/μήνα.

Δέχτηκα γιατί νομίζω ότι είναι καλή προσφορά. Τι γνώμη έχετε;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμά μου έληγε σε 1 μήνα. Εχω red1 με 28,68 ευρώ τελική τιμή. Με πήραν να μου προτείνουν το ίδιο για 24 μήνες. Τους είπα ότι θα το σκεφτώ και μου έδωσαν επι τόπου προσφορά στα ίδια λεφτά +500mb, δηλ. 2,5GB/μήνα + 1500 λεπτά και sms/μήνα.

Δέχτηκα γιατί νομίζω ότι είναι καλή προσφορά. Τι γνώμη έχετε;

Να προσέξεις γιατί σε εκπτώσεις πάνω από 50% (που σίγουρα είναι το δικό σου πρόγραμμα) χάνεις το 5% από 1 Ιούνιου, διευκρίνησε το ότι δεν θα ισχύσει σε σένα γιατί αμέσως θα σου αυξηθεί κοντά 4 ευρώ

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Ναι, 55% έχω. Τι έγινε; Βάλανε κόφτη στο 50%;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμά μου έληγε σε 1 μήνα. Εχω red1 με 28,68 ευρώ τελική τιμή. Με πήραν να μου προτείνουν το ίδιο για 24 μήνες. Τους είπα ότι θα το σκεφτώ και μου έδωσαν επι τόπου προσφορά στα ίδια λεφτά +500mb, δηλ. 2,5GB/μήνα + 1500 λεπτά και sms/μήνα.

Δέχτηκα γιατί νομίζω ότι είναι καλή προσφορά. Τι γνώμη έχετε;

 

Για μια γραμμη νομιζω καλα ειναι .

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να προσέξεις γιατί σε εκπτώσεις πάνω από 50% (που σίγουρα είναι το δικό σου πρόγραμμα) χάνεις το 5% από 1 Ιούνιου, διευκρίνησε το ότι δεν θα ισχύσει σε σένα γιατί αμέσως θα σου αυξηθεί κοντά 4 ευρώ

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που το λενε αυτο ??? Εγω εχω 85% εκπτωση .

 

60 ευρω τελικη για 3 red 1

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Για εκπτώσεις από 65% και πάνω θα κόψουν 5%... Σε περιορισμένο αριθμό συνδρομητών τον πρώτο καιρό για να κόψουν αντιδράσεις και μετά λογικά θα ακολουθήσουν οι υπόλοιποι συνδρομητές...
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ανεβασει κάποιος τους όρους του red 1 ?

Δεν το βρίσκω καπου online.. Τυχαιο;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Για εκπτώσεις από 65% και πάνω θα κόψουν 5%... Σε περιορισμένο αριθμό συνδρομητών τον πρώτο καιρό για να κόψουν αντιδράσεις και μετά λογικά θα ακολουθήσουν οι υπόλοιποι συνδρομητές...

 

Έχει βγάλει κάποια ανακοίνωση η Vodafone για αυτό;

Έχω 2γραμμες ρεντ 1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα βγηκε εξοφλιτικος λογαριασμος απο ενα συμβολιο πουμειχα καιμειναι να μου επιστραφουν 59 ευρω,γνωριζει κανεις την διαδικσια;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα βγηκε εξοφλιτικος λογαριασμος απο ενα συμβολιο πουμειχα καιμειναι να μου επιστραφουν 59 ευρω,γνωριζει κανεις την διαδικσια;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Πας σε καταστημα κια τα παιρνεις πισω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πας σε καταστημα κια τα παιρνεις πισω.

 

 

 

Δεν θέλει λογαριασμό τραπεζης;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Από 01/05 μειώνεται κατά 5% όσοι έχουν έκπτωση πάνω από 60% και πάνω στο προγραμμά τους ..

 

πρώτη φορά βλέπω τέτοια ανακοίνωση !!!

 

Για εκπτώσεις από 65% και πάνω θα κόψουν 5%... Σε περιορισμένο αριθμό συνδρομητών τον πρώτο καιρό για να κόψουν αντιδράσεις και μετά λογικά θα ακολουθήσουν οι υπόλοιποι συνδρομητές...

 

 

Εμένα πάντως το έγραφε πάνω στο λογαριασμό.. Τι θα πει να κόψουν αντιδράσεις?? Δεν το γράφει σε όλους τους λογαριασμούς δηλαδή; Δε μου ακούγεται σοβαρό αυτό από μια μεγάλη εταιρία . Επίσης έγραφε από 60% και πάνω. όχι από 65

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

Εχει φανει απο περυσι οτι καπου το εχει χασει η vodafone και συνεχιζει ακομα.

Συνεχίζει τις αυξήσεις και θα συνεχίζει τις αυξήσεις όπως όλα τα δίκτυα όσο πέφτουν τα έσοδα

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Είναι πραγματικά απίστευτο. Πριν λίγο καιρό ανακοίνωσαν αυξήσεις περίπου 3,5 ευρώ στα Vodafone Red 1 ... για το λόγο αυτό έκανα φορητότητα σε άλλο δίκτυο.. με τα πολλά μου έδωσαν απλά κάποια εξτρα mb.. παρέμεινα και τώρα έρχεται πάλι αύξηση με μείωση εκπτώσεων.. Τουλάχιστον ας περίμεναν να λήξει η έκπτωση σε κάθε συμβόλαιο και ας έκαναν τη μείωση αν ήθελες να κάνεις ανανέωση. Τελείως απαράδεκτα όλα αυτά στη μέση ενός συμβολαίου. Και ειδικά να "πειράζουν" την έκπτωση που έχει προσυμφωνήσει για να συνάψεις το συμβόλαιο με την εταιρία και για αυτό το λόγο υπέγραψες
Link to comment
Share on other sites

Είναι πραγματικά απίστευτο. Πριν λίγο καιρό ανακοίνωσαν αυξήσεις περίπου 3,5 ευρώ στα Vodafone Red 1 ... για το λόγο αυτό έκανα φορητότητα σε άλλο δίκτυο.. με τα πολλά μου έδωσαν απλά κάποια εξτρα mb.. παρέμεινα και τώρα έρχεται πάλι αύξηση με μείωση εκπτώσεων.. Τουλάχιστον ας περίμεναν να λήξει η έκπτωση σε κάθε συμβόλαιο και ας έκαναν τη μείωση αν ήθελες να κάνεις ανανέωση. Τελείως απαράδεκτα όλα αυτά στη μέση ενός συμβολαίου. Και ειδικά να "πειράζουν" την έκπτωση που έχει προσυμφωνήσει για να συνάψεις το συμβόλαιο με την εταιρία και για αυτό το λόγο υπέγραψες
Δυστυχώς το κάνουν συνέχεια! Έχεις δικαίωμα καταγγελίας του συμβολαίου σου και φορητότητας σε άλλη εταιρεία, όπου ίσως σε καλέσουν και στο μειώσουν. Όλα αυτά αν έχεις το κουράγιο. Και αυτοί εδώ που τα λέμε τρώνε αλλαγές συνέχεια με κάποιους που παίζουν μια με τον ΦΠΑ, μια με τα τέλη κινητής κλπ... Edited by con
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...