Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα το HandyWeather για το Ν80

Γιατι δεν μπορω να κανω update μεσω WLAN (linksys) το οποιο μου δουλευει αψογα με άλλες εφαρμογες πχ (f-secure antivirus, Opera, WorldMate) παρα μονο με GPRS ?

Μηπως δεν εχω κανει κατι σωστα?

Και εγώ το προσπάθησα αλλά δεν γίνεται με wi-fi μόνο μέσο gprs δύστυχος, μεγάλη βλακεία αυτό , καλύτερα χρησιμοποίησε το worldmate.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To worldmate pou simberilambanete se auto to arxeio to ekana egatastasi sto N80 tou filou mou kai zitaei registration.

Ti prepei na ginei?

Δώσε κάποιο e-mail και ένα δικό σου κωδικό , αφησέτο να συνδεθεί στο internet (και με wi-fi για να μην πληρώνεις) και είσαι ok! :)

Link to comment
Share on other sites

Δώσε κάποιο e-mail και ένα δικό σου κωδικό , αφησέτο να συνδεθεί στο internet (και με wi-fi για να μην πληρώνεις) και είσαι ok! :)

Ok thanks apla den imouna sigouros an eprepe na ginei registration i ypirxe kapio ***** i antikatastasi tou arxiou .app pou na to apotrepei opos ginotan palia...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες! Σε μερικες μερες θα ειμαι και εγω ενα ευτυχισμενος κατοχος Ν80. Θα ηθελα να ρωτησω αν εχουμε νεα για τις εφαρμογες: lookup. profimail που να τρεχουν στο Ν80?

 

ευχαριστω!

 

Μαλλον δεν το εθεσα σωστα για το profimail. Για αποστολη αρχειων mp3 και διαφορων αλλων χρειαζομαστε profiexplorer οπως στα προηγουμενα τηλεφωνα οπως 6630 Ν70? και αν ναι "παιζει" ο explorer του profimail ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες! Σε μερικες μερες θα ειμαι και εγω ενα ευτυχισμενος κατοχος Ν80. Θα ηθελα να ρωτησω αν εχουμε νεα για τις εφαρμογες: lookup. profimail που να τρεχουν στο Ν80?

 

ευχαριστω!

 

Μαλλον δεν το εθεσα σωστα για το profimail. Για αποστολη αρχειων mp3 και διαφορων αλλων χρειαζομαστε profiexplorer οπως στα προηγουμενα τηλεφωνα οπως 6630 Ν70? και αν ναι "παιζει" ο explorer του profimail ?

 

Profimail υπάρχει με ενσωματωμένο profiexplorer που στέλνει όλα τα αρχεία κανονικά όπως παλιά

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Profimail υπάρχει με ενσωματωμένο profiexplorer που στέλνει όλα τα αρχεία κανονικά όπως παλιά

Μπορει ομως μετα την εγκατασταση του να μη σου παιρνει back up:X ,οπως εγινε μ εμενα...

Johny
Link to comment
Share on other sites

Μπορει ομως μετα την εγκατασταση του να μη σου παιρνει back up:X ,οπως εγινε μ εμενα...

 

Δεν παρατήρησα κανένα πρόβλημα. Ούτως ή άλλως δεν κάνω backup με το pc suite. Κρατάω αντίγραφο του τηλ. στην κάρτα μνήμης και μετά αντιγράφω την κάρτα μνήμης με card reader που είναι ασύγκριτα πιο γρήγορη διαδικασία. Για να το τσεκάρω αυτό που λες έκανα backup πριν από λίγο στην κάρτα και δούλεψε μια χαρά

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Το εγκατεστησα το worldmate και έκανα update μεσω vodafone.Υπάρχει κάτι για free update και πως γίνεται?Κάποιες λεπτομέρειες θα ήταν ευπρόσδεκτες για κάποιους μιας <κάποιας ηλικίας>.
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Sto email pou sas ir8e eixe activation code?Enena oxi!

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατεστησα το worldmate και έκανα update μεσω vodafone.Υπάρχει κάτι για free update και πως γίνεται?Κάποιες λεπτομέρειες θα ήταν ευπρόσδεκτες για κάποιους μιας <κάποιας ηλικίας>.

 

Μέσα απο το πρόγραμμα έχει στο μενου του επιλογή "ενημέρωση" . Το επιλέγεις και θα ξανασυνδεθεί με τον σερβερ της worldmate για να σου φέρει την πρόβλεψη καιρού για τις επόμενες 5 ημέρες στην πόλη που ήδη έχεις επιλέξει (και δυστυχώς είναι πολύ λίγες σε σχέση με το handy weather) .

 

Αν εννοείς κάτι άλλο και δεν κατάλαβα σωστά, ενημέρωσε ξανά και θα τα βρούμε όλα ...

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

[New] eBook Mobile for S60 3rd Edition

eBook Mobile by m-internet.com is an eBook Reader for S60 3rd Edition phones (N71, N80, N91, E-series, 3250, etc.).

It lets you read your favourite ebooks in PDB, PRC or TXT formats.

http://my-symbian.com/s60v3/software/applications.php?fldAuto=57&faq=12

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

[New] eBook Mobile for S60 3rd Edition

eBook Mobile by m-internet.com is an eBook Reader for S60 3rd Edition phones (N71, N80, N91, E-series, 3250, etc.).

It lets you read your favourite ebooks in PDB, PRC or TXT formats.

http://my-symbian.com/s60v3/software/applications.php?fldAuto=57&faq=12

Και φυσικά e-books από xxxxxxxxxxxxxxx

Άντε να αρχίσουμε οι έλληνες να διαβάζουμε και κανα βιβλίο κάπου-κάπου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Άντε να αρχίσουμε οι έλληνες να διαβάζουμε και κανα βιβλίο κάπου-κάπου :lol:

:lol: :lol:

Και φυσικά e-books από εδώ

Thanks ! ;)

 

Mobipocket now supports Symbian 9

Mobipocket is now available for Symbian 9.1 devices (both S60 3rd Edition and UIQ 3). Mobipocket is a free eBook reader that enables the reading of both text based eBook files (such as TXT and Palm DOC formats) and Mobipocket DRM format eBook files. The Mobipocket reader includes features such as auto scrolling, full screen view, purchase books on device, annotations and more. A must have piece of software for all devices.

http://www.mobipocket.com/en/DownloadSoft/DownloadLinuxStep1.asp

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το profimail υπαρχει πουθενα full ή μπορει καποιος να μου το στειλει??

 

gtsia@hotmail.com

Thanks

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

IM+

IM+ Mobile Instant Messenger supports the most popular instant messaging systems: AOL, ICQ, MSN, Yahoo!, Jabber and Google Talk. It allows the always-on exchange of instant messages easily, cost-effectively and in real-time.

 

http://symbian9.com/soft/s60/internet/implus/sc1.jpg

 

http://www.symbian9.com/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,93/

Link to comment
Share on other sites

Telika to agile olos paradoksos meta apo meres pou to dokimasa mou doulepse kanonika xoris na zitisei update sto n80!

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Telika to agile olos paradoksos meta apo meres pou to dokimasa mou doulepse kanonika xoris na zitisei update sto n80!

 

Υποπτεύομαι ότι μάλλον δούλεψε γιατί κάτι αλλάξανε στο server τους. Βλέπεις το Agile, παρεμβάλει δικό του server στην επικοινωνία χρηστών με τον instant messenging server της επιλογής τους και δεν είναι direct. Για αυτό και προτιμώ προσωπικά το IM+ το οποίο είναι direct connection.

Link to comment
Share on other sites

Υποπτεύομαι ότι μάλλον δούλεψε γιατί κάτι αλλάξανε στο server τους. Βλέπεις το Agile, παρεμβάλει δικό του server στην επικοινωνία χρηστών με τον instant messenging server της επιλογής τους και δεν είναι direct. Για αυτό και προτιμώ προσωπικά το IM+ το οποίο είναι direct connection.

 

Auto den to iksera!Ontos einai ligo xazomara euto!

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Sindeome sto asirmato pou exo sto spiti kai douleuei mia xara :)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...