Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δουλευει αψογα, αλλα δεν δειχνει τα κρυφα αρχεια του κινητου!!!:(

Παντως οταν βγει και ο FExplorer τοτε θα βλεπει και το profiexplorer τα κρυφα και δεν θα υπαρχει αρχειο που δεν θα μπορουμε να στειλουμε!!!:) :happy: ;)

μπορεις να μας δειξεις ενα screenshot; :rolleyes:

δεν εχει επιλογη για τα κρυφα αρχεια; ο Fexplorer πως συνδυαζεται με τα κρυφα αρχεια;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπορεις να μας δειξεις ενα screenshot; :rolleyes:

δεν εχει επιλογη για τα κρυφα αρχεια; ο Fexplorer πως συνδυαζεται με τα κρυφα αρχεια;

 

http://img54.imageshack.us/img54/4383/screenshot00022cl.jpg http://img233.imageshack.us/img233/9572/screenshot00047cz.jpg

Link to comment
Share on other sites

kai kanena kleidaki den tha mas xaloyse :lol: alla poy na to breis :(

αν ισχυει οτι και στα παλαιοτερα, δε χρειαζεται κλειδι το profiexplorer, παρα μονο το profimail. :)

τωρα αυτα ειναι κρυφα αρχεια ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη βλακεία να μην βγάζει 2 εικονίδια όπως γίνονταν μέχρι τώρα , και υποπτεύομαι ότι από τη στιγμή που ενώθηκαν δεν θα είναι πια free ο Profiexplorer. :(
Link to comment
Share on other sites

χθες πηρα το Ν80 και δεν εχω ουτε ενα προγραμμα να κανω install

γιατι οτι ειχα απο το 6630 δεν παιζει ... απο που μπορω να βρω ?

(κατα προτιμηση οχι trial κτλ )

 

δοκιμασα στο mobizone αλλα δεν βρηκα τιποτα για 9.1 , εχει εγκαταληφθει ?

θυμαμαι παλια εβρισκα τα παντα εκει ...

 

sorry αν εχει ξαναγινει η ερωτηση αλλα εχω πολυ καιρο να μπω

στο φορουμ και εχω κατι χιλιαδεσ αδιαβαστα threads .... :D

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

φιλε mentorxxx απο οσο γνωριζω δεν εγκαταλειφθηκε η πλατφορμα.απλα ειναι νεα ακομα και γιάυτο δεν εχουμε πληθος προγραμματων.επιπλεον η 9.1 δεν ειναι συμβατη με τις προηγουμενες εκδοσεις symbian.παιζει μονη της μπαλα;)
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος φίλος να μου πεί πως κάνεις screenshot με το γνωστό πρόγραμμα, γιατί στα settings του λέει ότι πατάς edit + ok και ψάχνω να βρώ πιό είναι το edit....
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος φίλος να μου πεί πως κάνεις screenshot με το γνωστό πρόγραμμα, γιατί στα settings του λέει ότι πατάς edit + ok και ψάχνω να βρώ πιό είναι το edit....
Το μολυβάκι :)
Link to comment
Share on other sites

Ειχα βαλει στοΝ80 το Hot Spot Fnder και δουλευε κανονικα.Για καποιο λογο το αφαιρεσα και

τωρα που το ξανα εβαλα μου λεει οτι δεν εχω αδεια!!!!! Τι κανω λαθος? Μηπωσ πρεπει να το ξανακατεβασω ??

Link to comment
Share on other sites

μαλλον φιλε giorgosf ειναι ιδια περιπτωση με τα προγραμματα της psiloc οπως στα OS 7 και 8,οταν ληξει το trail δεν μπορεις να το ξαναβαλεις και να ειναι παλι trial..πρεπει να σβησεις αρχεια απο το C:για να ξαναδουλεψει αλλα που ειναι ο filemanager που θα το κανει αυτο:D ????
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

μαλλον φιλε giorgosf ειναι ιδια περιπτωση με τα προγραμματα της psiloc οπως στα OS 7 και 8,οταν ληξει το trail δεν μπορεις να το ξαναβαλεις και να ειναι παλι trial..πρεπει να σβησεις αρχεια απο το C:για να ξαναδουλεψει αλλα που ειναι ο filemanager που θα το κανει αυτο:D ????

ΑΑ καταλαβα..... Δηλαδη προς το παρον δεν υπαρχει αλλος τροπος να σβησω αυτα που πρεπει να σβησω?

Ουτε απο το pc suite =>Διαχειριση αρχειων?

Link to comment
Share on other sites

εχουμε κανενα λινκ για να το κατευασουμε?

 

εχει καταφερει κανεις να κανει κατι με το ARGUS RS?

Link to comment
Share on other sites

αν ισχυει οτι και στα παλαιοτερα, δε χρειαζεται κλειδι το profiexplorer, παρα μονο το profimail. :)

τωρα αυτα ειναι κρυφα αρχεια ή οχι;

 

Αντιγράφω από την επίσημη διεύθυνση του προγράμματος:

 

File Explorer for browsing files, managing attachments, viewing and sending files.May be used as stand-alone application and is available absolutely for FREE.

 

Συνεπώς το profiexplorer είναι δωρεάν

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα το trial εξαρταται απο τι usage κανεις στο email, δηλαδη το κυριο application, οποτε οσο δεν χρησιμοποιεις αυτο το προγραμμα για email ο file explorer παραμενει ελευθερος. Ειναι αρκετα καλος μολις το εγκατηστησα στο Ν80 Επισης εχει ενσωματωμενο picture viewer!

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

MobiReader Beta

Read all the ebooks in the Mobipocket ebookstore - including dictionaries, synchronize enews channels, view your personal documents.

http://www.symbian9.com/component/option-com_remository/func-fileinfo/id-66/

 

Το MobiReader δεν μπορεσα να το εγκαταστησω.Μου λεει οτι δεν ειναι συμβατο με τη συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/648463/s60-main.gif

Features:

 

* Time Tracking for multiple projects, tasks and clients.

* Different rates for each project.

* Realtime Summary of current day, week and month.

* Entry log for the last entries.

* Reporting for all or single projects or taks.

* Reporing for Months Quarters, Years and user definable intervals.

* CSV export for further analysis and printing.

* XML export for converting and importing in various applications.

 

Ειναι trial.

http://my-symbian.com/s60v3/software/applications.php?fldAuto=44&faq=6

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιο προγραμμα messenger sa to msn για το ε61 αν ναι ποιο πυ θα το βρω?αν εχει καποιος ας μου στειλει πμ.ευχαριστω,
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...