Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sorry nervous,λοιπον επιτελους βρηκα το σωστο generetor γιατι οπως καταλαβατε του iphone δεν δουλευει,βρειτε το generaton απο το best task v1.00 και οχι την 1.03 που εχει το iphone,με την πρωτη εβαλα email 1@2.3 generate και ετοιμο!! enjoy

 

Δεν ισχύει αυτό. Και το iphone το key του 1.00 έχει στο zip. Απλώς είναι θέμα τύχης να πετύχει το registration. Εγώ δοκίμασα με 3 διαφορετικά τυχαία emails και στο τρίτο πέτυχε. Το ίδιο και πολύς άλλος κόσμος απ' ότι είδα

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ισχύει αυτό. Και το iphone το key του 1.00 έχει στο zip. Απλώς είναι θέμα τύχης να πετύχει το registration. Εγώ δοκίμασα με 3 διαφορετικά τυχαία emails και στο τρίτο πέτυχε. Το ίδιο και πολύς άλλος κόσμος απ' ότι είδα

 

Στο iphone ήδη έχει ειπωθεί ότι χρειάζεται άλλο ******. Και μάλιστα υπάρχει και σχετικό link για να κατεβάσεις το σωστό generator. BestTaskman 1.0 S80 κλπ λέει το σωστό. Αυτό που ήταν αρχικά μέσα στο .rar δεν ήταν το σωστό αλλά το δεύτερο είναι. Μέχρι και η ανακοίνωση ήταν με bold...

Link to comment
Share on other sites

ebala alla tipota!!!:(

κοιτα, στα παλιοτερα s60 ετσι ηταν. τωρα μπορει απλα να μη δουλευει, λογω os9.1, δε το γνωριζω αυτο, σορρυ... :)

 

@tmits, προσεξε λιγο τα λινκς που βαζεις ;)

Link to comment
Share on other sites

enjoy all apps;) :D

 

h**p://rapidshare.de/files/22684162/n80_free_and_crcd.rar.html

 

Kαλύτερα έτσι ...

 

Για διόρθωσέ το έτσι, γιατί θα βγει λόγω κανονισμών του forum.... ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

enjoy all apps;) :D

 

 

Στο Handy Weather ο αριθμός **** δεν ισχύει για όλα τα τηλέφωνα αλλά μόνο για ένα, όταν πας να κατεβάσεις το update του καιρού σου βγάζει ότι ο αριθμός αυτός χρησιμοποιήται απο άλλο τηλέφωνο. :O

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα, Please...., κανένα μηχανάκι με **** για την εφαρμογη αυτή ? :X

Link to comment
Share on other sites

einai mono gia n80?

Λογικα θα ειναι για ολα τα symbian 9. Αντε να αρχίσουμε να μαζευουμε εφαρμογες για να είμαστε ετοιμοι οταν θα ερθει το Ν93

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

egw ta ebala ola mia xara kai ta dexthke.epitelous zwntanepse to kinhto.mhpws ebale kaneis sto pc to upload alltunes music catalog to phone?kserete pws douleuei??:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

enjoy all apps;) :D

 

h**p://rapidshare.de/files/22684162/n80_free_and_crcd.rar.html

ρε αδερφια.πολλες εφαρμογες αλλα οι μισες ξερω που χρησιμευουν.τι ακριβως κανει η καθεμια?εγκατεστησα 4 που δεν ηξερα και τις απεγκατεστησα παλι.τι κανουν?

Link to comment
Share on other sites

e min egathistas oti na ne sto kinito! psakse ke ligo prota sto internet ti kanei i kathe mia!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το HandyWeather για το Ν80

Γιατι δεν μπορω να κανω update μεσω WLAN (linksys) το οποιο μου δουλευει αψογα με άλλες εφαρμογες πχ (f-secure antivirus, Opera, WorldMate) παρα μονο με GPRS ?

Μηπως δεν εχω κανει κατι σωστα?

ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

εγω φιλοι δεν μπορω να συνδεδω μεσω του agile με το msn οτι και να κανω,το εχω κατεβασει και απο το επισημο site και απο το ιphone αλλα τιποτα!αν εχει βρει κανενας ακρη η εχει link για εκδοση που δουλευει χωρις τα προβληματα συνδεσης ας βοηθησει..:)
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

Το Handy Weather το έχω βάλει σε trial και θέλω να το αγοράσω, γιατί δεν βλέπω να υπάρχει λύση με το ***

Μπορεί κάποιος φίλος να μου πεί πως μπορείς να αγοράσεις μια εφαρμογή για τα κινητά μας χωρίς να χρησιμοποιήσεις πιστωτική κάρτα ?

Link to comment
Share on other sites

re paidia to worldmate exei weather report meso wifi kiolas. giati na agorasete to handy den katalavaino????

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου, αλλά στο Ν-71 που έχω εγώ όταν κάνω εγκατάσταση το worldmate και πάω να το ανοίξω μου βγάζει ότι "η εφαρμογή έκλεισε" και δεν μου ανοίγει, το ίδιο είχε διαπιστώσει και κάποιος άλλος φίλος με την ίδια εφαρμογή στο ίδιο κινητό. :(

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλοι δεν μπορω να συνδεδω μεσω του agile με το msn οτι και να κανω,το εχω κατεβασει και απο το επισημο site και απο το ιphone αλλα τιποτα!αν εχει βρει κανενας ακρη η εχει link για εκδοση που δουλευει χωρις τα προβληματα συνδεσης ας βοηθησει..:)

egw sundeomai kanonika to katebasa apo to xxxxxxxxxxxxx kai ekana kai update kai ola mia xara polu eipane oti eixan problhmata egw sundeomai me msn meso web vodafone kai mpainw ok.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia mhpos yparxei kanena anti virus..? opoios mporei as steilei ena link..!

Τα έχουμε πει πολλές φορές ότι δεν χρειάζεσαι anti-virus αφού δεν υπάρχει κανένας ιός μέχρι στιγμής! Απλά περιττό.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...