Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά θέλω να βάλω ένα σκουλαρίκι στο φρύδι...Που προτείνεται να παω?Σε ποιο μαγαζί στην Αθήνα?

 

Υπάρχει ένα θέμα για piercing στις προηγούμενες σελίδες...αν το ψάξεις έχει μέσα πολλές προτάσεις ;)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Τζιφος η δουλεια... Κανεις που να πηγε σε tattooατζιδικο με δικο του σχεδιο και του το εβγαλε ΑΚΡΙΒΩΣ ιδιο...??? Αν ναι... ΠΟΥ???

Εγω πηγα σε ενα στουντιο στα Ιωαννινα με το σχεδιο μου..και βγηκε πολυ καλυτερο απ'οτι περιμενα.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατι πιο κοντα στο κεντρο? :)

Στις προηγουμενες σελιδες εχουν αναφερθει πολλα studios.εγω σου λεω ενα στο σταθμο αμαρουσιου του ηλεκτρικου,καλος αρτιστας και ενα αλλα στην πλακα στον τζιμμυ,απολυτα ευχαριστημενος.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γινεται να μου βγαλει ενα σχεδιο καποιος,και ας τον πληρωσω γι αυτο,αλλα να το κανω αλλου?καποιον που θα προτιμησω σαν χερι...

ή η ικανοτητα του τατουατζη κρινεται απο το σχεδιο που κανει?

Link to comment
Share on other sites

γινεται να μου βγαλει ενα σχεδιο καποιος,και ας τον πληρωσω γι αυτο,αλλα να το κανω αλλου?καποιον που θα προτιμησω σαν χερι...

ή η ικανοτητα του τατουατζη κρινεται απο το σχεδιο που κανει?

 

Εννοείται αυτό...και να του πας άλλο σχέδιο πάλι οτι μπορεί εκείνος θα φτιάξει.Άρα ψάξε για άλλου!!

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

οι περισσοτεροι τατουατζιδες πιανει το χερι τους και ξερουν να ζωγραφιζουν κτλ. αν δεις οτι το σχεδιο που του λες το κανει χαλια και κακοσχεδιαζει φυγε με τη μια.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

οι περισσοτεροι τατουατζιδες πιανει το χερι τους και ξερουν να ζωγραφιζουν κτλ. αν δεις οτι το σχεδιο που του λες το κανει χαλια και κακοσχεδιαζει φυγε με τη μια.

Ετσι ακριβως!! αυτο ειναι το "tip" για να εμπιστευτεις τον αλλον :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

raver στα ιωαννινα σε ποιο πηγες? μενω εδω αλλα δεν εχω ακουσει κατι εντυπωσιακο για καποιο κ ελεγα να παω αθηνα.εχω καποιο σχεδιο αλλα θελω να μου το αλλαξει αρκετα.να τον εμπιστευτω?:confused:
Link to comment
Share on other sites

raver στα ιωαννινα σε ποιο πηγες? μενω εδω αλλα δεν εχω ακουσει κατι εντυπωσιακο για καποιο κ ελεγα να παω αθηνα.εχω καποιο σχεδιο αλλα θελω να μου το αλλαξει αρκετα.να τον εμπιστευτω?:confused:

Στον Γιαννη πηγα που ειναι καθετα της Μητροπολης.απολυτα ευχαριστημενος και οι τιμες του μια χαρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα αμα θες να κανεις το οναμα του σε τατοο το θεωρω ανοητο!!! :down:

αλλα αμα επιμενεις καν'το σε χενα :)

 

Δεν θέλω εγώ προσωπικά... Σαν παράδειγμα σου το έφερα...! Εννοώ ότι οτιδήποτε και να κάνεις... που να σημαίνει κάτι για 'σένα, μετά μπορεί να σταματήσει να σημαίνει κάτι για 'σένα...! Τεσπα. Οκ. Anyway! Έγω ότι θέλω να κάνω το κάνω σε xena και τέλος! Πολύ απλό!

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω εγώ προσωπικά... Σαν παράδειγμα σου το έφερα...! Εννοώ ότι οτιδήποτε και να κάνεις... που να σημαίνει κάτι για 'σένα, μετά μπορεί να σταματήσει να σημαίνει κάτι για 'σένα...! Τεσπα. Οκ. Anyway! Έγω ότι θέλω να κάνω το κάνω σε xena και τέλος! Πολύ απλό!

Και καλα κανεις.ομως οπως σου ειπα και παραπανω..η χεννα πολυ απλα δεν ειναι τατοο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalimera, pedia psaxno ena omorfo tattoo gia xeri ,i omo se morfi tribal poy na exei na kani me zodio mou i kati me zodio k oroskopo mazi, alla den brisko kati kalo

ime ixthis me oroskopo tayro, kseri kanis na mou dosei kapoies foto protaseis pano se ayto?

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα κινεζικο στο ποδι και θελω να το κανω expand, να βαλω κατι σε πιο αραβικο-tribal και να φτανει μεχρι κατω, λιγο πιο πανω απ'΄τον αστραγαλο.

 

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανείς στην Σαλονίκη που να κάνει henna?

thnx!

 

Nico Tattoo στην Πλατεια ναυαρινου

More info : http://www.tattoo.gr :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε να κανω και εγώ μια ερώτηση...

Το "Κατερίνα" με μικρά κέλτικα γράμματα στον αστράγαλο, πόσο κοστίζει; (πάνω κάτω).

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...